Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.463
Πόντοι
8.345
παρασκευη κλεισμενος σπιτι, για χαλαρωση και καλη μουρσικη στο δευτερο. οι καλυτερες ευχες μου μαζι σας.
υ.γ. κανεις προθυμος να μου πει σε πμ τι παιζεται στο ρασπουτιν (lover or the russian team)
τοσα χρονια το ακουγα στο ραδιοφωνο αλλα ποτε δεν ετυχε να παω. που ακριβως ειναι?
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
παρασκευη κλεισμενος σπιτι, για χαλαρωση και καλη μουρσικη στο δευτερο. οι καλυτερες ευχες μου μαζι σας.
υ.γ. κανεις προθυμος να μου πει σε πμ τι παιζεται στο ρασπουτιν (lover or the russian team)
τοσα χρονια το ακουγα στο ραδιοφωνο αλλα ποτε δεν ετυχε να παω. που ακριβως ειναι?

Lover of the Russian Queen λέει το τραγούδι συναγωνιστή!!!

Εθνική οδό, στον πρώην κόμβο Κηφισιάς, πίσω από τον Λαϊνόπουλο.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.463
Πόντοι
8.345
ειχα πεισει τον εαυτο μου οτι ελεγε team. μαλλον μου αρεσε περισοτερο η ιδεα να παιρνει την ρωσσικη ομδα παρα την βασιλισα :cheesy: :cheesy: :grin: :cheesy:
και πως πανε εκει αν δεν εχουν αυτοκινητο οπως εγω??
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Χθες Baby-o Πειραιως,οι τρεις αδερφες κανανε θραυση...,παντως τιμησα την Ολγα(πρων λιντο),
Μια χοντρη ψηλη καστανη απο τη Μολδαβια βεντουζαρε τη μο... πανω στο μπουτι μου πανω απο μιση ωρα χωρις κερασμα...τι παιζει με αυτη,ειναι shaker?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Χθες Baby-o Πειραιως,οι τρεις αδερφες κανανε θραυση...,παντως τιμησα την Ολγα(πρων λιντο),
Μια χοντρη ψηλη καστανη απο τη Μολδαβια βεντουζαρε τη μο... πανω στο μπουτι μου πανω απο μιση ωρα χωρις κερασμα...τι παιζει με αυτη,ειναι shaker?

Για πες εντυπώσεις από την Όλγα!!!
 

Επισκέπτης
Ποια κακα παιδια εκαναν αταξιες σε σκοτεινους καναπεδες εχθες ?

Ο προεδρος Vasos και η επιτροπη του, θα ειναι επιεικης μαζι τους εαν αναφερουν αναλυτικα :

1) Τι εκαναν και με ποια/ες.
2) Το μαγαζι με ολο το "θηλυκο" προσωπικο του
3) Εντυπωσεις, κρισεις, σχολια.

Η γρηγορη ομολογια τους θα θεωρηθει υπερ.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ολγα=δυναμις,ελευθερα πιασιματα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ποια κακα παιδια εκαναν αταξιες σε σκοτεινους καναπεδες εχθες ?

Ο προεδρος Vasos και η επιτροπη του, θα ειναι επιεικης μαζι τους εαν αναφερουν αναλυτικα :

1) Τι εκαναν και με ποια/ες.
2) Το μαγαζι με ολο το "θηλυκο" προσωπικο του
3) Εντυπωσεις, κρισεις, σχολια.

Η γρηγορη ομολογια τους θα θεωρηθει υπερ.

papazoglou ποια ήταν η ιλιάδα σου χθές; Εγώ πάντως κοιμήθηκα τον ύπνο του δικαίου
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χθες πήγα Babylon για πρώτη φορά. Πέρα από το πολύ ευγενικό προσωπικό δεν έλεγε τίποτα. Τα κορίτσια μέτρια, εκτός από μία ονόματι Sabina η οποία όμως επειδή είναι το "αστέρι" του μαγαζιού και το ξέρει πουλάει τουπέ. Το ποτό 10?, το γυναικείο 20?(5λεπτο) και ο χορός δήθεν prive 30?. Πολύ χαμηλό value for money. Βρε ουστ... 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χθες πήγα Babylon για πρώτη φορά. Πέρα από το πολύ ευγενικό προσωπικό δεν έλεγε τίποτα. Τα κορίτσια μέτρια, εκτός από μία ονόματι Sabina η οποία όμως επειδή είναι το "αστέρι" του μαγαζιού και το ξέρει πουλάει τουπέ. Το ποτό 10?, το γυναικείο 20?(5λεπτο) και ο χορός δήθεν prive 30?. Πολύ χαμηλό value for money. Βρε ουστ... 

δεν ηξερες...δεν ρωταγες?ασε που εχουν γραφτει και διθυραμβοι για το εν λογω "ιδρυμα παππουδων"....γιατι αυτο στριπ δεν ειναι...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χθες πήγα Babylon για πρώτη φορά. Πέρα από το πολύ ευγενικό προσωπικό δεν έλεγε τίποτα. Τα κορίτσια μέτρια, εκτός από μία ονόματι Sabina η οποία όμως επειδή είναι το "αστέρι" του μαγαζιού και το ξέρει πουλάει τουπέ. Το ποτό 10?, το γυναικείο 20?(5λεπτο) και ο χορός δήθεν prive 30?. Πολύ χαμηλό value for money. Βρε ουστ... 

H Sabina δεν είναι μια Ρωσσίδα με ξανθό μακρύ μαλλί που δεν χορεύει;
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
δεν ηξερες...δεν ρωταγες?ασε που εχουν γραφτει και διθυραμβοι για το εν λογω "ιδρυμα παππουδων"....γιατι αυτο στριπ δεν ειναι...

Εμ, δεν ήξερα φίλε vasos (άλλωστε γι'αυτό ο παλιός είναι αλλιώς  ;) ). Γενικά τα μαγαζιά της Συγγρού δεν τα ξέρω. Προτιμώ των Β.Π. λόγω αποστάσεως.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Κατάλαβα, συν Αθηνά και χείρα κίνει :2funny:
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ακριβώς έτσι...  :2funny:

Πάντως η βραδυά τελικά δεν πήγε χαμένη. Πήγα σε ένα μαγαζί στο Χαλάνδρι (Look at me) που μου το σύστησε κάποιος συναγωνιστής από το site. Εκεί βρήκα μια παλιά γνωστή που είχα πολύ καιρό να τη δω και όπως καταλαβαίνετε "επανασυνδεθήκαμε".  :jerking:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ποιο είναι αυτό; Στο ρετιρέ του εμπορικού στη Βασ. Κωνσταντίνου;
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ποιο είναι αυτό; Στο ρετιρέ του εμπορικού στη Βασ. Κωνσταντίνου;
Όχι. Είναι ακριβώς πίσω από την ΕΤΕ στην πλατεία του Αγ. Νικολάου. Κατεβαίνεις τα σκαλάκια και στο δεξί σου χέρι έχει ένα εμπορικό κέντρο. Στον πρώτο όροφο είναι αυτό το "περίεργο" μαγαζί. Κάτι μεταξύ κωλόμπαρου και strip...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom