Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
΄
Το μόνο που δεν εχεις καταλάβει τόση ώρα είναι οτι εσύ βγαζεις συμπεράσματα, προσβάλεις και επιτίθεσαι. δες πως έγινε η συζήτηση και θα καταλάβεις οτι εσύ μου έχεις κανει επίθεση χωρις να με ξέρεις και χωρίς να ήσουν παρών. Ενα σου ξαναλέω. ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ. και εγώ φτωχόπαιδο ήμουν, τώρα δόξα το θεό καλά είμαι, και να σου πς και το κουφό που θα σου φανεί, ήμουν και σερβιτόρος δεκα χρονια. Η συμπεριφορά του συγκεκριμένου ήταν απαράδεκτη. ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ. μην προσβάλεις και μην επιμένεις σε βλακείες. Την φίλη μου θα σε γαμήσω όμως άμα την ξαναβρίσεις. Γιατί μπορεί να είναι αλλά εσύ το χρησιμοπειείς υβριστικά. και άμα το ξαναπεις σου στελνω στο πμ το τηλεφωνο μου αν θες να μου το πεις απο κοντά. Αλλά μην επιμένεις γιατι έχεις κάνει λάθος. Ουτε παραμυθι σου είπα ουτε σε εβρισα. εσυ με μειωνεις Ηρέμησε γιατί ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙΣ. πίστεψέ με!!!

Οοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.........................
Αμαν.....εμπλεξα με τη μαφια.....καποιος να βοηθησει ρε παιδια.....
Ζηταω συγγνωμη για το χαρακτηρισμο προς τη φιλη σου....(γιατι δν ειναι παρον...)!!!

Παντως προσεχε μην πεσεις απο εκει ψηλα....

Τελος απο μενα...δν ασχολουμαι αλλο...
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ο βαρώνος πολύ καλά ξηγήθηκε, άλλωστε ο ιδιος σερβιτόρος με την "παγίδα" που εστησε -και έπεσε ο ίδιος τελικά- είναι σαν να θεωρεί τον πελάτη μαλάκα. Εχθές ,πάντως, πήγαμε στο Ανατολή κ ξενερώσαμε με τις αργόσχολες εκει μέσα (δεν θυμίζει σε τπτ το παλιό, εκτός από το ντεκορ, δυστυχώς)κ μετά την "κάναμε" Βαβυ Ο στην Πειραιώς που δεν είχε πολύ κόσμο (κατα τις 3) όπου ενας τύπος, κατά την διάρκεια του σοου που έκαναν 2 μαυρούλες τις "τραβούσε" με το κινητό του, τον καταλαβε η μία κ επακολούθησαν τα γνωστά... Στη συνέχεια ανέβασαν στην πίστα εναν τύπο ο οποίος πρέπει να τα είχε κοπανήσει κ νόμιζε οτι θα τις γαμούσε εκει πάνω, φυσικά τα κορίτσια ξενέρωσαν κ μεις μαζί με τους μαλάκες... Τεσπά για πριβέ πήρα μία μικρόσωμη ξανθούλα, Μαρίνα εαν θυμάμαι καλά την λένε, η οποία έκανε αρκετά καλό χορό. Σε γενικές γραμμές ψιλοξενέρα ηταν εχθές.
 

Επισκέπτης
Aδελφε..κοιτα απο εδω και περα να πηγαινεις με 60 ?..Ακουσα οτι οι τιμες ακριβηναν λιγακι.. :2funny: :2funny: :2funny:
Αμα ειναι να ανεβασω το μπατζετ....ευτυχως που μ'ενημερωσες....φιλε μου...

Με 60? τι παιρνω ? Καποιος γνωστης των στριπ....???
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αμάν ρε μάγκα. Εσύ έχεις μεγάλο Προβλημα......
Το πριβέ έχει 45 Ευρώ κάναμε  δεκαπέντε. είχαμε δύο μπουκάλια ουίσκυ, μπουκάλια σαμπάνιες και συνέεχεια στριπτιζ, στο τραπέζι. και συνέχεια κοπέλες. ο λογαριασμός ήταν παραπάνω αλλά έγινε και ψαλίδι. τελικά αρχίζω να πιστεύω οτι δεν ξέρεις τι σου γίνεται. ή δεν έχεις πάει ποτέ σου και δεν ξέρεις τιμές, ή πας μόνο με 50 ευρώ στην τσέπη σου, ή είσαι ο σερβιτόρος και σε πονεσε!!!!! ʼντε παραπέρα να δεις αν ερχομαι!!!!!!!!!!!

Πλήρωσες για όλη την παρέα, βαρώνε; :boobies:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ο βαρώνος πολύ καλά ξηγήθηκε, άλλωστε ο ιδιος σερβιτόρος με την "παγίδα" που εστησε -και έπεσε ο ίδιος τελικά- είναι σαν να θεωρεί τον πελάτη μαλάκα. Εχθές ,πάντως, πήγαμε στο Ανατολή κ ξενερώσαμε με τις αργόσχολες εκει μέσα (δεν θυμίζει σε τπτ το παλιό, εκτός από το ντεκορ, δυστυχώς)κ μετά την "κάναμε" Βαβυ Ο στην Πειραιώς που δεν είχε πολύ κόσμο (κατα τις 3) όπου ενας τύπος, κατά την διάρκεια του σοου που έκαναν 2 μαυρούλες τις "τραβούσε" με το κινητό του, τον καταλαβε η μία κ επακολούθησαν τα γνωστά... Στη συνέχεια ανέβασαν στην πίστα εναν τύπο ο οποίος πρέπει να τα είχε κοπανήσει κ νόμιζε οτι θα τις γαμούσε εκει πάνω, φυσικά τα κορίτσια ξενέρωσαν κ μεις μαζί με τους μαλάκες... Τεσπά για πριβέ πήρα μία μικρόσωμη ξανθούλα, Μαρίνα εαν θυμάμαι καλά την λένε, η οποία έκανε αρκετά καλό χορό. Σε γενικές γραμμές ψιλοξενέρα ηταν εχθές.

καλα και εσυ με τοση ενημερωση πας σε ανατολη-baby o πειραιως και περιμενεις να περασεις καλα?ελεος!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
καλα και εσυ με τοση ενημερωση πας σε ανατολη-baby o πειραιως και περιμενεις να περασεις καλα?ελεος!

Και που περναμε καλα φιλε vaso ??? / για πες και σε μας τους αδαεις ....
 

Επισκέπτης
Και που περναμε καλα φιλε vaso ??? / για πες και σε μας τους αδαεις ....
sorry vaso...που αναλαμβανω....

1.ρασπουτιν...για ολα τα γουστα...
2.γκολντ...αν δν εχεις συνηθησει κ αν εχεις υπομονη/ορεξη για καφεδακι...
3.λιντο...αν δν εχεις συνηθησει...
3.μουσσες...για παλιες περιπετειες
4.πρινσες...υπο προυποθεσεις...για 2-3 καλες κοπελες...

Αυτα ειναι με τη σειρα που θα τα προτιμουσα....για ολοημερη εκδρομη....:):):):):):)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
sorry vaso...που αναλαμβανω....

1.ρασπουτιν...για ολα τα γουστα...
2.γκολντ...αν δν εχεις συνηθησει κ αν εχεις υπομονη/ορεξη για καφεδακι...
3.λιντο...αν δν εχεις συνηθησει...
3.μουσσες...για παλιες περιπετειες
4.πρινσες...υπο προυποθεσεις...για 2-3 καλες κοπελες...

Αυτα ειναι με τη σειρα που θα τα προτιμουσα....για ολοημερη εκδρομη....:):):):):):)

η ερωτηση μου ηταν ρητωρικη / ειναι δυνατον να μην ξερω ΕΓΩ που περναμε καλα / παντως mclein εχουμε τα ιδια γουστα / a propos : επιβεβαιωνω μετα λυπης μου οτι η ΚΑΡΛΑ εγινε σαν αγελαδα / τρελη κυταριτιδα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
sorry vaso...που αναλαμβανω....

1.ρασπουτιν...για ολα τα γουστα...
2.γκολντ...αν δν εχεις συνηθησει κ αν εχεις υπομονη/ορεξη για καφεδακι...
3.λιντο...αν δν εχεις συνηθησει...
3.μουσσες...για παλιες περιπετειες
4.πρινσες...υπο προυποθεσεις...για 2-3 καλες κοπελες...

Αυτα ειναι με τη σειρα που θα τα προτιμουσα....για ολοημερη εκδρομη....:):):):):):)

βαλε και λολιτα,μικρο αφρο....επισης κατα περιοδους περνας πολυ καλα....ειδικα στο δευτερο!στο πρωτο πανω κατω ξερεις περιπου τι να περιμενεις.....το αφρο ειναι διαφορετικο....εχει πολλες εκπληξεις και ευχαριστες και δυσαρεστες ενιοτε...αλλα αυτο το μπερδεway εμενα με φτιαχνει προσωπικα!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
βαλε και λολιτα,μικρο αφρο....επισης κατα περιοδους περνας πολυ καλα....ειδικα στο δευτερο!στο πρωτο πανω κατω ξερεις περιπου τι να περιμενεις.....το αφρο ειναι διαφορετικο....εχει πολλες εκπληξεις και ευχαριστες και δυσαρεστες ενιοτε...αλλα αυτο το μπερδεway εμενα με φτιαχνει προσωπικα!

Το μπερδεway είναι το αλατοπίπερο, vaso...
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Vaso στο Ανατολή είμασταν καλοί θαμώνες πριν κλείσει κ τώρα πηγαίνουμε με την ελπίδα οτι θα μας Θυμήσει κάτι από τις παλιές εποχές. Το μόνο που δεν έχει αλλάξει εκεί είναι το ντεκορ, όσο για το βαβυ Ο εκει μας ξενέρωσαν οι μεθύστακες κ οχι τα κορίτσια. 
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
ρε παιδια κανα νεο απο το star στην τατοιου υπαρχει???για μενα ηταν ενα μεγαλο σχολειο σε αυτο τον χωρο και μου ηρθε φλασια η θυμιση του!
 

Επισκέπτης
χεχε!!!πολι καλο το σταρ φιλε!!!!το σινιστο ανεπιφιλακτα!!!μενο διπλα.....αλλα διστιχος  για ευνοιτους λογους δε μπορο να παο!!!!
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ lakisok μένω Γέρακα κ αφου το μαγαζι που λες είναι κοντά λέω να το επισκεφτώ, αλλά αν μπορείς κατατόπησε με για το τι ώρα μπορώ να πάω κ αν αξίζει τον κόπο, έστω για ένα ποτό. Πάντως δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει τέτοιο μαγαζί στο Χαλάνδρι

Sorry που απαντάω τόσο αργά αλλά τώρα είδα το post σου. Το μαγαζί που σε ενδιαφέρει είναι ανοιχτό μέχρι τις 05:30 (τουλάχιστον την Παρασκευή που πήγα εγώ). Όσο για ένα ποτό σίγουρα αξίζει τον κόπο. Τα κορίτσια είναι μέτρια προς καλά. Αντρικό ποτό 10?, γυναικείο 20? και χορός 10?. Πάντως μην περιμένεις να δεις καμμιά κοπέλλα να κάνει στριπτήζ γιατί απλούστατα δεν κάνουν. Όπως σου είπα είναι κάτι μεταξύ κωλόμπαρου και στριπτηζάδικου. Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν κάνουν όλες χορό. Α, και νομίζω Κυριακή κλειστά. Αυτά. Ελπίζω να βοήθησα...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
sorry vaso...που αναλαμβανω....

1.ρασπουτιν...για ολα τα γουστα...
2.γκολντ...αν δν εχεις συνηθησει κ αν εχεις υπομονη/ορεξη για καφεδακι...
3.λιντο...αν δν εχεις συνηθησει...
3.μουσσες...για παλιες περιπετειες
4.πρινσες...υπο προυποθεσεις...για 2-3 καλες κοπελες...

Αυτα ειναι με τη σειρα που θα τα προτιμουσα....για ολοημερη εκδρομη....:):):):):):)

Να πω και εγώ το top μου
1. Rasputin για όλα
2. BG για μουνάρες, πoτό με ωραία μουσική, καφέ
3. Ανατολή για οικογενειακές στιγμές και prive... prive
4. Lolita για ποτό, ωραίους καναπέδες και κάποιες κ@ύλες
5. Erotica τα ως άνω, χωρίς frappe
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παιδια πηγα χτες ξανα απο τουτι φρουτι ηρακλειου(εχω φαει κολημα με ενα μουναρο τι να κανω.....ή  θα μου φαει τα λεφτα ή τον πουτσο μου ή και τα δυο-το επικρατεστερο μαλλον ειναι το πρωτο..).σκαω μυτη κατα τις 3¨30 μετα απο μπαρακι και ψιλογκολ απο τρελα πιωματα.μπαινω μεσα και ηταν δυο πελατες μονο!!!!με μενα γιναμε 3.ευτυχως το κουκλι μου ηταν εκει και δεν πηγα αδικα.σε μια φαση φευγει ο ενας μενουμε δυο..τα κοριτσια ειχαν φρικαρει ηταν 5-6,η μια κοιμηθηκε σε ενα καναπε παραδιπλα οι αλλεσ λεγανε που ειναι οι πελατες και εγω στο μπαλαμουτιμε την κυρα μου. ο ντιτζει να χωνει trance-ambient..ρε μαγκες αυτο μαλλον παει για κλεισιμο τι να πω μακαρι να προλαβουμε να σπρωξουμε τιποτα πριν κλεισει...μαλακοδιαχειρισται
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ευχαριστώ lakisok, ποτέ δεν ειναι αργά για ενημέρωση...
 

Επισκέπτης
Ξερει κανεις σε πιο μαγαζι εκανε "ντου" το Αλλοδαπων ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom