Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Πες τα ρε Πέλοπα!!! Μόνο αυτό. Πέστα!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ένας άνθρωπος... χρυσός... δεν θα βρεθεί?

Που θα πει: Γιατί να φαρμακώνω τον πελάτη με πετρέλαιο? Γιατί να τον στείλω στα θυμαράκια μια ώρα αρχίτερα?

Γιατί να μην έχω πεντακάθαρο το μαγαζί και τα καμαρίνια ώστε να είναι όλοι και όλες ευχαριστημένοι?

Γιατί να μην προσλάβω έναν σοβαρό μαιτρ με ενδοσυνεννόηση να κοντρολάρει τον κόσμο και τα τραπέζια?

Γιατί να μην πάω εξωτερικό, λίγο Φρανκφούρτη, λίγο Αμστερνταμ, να δω τι νέο παίζει στον χώρο και να το φέρω εδώ?

Γιατί να μην δώσω λίγα λεφτά παραπάνω για σύχρονο φωτισμό(και όχι του ρασπούτιν που θυμίζει ντίσκο Roxy στο τέρμα Αγ. Αρτεμίου).

Γιατί να μην βάζω χέρι στους σερβιτόρους που τρώνε τους πελάτες?

Γιατί να πίνουν και οι κοπέλες μπόμπες και να τρέχουν πανικόβλητες?

Γιατί να βασίζομαι στην κονσόμα και όχι στην παροχή σωστών υπηρεσιών προς τον πελάτή μου?

Γιατί ο πελάτης μου θα πρέπει σώνει και καλά να συνδυάζει το στριπ σόου με γαμήσι και μπορδέλο? Ας πάει στο μεταξουργείο ή σε ct για αυτά.

Γιατί οι χορεύτριες μου να φέρονται σαν πουτάνες και όχι σαν καλλιτέχνιδες(εδώ γελάμε... αλλά είμαι ρομαντικός)?

Και τότε όταν τα σκεφτεί όλα αυτά, σκάει η φάπα με χαρακτηριστικό ΦΑΠ στο σβέρκο και ακούγεται μια βροντερή αντρική φωνή :

"Because THIS IS SPATAAA!!!!"

ελληνιστί: "Γιατίι εδουώ είνι Ιλλάδα"

Γιατί, πέλοπα, και να μην πας εσύ θα πάνε στη θέση σου 10 κάγκουρες (βρίθει ο τόπος) που δεν έχουν ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΙΤΗΣΗ για ποιότητα...Και με τη μικρονοϊκή λογική του επιχειρηματία "Τί να τους κάνω πελάτες σαν τον πέλοπα, το ροπ, το στούντυ και τους συναφείς, αφού το παστό το παίρνω και από τους κατσαπλιάδες", βλέπεις αυτά που βλέπεις γύρω σου, και όχι μόνο στα στριπ...
 

Επισκέπτης
Ένας άνθρωπος... χρυσός... δεν θα βρεθεί?

Που θα πει: Γιατί να φαρμακώνω τον πελάτη με πετρέλαιο? Γιατί να τον στείλω στα θυμαράκια μια ώρα αρχίτερα?

Γιατί να μην έχω πεντακάθαρο το μαγαζί και τα καμαρίνια ώστε να είναι όλοι και όλες ευχαριστημένοι?

Γιατί να μην προσλάβω έναν σοβαρό μαιτρ με ενδοσυνεννόηση να κοντρολάρει τον κόσμο και τα τραπέζια?

Γιατί να μην πάω εξωτερικό, λίγο Φρανκφούρτη, λίγο Αμστερνταμ, να δω τι νέο παίζει στον χώρο και να το φέρω εδώ?

Γιατί να μην δώσω λίγα λεφτά παραπάνω για σύχρονο φωτισμό(και όχι του ρασπούτιν που θυμίζει ντίσκο Roxy στο τέρμα Αγ. Αρτεμίου).

Γιατί να μην βάζω χέρι στους σερβιτόρους που τρώνε τους πελάτες?

Γιατί να πίνουν και οι κοπέλες μπόμπες και να τρέχουν πανικόβλητες?

Γιατί να βασίζομαι στην κονσόμα και όχι στην παροχή σωστών υπηρεσιών προς τον πελάτή μου?

Γιατί ο πελάτης μου θα πρέπει σώνει και καλά να συνδυάζει το στριπ σόου με γαμήσι και μπορδέλο? Ας πάει στο μεταξουργείο ή σε ct για αυτά.

Γιατί οι χορεύτριες μου να φέρονται σαν πουτάνες και όχι σαν καλλιτέχνιδες(εδώ γελάμε... αλλά είμαι ρομαντικός)?

Και τότε όταν τα σκεφτεί όλα αυτά, σκάει η φάπα με χαρακτηριστικό ΦΑΠ στο σβέρκο και ακούγεται μια βροντερή αντρική φωνή :

"Because THIS IS SPATAAA!!!!"

ελληνιστί: "Γιατίι εδουώ είνι Ιλλάδα"

1.το πετρελαιο ειναι φτηνοτερο απ'το οινοπνευμα...λογω γρηγοροτερης αποσταξης....(το συγκεκριμενο που προσφερεται ειδικα...ειναι σχεδον ακατεργαστο..)...

2.Γιατι ενας-δυο ανθρωποι που καθαριζουν....πρεπει να πληρωθουν κ στους συγκεκριμενους χωρους....ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.....(ανθυγειινο...νυχτερινο....κλπ)

3.Σοβαρος μετρ.....5 υπαρχουν σ'ολη την Αθηνα....κ δν εμφανιζονται παρα μονο σ'εκτακτες περιπτωσεις....την εχουν δει γαμαω κ δερνω...

4.γιατι κ αυτο πουλαει εδω...στο ελλαντα....δν χρειαζεται ανανεωση...

5.Υπαρχει μια εξαιρεση...αυτη του Τεσσερα....οσο για τ'αλλα...παμε στο παραπανω...

6.γιατι πολλες φορες δν το μαθαινουν....για κανε καμια παρατηρηση κ σοβαρεψε το λιγακι προς το μετρ...ή ζητησε τον υπευθυνο του μαγαζιου..

7.γιατι τις θεωρουνε ζωα....στα ζωα κυριαρχει το ενστικτο κ οχι η λογικη...με το ποτο-μπομπα βγαζεις τα κρυμμενα....οποτε προσφερεις περισσοτερα με μικροτερο κοστος...λογω ασθενεστερης αντιληψης...

8.γιατι ο ελλην ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΣ ΓΑΜΙΑΣ...ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΙΣ....Κ...ΜΙΣΤΙΣ....παντα θελει να γαμαει....(συνηθως τον γαμανε κ ευχαριστει στο τελος...)....

9.γιατι τους ζητησαν να φερονται σαν πουτανες....λιγο η συνηθεια....λιγο τα λεφτα....οτι αρπαξει ο κωλος μας εν ολιγοις....

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ.....Κ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ.......

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 

Επισκέπτης
Πελοπ μην σταματας..μου εφτιαξες την ημερα..

Και που ξερεις, μπορει να σε διαβαζουν και οι "αλλοι"..
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Χαρτί, τσιγάρα και Καμπά... χαρτί, τσιγάρα και Καμπά...

Σεξ, ντονέρ και γύρος...

Και έρχεται και η Ανάσταση του Θεανθρώπου εεεε... μην ξεχνιόμαστε. Πρέπει να πάμε και στην Εκκλησία (αφού γαμωσταυρίσουμε τους μαλάκες τους έλληνες που παίρνουν το αυτοκίνητο να πάνε πέντε βήματα στην εκκλησία και παρκάρουν όπου να 'ναι, όλα αυτά ενώ παρκάρουμε το Χ5 στο πλατύσκαλο του ναού μιας και εμείς μένουμε 10 βήματα πιο πέρα και έχουμε αφήσει την γιαγιά να πάει με τα πόδια όπως στο χωριό)... και μετά την μαγειρίτσα, να πάμε και στα "κορίτσα" που δυστυχώς για αυτές είναι ακόμα θρήσκες κανονικές και όχι μουσεντί, να τριφτούνε στο πουλί μας γιατί είναι Πάσχα βρε αδερφέ...

Πως να μην σε πιάσει νευρικό γέλιο μετά... Αλλά αυτό που περιμένω είναι να δω την Μαρίνα, με αυτιά λαγού όπως πέρισυ και ένα αβγό στο χέρι... Πέρισυ ήμουν στην κατάθλιψη και δεν έδωσα σημασία στη σημειολογία της εικαστικής αυτής παρέμβασης.

Φέτος θα ξεράσω στα μούτρα της για το καλό...

 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Πέστα και συ μικρέ! Πείτε τα γαμώ την αυτολογοκρισία και την τυραννία των φωνασκούντων!
 

Επισκέπτης
... και μετά την μαγειρίτσα, να πάμε και στα "κορίτσα" που δυστυχώς για αυτές είναι ακόμα θρήσκες κανονικές και όχι μουσεντί να τριφτούνε στο πουλί μας γιατί είναι Πάσχα βρε αδερφέ...

Kαι πιθανως θα μας δωσουνε και το φιλι της Αγαπης.. ;) ;) ;)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Εεεεε, Οοοοο
Ανάσταση θα κάνουμε
Τα στριπ θα τα τρελάνουμε...

Εεεεεε, Οοοο.

V for Vendetta στα στριπ τα ντόπια... Remember, remember the 5th of November...

Λίγο σαικεντέλικ ακόμα μάστορα...

Τον έχω 22 πόντους... Τέλος.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Γιατί, πέλοπα, και να μην πας εσύ θα πάνε στη θέση σου 10 κάγκουρες (βρίθει ο τόπος) που δεν έχουν ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΙΤΗΣΗ για ποιότητα...Και με τη μικρονοϊκή λογική του επιχειρηματία "Τί να τους κάνω πελάτες σαν τον πέλοπα, το ροπ, το στούντυ και τους συναφείς, αφού το παστό το παίρνω και από τους κατσαπλιάδες", βλέπεις αυτά που βλέπεις γύρω σου, και όχι μόνο στα στριπ...

Ακριβώς, αφού θα τα βγάλουν τα λεφτά τους δεν επενδύουνε. Βγήκε ο άνθρωπος και έκανε γαμώ τα μαγαζίά - πηγαίνω - πεντακάθαρο, καινουργί, ντεκόρ και shows περιποιημένα, Star Μεταμόρφωση. Den ehi omos frappe. Και βγήκαν όλοι και τον βρίζαν για το μάγο, τους χορούς κλπ κλπ.
Για το Rasputin. Όλα αυτά που ανέφερε ο peloponisios ισχύουν σε μικρότερο βαθμό από τα υπόλοιπα - εκτός από το π..ς που για εμένα είναι θετικό  :) . Το προσωπικό δε είναι από τα καλύτερα και φυσικά τα κορίτσια από εμφάνιση και συμπεριφορά.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χαρτί, τσιγάρα και Καμπά... χαρτί, τσιγάρα και Καμπά...

Σεξ, ντονέρ και γύρος...

Και έρχεται και η Ανάσταση του Θεανθρώπου εεεε... μην ξεχνιόμαστε. Πρέπει να πάμε και στην Εκκλησία (αφού γαμωσταυρίσουμε τους μαλάκες τους έλληνες που παίρνουν το αυτοκίνητο να πάνε πέντε βήματα στην εκκλησία και παρκάρουν όπου να 'ναι, όλα αυτά ενώ παρκάρουμε το Χ5 στο πλατύσκαλο του ναού μιας και εμείς μένουμε 10 βήματα πιο πέρα και έχουμε αφήσει την γιαγιά να πάει με τα πόδια όπως στο χωριό)... και μετά την μαγειρίτσα, να πάμε και στα "κορίτσα" που δυστυχώς για αυτές είναι ακόμα θρήσκες κανονικές και όχι μουσεντί, να τριφτούνε στο πουλί μας γιατί είναι Πάσχα βρε αδερφέ...

Πως να μην σε πιάσει νευρικό γέλιο μετά... Αλλά αυτό που περιμένω είναι να δω την Μαρίνα, με αυτιά λαγού όπως πέρισυ και ένα αβγό στο χέρι... Πέρισυ ήμουν στην κατάθλιψη και δεν έδωσα σημασία στη σημειολογία της εικαστικής αυτής παρέμβασης.

Φέτος θα ξεράσω στα μούτρα της για το καλό...

μεγαλε εισαι θεος................συνεχισε τις "εικαστικες ξερατες παρεμβασεις" σου......
 

Επισκέπτης
Xθεσινη επισκεψη στο Γκολντ...
Αγορια με τα κοριτσια τους προς εξερευνηση του ερωτισμου τους, 2-3 "νταλικερησες" λεσβιες, ασχετοι που απλα ειδαν φωτα και μπηκαν, και 5-6 καψουροπελατες να περιμενουν  για να ερθει ο "δεσμος" τους..

Απο κοπελλες, Μαρινα, Γκρεις, Κατερινα, Εμμα, Κλεοπατρα, Εμμυ, Βερονικα, Τριξυ, Παολα, Ειτζελ, Ελενη, Σαντρα και Σειλα.

Δυστυχως τιποτε το συνταρακτικο, τιποτε το καινουργιο και οσοι δεν πηγατε δεν χασατε τιποτε..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Gold. Αυτό το show ρε παιδιά με την Emmy και την Trixy, πως της έβαζε το φακό μέσα στο μ..ί. Λες και κοπάναγε κρεμμύδια.
Μπορεί κανείς να πει πως λένε τη Σβετλάνα (ψηλή, ξανθιά, Γιούλια Baby-O); Ομόρφηνες πολύ, μοντελομουνάρα μου :-*
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
oui (μάλλον έτσι τη λένε τώρα)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τώρα έχει γινεί το #1 - για μένα - στο Gold  CAUTION: decaf
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom