Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Μπες στο site του cavo, δες, για αρχή, φωτό από το party του Cattaneo. Τις προσωπικές τις έχω σπίτι. Και περιλαμβάνουν και μένα οπότε θέλει φοτοσοπ να με σβήσω.

Αλλά θέλει και βίντεο να τον δεις να χορεύει, εκεί δάκρυσα από τα γέλια. Το πάρτυ ήταν χάλια, αλλά από γέλιο πεθάναμε... Από Χιλή, Μεξικό κάτι τέτοια μας έλεγε... Και έπεφτα κάτω από τα γέλια. Έκανα την πάπια βέβαια, γιατί έτσι και με έπιανε αυτός και οι φίλοι του, ακόμα θα κολύμπαγα. Γενικώς από στριπ κόσμο, το συγκεκριμένο πάρτυ ήταν τίγκα. Μαγνήτη έχω?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
να κανω ενα ριπορτο και εγω μεσα απο το pda κολλητου που με παρακαλαγε στα τηλεφωνα να σκασω μυτη αλλα λογω δουλειας πρωινης αρνηθηκα μετα δυσκολιας :) ηταν οι εξης κορασιδες.... γκρευς,κατερινα,λιντα,μπιανκα,μοντεστα,βερονικα,ειντζελ,μαρτα,λιζα(εχεις δικιο θειε παπ),ευα,παολα,εμμα,ναντια(νεο αιμα απο οτι μου ειπε),χριστινα,εσπερα,λανα,τζοανα,η ξανθια μπουρουχα απο ex lido,αιγλη,βικυ,καθυ,τριξυ!για να φανταστειτε ρεπορταζ μιλαμε τωρα για τον εκτος vaso σκαουτερ.......δεν ξερει απο ιντερνετ και μου τα λεει καθως πηγαινει συχνοτερα απο μενα πια στα ευαγη ιδρυματα!αρα συμπεραινουμε οτι ηταν 20 και βαλε τα κομματια τα χθεσινα!τί εγινε ρε παληκαρια....??????????
 

Επισκέπτης
Εστέρα Πάπ ήταν με 'πολιτικά' και τα λέγαμε λίγο  ;) Δεν κάθησα και πάρα πολύ γιατί με το που βγήκε ο καου -μπόυ με το χορευτικό του την έκανα για απέναντι λίγο  ;)

Τhx Πανο...Τωρα που γυρισα πιστευω θα εχω καλυτερη πληροφορηση απο αυτη που μου δινουν οι διαφοροι φιλοι μου τηλεφωνικα...Ξερεις τωρα..Αλλα τα ματια του λαγου και αλλα του παπ..lol..!
 

Επισκέπτης
Vaso εκανα μερικα τηλεφωνα ακομα και τελικα η δικη σου λιστα ειναι η πληρεστερη εκτος της Εστερας..ειχε ρεπο.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Nεο αιμα ?...Vaso η κοπελια ειναι πανω απο μηνα προερχομενη απο lido και Βaby o Νικαιας...Εχουμε αναφερθει παλαιωτερα για αυτην στο thread...

ετσι μου ειπε!θα περασω και εγω μια βολτα σαββατο για να το διαπιστωσω ιδιοις ομμασι!
 

Επισκέπτης
Το καναμε και αυτο mclein..Φυσικα ψηφισα Erotic full show, οπως ολοι μας πιστευω..
 

Επισκέπτης
Ετσι δεν παιζει η νυκτα mclein ? Με "υποσχετικες "....

Επαιζε.....τωρα θα μαθει να παιζει οπως παλια....αλλιως ας πανε σπιτι τους....ή ας παιζουν μονοι τους.....
Ξερεις καλα για τι πραγμα μιλαω....κ εσυ κ οποιος κυκλοφορει τη νυχτα...ειδικα μετα τις 2....!!!!
 

Επισκέπτης
Επαιζε.....τωρα θα μαθει να παιζει οπως παλια....αλλιως ας πανε σπιτι τους....ή ας παιζουν μονοι τους.....
Ξερεις καλα για τι πραγμα μιλαω....κ εσυ κ οποιος κυκλοφορει τη νυχτα...ειδικα μετα τις 2....!!!!

Σε καταλαβαινω mclein...σε καταλαβαινω..
 

Επισκέπτης
Tελικα τα avatar σου mclein εχουν τι ιδιο ενδιαφερον με τα ποσταρισματα σου..
 

Επισκέπτης
Tελικα τα avatar σου mclein εχουν τι ιδιο ενδιαφερον με τα ποσταρισματα σου..

τι εννοεις φιλε μου ???? Σε pm.....αν θες μη χαλαμε το τοπικ...

υποθετω....πως μιλας για την υπογραφη μου....κ οχι για το αβαταρ=φωτο του γιαννακη.....
αν μιλας για την υπογραφη....ειναι ενα τραγουδι που εγραψα για μια φιλη/τραγουδιστρια παλιοτερα...το εχω κ μελοποιημενο...κ ειναι κλασεις ανωτερο....εδω γμτ επιτρεπεται μονο γραπτος λογος.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
αν μιλας για την υπογραφη....ειναι ενα τραγουδι που εγραψα για μια φιλη/τραγουδιστρια παλιοτερα...το εχω κ μελοποιημενο...κ ειναι κλασεις ανωτερο....εδω γμτ επιτρεπεται μονο γραπτος λογος.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Μην το αφησεις το ταλεντο ετσι...."Το 'χεις"...
 

Επισκέπτης
Ποιος μπορει να μου θυμησει την ηλεκ. διευθυνση εκεινου που εχει το blogpost για τα στριπτηζαδικα ? Thx..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom