Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Με όλο το σεβασμό στη χαρά που σας προκαλεί η αναφορά όλων των κυριών, ειλικρινά μπορώ να  χαρώ στην αναφορά μόνο  των μουνάρων και των πιπεράτων σχολίων.
 

Επισκέπτης
Με όλο το σεβασμό στη χαρά που σας προκαλεί η αναφορά όλων των κυριών, ειλικρινά μπορώ να  χαρώ στην αναφορά μόνο  των μουνάρων και των πιπεράτων σχολίων.

Δικιο εχεις leo..ομως να..αμα διαβαζεις ολο το προσωπικο σε φερνει πιο κοντα στην πραγματικοτητα..σαν να ησουν και εσυ εκει..ξερεις τωρα..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Το αντελήφθην αυτό  :). Όταν είμαι εκεί κοιτάω μόνο τις μουνάρες και τα... ευτράπελα. Και τώρα που το έφερε η κουβέντα. Πριν από καμιά εβδομάδα μπήκαμε μαζί με το boyfriend της Μαρίνας. Ο τύπος έχει κάψει φλάντζες, τακάκια, σπειρώματα και δίσκο :cheesy:. Το θέαμα με τη Μαρίνα να... κουτσοπερπατάει κοιτάζωντας μια στο καθρέφτη το νέο look και μια το παληκάρι() ήταν Δεσπω Διαμαντίδου και άνω.
 

Επισκέπτης
. Το θέαμα με τη Μαρίνα να... κουτσοπερπατάει κοιτάζωντας μια στο καθρέφτη το νέο look και μια το παληκάρι() ήταν Δεσπω Διαμαντίδου και άνω.

Χαχαχαα.... :2funny: :2funny: :2funny:

Aν δεν κανω λαθος ο γκομενος της φερνει κατι απο φουσκωτος..ετσι ειναι ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μάλλον. Αν και λόγω του ύψους, θα μπορούσε να είναι stripper
 

Επισκέπτης
καλα ο γκομενος της κυρα-μαρινας.....μαλλον ολα καμμενα τα ειχε εξ-αρχης.....δν νομιζω να προεκυψαν προβληματα κατα τη διαρκεια....
απλα αμα τον ξερει καποιος προσωπικα....ας του πει να χαλαρωσει λιγο...ας κατουρησει...γενικα να κανει κατι να ηρεμησει κ αν μπορει ας κατεβει απο κει που πεταει ή που σκαρφαλωσε...γιατι τον βλεπω να ποναει στην καθοδο!!!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
χτες 3:30 baby-O.τιποτα το συγκλονιστικο για μενα που πηγα πρωτη φορα ,μονο μια τσεχα ξανθια ηταν πολυ βεντουζα,πηρα χωρο με μια αλλη.το μονο γαματο στο μαγαζι αυτο ηταν τα trance-beat που βαραγε και γενικα μουσικη που ηθελες να χορεψεις λες και ησουν σε club.μετα τουτι-φρουτι επαιζε σκυλαδικα,και μετα dance(εχω κολησει μαγκες με αυτο το μαγαζι εχει φοβερα καναπεδακια για αραγμα και χορους και εχει και 2-3 αστερια που την μια την κυνηγαω μπας και γινει τιποτα...αρχιδια φυσικα...)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Συμφωνώ για τους καναπέδες αλλά προτιμώ πια Erotica (τού ιδίου). Για πες παληκαρι πια κυνηγάς, να σου πούμε τίποτα, αν και έχω να πάω εκεί πέντε μήνες.

καλα ο γκομενος της κυρα-μαρινας.....μαλλον ολα καμμενα τα ειχε εξ-αρχης.....δν νομιζω να προεκυψαν προβληματα κατα τη διαρκεια....
απλα αμα τον ξερει καποιος προσωπικα....ας του πει να χαλαρωσει λιγο...ας κατουρησει...γενικα να κανει κατι να ηρεμησει κ αν μπορει ας κατεβει απο κει που πεταει ή που σκαρφαλωσε...γιατι τον βλεπω να ποναει στην καθοδο!!!

Εννοείται ότι είναι εκ φύσεως. Αλλά τέτοια κελεπούρια mclein τα φροντίζεις για να αποδώσουν στο max, δεν τα κόβεις  :2funny: . Να προχωρήσει ο νέος και εις ανώτερα και με το ίδιο στυλ. Ρε παιδιά αφού κάνει παρέα με το Gasper. Που έχει πολυ γέλιο αν του μιλήσεις αλλά και τους πέντε νευρώνες που διαθέτει, μαζί δεν τους έχει βάλει να δουλέψουν ποτέ
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Και για να τα λέμε όλα, τον πετυχαίνω με μια μουνάρα(...) στην Αμφιθέας πάνω σε αυτό το όχημα ( με τις τέσσερις ρόδες, που είναι σαν μηχανή). Προσπαθούσα να του φωνάξω Αξιος, αλλά γινόταν από τη κίνηση το "Ξέρεις από βέσπα"
 

Επισκέπτης
Ποιο καλο παιδιο εκανε ενημερωση η' εστειλε πμ ?

Παρακαλω να τα επαναλαβει,διοτι χαθηκαν ολα..
 

Επισκέπτης
Με Ρασπουτιν + Σταρ (Συγγρου) κλειστα, εχθες ηταν μαλλον μια απογοητευτικη νυκτα για τους μαγαζατορες..

Μεγαλα μαγαζια ειχαν αρκετους αδειους καναπεδες ακομα και τις ωρες αιχμης, ενω η προσπαθεια για ανοδο τιμης του πριβε στα 65 ?, μαλλον βλεπω να πηγαινει για αναβολη..

Συμφωνειτε ? Η' μου πηγατε ολοι στον Καρρα ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Με Ρασπουτιν + Σταρ (Συγγρου) κλειστα, εχθες ηταν μαλλον μια απογοητευτικη νυκτα για τους μαγαζατορες..

Μεγαλα μαγαζια ειχαν αρκετους αδειους καναπεδες ακομα και τις ωρες αιχμης, ενω η προσπαθεια για ανοδο τιμης του πριβε στα 65 ?, μαλλον βλεπω να πηγαινει για αναβολη..

Συμφωνειτε ? Η' μου πηγατε ολοι στον Καρρα ?

εγω αλλα ειδα.......σε αλλο μαγαζι της λ.συγγρου!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
παιδια θα ηθελα τα φωτα σας!!!
σημερα ερχεται ενας φιλος απο επαρχια και θελει βολτα σε στριπτιζαδικο.εγω εχω χασει την επαφη με τα συγκεκριμενα μαγαζια και δεν θελω να παμε σε καμια πατατα.
οι απαιτησεις μας ειναι να εχει καλες γκομενες , χαβαλε , καλες τιμες και φραπε!!!ζηταω πολλα μαζι , αν καποιο μαγαζι δεν τα εχει ολα αυτα θα ηθελα την πιο κοντινη προταση!
τι μου προτεινετε?????
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
παιδια θα ηθελα τα φωτα σας!!!
σημερα ερχεται ενας φιλος απο επαρχια και θελει βολτα σε στριπτιζαδικο.εγω εχω χασει την επαφη με τα συγκεκριμενα μαγαζια και δεν θελω να παμε σε καμια πατατα.
οι απαιτησεις μας ειναι να εχει καλες γκομενες , χαβαλε , καλες τιμες και φραπε!!!ζηταω πολλα μαζι , αν καποιο μαγαζι δεν τα εχει ολα αυτα θα ηθελα την πιο κοντινη προταση!
τι μου προτεινετε?????

Στο Baby Gold να πας αλλά με υπομονή και επιμονή
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ότι σήμερα θα γίνεται της κακομοίρας
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
καταλαβα αρα πρεπει να βρουμε αλλη καβαντζα!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Σήμερα όλα τα καλά μαγαζιά θα είναι full. Παίζει Princess και Mousses
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
σε ευχαριστω leonoro .
θα παμε τοτε σε ενα απο αυτα τα 2 για καβαλαρίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom