Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Ένα sex theatre ή κάπως έτσι που ανοίγει λέει σύντομα στη Συγγρού ξέρει κανείς τι μπορεί να είναι;
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Ένα sex theatre ή κάπως έτσι που ανοίγει λέει σύντομα στη Συγγρού ξέρει κανείς τι μπορεί να είναι;

sex theater αυτοαποκαλειται και το star στη μεταμορφωση. το ιδιο μαγαζι πρεπει να ειναι. περα απο το σοου, εχει μαγους, φακιρηδες και αλλες τετοιες παπαριες.. ριξε μια ματια στο τοπικ του star.
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
Ένα sex theatre ή κάπως έτσι που ανοίγει λέει σύντομα στη Συγγρού ξέρει κανείς τι μπορεί να είναι;

Στο star live έχεις πάει στις αρχές τατοιου?
χορός σε ντουζιέρα, σε κρεβάτι, λεσβιακά, ντυμένoι ναυτες και άλλα τέτοια. Θα έχει έναν μάγο και λοιπα...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Στο star live έχεις πάει στις αρχές τατοιου?
χορός σε ντουζιέρα, σε κρεβάτι, λεσβιακά, ντυμένoι ναυτες και άλλα τέτοια. Θα έχει έναν μάγο και λοιπα...

Δεν έχω πάει κατα κει... ενδιαφέροντα ακούγονται αυτά... για να δούμε...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Είμαι Συγγρού-φαν... σπάνια στα Βόρεια...
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
Δεν έχω πάει κατα κει... ενδιαφέροντα ακούγονται αυτά... για να δούμε...

O χορός στο στην ντουζιέρα είναι αρκετά δυνατός, δεν έχει prive, έχει και αντρικο στριπ και έχει και μπράβους... Απο γυναίκες σε αρκετά υψηλό επίπεδο. Για να ευχαριστηθείς το Show πήγαινε Σάββατο αλλα αρκετά νωρίς για να βρείς τραπέζι. 12:30 είναι καλά. Γίνετε χαμός...

Προσωπικό γούστο !!!: Εγώ πάω για το show γιατι απο χορό δεν με ευχαριστούν και πολύ, ειναι αρκετά σε πρωτόγονο στάδιο...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τα show είναι τα καλύτερα της Αθήνας
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πεις. Σοφό! Και ενώ στο χθεσινό μου ποστ σας έλεγα ότι στο Tessera δεν πρόκειται να ξαναπάω για αρκετό καιρό, για να τους δώσω και τον απαιτούμενο χρόνο να κάνουν ό,τι πρέπει να κάνουν, πως τα ΄φερε ο διάολος (Frankie το όνομα του συγκεκριμένου υπηρέτη του σκότους) και κατά τις 3 (κάθε φορά και μια ώρα νωρίτερα πάω) βρίσκομαι εκεί για δεύτερη συνεχόμενη φορά.
Όταν ασχολείσαι αρκετό καιρό με το σπορ αποκτάς κουσούρια. Ένα από τα κουσούρια μου είναι ότι θέλω να κάθομαι σε καλό τραπέζι. Όχι πρώτο τραπέζι πίστα αλλά να μην αισθάνομαι ότι ήρθα στο μεταμεσονύχτιο καφενείο των φιλάθλων. Η γυμνή πλαστική καρέκλα δε βοηθάει. Ήμουν έτοιμος να παραγγείλω ουζάκι και ποικιλία στα πρότυπα του vasos. Ευτυχώς γρήγορα αλλάξαμε τραπέζι. Αυτά τα κόκκινα καλύματα, πρέπει να είναι από την εποχή των τσάρων, πανάκριβα συλλεκτικά κομμάτια για να μη φτάνουν για όλα τα καρέκλια. Πάνω που κάπως βολευόμαστε, παρατηρεί μες το μισοσκόταδο ο Frankie (διάολος είναι βλέπει καλύτερα στο ημίφως) ότι ο ξύλινος καναπές μπροστά στην πίστα, στις γωνίες, στηρίζεται με κολλητική ταινία!! Βρε mclein είσαι σίγουρος ότι έχει ρευστό ο ιδιοκτήτης;
Ας τα ξεπεράσουμε όλα αυτά. Διευκρίνιση. Εγώ είχα όρεξη για μπλα-μπλα και ο  Frankie απλά ήθελε να παίξει με την ιδέα, ότι αν του έκανε κέφι θα μπορούσε να συμπεριφερθεί σαν τον vaso.
Ενδιαφέρουσα η ενδυματολογική επιλογή της Λώρας, αλλά όσο το μυαλό της στροφάρει όπως στροφάρει θα με αφήνει παγερά αδιάφορο. Πέρασε η Κλειώ, η Έβελυν και εγώ ασχολήθηκα με την παλιά καραβάνα του μαγαζιού Νάντια που έχει μια καλή ισορροπία μεταξύ χορού και λέγειν, πάντα plus για μένα. Κάποια στιγμή πέρασε και η Λόλα και η Μαργαρίτα. Αν φιλοτιμηθεί να γραφτεί στο site o Frankie μπορεί να κάνει το σχόλιό του, αν και η γνώμη μου είναι πολύ κακό για το τίποτα.
Την Παρασκευή οι χοροί δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, στα ανεκτά φυσιολογικά όρια. Χθες όμως ήταν το πλήρες ξενέρωμα. Η επίσημη δικαιολογία ήταν ότι υπάρχει εντολή από τη διεύθυνση, για politicaly correct χορούς και μάλλον έτσι είναι τα πράγματα. Πολλά γράψαμε για το μαγαζί και δεν τα αξίζει. Δυο-τρία τελευταία. Σε απόλυτη συμφωνία με το χαμηλό επίπεδο και η Νικόλ με το κοντό ξανθό μαλλί. Κανένα άλλο σχόλιο για αυτή. Τρελλή αλλά με ευχάριστο τρόπο η ʼντζελα. Quiz: Ποια κοπέλα στο Tessera είναι παντρεμένη με Έλληνα και έχει δίδυμα; Ο digger είχε ρωτήσει αν ο Τάκης είναι ακόμα εκεί. Εκεί είναι. Ζει και βασιλεύει. Μην περιμένετε show της προκοπής. Κυριαρχεί η αντίληψη τα λεφτά βγαίνουν στους χορούς, όχι στην πίστα. Αναγγέλει ο Τάκης μια κοπέλα ή ένα show και η πιθανότητα να το δεις είναι μια στις 2 στην καλύτερη. Μετά από κανένα 20λεπτο οι πιθανότητες ανεβαίνουν σημαντικά.
Όπως καταλαβαίνετε η νυχτιά δεν μπορούσε να τελειώσει έτσι και παρά κάποιες αμυδρές ενστάσεις από μεριάς μου καταλήξαμε στο Lido, μαγαζί που αποφεύγω για λόγους που ο peloponisios θα κατανοούσε απόλυτα. Ευτυχώς αν και Σάββατο το roster ήταν ελλιπές και έλειπαν αυτές που έπρεπε να έλειπαν. Ασχοληθήκαμε μόνο με την Ματίνα, αδελφή της Sandra (με την οποία έχω και γενέθλια την ίδια μέρα, γεγονός που εξηγεί κάποια πράγματα). Κατά τις 6.10  prive και με τους 3 για να έχει ενδιαφέρον. Ο Frankie χαλάστηκε γιατί δεν έπαιξαν καταστάσεις α λα vasos. Υπήρξε και εδώ η δικαιολογία για κάμερες στο prive. Παράνομη αλήθεια.
Κλείνοντας και για να μην πιαστεί κορόιδο κανείς, προσέχετε τα γκαρσόνια. Έχουν υπάρξει διάφορα περιστατικά με τα γκαρσόνια στο μαγαζί αυτό και η κατάσταση δεν έχει βελτιωθεί καθόλου. Μόλις πληρώσετε να πάρετε τα ρέστα σας αμέσως. Ειδικά ο μαλάκας ο Αλβανός με το μακρύ μαλλί σαν κουρτίνα είναι λαμόγιο.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Mπορείς να αναφέρεις τις πιο εμφανίσημες σε σύγκριση με κάποιες από BG, Lido, Rasputin;
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Mπορείς να αναφέρεις τις πιο εμφανίσημες σε σύγκριση με κάποιες από BG, Lido, Rasputin;
Θα σου έλεγα αν έχεις σκοπό να πας για να απολαύσεις στριπ να το αποφύγεις. Αν θες να πας για να πιεις ένα ποτάκι, όπως θα έκανες σε ένα club πήγαινε. Είμαι λίγο αυστηρός οπότε για τα δικά μου standards πέρα από τη Μια το χάος. Αν σου πω για κάποια άλλη θα έχω συμβιβαστεί.
 

Επισκέπτης
Θα σου έλεγα αν έχεις σκοπό να πας για να απολαύσεις στριπ να το αποφύγεις. Αν θες να πας για να πιεις ένα ποτάκι, όπως θα έκανες σε ένα club πήγαινε. Είμαι λίγο αυστηρός οπότε για τα δικά μου standards πέρα από τη Μια το χάος. Αν σου πω για κάποια άλλη θα έχω συμβιβαστεί.
+++
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Μου αρέσουν οι "εφηβικοί" σωματότυποι κατά κανόνα, οπότε υπάρχει σύγκρουση γούστων αλλά καθόλου συμφερόντων και αυτό έχει σημασία.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Μου αρέσουν οι "εφηβικοί" σωματότυποι κατά κανόνα, οπότε υπάρχει σύγκρουση γούστων αλλά καθόλου συμφερόντων και αυτό έχει σημασία.

Εεεε!!! Σαν τον μακαρίτη τον Charles και συ που έρεπε προς την παιδεραστία!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Εεεε!!! Σαν τον μακαρίτη τον Charles και συ που έρεπε προς την παιδεραστία!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Όπου μπορούμε τον προσεγγίζουμε. Δυστυχώς σε λίγα και ακόμα και εκεί σε σημαντικά μικρότερο βαθμό, γι αυτό και αυτός είναι μια εικόνα στο avatar ενώ εγώ ένα nickname. Κρίμα για το site γιατί μπορεί να έγραφε λιγότερα αλλά θα ήταν σίγουρα πιο ενδιαφέροντα από τις δικές μου αμπελοφιλοσοφίες.
 

Επισκέπτης
Όπου μπορούμε τον προσεγγίζουμε. Δυστυχώς σε λίγα και ακόμα και εκεί σε σημαντικά μικρότερο βαθμό, γι αυτό και αυτός είναι μια εικόνα στο avatar ενώ εγώ ένα nickname. Κρίμα για το site γιατί μπορεί να έγραφε λιγότερα αλλά θα ήταν σίγουρα πιο ενδιαφέροντα από τις δικές μου αμπελοφιλοσοφίες.
ετσι σουρας που ηταν....αμφιβαλλω αν θα μπορουσε να ξεχωρισει τα γραμμαατα πανω στο πληκτρολογιο....με το συμπαθειο..αλλα..δυσκολο το βλεπω...:):):):):):):)
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Κρίμα για το site γιατί μπορεί να έγραφε λιγότερα αλλά θα ήταν σίγουρα πιο ενδιαφέροντα από τις δικές μου αμπελοφιλοσοφίες.

Μπαααααα, μην το λες!!! Γιαλαντζί καταραμένος ήταν σε σχέση με τους πραγματικούς καταραμένους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom