Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τελικα μονο 3-4 πανε στα στριπτηζαδικα και ενημερωνουν ?

Αμαν πια...Ακομα και το "τραβελια με προσοντα" μας ξεπερασε σε ποσταρισματα...
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
όντως, έχει κάνει κοιλιά το ποστάρισμα στο θρεντ.. εκτός αν έχει κάνει κοιλιά το άθλημα του keep strip..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Τελικα μονο 3-4 πανε στα στριπτηζαδικα και ενημερωνουν ?

Αμαν πια...Ακομα και το "τραβελια με προσοντα" μας ξεπερασε σε ποσταρισματα...

Πες τα θείε Παπ (που λέει και ο vasos)!
 

Επισκέπτης
Τελικα μονο 3-4 πανε στα στριπτηζαδικα και ενημερωνουν ?

Αμαν πια...Ακομα και το "τραβελια με προσοντα" μας ξεπερασε σε ποσταρισματα...

ετσι....οι τραβελοι ειναι διασημοι.....χεχεχεεχεχεχε.... (δες το πμ σου παπαζογλου...)!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τελικα μονο 3-4 πανε στα στριπτηζαδικα και ενημερωνουν ?

Αμαν πια...Ακομα και το "τραβελια με προσοντα" μας ξεπερασε σε ποσταρισματα...

θειε μην φοβασαι....οσο εχεις εμενα διπλα σου "do not concern about coffee information etc..."!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χθες ξεκινησαμε αρχικα για gold κατα τις 00.30 για να κανω ετσι εναν επαναπροσδιορισμο του ροστερ και πηρα τα "χορακια μου"...... ;) ;) αλλα κατα τις 02.00 την εκανα με την παρεα για να δουμε " γινεται στο princess" οπως λεει και το θρεντ! :2funny: :2funny: το μαγαζι ειναι στα ιδια στανταρ οπως το ειχα αφησει και δεν νομιζω να αλλαξει προφιλ στο αμεσο μελλον,παντως χτυπηθηκαν κατι "nescaffe classic" αν και το πρωτοκολλο του μαγαζιου ειναι decaf!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Στο πλαστικό από το περίπτερο με το νεράκι και τη ζαχαρούλα στο καπάκι
 

Επισκέπτης
Λοιπον στριπτηζοφιλοι τα λεμε στην πορεια..ciao.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Στο 4 χτές είδαμε και δύο νέες μεταγραφές Μαρία και ʼννα (κούκλες πραγματικές).Η ʼννα μου είπε ότι είναι Ρωσίδα και την άλλη έτσι την έκοψα. Μιλάμε για το πιο μεγάλο μαγαζί που όταν μπαίνεις μέσα δεν σε πνίγει το ντουμάνι του καπνού (όπως γίνεται στα άλλα μαγαζιά). Χώρια ότι έχει και τους περισσότερους καναπέδες για να κάτσει κάποιος άνετα.Το δε προσωπικό ευγενέστατο. Βελτιώνεται σιγά σιγά το μαγαζί και μάλλον θα τοποθετηθεί ψηλά στη λίστα μας (μην ξεχνάμε ιστορικά ήταν και απο τα πρώτα στρίπ στην Ελλάδα μαζί με million dollars και diamond  & pearls).

νομιζω πως εφτασε η ωρα της επισκεψης και στο 4. αντε, να ξεκολλησουμε λιγο και απο τα τετριμμενα. δεν μου λες πανο, μηπως επιασε το ματι σου τιποτε ασσιατικο εκει μεσα? εστω και απο ανατολικη ρωσια ρε γαμωτο!
 

Επισκέπτης
νομιζω πως εφτασε η ωρα της επισκεψης και στο 4. αντε, να ξεκολλησουμε λιγο και απο τα τετριμμενα. δεν μου λες πανο, μηπως επιασε το ματι σου τιποτε ασσιατικο εκει μεσα? εστω και απο ανατολικη ρωσια ρε γαμωτο!

εχει ενα κοντουλικο ψιλο-καλο.......οχι ακριβως σχιστοματικο....
δν δοκιμασα....γιατι δν μου γεμιζε το ματι....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Η Αζα... πως τη λένε;
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
rokoss όπως είπε και ο μάκ υπάρχει μια με μογγολοειδή χαρακτηριστικά που πρέπει να είναι Καζακστανή. Δυστυχώς όνομα δεν θυμάμαι και την πήρε τυχαία το μάτι γιατί μίλαγε με την Μαρία και την Νικόλ. Πάντως στο πιο κάτω (Baby O  ;) ) έχει δυνατό σχιστομάτικο με αέρα 'ʼπω Ανατολής'...  ;)

baby? o δεν παω, μου? χει κατσει στραβα αυτο το μαγαζι.
παντως, ευχαριστω για την ενημερωση, αποψε θα κανω ενα test drive την καζακστανη..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λοιπον στριπτηζοφιλοι τα λεμε στην πορεια..ciao.

τί να σου παραγγειλω θειε?μακαροναδα ντε-σαλτσε?μην πουμε και ντε-καφεινε και αρχιζουν και γελανε τα γκαρσονια!χαχαχαχαχα
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ηξερε κανενας οτι στο πορτο χελι εχει στριπτηζαδικο? εγω δεν το? ξερα και αφου βρεθηκα εκει και το ειδα δεν μπορουσα να μην μπω μεσα. mousses το ονομα του μαγαζιου, που σαν χωρος γαμαει. τεραστιο μαγαζι, ανετοι καναπεδες.
πανακριβο : το μονο ποτο για την κυρια 15 και το διπλο 30 (!!!) ευρω.. πατε καλα ρε??  :cussing:
στην πιστα οι κυριες τα βγαζουν ολα.
απο γυναικες τιποτα σπουδαιο. παρελασαν ολες, η μια μετα την αλλη απο το τραπεζι μου αλλα καθησε μονο μια. ξενια απο χαμπαροβσκ ανατ. ρωσιας κυριοι. τετοιο παιδι δυσκολα βρισκεις και στα στριπ των αθηνων, φοβερο κορμι, απιθανο προσωπο.. γρηγορα tη ξενια στην αθηνα παρακαλω!!
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Παιδες πηγα χθες Star - Mεταμορφωση μαζι με τον κυρ-μαλακα(Αρη).Ειχα να παω πανω απο 5χρονια οταν η πιστα ηταν ακομα στο κεντρο.Πραγματικα ενυπωσιαστηκαμε,φοβερο σαν χόρος,ωραιες γυναικες,πολυ καλο καλο show και μεταγραφη ο dj απο το baby gold στην Παντειο.Αληθεια απο ποτε ειναι ο τυπος εκει?
Επαθα πλακα με Αστα -μου θυμιζε λιγο Silvia Saint -Εχει δουλεψει σε αλλα μαγαζια παλιοτερα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom