Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παντως μαγκες οφειλω να ομολογησω οτι εγω παω συχνα στο τουτι φρουτι στην ηρακλειου και με εχουν μαθει ολοι εκει μεσα.....το καλο φυσικα ειναι οτι εχω γνωρισει καλα ολα τα κοριτσια ωστωσο ψαχνομαι να παραγνωριστω με καμμια.......αν υπαρχει καποιος που να συχναζει εκει ευχαριστως να ανταλλαξουμε αποψεις
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
απο tutti frutti και star στην μεταμορφωση μηπως μπορει να κανει καποιος ή καποιοι γνωστες ενα ροστερ...να ξερουμε τί μας γινεται ρε παιδια!απο που εχει παρει μεταγραφες τα μαγαζια,ονοματα κλπ.....οχι απαραιτητα ενδελεχεστερες πληροφοριες....it should be a plus to yours CV if you mention them! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Μάλλον τον Καυλόπουλο...!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
παντως μαγκες οφειλω να ομολογησω οτι εγω παω συχνα στο τουτι φρουτι στην ηρακλειου και με εχουν μαθει ολοι εκει μεσα.....το καλο φυσικα ειναι οτι εχω γνωρισει καλα ολα τα κοριτσια ωστωσο ψαχνομαι να παραγνωριστω με καμμια.......αν υπαρχει καποιος που να συχναζει εκει ευχαριστως να ανταλλαξουμε αποψεις

Μόνα - Λίζα και η φίλη της η ψηλή (Ρουμάνες) ... ακόμα ψάχνω γιατί δεν παραγνωριστήκαμε (ήμουν νέος;). Επίσης Γιάννα-Rousslana (Ρωσσία) τώρα/τράμπα Erotica.
The above is my prefference.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Lido. 2-μέχρι το κλείσιμο. Καλή αναλογία στρίπερς-κόσμου. Τίποτα καινούριο, διαφορετικό ή ενδιαφέρον όμως.
Στρίπερς που βαριούνται. Πελάτες που δε μπορούν και άλλοι που δε θέλουν να ανταποκριθούν.
Σταθερές αξίες και συνήθειες. ʼλλες με την ομορφιά και την διοχετευμένη με άκρως προσοδοφόρο τρόπο, στη δουλειά τους, τρέλλα, να κάνουν το κομμάτι τους έτσι κι αλλιώς (Sandra), άλλες κουρασμένες μα με πολλά χρόνια προϋπηρεσίας, να ξεχρεώνουν το σαλονάκι, με τη μέθοδο βεντούζα στον πελάτη-κομοδίνο, αραχτές και άνετες (ʼλίκη) και άλλες με συνέπεια απέναντι στα standards που έχουν θέσει (Latoya).
Μερικές από τη νυχτερινή βάρδια: Σάντρα, Λατόγια, Αλίκη, Αλέξια, Ναταλία, Μαρτίνα, Πατρίτσια, Καρίνα, Ιζαμπέλα (η αδελφή της Σάντρας, η οποία εσχάτως ξαναβαφτίστηκε μετά από πρόσφατες μεταγραφές που έκαναν το Ματίνα να μπερδεύεται με το Μαρίνα, Μαρτίνα).
Στα plus τα ανοίγματα επί σκηνής της Πατρίτσια, ο ένας από τους 2 κόλους του λεσβιακού.
Παράκληση-Απαίτηση: Φτιάξτε τον εξαερισμό.
Απαίτηση-Προειδοποίηση: Ταχύρυθμα μαθήματα καλών τρόπων και μαθηματικών στα γκαρσόνια. Ιδιαίτερη έμφαση να δοθεί στην πρόσθεση και στον πολλαπλασιασμό.
Εξωαγωνιστικά: Ο Marilyn Manson άξιζε καλύτερης τύχης.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
blue η louisa da mata ητανε?αυτη η αλεξια δεν ειναι μπουρουχα ρε?αυτη η ξανθια ψιλομιλφατζου με τα λαδωμενα διμετρα ποδια και το σκισμενο τζιν σορτσακι πως την λενε?την ειδες?η κλειω,η αλινα,η ιουλιανα,η ισαμπελλα η μαυρη,η μαρινα(ξανθια μουνα), η σαμανθα(και αυτη ξανθια μουνα) ηταν χθες?και τελος για την ιζαμπελλα που ξαναβαπτιστηκε μετα την "erotica" εποχη ;)καλα εκανε και το αλλαξε γιατι πολλοι το ματινα με το μαρτινα το μπερδευαν!πολυ ξενερωτη κορασιδα παντως αυτη οπως και η αδερφουλα της η σαντρα....δεν αξιζει να ασχοληθει καποιος μαζι τους σοβαρα......ολο υποσχονται και μετα ξενερα......ΟΥΣΤ!
 

Επισκέπτης
Vaso..Λουιζα απο αρχες του αλλου μηνα...
Κλειω, Ιουλιανα = οχι

Ξερω μια Μαρινα αλλα ειναι μελαχροινη με καρε μαλι μεχρι λιγο πιο κατω απο τους ωμους..και αυτη ηταν εκει.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vaso..Λουιζα απο αρχες του αλλου μηνα...
Κλειω, Ιουλιανα = οχι

Ξερω μια Μαρινα αλλα ειναι μελαχροινη με καρε μαλι μεχρι λιγο πιο κατω απο τους ωμους..και αυτη ηταν εκει.

ετσι ετσι........οι πληροφοριες της αμεσοτητας μεσα απο τα καταχθονια φωτα και μυρωδιες των στριπ!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.734
Κριτικές
15
Like
6.465
Πόντοι
8.345
οντως η μαρινα ειναι μια με καστανο μαλλι μεχρι του ωμους, σκουλαιρκι στη γλωσσα, κολλητη της αντας (μια πορνοσταρ-like γκομενα, που ομως δειχνει αν βαριεται γενικα). η πατριτσια απο χορο τι λεει? δεκτα πμς. ετοιμαζουμε εξοδο σημερα, να ξερουμε που παμε
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οντως η μαρινα ειναι μια με καστανο μαλλι μεχρι του ωμους, σκουλαιρκι στη γλωσσα, κολλητη της αντας (μια πορνοσταρ-like γκομενα, που ομως δειχνει αν βαριεται γενικα). η πατριτσια απο χορο τι λεει? δεκτα πμς. ετοιμαζουμε εξοδο σημερα, να ξερουμε που παμε

η πατριτσια μαπα απο χορο......η μαρινα που ηταν παλια?πριν το λιντο?για συντονιστε με λιγο εν οψει καυτης αποψινης βραδυας!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.734
Κριτικές
15
Like
6.465
Πόντοι
8.345
εμας πριν καιρο μας ειχε πει οτι τωρα ειρθε ελλαδα. στα αγγλικα μας μιλαγε, και μας ειπε οτι ηταν ιαπωνια!? παλιοτερα. μιας και παω σε λιγα μαγαζια δεν μπορω να πω με σιγουρια οτι δεν εχει ξαναδουλεψει ομως :(
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Δεν ήταν κανείς άλλος από το forum χθες στο Lido? Βάσο παρατηρούσα έναν τύπο και είχα σχεδόν πιστέψει ότι εσύ ήσουν. Είχε έκφυλη φραπεδόφατσα και καβαντζώσει καναπεδάκι όπως μπαίνεις δεξιά το δεύτερο.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν ήταν κανείς άλλος από το forum χθες στο Lido? Βάσο παρατηρούσα έναν τύπο και είχα σχεδόν πιστέψει ότι εσύ ήσουν. Είχε έκφυλη φραπεδόφατσα και καβαντζώσει καναπεδάκι όπως μπαίνεις δεξιά το δεύτερο.

εγω ημουν,που το καταλαβες?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.734
Κριτικές
15
Like
6.465
Πόντοι
8.345
Δεν ήταν κανείς άλλος από το forum χθες στο Lido? Βάσο παρατηρούσα έναν τύπο και είχα σχεδόν πιστέψει ότι εσύ ήσουν. Είχε έκφυλη φραπεδόφατσα και καβαντζώσει καναπεδάκι όπως μπαίνεις δεξιά το δεύτερο.
τα ιδιο ειχα παθει παλιοτερα με τον κοτσαρικο και τωρα τελυταια με τον vaso και τον panompos: οπου παω εχω την αισθηση οτι ειναι και αυτοι εκει. ειχα σκεφτει να αρχισω να ρωταω αριστερα-δεξια "μηπως εισαι ο πανος ή ο βασος?" αλλα, ετσι θα στερουσα τον χρονο μου απο τις κοπελες:P
οπου βλεπω εκφυλη φατσα παντως αυτο σκεφτομαι ακομα:P
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.734
Κριτικές
15
Like
6.465
Πόντοι
8.345
παιδες τα λεμε λιδο. σχολια και κριτικες το ξημερωμα, πριν φυγω για καλαματα.
θα φοραω καφε μπουφαν και θα ειμαι σε παρεα σαν τους νταλτον. τα υψη μας ειναι σαν μαθηματικη προοδος, για οποιον θελει να πει γεια, να κερασει κανα πριβε ή οτι αλλο θελει :)
 

Επισκέπτης
Καλα να περασεις dem..( το πολυ το Κυριε ελεησον...ξερεις τωρα)

Ααα..τωρα που το θυμηθηκα..ξερετε που χωρευει ενα ζευγαρι Ουγαρεζων ? Αυτος γεροδεμενος με τατοο στο κεφαλι και η χορευτρια ειναι μελαχρινη μετριου αναστηματος ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Mία Ουγγαρέζα ξέρω που χορεύουν(αν?) στο BG
 

Επισκέπτης
Xορευαν πριν απο μηνες leo προερχομενοι απο το Ανατολη ..Mετα νομιζω πηγαν στο Αμαζον..
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Μουνάρα λέμε αυτή. ʼμαζον πέρασα και ήταν κλειστό. Έκλεισε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom