Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ειχε κοσμο αλλα γενικα δεν μου αρεσε η κατασταση!!πριβε δεν γινονταν πολλα,οι κοπελες σαν να βαριοντουσαν !!στο δε αφρο ,δεν ειχε κοσμο γενικα αλλα στο συγκεκριμενο μαγαζι μου αρεσει περισσοτερο!!κυριως λογω των γυναικων που εχει...
 

Επισκέπτης
ειχε κοσμο αλλα γενικα δεν μου αρεσε η κατασταση!!πριβε δεν γινονταν πολλα,οι κοπελες σαν να βαριοντουσαν !!στο δε αφρο ,δεν ειχε κοσμο γενικα αλλα στο συγκεκριμενο μαγαζι μου αρεσει περισσοτερο!!κυριως λογω των γυναικων που εχει...

ενταξει,τετοια μερα...τι δουλεια να εχει κ τι ορεξη να χουν οι κοπελες....
δυσκολη μερα....Μ.παρασκευη/σαββατο/Κυριακη/Δευτερα...ειναι οι χειροτερες τους....
Θα μπορουσε να πει κανεις,δν με νοιαζει...ας μη δουλεψουν....εεε,ανθρωποι ειναι κ αυτοι,θα πω εγω...

Παντως στην Κερκυρα γινοταν ΧΑΜΟΣ.....δν χωρουσες να μπεις σε καποια μαγαζια μετα τις 2...οχι μονο στριπ-κλαμπς...γενικα....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χριστός Ανέστη σε όλους.
Χθες Ανατολή. Πέρασα υπέροχα. Λέιπαν τα καλά ονόματα και όλο το προσωπικό ήταν ζοχαδιασμένο λόγω της ημέρας. Πάραυτα το ηθικόν :grin: υψηλόν και εορταστικόν
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χρονια πολλα παιδια και απο τον φραπεδοκαυλευουμπα!χριστος ανεστη εκ νεκρων θανατω θανατον πατησας και τοις εν τοις μνημασι ζωην χαρισαμενον!
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Ανατολή στη  Συγγρού εγγύηση! ποικιλια σε πουτανακια και οραια σόου! πουτανακια για γρασαρισμα!
 

Επισκέπτης
α ρε καυλιαρι μαριε οσο θιμαμαι τι σου ειχαν κανει στιν ανατολι.....χορις σλιπακι ειχε φιγι παιδια ο καυλιαρις!!!!αχχαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
σημερα πηγα baby gold και ανατολη... αποκομησα την χειριστη των εντυπωσεων αλλα λογο ημερα δικαιολογουνται σιγουρα θα τους δοθει μια δευτερη ευκαιρια καθως σημερα στη συγγρου γινοταν της πουτανας... και ειναι λογικο σε ενα μαγαζι τιγκα στον κοσμο να μην περασεις καλα... χαρακτηριστικο ειναι πως απο τις 1 μεχρι της 4.45 ημουν μεσα στα μαγαζια και δεν κερασα ουτε ενα ποτο και δεν πηρα ουτε ενα χορο.... γιατι με ειχε ξεκαβλωσει που ειμασταν ο ενας πανω στον αλλο.... την τεταρτη θα κατεβασω φιλους απο επαρχεια σε strip και ελπιζω να ειναι καλυτερα...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
σημερα πηγα baby gold και ανατολη... αποκομησα την χειριστη των εντυπωσεων αλλα λογο ημερα δικαιολογουνται σιγουρα θα τους δοθει μια δευτερη ευκαιρια καθως σημερα στη συγγρου γινοταν της πουτανας... και ειναι λογικο σε ενα μαγαζι τιγκα στον κοσμο να μην περασεις καλα... χαρακτηριστικο ειναι πως απο τις 1 μεχρι της 4.45 ημουν μεσα στα μαγαζια και δεν κερασα ουτε ενα ποτο και δεν πηρα ουτε ενα χορο.... γιατι με ειχε ξεκαβλωσει που ειμασταν ο ενας πανω στον αλλο.... την τεταρτη θα κατεβασω φιλους απο επαρχεια σε strip και ελπιζω να ειναι καλυτερα...

κατ? αρχην, Χριστος ανεστη, χρονια πολλα σε ολο το site.
ιδια χαλια εμπειρια ειχα και γω σημερα στο baby? o στην πειραιως. περισσοτερες λεπτομερειες θα γραψω αυριο, τωρα με τετεια νυστα... δεν παιζει.


 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εγω χτες πηγα rasputin.χαλια....το μαγαζι ειμε κοσμο νταξει οχι πιτα...ειμασταν παρεα 8 ατομα....ρε παιδια οι γκομενες εκει μεσα ειχαν παρει ενα τουπε απιστευτο....πηγαμε ολοι ορεξατοι για χορους και μαλακιες και τελικα δεν πηρε κανενας...2-3 γκομενες ηρθαν στο τραπεζι μας οι οποιες ειπανε θελετε χορο?και εξαφανιστηκαν φυσικα..μια αραπινα μονο  ηρθε και εκατσε στην παρεα μας χυμα κια γελαγαμε....προσωπικα ηταν η χειροτερη μου εμπειρια στο εν λογω μαγαζι ελπιζω λογω ημερων να ηταν ετσι διαφορετικα θα φαει ολικη διαγραφη.καλυτερα να ειχαμε παει στο συνοικιακο τουτι φρουτι ηρακλειου καλυτερα θα ειχαμε περασει...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χθες BG. Της κακομοίρας. Το πετρόλιο(ουίσκι), πετρόλιο. Πρέπει να το κόψω ή να το παίρνω σε μπουκαλάκι για το αμάξι ή βεντούζες. Λόγω ocassion πέρασα πολύ ωραία με τις μοντελομουνάρες - my taste - του μαγαζιού σε οικογενειακή ατμόσφαιρα.
Λύδια και μια άλλη γκόμενα(δν θ ο) ψιλοκυριλέ πολύ κ@ύλα.
 

Επισκέπτης
σημερα ειχα μια δουλεια στην αμφιθεα, οπου εφαγα μεγαλη πικρα.... λοιπον γυρνοντας απο την συγγρου με ενα φιλαρακι ειδα το babylon οποτε λεω δεν παω (εχω παει σε στριο μονο αλλες 2 φορες η μια χθες)... ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ!!!!! εκει ημασταν 10 πελατες 15 στριπ..... οποτε περασαν πολλες απο πανω μου (κυριολεκτικα!!!!) και δεν εκανα τιποτα.... οσπου σε μια στιγμη σκαει ενα πολυ γλυκο ξανθο πλασματακι η σαμπινα (ή σαβινα) λοιπον με λιγα λογια ερωτευτικα..... απιστευτο ναζιαρικο μωρο.... πιστευω πως οι εμπειροι την ξερουν.... χαλασα οσα λεφτα ειχα πανω μου και εφυγα ταπι και καθολου ψυχραιμος!!!!! οταν ηταν μαζι μου μου εδιωξε ολη την μανουρα που ειχα απο πιο πριν και μου μετεδοσε την φρεσκαδα της.... το προβλημα ειναι πως συντηρω που συντηρω την μιλανα αμα ειναι να αρχισω και τα στριπτιτζαδικα δεν την βγαζω.... παντως για το μωρο αυτο για να το γαμησω μια φορα για 5 λεπτα εδινα 300 (χωρις πλακα) τωρα λεω να μην ξαναπαω αλλα επειδη ξερω τι μαλακας ειμαι ξερω οτι μεσα στην βδομαδα θα παω τουλαχιστον 5 φορες.... τελικα και τα στριπ ειναι μεγαλο κολλημα....
υ.γ. το εγραψα στην ημερισια ενημερωση γιατι παραθετω και πληροφοριες για το σκηνικο απο το στριπτιτζαδικο... αν ξαφνικα κανω log out ειναι επειδη θα εχω φυγει να ξαναπαω!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
μαζι σου καυλιαρι σιναγονιστι!!!!χεχε!!!πιτσιλατο το μορο!!!
 

Επισκέπτης
ρε πιτσ αυτο ειναι το προβλημα οτι πρεπει να ξεκολλησω!!!! επιτελους!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε πιτσ αυτο ειναι το προβλημα οτι πρεπει να ξεκολλησω!!!! επιτελους!!!!

αν θες και τη γνωμη ενος παλιου στο αθλημα αυτο .....οσο μπορεις μακρυα και αγαπημενοι......μονο θα χασεις .....και δεν κερδιζεις.....
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Φιλαρακι Vaso διαβασα στο Forum οτι ησουν μεγαλη Παρασκευη στο Gold ισχυει? Περασα και εγω απο εκει 12:30 με 02:30 γεματο το μαγαζι ρε μαγκες οπως συνηθως, εαν και δεν το περιμενα.Anyway βρηκα την Ευα εκει και θυμηθηκαμε τα παλια,εποχη babes Μιχαλακοπουλου.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Και επειδη την βρηκα την τιμησα με μερικους χορους οχι πως παιζει φραπεδακι ή κατι τετοιο αλλα εχω φαει σκαλωμα μαζι της χρονια τωρα.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ευα ελληνιδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom