Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Ένα είναι το πιο τοπ  κατά τη γνώμη μου! Ανατολή στη Συγγρού!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ένα είναι το πιο τοπ  κατά τη γνώμη μου! Ανατολή στη Συγγρού!

και το χειροτερο το ρασπουτιν?να ρωτησω και κατι αλλο?το καλυτερο ποδοσφαιρικο γηπεδο ποιο ειναι στον πλανητη?το ελ πασο ,ε?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Presvi το έχεις πάει το γράμμα στο Rasputin;(έστω στο σάκκο)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Διαφωνώ mclein. Γυρίζω όλο το λεκανοπέδιο(...) - σαν τον κομμουνιστή με τον Τραμπάκουλα μου ακούστηκε - και περναώ καλά στα περισσότερα μαγαζιά. Το καλύτερο για μένα overall (τι μπορεί να προσφέρει σε όλους τους πελάτες) είναι το Rasputin
 

Επισκέπτης
Διαφωνώ mclein. Γυρίζω όλο το λεκανοπέδιο(...) - σαν τον κομμουνιστή με τον Τραμπάκουλα μου ακούστηκε - και περναώ καλά στα περισσότερα μαγαζιά. Το καλύτερο για μένα overall (τι μπορεί να προσφέρει σε όλους τους πελάτες) είναι το Rasputin
αντικειμενικα ναι.....εχεις δικιο....

αλλα οταν ενας περναει καλα σ'ενα συγκεκριμενο κ υπερ-παρακμη να ειναι μπορει να το βλεπει το καλυτερο μαγαζι.....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Οκ, αλλά σε ένα μαγαζί που πάω συχνά τελευταία :thumbsup:, δεν το έχω για το καλύτερο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Διαφωνώ mclein. Γυρίζω όλο το λεκανοπέδιο(...) - σαν τον κομμουνιστή με τον Τραμπάκουλα μου ακούστηκε - και περναώ καλά στα περισσότερα μαγαζιά. Το καλύτερο για μένα overall (τι μπορεί να προσφέρει σε όλους τους πελάτες) είναι το Rasputin

+10000000000000000000000000000000000000000
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αν τους πλένανε κιόλας... Φλοκο-ύπνος.

Τους μ..ς επιχειρηματίες των 100.000 ? μαγαζί. Τόσα πέρνουν και ένα πλυσιματάκι δε ρίχνουνε. Σήμερα, δίπλα μου συζήτηση από 3 κορίτσια 21- 22 ετών. "Όχι, εγώ τη Παρασκευή θα κάνω barchelor party, αυτός δεν θα κάνει!" Πουτάνες. Να πάει στο άνω μαγαζί, πήγα να της πω και να πάρει το Gasper. Και να βγάλει και μια αναμνηστική foto για το μ..α τον άντρα της
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Να πάει στο άνω μαγαζί, πήγα να της πω και να πάρει το Gasper. Και να βγάλει και μια αναμνηστική foto για το μ..α τον άντρα της

Τον Gasper που συστήνεται ως Νοτιοαμερικάνος.....  Να ρίξω τίποτα φωτό από cavo το καλοκαίρι να ξεραθείτε.
 

Επισκέπτης
Σήμερα στο Γκόλντ Βίκυ,Κατερίνα,Εύα,Τζόρνταν,Εσπέρα,Μάρτα,Μοντέστα. Η Μάρτα με μαύρο φόρεμα και scorpions κομμάτια για το σόου.                                                                                     

Φιλε Πανο, εγω ακουσα οτι επισης ηταν και η Γκρεις, Σειλα, Αιγλη, Μπιανκα και Λιζα ( πρωτη ημερα δουλειας μετα την προσθηκη σιλικονης στο βυζι...Νο 4 παρακαλω..!)...

Πανο, την Εστερα σιγουρα την ειδες να δουλευει ?

Τεσπα..η ουσια ειναι αυτη που εγραψα εχθες.. Το μαγαζι δουλευει τις καθημερινες ΜΟΝΟ με καμμια 10αρια γυναικες πλεον.... 
 

Επισκέπτης
Ααα... Πανο, Ξεχασαμε να αναφερουμε και το Ρουμανικο team του μαγαζιου...Παολα, Αλεξανδρα και Εμμα...ηταν εκει και (τους) δουλευανε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom