Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.733
Κριτικές
15
Like
6.465
Πόντοι
8.345
μολις γυρισα απο λιδο (ωρα εξοδου 3.44)
κοπελες πολλες, κοσμος λιγος, βαρεμαρα πολλη

εκει ηταν:
γκαμπριελα (πρωην αμαζον, baby πειραιως)
λινα (μοιαζει λιγακι με τραβελι, αλλα δεν ειναι)
μαρτινα
σαντρα (βελτιωσε τον απλο της χωρο απο οτι ειδα)
μαλλον η αδερφη της σαντρας
λατογια (η οποια τις προηγουμενες φορες μου ειχε συστηθει σαν τζενιφερ απο τζαμαικα)
μαρινα (ρωσια με πιρσινγ στην γλωσσα)
αντα
ολγα (ξανθια με τατουαζ πανω απτον κωλο)
αλεξια
ερικα
σουπερ μοναδικη σεξυ εμφανιση λουιζα
χριστινα
νταιανα (καινουργια στο μαγαζι απο ρουμανια)
αγνωστη κινεζοειδης
λορι (γερμανια)
αγνωστη μωραρα
μια που λεγοταν σαρλιν καπως
αλλη αγνωστη ομορφουλα
αλεξανδρα (ρουμανια)
ναταλι (μαυρομαλλα)
μια ξανθια τραγικη που δεν σηκωθηκε ουτε στιγμη απο τον καναπε που καθοταν διπλα στις σκαλες
και η παμελα με το οπλο της να εποπτευει το μαγαζι αφ υψηλου. :rolleyes:


πριβε (μετρια προς καλα)με γκαμπριελα για τους 2 της παρεας
+ 3 απλοι χωροι με την λουιζα για μενα

επισης πολυ καλος+ευγενικος σερβιτοτος, στον διαδρομο που οδηγει προς τα πριβε
και κλειστος ο χωρος των απλων χωρων με τραπεζια με γιαπωνεζους και λοιπους μεχρι τις 1, με τους χωρους να γινονται στα τραπεζια.
αυτα νομιζω
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ελα ρε dem....ειμασταν μαζι χθες στο μαγαζι!επιβεβαιωνω την προσπαθεια λιστας σου(διοτι λιστα ανολοκληρωτη δεν θεωρειται λιστα :2funny:) και οντως η βραζιλιανα ηταν ολα τα λεφτα...οπως και η λινα που οντως μοιαζει με τραβε.....αλλα δεν ειναι καθολου..αν δεις απο κατω ειναι ......νορμαλ!καλα αυτοι οι κινεζοι ειχαν πολυ γελιο...αφασια..χαχαχ :idiot:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.733
Κριτικές
15
Like
6.465
Πόντοι
8.345
και μεις μια φαση ειδαμε εναν να pηγαινει με λουιζα για πριβε και μου λεει ο φιλος μου: "ο βασος πρεπει να ειναι" και μετα του ριξε μια φωνη "ελα ρε βασο" που χαθηκε στους ηχους του falco. :)
και γω σε μια στιγμη ειπα να παω στην μεγαλη παρεα στους καναπεδες διπλα στα πριβε και αν πω " απουσιολογος του μπουρδελα, παρουσιαστειτε καυλιαριδες" :P :P :P
εσυ δεν μας ειπε τι πηρες?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και μεις μια φαση ειδαμε εναν να pηγαινει με λουιζα για πριβε και μου λεει ο φιλος μου: "ο βασος πρεπει να ειναι" και μετα του ριξε μια φωνη "ελα ρε βασο" που χαθηκε στους ηχους του falco. :)
και γω σε μια στιγμη ειπα να παω στην μεγαλη παρεα στους καναπεδες διπλα στα πριβε και αν πω " απουσιολογος του μπουρδελα, παρουσιαστειτε καυλιαριδες" :P :P :P
εσυ δεν μας ειπε τι πηρες?

γκαμπριελλα φυσικα αλλα και λουιζα......που ξερεις μπορει και να ημουν και εγω αυτος που ειπες.....
 

Επισκέπτης
" απουσιολογο ς του μπουρδελα, παρουσιαστε ιτε καυλιαριδες"
φοβερι ι ατακα σου καυλιαρι!!!!!respect!!!!!!απλα απαικτος!!!!σε προσκιναο μεγαλε χιστι!!!!χεχε!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Προχτές και χθες Rasputin. Natasha πολύ κ@υλα GFE και αποτελειωτικός χορός. Βαλέρια - Ναντια  :grouphug: καλύτερες δύο σε ένα. Ποτάκια με Ιλονα - Μαριάνα. Πιο ωραία φάση, Μισέλ κατα τις 7:00 έρχεται και ξαπλώνει στον καναπέ απέναντί μου με ανοιχτά τα πόδια :headbang:, ήταν για instant περιπτέρου (τους μπλε).
Χθές cool- down από το ολονύκτιο. Σπέσιαλ  κατάσταση με Lilian. Κόσμος κάτω του σύνηθους και τις δύο ημέρες
 

Επισκέπτης
Αντε βρε παιδια..ριξτε καμμια προταση..Μολις ξυπνησα και σε λιγο η Παρασκευη και 13 θα ειναι παρελθον..Και θελω να ξεσαλωσω..

Ακουω τις ιδεες σας..
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Αντε βρε παιδια..ριξτε καμμια προταση..Μολις ξυπνησα και σε λιγο η Παρασκευη και 13 θα ειναι παρελθον..Και θελω να ξεσαλωσω..

Ακουω τις ιδεες σας..

πηγαινε σε καποιο μαγαζι που δεν εχεις ξαναπατησει (υπαρχει??) ή καπου που εχεις να πας πολυ καιρο. μπορει να ειναι η τυχερη σου νυχτα..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Rasputin pap. Πάρε μια Alia, μουνάρα που δεν πρόφτασα χθες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Για ξεσαλωμα....στανταρ Ρασπουτιν....
Για χαλαρη/γνωστη φαση...Λιντο...
Για ολα τα γουστα με διαθεση να ξενερωσεις Γκολντ...
Για μπλα-μπλα ΣΤΑΝΤΑΡ Τεσσερα κ Μουσσες....

Διαλεγεις κ παιρνεις...(στειλε κ ενα πμ....)!!!!:):):):):):):)...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πήγα και εγώ στο Τεσσερα. Πολύ ωραίος χώρος και μουσική αλλά ζήτημα αμά ήταν 6 κοπέλες. Mia δεν μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση, πλην τα φιλάκια στο show. Με μια Ρωσσιδούλα ξανθιά μακρύ μαλλί (δ θ ο) ωραίος χορός
 

Επισκέπτης
Για ξεσαλωμα....στανταρ Ρασπουτιν....
Για χαλαρη/γνωστη φαση...Λιντο...
Για ολα τα γουστα με διαθεση να ξενερωσεις Γκολντ...
Για μπλα-μπλα ΣΤΑΝΤΑΡ Τεσσερα κ Μουσσες....

Διαλεγεις κ παιρνεις...(στειλε κ ενα πμ....)!!!!:):):):):):):)...

Tωρα εγω που θελω ολα τα παραπανω μαζι τι κανω ?
(Εκτος απο το ξενερωμα που γραφεις...lol.lol..lol..)
 

Επισκέπτης
Tωρα εγω που θελω ολα τα παραπανω μαζι τι κανω ?
(Εκτος απο το ξενερωμα που γραφεις...lol.lol..lol..)
Ξερεις τι να κανεις εσυ.....απλα το ξενερωμα θα ειναι στο τελος.....:):):):):):):)....
Αντιλαμβανεσαι...τι εννοω....ερχεται κ το πμ....:):):):):):)!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πρόταση. Ξεκινάς ποτά Mousses. Πας BG για μπύρα και κανένα κωλαράκι. Καταλήγεις Rasputin και ότι προκύψει (current top prive: Valeria, Daniella, Nikita).
Παρασκευή - Σάββατο συνήθως κοιμαάμαι
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
η αποφαση συνηθως βγαινει στο αμαξι.
γιατι ομως κατι μου λεει πως αποψε εχει mousses?
 

Επισκέπτης
By the way, εσεις τι σκεπτεστε να κανετε ?

Σε λιγο θα ειμαστε στην εναρξη του Bio-Bio....(Ματθαίος Γιανούλης-Λευτέρης Βαζαίος-Ιωάννα Κουταλίδου-Σταύρος Κωνσταντίνου-Δημήτρης Γιώτης κ Τάνια Μιχαλά)....
K το ξημερωμα θα δειξει...αφου δν ξερουμε τι καταναλωση θα εχουμε...:):):):):):)!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom