Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Προχτές Athens #1. Πάω για ποτό απλώς() στις 00.30 για να συνεχίσω αλλού. Έλα ντε όμως που το έχω μειώσει το άθλημα και με πλακώσανε εξαίφνης. Έρχεται λοιπόν μία για ποτό και αρχίζει χοντρό μπαλαμούτι.  Δε μπορώ ρε παιδιά  να πάνε να σε ελέγξουνε με το μουνί τους. Αντιδρώ αναλόγως. Με τα πολλά κόντρα στη κόντρα,  :grouphug: κόντρα στη κόντρα έφτασε το πρωί.
Αφού είχαμε πιασει όλα τα άλλα :) , στη κουβέντα που πιάσαμε η κοπέλα  είχε πολύ σωστές απόψεις σύμφωνες με των συγγραφόντων- μιας και είχαμε σήμερα αρκετά θέματα περί γυναικών, κοινωνίας και σχέσεων.
 

Επισκέπτης
Ακριβώς, αφού θα τα βγάλουν τα λεφτά τους δεν επενδύουνε. Βγήκε ο άνθρωπος και έκανε γαμώ τα μαγαζίά - πηγαίνω - πεντακάθαρο, καινουργί, ντεκόρ και shows περιποιημένα, Star Μεταμόρφωση. Den ehi omos frappe. Και βγήκαν όλοι και τον βρίζαν για το μάγο, τους χορούς κλπ κλπ.
οντως φιλε και γαμω τα μαγαζια καθαρο με ωραιο προγραμμα κτλ... μουναρες οι περισσοτερες αλλα φιλε πολυ ΜΗ ακουγα... ακομα και οταν πηγα να της πιασω το μουνι (οχι να βαλω δακτυλο) ακουω ενα ΜΗ ελεως δηλαδη τι να κανω να δω μονο το σοου δεν λεω οτι ειναι υποχρεωμενη για φραπεδια αλλα οχι να μην ακουμπαω κιολας
...και 5-6 καψουροπελατες να περιμενουν  για να ερθει ο "δεσμος" τους..
φιλε και μονο που το διαβασα με επιασε η καρδια μου καθως ολοι εμεις οταν και αμα γινουμε ετσι δεν καταλαβενουμε τιποτα.... ειμαστε σαν ζομπι συναισθηματικοι μαλακες που τα ακουμπαμε σαν μαλακες.... παιδες το οριο του αγοραιου ερωτα με αυτο που εγραψες ειναι πολυ λεπτα και δυσδιακρητα.....
 

Επισκέπτης
Ακουω πως σημερα το Λολιτα θα παραμεινει κλειστο..

Οι εξωδουχοι θα πρεπει να βρουν αλλο μαγαζι για σημερα..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Το τζίνι του σέικερ χωρίς αφέντη
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Όλα κλειστά δεν είναι σήμερα?
Μ. Παρασκευή είναι, μια μέρα χωρίς καφέ δεν αντέχετε?  :cheesy:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
προφανως σε καποια εκκλησία θα έψελνε τα 12 ευαγγελια ο ανθρωπος και ειπε να δωσει ενα ρεπο :2funny:

Τα 12 ευαγγέλια ήταν χθες ρε αντίχρηστε!!!!

Τον επιτάφιο στόλιζε σήμερα ο άνθρωπος. Και επειδή τον επιτάφιο τον στολίζουν παρθένες είχε πάρει και τα κορίτσια μαζί και κουράστηκαν. Έτσι κλειστά σήμερα!!!
 

Επισκέπτης
Λολίτα, Princess και Ρασπούτιν  του ιδίου ιδιοκτήτη. ʼρα και τα τρία κλειστά σήμερα.

αν το Ρασπουτιν συμβαδιζει με το ονομα του κυριου εκ Ρωσιας....δν θα επρεπε να κλεινει ποτε........

Επισης....εχω μια εντυπωση....πως  ειναι απλα μετοχος στο Ρασπουτιν....κ οχι ο βασικος.....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
προφανως σε καποια εκκλησία θα έψελνε τα 12 ευαγγελια ο ανθρωπος και ειπε να δωσει ενα ρεπο :2funny:

Έχει άλλωστε βοηθήσει τα μάλλα στη σύσφιξη των σχέσεων των Ελλήνων με τον ορθόδοξο Σλαβικό περίγυρο... :dancing:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ωραίος Επιτάφιος. Καθαγιασμένος. Το γύρο της Κηφισιάς έκανε ή του Αλίμου;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αν το Ρασπουτιν συμβαδιζει με το ονομα του κυριου εκ Ρωσιας....δν θα επρεπε να κλεινει ποτε........

Το δε γεννητικό μόριο του Ρασπούτιν, φυλάσσεται (όπως μας έλεγαν στο σχολείο για το πρότυπο χιλιόγραμμο στο γραφείο μέτρων και σταθμών κλπ), και προκαλεί δέος στις επισκέπτριες στο Ερωτικό Μουσείο της Μόσχας, το δε μέγεθός του είναι ικανό να εξηγήσει και τη φήμη του καλόγερου, ως sex beast... :boobies:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
αν το Ρασπουτιν συμβαδιζει με το ονομα του κυριου εκ Ρωσιας....δν θα επρεπε να κλεινει ποτε........

Επισης....εχω μια εντυπωση....πως  ειναι απλα μετοχος στο Ρασπουτιν....κ οχι ο βασικος.....

Κάτι θα ξέρεις εσύ παραπάνω. Να πάω μια βόλτα να δω αν είναι ανοιχτά μιάς και είμαι κοντά;

 

Επισκέπτης
Κάτι θα ξέρεις εσύ παραπάνω. Να πάω μια βόλτα να δω αν είναι ανοιχτά μιάς και είμαι κοντά;
θες να παρεις θεση διπλα στον ρειβεν μαζι με τους αντιχριστους ρε ????
Τετοια μερα,που? στο ρασπουτιν ????
Κανε μια βολτα....αλλα κανε μετα ενα ριπορτ να δουμε παρουσιες....χαχαχαχα!

Το δε γεννητικό μόριο του Ρασπούτιν, φυλάσσεται (όπως μας έλεγαν στο σχολείο για το πρότυπο χιλιόγραμμο κλπ), και προκαλεί δέος στις επισκέπτριες στο Ερωτικό Μουσείο της Μόσχας, το δε μέγεθός του είναι ικανό να εξηγήσει και τη φήμη του καλόγερου, ως sex beast... :boobies:

+++
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, άσχετο, αλλά γιατί νομίζω πως ο mclein έχει τη φάτσα του Πλούταρχου;
:) :) :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom