Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
και αφροδιτη χθες ηταν καλα με αρκετο ανανεωμένο ροστερ, οχι βεβαια τιποτα εισαγωγες απλα μεταγραφες απο αλλα μαγαζια.

Εσένα δε σε έφταναν τα μασάζ και τα στούντιο, χτύπησες και στρίπ;
Αλλά τί λέω, δείξε μου τους φίλους σου (vasos) να σου πω ποιός είσαι, λέει ο λαός... :dancing: :2funny:
 

Επισκέπτης
φιλε κροταλια....κλεισε τραπεζακι/μπουκαλακι....κ θα εισαι κομπλε...σε οποιο μαγαζι κ να πας....
Το μονο προβλημα ειναι οτι στο γκολντ θα σου πουν να εισαι στις 12 εκει...αλλιως το τραπεζι θα βγαλει φτερα....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Χθες Πρινσες πηρα Σοφια (πολυ καλη)και Κορνελια μετρια Ο φιλος πηρε Ιωαννα και τρελλαθηκε.Ερωτηση ειχα ποσταρει  την προηγουμενη εβδομαδα για Μιλιοναρε και σβηστηκε γιατι?
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
φιλε κροταλια....κλεισε τραπεζακι/μπουκαλακι....κ θα εισαι κομπλε...σε οποιο μαγαζι κ να πας....
Το μονο προβλημα ειναι οτι στο γκολντ θα σου πουν να εισαι στις 12 εκει...αλλιως το τραπεζι θα βγαλει φτερα....
τελικα εκλεισα Ανατολη,δεν ξερω αλλα επειδη εχουμε κανει οργια εκει προ 5ετιας(εποχη καβ-Λαουρας αλβανιδας) με εμπνεει!
ευχαριστω παντως
 

Επισκέπτης
τελικα εκλεισα Ανατολη,δεν ξερω αλλα επειδη εχουμε κανει οργια εκει προ 5ετιας(εποχη καβ-Λαουρας αλβανιδας) με εμπνεει!
ευχαριστω παντως
να σαι καλα αδερφε...

Χθες Πρινσες πηρα Σοφια (πολυ καλη)και Κορνελια μετρια Ο φιλος πηρε Ιωαννα και τρελλαθηκε.Ερωτηση ειχα ποσταρει  την προηγουμενη εβδομαδα για Μιλιοναρε και σβηστηκε γιατι?
απο κυριακη κ μετα..ολα χαθηκαν...μετα απο επιθεση στον σερβερ...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Milionare Παγκρατι προηγουμενη Παρασκευη,μια ρουμανα που βλεπετε 3 μαυρες και 2-3 καραμπαζα ,μακρια και χαλια εξυπηρετηση.Μακρια ρε ουστ,Πηγα μετα Λιντο για φραπε....
 

Επισκέπτης
Με τετεια ζεστη σημερα θα παρουν φωτια οι καναπεδες..

Οσοι αναστεναρηδες "εργαστουν" το βραδυ παρακαλω να αναφερουν..
 

Επισκέπτης
Ποιος καλος ανθρωπος ξερει να μου πει "πιπερατες" πληροφοριες σχετικα με την Παολα του ΒGold?

Σε πμ plz..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ποιος καλος ανθρωπος ξερει να μου πει τι απέμεινε στο Rasputin να δω αν θα πάω απόψε;
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Αν μιλαμε για την ιδια Μισελ.....μιλαμε οχι απλα για φαντασιωση...
Επισης....τα ψεμματακια της κυριας ειναι ολα τα λεφτα....
Ακομη,ολα τα λεφτα ειναι κ το υφακι ντιβας που σε σκοτωνει με μια ματια!!!
Παιδια παρακαλω περιγραφη κ cv της Μισελ?
Ειναι Ρωσιδα?
Εχει ξανθο μακρυ μαλλι?
Φοβερο κορμι με σχετικα μικρο στηθος?
Υπαρχει ζωη μετα το θανατο?
Υπαρχει κ  Μανδριτης η μονο ΑρχιΜανδριτης?
Ειχε καψει αυτη καρδιες-πορτοφολια....κ συνεχιζει πιστευω....καλο παιδι ομως...με κακες παρεες....
Δυσκολο να τη φερει κανεις στα νερα του...μονο με το πορτοφολι κ αυτο υπο συζητηση/αμφισβητηση...

Ασε δν ειναι να μπλεκουμε....Rasputin...απ το ονομα καταλαβαινεις....
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
λες να εχω κανενα προβλημα που εμενα μ'αρεσουν μονο 2-3 απο καθε στριπ ???? Μπορει να λεω κ πολλες για ορισμενα μαγαζια....Μονο στο γκολντ μ'αρεσει μια 5αδα....κ αυτο απ τις 30 που εχει συνολο.....
Δν νομιζω οτι τιθεται θεμα εμπειριας....απλα συνειδητοποιει ο καθενας ποσα φραγκα εχει για να χαλασει σε στριπ,χωρις να κλαιει μετα....κ πραττει...

Αν αυτο ειναι προβλημα σιγουρα εχουμε το ιδιο προβλημα.
Τι προβλημα ρε φιλε?
Το πιο λογικο ειναι!!!
ΚΑι αφου εχεις το δικαιωμα της επιλογης, γιατι να μην το χαρεις στο max???
Δυστυχως ομως στα περισσοτερα μαγαζια ολοι προτιμουν αυτες τις 2-3!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Αυτή με τα γυαλάκια στο bg πώς λέγεται; εξαιρετικό κορίτσι και ας είμαι φαν των πιο πληθωρικών....
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ροζιτα απο Μολδαβια τρελος πατος αλλα σα να μου φαινεται μπλαζε γκομενα
Υπουργε μου εδω κανεις λαθος!
Η Ροζιτα μου φανηκε η καλυτερη στο μαγαζι-το Σαββατο πηγα- και φοβερο χορο. Τα δινει ολα! Ξεκινησα για απλο κ το γυρισα στο prive! Και καθολου μπλαζε!
Καποια αλλη δεν μου αρεσε. Βεβαια νωριτερα ειχα φαει το απολυτο σοκ απο την απιστευτη θεα Λαουρα του Lolita και ολες μου φαινοντουσαν λιγες!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Για Ροζίτα έχω γράψει, δε με εντυπωσίασε στο χορό αν και μούναρος.
Εμενα απλι με τρελανε. Τα εδωσε ολα. Εκανε παρα πολλα, οχι ομως φραπε! Τι παιζει ρε παιδια? Αναλογα με την ωρα, τη μερα, τη διαθεση, τι εχουν καπνισει??? Δεν μπορω να καταλαβω ακριβως
 

Επισκέπτης
Μιας και ειχε γινει θεμα αν η Μισελ του princess ειναι απο το rasputin εμαθα απο εγκυρη πηγη πως ναι
 

Επισκέπτης
Εννοείται σε πμ κύριε Πάπ  ;) Σου γράφω σχεδόν το βιογραφικό της  :) τσέκαρέ το...
κ εμενα....κ εμενα....στο γιοζικ τα βιογραφικα πρωτα παρακαλω....:):):):):):)

Αυτή με τα γυαλάκια στο bg πώς λέγεται; εξαιρετικό κορίτσι και ας είμαι φαν των πιο πληθωρικών....
Αίγλη νομιζω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom