Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
χθες λοιπον στις μουσσες πρωτη μουρη οι μεταγραφες απο αφρο, χριστινα (κατερινα εκει, εσκιζε το σουτιεν της οτι αυτο ειναι το πραγματικο της ονομα) και τζενη (τωρα που βρηκε πριβε, βρηκε και την υγεια της... για τους λατρεις της καφεεινης..). α, ηταν και μια απο Athens queens αγνωστων λοιπων στοιχειων. για τις μουσσες ενα εχω να πω : γεια σου ρε λενα κουκλαρα!!!

αλλαζουν μαγαζια και πανε μεχρι και με το ιδιο μαγιω οι ταληροφονισσες. ωραια πραγματα..

1.αδερφε...μονο τις μεταγραφες ειδες/γνωρισες ??? Για τις αλλες...μπορεις να μας φωτισεις?
(εννοω αν υπαρχει κατι αλλο αξιολογο....κατι που σου κεντρισε το ενδιαφερον....)..

2.Τα μαγιο ειναι δικα τους....οποτε τα παιρνουν σ'οποιο μαγαζι πανε να δουλεψουν....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
τζενη (τωρα που βρηκε πριβε, βρηκε και την υγεια της... για τους λατρεις της καφεεινης..)=αυτη η Τζενη ειναι απο Αφρο ή μιλας για μια ξανθουλα, λεπτη, με θανατηφορο σωμα και προσωπο τρελο ?????
λενα κουκλαρα!!! = σου αρεσε η ΣιβηροΚορεατισα εεεεεε ?????
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εννοείς να πέφτει το φως κατά το ... πάτωμα; :dancing:

Την πήγες την εκκλησούλα σου πάλι Κυριακάτικο.

Έχει άλλη χάρη η απαράμιλλη ... αισθητική του τελειώματος :dancing:

Είναι και θέμα τρόπων και καλής συμπεριφοράς
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

καλως ηρθες υπουργε μου,που χαθηκες μπρε εσυ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Να σκύβει στο χορό και να γράφει από πίσω Marlboro
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66

Καλώς μας βρήκες  Υπουργέ μου!!! :dancing:
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: ʼντε ρε mclein και εγώ νόμιζα ότι είναι από σπόνσορα

ειναι σπονσορας ο mclein.....αλλα κουραστηκε στο εν λογω ιδρυμα....το πολυ το κυριε-ελεησον...το βαριεται κ ο παπας....τι θες...να μου στησουν αγαλμα ??? ειμαι μικρος ακομα για τετοια πραγματα....:):):):):):):)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Καλώς μας βρήκες  Υπουργέ μου!!! :dancing:

Λαε της Αθηνας παντα ειμαι κοντα σας και για σας δουλευω / καλως σας βρηκα συναδελφοι

mclein : γεια σου μικρε !!!! / μεγαλωσες καθολου ???? / πως παμε εκει κατω στις Μουσες ????
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ειναι σπονσορας ο mclein.....αλλα κουραστηκε στο εν λογω ιδρυμα....το πολυ το κυριε-ελεησον...το βαριεται κ ο παπας....τι θες...να μου στησουν αγαλμα ??? ειμαι μικρος ακομα για τετοια πραγματα....:):):):):):):)

Υπουργέ welcome
Μπορεί να σου έχουν βάλει κανένα εικόνισμα στα αποδυτήρια, που ξέρεις; :2funny:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
1.αδερφε...μονο τις μεταγραφες ειδες/γνωρισες ??? Για τις αλλες...μπορεις να μας φωτισεις?
(εννοω αν υπαρχει κατι αλλο αξιολογο....κατι που σου κεντρισε το ενδιαφερον....)..

τι να προλαβεις ρε mclein μεσα σε 2,5 ωρες που μειναμε στο μαγαζι. ασε που απο τη στιγμη που υπηρχε η λενα εκει, μου μονοπωλησε το ενδιαφερον..    :smitten: :crazy:



υπουργε, καλως μας ηρθες ρε συ...
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
την καλημερα μου σε ολους.χτες το βραδυ περασα απο 2 μαγαζια συνεπως μοιραζομαι με τους συναγωνιστες τις εμπειριες.
1.ξεκινησαμε στο 4 οπου το προγραμμα ξεκιναει αργα δλδ κατα τις 12-30.στην αρχη υπαρχουν 4-5 βρωμες αλλα μετα εμφανιζονται κ αλλες.συνολο πρεπει να ειδα καμμια 15αρα.δεν περιμενα τοσο καλες βρωμες διοτι το μαγαζι δεν ειναι κ τοσο γνωστπ αλλα το επιπεδο ειναι πολυ καλο.ιδιαιρερη εντυπωση η ΜΙΑ μια κοκκκινομαλα γκομενα ανωμαλη μεχρι θανατου βγηκε στη πιστα με prodigy.εχει κ 2 μαυρες αρκετα καλες (λαουρα κ σεμινα!!χαχαχα) και μια τσεχα ξανθια δεν θυμαμαι ονομα εξαιρετη
2.η συνεχεια εδωθει στο λολιτα απεναντι απο το fever.επισης συμπαθες μαγαζι αλλα δεν ειχε αυτο το χυμα του τεσσερα.γκαρσονια τρεχουν συνεχεια οπως και οι βρωμες που ειναι καμμια 20αρια.γνωρισαμε μια τσεχα ψηλη μεχρι το ταβανι αγγελος πραγματικος,την φεραρι που λεει πως ειναι ελληνοιταλιδα και μια αλλη ανωμαλη ξανθια που με 3 ποτακια κερασμενα επαιξε δαχτυλακι σε μουνι κ κωλο.

για καμμενο σαββατο πλακα ειχε.και εις αλλα!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Παρασκευή βράδυ εγώ, ο ξάδερφός μου η κοπέλλα μου και μια φίλη της καταλήξαμε στις Μούσσες στην Καλλιθέα. Μπαίνουμε δώδεκα μέσα άδειο το μαγαζί μας δείχνει ένα τραπέζι πρώτο στην πίστα ν ακαθήσουμε ο σερβιτόρος. Του ζητάω ευγενικά κάτι πιο διακριτικό και λίγο πιο πίσω. μου λέει όλο το μαγαζί είναι ρεζερβέ. του ζητάω ένα καναπέ μου λέει όλα ρεζερβέ. του λέω θα πάρω μπουκάλι μου δίνει τον καλύτερο καναπέ. Ε, του είπα να πάει να γαμηθεί και φύγαμε. Πήγαμε απέναντι σε ένα άλλο στη Θησέως απαράδεκτο γεμάτο Ρουμάνες είκοσάχρονες και άφησα στο μαγαζί 1200 Ευρώ εκείνο το βράδυ. Ο σερβιτόρος πήρε 100 μπουρμπουάρ. Πόσο μαλάκας ήταν ο άλλος άραγε που δεν μου έδινε τραπέζι????????????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παρασκευή βράδυ εγώ, ο ξάδερφός μου η κοπέλλα μου και μια φίλη της καταλήξαμε στις Μούσσες στην Καλλιθέα. Μπαίνουμε δώδεκα μέσα άδειο το μαγαζί μας δείχνει ένα τραπέζι πρώτο στην πίστα ν ακαθήσουμε ο σερβιτόρος. Του ζητάω ευγενικά κάτι πιο διακριτικό και λίγο πιο πίσω. μου λέει όλο το μαγαζί είναι ρεζερβέ. του ζητάω ένα καναπέ μου λέει όλα ρεζερβέ. του λέω θα πάρω μπουκάλι μου δίνει τον καλύτερο καναπέ. Ε, του είπα να πάει να γαμηθεί και φύγαμε. Πήγαμε απέναντι σε ένα άλλο στη Θησέως απαράδεκτο γεμάτο Ρουμάνες είκοσάχρονες και άφησα στο μαγαζί 1200 Ευρώ εκείνο το βράδυ. Ο σερβιτόρος πήρε 100 μπουρμπουάρ. Πόσο μαλάκας ήταν ο άλλος άραγε που δεν μου έδινε τραπέζι????????????

σωστος ο μαγκας....αλλα ποσοι νομιζεις υπαρχουν να τους κανουν τετοια χουνερια?
 

Επισκέπτης
Παρασκευή βράδυ εγώ, ο ξάδερφός μου η κοπέλλα μου και μια φίλη της καταλήξαμε στις Μούσσες στην Καλλιθέα. Μπαίνουμε δώδεκα μέσα άδειο το μαγαζί μας δείχνει ένα τραπέζι πρώτο στην πίστα ν ακαθήσουμε ο σερβιτόρος. Του ζητάω ευγενικά κάτι πιο διακριτικό και λίγο πιο πίσω. μου λέει όλο το μαγαζί είναι ρεζερβέ. του ζητάω ένα καναπέ μου λέει όλα ρεζερβέ. του λέω θα πάρω μπουκάλι μου δίνει τον καλύτερο καναπέ. Ε, του είπα να πάει να γαμηθεί και φύγαμε. Πήγαμε απέναντι σε ένα άλλο στη Θησέως απαράδεκτο γεμάτο Ρουμάνες είκοσάχρονες και άφησα στο μαγαζί 1200 Ευρώ εκείνο το βράδυ. Ο σερβιτόρος πήρε 100 μπουρμπουάρ. Πόσο μαλάκας ήταν ο άλλος άραγε που δεν μου έδινε τραπέζι????????????

Δν καταλαβα....του ειπες οτι θα παρεις μπουκαλι...σου εδωσε τον καλυτερο καναπε...κ του ειπες να παει να γαμηθει ??? Αν ναι,γιατι? Μηπως περιμενες το γκαρσονι βλεποντας 2 ατομα με τις γκομενες τους να σε κοζαρει για καλο πελατη κ να σου δωσει οτι καλυτερο υπαρχει μεσα στο μαγαζι.....μαλλον πρεπει να χαλαρωσεις....αν το πιστευεις....

Μετα...λες για ενα αλλο μαγαζι στη θησεως..(ποιο ???)....αναφερεις οτι ηταν απαραδεκτο...αλλα αφησες 1200?....(+ ή - τα 100? του σερβιτορου..?)...δλδ αν ηταν καλο ποσα θα αφηνες ???

Λεω εγω τωρα....μηπως νομιζεις οτι εκτος απ'το σερβιτορο (που δν γονατισε μπροστα σου)....ολοι οσοι διαβαζουν εδω ειναι τοοοοσο μαλακες ????

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το platinum εννοει mclein...logika....
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
1200 ? στο platinum? πες μας ρε φιλε, πως τα χαλασες??  :crazy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom