Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Το θεμα ειναι οτι ψαχνει ,μυριζει ρουχα και μετα στα κανει κουδουνια....
 

Επισκέπτης
...Την παγωμένη μπύρα και την εφημερίδα ξέχασες... καθώς και το κόκκινο σι θρου νεγκλιζέ.
αυτα τα κραταει για μετα το ξυλο.....να καλοπιασει το θυμα....:):):):)

τωρα με μπριζωσες.................ποια ειναι?ποια ειναι?ποια ειναι?ποια ειναι?ποια ειναι?μαλλον εννοεις καποια παντρεμενη αλλα δεν ξερω ποια!

το φιλο βοθρο...ρωτησε....εγω με ξενες κυριες  ....δν ασχολουμαι....μονο με ελευθερας βοσκης....:):):):):).....

(οσο για τις αλλες τις νυχτερινες.....που μας απασχολουν.....ξερεις ποιες ειναι παντρεμενες....ατιμουληηηηηη.....)!!!

:):):):):):):)....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ειναι η επι 3 χρονια αρραβωνιαστικια....και οποτε πλησιαζει καλοκαιρι ξερεις τι θελει...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Το θεμα ειναι οτι ψαχνει ,μυριζει ρουχα....

Και δεν χαίρεσαι?
Εγώ θα είχα ξεχυθεί για κυνήγι λαγού με τέτοιο λαγωνικό...

Τι την ταίζεις? Είχα δοκιμάσει πρωτείνες στην δικιά μου αλλά αντί για λαγό μου 'φαγε τις πιστωτικές.
 

Επισκέπτης
Είχα δοκιμάσει πρωτείνες στην δικιά μου αλλά αντί για λαγό μου 'φαγε τις πιστωτικές.
Φαινεται το δικο σου λαγονικο.....ηθελε πρωτεινες εξωτερικου....που ειναι ακριβoτερες....
Αλλα κ συ αδερφακι μου....της εδωσες την καραμπινα....που πας ο ιδιος για κυνηγι....κ της ειπες σκοτωσε με....
Δν ηθελε κ πολυ...αφου σε αγαπουσε,ν'αρνηθει δν μπορουσε για να μη σε στεναχωρησει....:):):):):):):)....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Friskies,ασε ρε μεγαλε με εχει κανει τσακωτο 2 φορες,απο λεφτα δεν εχει αναγκη τρωει απο τον μπαμπα
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Φαινεται το δικο σου λαγονικο.....ηθελε πρωτεινες εξωτερικου....που ειναι ακριβωτερες....
Αλλα κ συ αδερφακι μου....της εδωσες την καραμπινα....που πας ο ιδιος για κυνηγι....κ της ειπες σκοτωσε με....
Δν ηθελε κ πολυ...αφου σε αγαπουσε....:):):):):):):)....

Λες να ανοίξω θεματάκι?
---Τι σκυλιά έχουν οι στριππερς?---

Αγάπη, φροντίδα και προδέρμ ήθελε, αλλά που να πάρω χαμπάρι ο αστοιχείωτος... ʼσε που το λουρί της ήταν τσουρούτικο και όλο μου το έσκαγε...

αφου σε αγαπουσε,ν'αρνηθει δεν μπορουσε...

Και άλλο ριμάκι... Το 'χεις μέσα σου.
 

Επισκέπτης
Λες να ανοίξω θεματάκι?
---Τι σκυλιά έχουν οι στριππερς?---

Αγάπη, φροντίδα και προδέρμ ήθελε, αλλά που να πάρω χαμπάρι ο αστοιχείωτος... ʼσε που το λουρί της ήταν τσουρούτικο και όλο μου το έσκαγε...

τι σκυλια εχουν....κ τι θελουν....το ονομα του τοπικ....

αγαπη + φροντιδα + προδερμ + πρασινα ή μωβ χαρτονομισματα ???????????.....

Οσο για το λουρι....παντα δερμα κ να ειναι διπλο με εσωτερικο λεπτο συρματοσχοινο,οταν τραβας να ποναει κ να το νιωθει αλλιως παιζει κ θα παιζει........:):):):):):)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Η πλακα ειναι οτι στο αθλημα μεντορας μου ειναι ο αδελφος της...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
τι σκυλια εχουν....κ τι θελουν....το ονομα του τοπικ....

αγαπη + φροντιδα + προδερμ + πρασινα ή μωβ χαρτονομισματα ???????????.....

Οσο για το λουρι....παντα δερμα κ να ειναι διπλο με εσωτερικο λεπτο συρματοσχοινο,οταν τραβας να ποναει κ να το νιωθει αλλιως παιζει κ θα παιζει........:):):):):):)


-Αφού ξέρεις τώρα... στο μαγαζί ποτέ με χοντρά... άρα 20αρικα και 50αρικα, άλλωστε τα ATM στην Αχαρνών πάντα έδιναν ψιλά χαρτονομίσματα, κυκλοφορούσαν και μαχαιροβγάλτες ολόγυρα... Η Συγγρού δεν ήταν για ΑΤΜ, όλα ήταν (είναι) καμμένα απ' τις μολότωφ.

-Εμ, εγώ το πήρα απ' του ΑΒ στο Χαλάνδρι, όπως ανέβαινα τις κυλιόμενες... Τι περιμένεις, δερματίνη του κερατά... Που να κρατηθεί το ντόπερμαν(ή ντοπέ ρμαν-όπως αγαπάτε) με το λουρί για τον Ντόντυ(το λατρεμένο μου θιβετιανό πεκινουά)?


 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
απεναντι απο τα Starbaks το ατμ δουλευει
 

Επισκέπτης
-Αφού ξέρεις τώρα... στο μαγαζί ποτέ με χοντρά... άρα 20αρικα και 50αρικα, άλλωστε τα ATM στην Αχαρνών πάντα έδιναν ψιλά χαρτονομίσματα, κυκλοφορούσαν και μαχαιροβγάλτες ολόγυρα... Η Συγγρού δεν ήταν για ΑΤΜ, όλα ήταν (είναι) καμμένα απ' τις μολότωφ.

-Εμ, εγώ το πήρα απ' του ΑΒ στο Χαλάνδρι, όπως ανέβαινα τις κυλιόμενες... Τι περιμένεις, δερματίνη του κερατά... Που να κρατηθεί το ντόπερμαν(ή ντοπέ ρμαν-όπως αγαπάτε) με το λουρί για τον Ντόντυ(το λατρεμένο μου θιβετιανό πεκινουά)?

1.Στο μαγαζι...οτι ειναι βολικο....οποτε 20? κ 50? στη χειροτερη 100?...
ομως εξω....1 με 2 μωβ....σωζουν καταστασεις...κερδιζεις χρονο...ξετυλιγεις το παιδι μεσα τους....σαν βουτυρο στο ψωμι σου ενα πραγμα....:):):):):):)...
(oσο για τα κλεφτρονια....2 λυσεις...γινεσαι κ κυκλοφορεις σαν κ αυτους με αναλογο ή καλυτερο εξοπλισμο...ή τα λεφτα στο σωβρακο....κ ταχυ βαδισμα....:):):):):):):) )....

2.δερματινη....για τα ημερα...δν ηξερες...δν φανταστηκες ομως ???
Αμα ηταν γυμνασμενο κ ντοπέ...το εν λογω....(οπως συχνα δλδ συμβαινει)...τοτε θελει κ γερα ποδια κ καθαρα πνευμονια για αντοχη στο τρεξιμο=βολτα.....οχι μονο γερο λουρι....:):):):):)....
 

Επισκέπτης
απεναντι απο τα Starbaks το ατμ δουλευει

ειναι διακοσμητικη η παρουσια του μετα τις 8-10 το βραδυ...σπανια εχει κατι χρησιμο μεσα...μονο κατι ψηλα...για τσιγαρα....με 100?-200? δν πας πουθενα....εκτος απο εξαιρεσεις....
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Χατσού σκύλο, χατσού γιατρό, χατσού κινητό, χατσού ψάρι, χατσου Γλυφάντα, χατσού γιέβρο. Βρε ουστ!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
απεναντι απο τα Starbaks το ατμ δουλευει

Δίπλα από το BG όμως, όπως βγαίνεις στα αριστερά και αριστερά στις σκάλες, δεν... μου 'χε φάει και την cashcard κάποτε και έτρεχα πανικόβλητος και στουπί πέρα δώθε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom