Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Το άλλο ναι ήταν το πλα΄τινουμ. Δεν γουστάρω ρε φίλε να μου δίνει κσλύτερο τραπέζι επειδή θαα του δώσω μπουρμπουαρ η επειδή θα πάρω μπουκάλι. Δηλαδή 'αμα θέλω ποτάκι γιατί οχι???? Και πραγματικά στο άλλο είχε μπάζα αλλά καλεσα ολα τα κορίτσια και τα κέρασα ποτα πολλά. ʼσε ρε φίλε, την έχουν δει όλοι αρχηγοί!!! Δεν ξαναπατάω εκεί. και να συμπληρώσω οτι η φίλη μου γουστάρει γκόμενες γιαυτό θέλαμε πιο διακριτικά. φανταστείτε σόου που έγινε στο άλλο μαγαζί. Πόσο μαλάκες είναι???? αλλά επειδή πηγα με γυναικεία παρέα ήθελαν να με βάλουν μπροστά μπροστά για μόστρα καθότι και πολύ όμορφες οι φίλες μου. Πήραν τα αρχίδια μου και πολυ το φχαριστήθηκα. Λύσή υπήρχε κιαλλη να του δώσω χαρτζηλίκι να με βάλει όπου γουστάρω. Να πάνε να γαμηθούν... Ούτε ένα ευρώ δεν τους αφήνω εκεί!!!!!!
 

Επισκέπτης
Το άλλο ναι ήταν το πλα΄τινουμ. Δεν γουστάρω ρε φίλε να μου δίνει κσλύτερο τραπέζι επειδή θαα του δώσω μπουρμπουαρ η επειδή θα πάρω μπουκάλι. Δηλαδή 'αμα θέλω ποτάκι γιατί οχι???? Και πραγματικά στο άλλο είχε μπάζα αλλά καλεσα ολα τα κορίτσια και τα κέρασα ποτα πολλά. ʼσε ρε φίλε, την έχουν δει όλοι αρχηγοί!!! Δεν ξαναπατάω εκεί. και να συμπληρώσω οτι η φίλη μου γουστάρει γκόμενες γιαυτό θέλαμε πιο διακριτικά. φανταστείτε σόου που έγινε στο άλλο μαγαζί. Πόσο μαλάκες είναι???? αλλά επειδή πηγα με γυναικεία παρέα ήθελαν να με βάλουν μπροστά μπροστά για μόστρα καθότι και πολύ όμορφες οι φίλες μου. Πήραν τα αρχίδια μου και πολυ το φχαριστήθηκα. Λύσή υπήρχε κιαλλη να του δώσω χαρτζηλίκι να με βάλει όπου γουστάρω. Να πάνε να γαμηθούν... Ούτε ένα ευρώ δεν τους αφήνω εκεί!!!!!!
Καλα αμα κατεβεις στη γη....ξαναστειλε μηνυμα να μιλησουμε....τωρα χανεται η επαφη....λογω αποστασης κ αδυνατου σηματος!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Δν καταλαβα....του ειπες οτι θα παρεις μπουκαλι...σου εδωσε τον καλυτερο καναπε...κ του ειπες να παει να γαμηθει ??? Αν ναι,γιατι? Μηπως περιμενες το γκαρσονι βλεποντας 2 ατομα με τις γκομενες τους να σε κοζαρει για καλο πελατη κ να σου δωσει οτι καλυτερο υπαρχει μεσα στο μαγαζι.....μαλλον πρεπει να χαλαρωσεις....αν το πιστευεις....

Μετα...λες για ενα αλλο μαγαζι στη θησεως..(ποιο ???)....αναφερεις οτι ηταν απαραδεκτο...αλλα αφησες 1200?....(+ ή - τα 100? του σερβιτορου..?)...δλδ αν ηταν καλο ποσα θα αφηνες ???

Λεω εγω τωρα....μηπως νομιζεις οτι εκτος απ'το σερβιτορο (που δν γονατισε μπροστα σου)....ολοι οσοι διαβαζουν εδω ειναι τοοοοσο μαλακες ????
Δεν σε είπα μαλάκα, αλλά μην θεωρείς οτι και εγώ είμαι μαλάκας. δεν με ξέρεις οπότε μην θεωρείς εκ των προτέρων οτιθ σε παραμυθιάζω. δεν έχω λόγο. Το γκαρσόνι δεν έχω απαίτηση να με κοζάρει για καλο πελάτη, αλλά δεν γουστάρω να μου τα πάρει όπως θέλει αυτός. θα τα ακουμπήσω όπου και όπως γουστάρω εγώ. Και με νευρίασε το παραμύθι του ότι είναι ρεζερβέ το μαγαζί ενώ όταν του είπα για μπουκαλί δεν υπήρχαν ρεζερβε. Γιαυτό του είπα τώρα πάρε τα αρχίδια μου.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
το φανταζομαι....αλλα περιμενω να μας πει....ΠΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΤΑ 1200? σ'αυτο το μαγαζι....
Φίλε ο καθένας μας έκανε 3-4 πριβέ και δύο μπουκάλια και σαμπάνιες σε κορίτσια. τέσσερις ήμασταν. δεν με νοιαζει το μαγαζί. Έίχαμε καλή παρέα ήπιαμε περάσαμε καλά και δεν μας ένοιαζαν τα μπάζα. Περάσαμε απλά καλά. Σε άλλα μαγαζιά με καλύτερες έχω χαλάσει περισσότερα ή και λιγότερα. Το θέμα δεν είναι όμως πόσα χαλά εγώ. τα έχω και τα γμάω. το θέμα είναι η συμπεριφορά μερικών. ΑΥΤΑ!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Δεν σε είπα μαλάκα, αλλά μην θεωρείς οτι και εγώ είμαι μαλάκας. δεν με ξέρεις οπότε μην θεωρείς εκ των προτέρων οτιθ σε παραμυθιάζω. δεν έχω λόγο. Το γκαρσόνι δεν έχω απαίτηση να με κοζάρει για καλο πελάτη, αλλά δεν γουστάρω να μου τα πάρει όπως θέλει αυτός. θα τα ακουμπήσω όπου και όπως γουστάρω εγώ. Και με νευρίασε το παραμύθι του ότι είναι ρεζερβέ το μαγαζί ενώ όταν του είπα για μπουκαλί δεν υπήρχαν ρεζερβε. Γιαυτό του είπα τώρα πάρε τα αρχίδια μου.
Δν με ειπες μαλακα....θεωρεις αυτονοητο οτι ειμαι....για να λες τετοια ιστοριουλα...

Το γκαρσονι τη δουλεια του κανει....του εχουν δωσει οδηγιες...κ απλα εκτελει....

Ακουμπησε τα....οπου,οποτε κ οπως γουσταρεις...ειναι θεμα σου....αλλα μαθε να σεβεσαι...

 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε Barone ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΞΗΓΗΘΗΚΕΣ...Μαζι σου με τα χιλια... ;)
 

Επισκέπτης
Φίλε ο καθένας μας έκανε 3-4 πριβέ και δύο μπουκάλια και σαμπάνιες σε κορίτσια. τέσσερις ήμασταν. δεν με νοιαζει το μαγαζί. Έίχαμε καλή παρέα ήπιαμε περάσαμε καλά και δεν μας ένοιαζαν τα μπάζα. Περάσαμε απλά καλά. Σε άλλα μαγαζιά με καλύτερες έχω χαλάσει περισσότερα ή και λιγότερα. Το θέμα δεν είναι όμως πόσα χαλά εγώ. τα έχω και τα γμάω. το θέμα είναι η συμπεριφορά μερικών. ΑΥΤΑ!!!!!!!

Οποιος τα υπολογισει...θα καταλαβει..... :headbang: :idiot: :headbang: :idiot: :headbang: :idiot: :headbang:
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Δν με ειπες μαλακα....θεωρεις αυτονοητο οτι ειμαι....για να λες τετοια ιστοριουλα...

Το γκαρσονι τη δουλεια του κανει....του εχουν δωσει οδηγιες...κ απλα εκτελει....

Ακουμπησε τα....οπου,οποτε κ οπως γουσταρεις...ειναι θεμα σου....αλλα μαθε να σεβεσαι...
Δε σε καταλαβαίνω γιατί παρεξηγιέσαι???? Εμένα με ενοχλεί συγκεκριμένη συμπεριφορά απο το γκαρσόνι το μαγαζί το αφεντικο δεν με νοιάζει ποιανού. Δεν λέω ιστοριούλα δεν σε είπα τίποτα δεν θεωρησα τιποτα αυτονοητο και σέβομαι. Εγώ είπα τι με ενόχλησε. Εσύ μου την λες.
 

zouzis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
148
Like
1
Πόντοι
1
το φανταζομαι....αλλα περιμενω να μας πει....ΠΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΤΑ 1200? σ'αυτο το μαγαζι....

Βρε παιδιά το platinum είναι ακόμα ανοιχτό; πριν κάνα μήνα που πέρασα πηγαίνοντας μούσες ήταν κλειστά όλα πόρτες, φώτα κτλ.

τώρα αν είναι ανοιχτό μπορεί να τα χάλασε, δεν ξέρετε πως την βλέπει κανείς. Εγώ μια φορά που είχα πάει με τρελές καύλες μου έφυγαν 200 ευρώ, βέβαια τώρα αν με ρωτήσει κάποιος θα του πω πως δεν το άξιζαν αλλά έτσι είναι αυτά...

Το παράξενο είναι άλλο... χάλασαν 1200 ευρώ με 2 γυναίκες στην παρέα εκ των οποίων η μία κοπέλα του ενός;;;; αυτό μου φαίνεται κάπως.. θα πρέπει να πέσανε κεράσματα και πριβέ φουλ. Φίλε βαρόνε πες μας καμιά λεπτομέρεια υα μαθουμε και εμεις που έχουμε να πατήσουμε χρόνια και ζαμάνια στο platinum.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Οποιος τα υπολογισει...θα καταλαβει..... :headbang: :idiot: :headbang: :idiot: :headbang: :idiot: :headbang:
Αμάν ρε μάγκα. Εσύ έχεις μεγάλο Προβλημα......
Το πριβέ έχει 45 Ευρώ κάναμε  δεκαπέντε. είχαμε δύο μπουκάλια ουίσκυ, μπουκάλια σαμπάνιες και συνέεχεια στριπτιζ, στο τραπέζι. και συνέχεια κοπέλες. ο λογαριασμός ήταν παραπάνω αλλά έγινε και ψαλίδι. τελικά αρχίζω να πιστεύω οτι δεν ξέρεις τι σου γίνεται. ή δεν έχεις πάει ποτέ σου και δεν ξέρεις τιμές, ή πας μόνο με 50 ευρώ στην τσέπη σου, ή είσαι ο σερβιτόρος και σε πονεσε!!!!! ʼντε παραπέρα να δεις αν ερχομαι!!!!!!!!!!!
 

zouzis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
148
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε ο καθένας μας έκανε 3-4 πριβέ και δύο μπουκάλια και σαμπάνιες σε κορίτσια. τέσσερις ήμασταν.

4 πήγατε αλλά η μία ήταν η κοπέλα σου. Πρέπει να την έχεις εκπαιδεύσει τέλεια γιατί η δικιά μου αν με έβλεπε να μπαίνω στο πριβέ με ρωσίδα δεν θα την ξανάβλεπα.
 

Επισκέπτης
.. τελικά αρχίζω να πιστεύω οτι δεν ξέρεις τι σου γίνεται. ή δεν έχεις πάει ποτέ σου και δεν ξέρεις τιμές, ή πας μόνο με 50 ευρώ στην τσέπη σου, ή είσαι ο σερβιτόρος και σε πονεσε!!!!! ʼντε παραπέρα να δεις αν ερχομαι!!!!!!!!!!!

Ax βαρονε..Απλα σε ενημερωνω οτι μιλας με καποιον πραγματικο "βαρωνο" των στριπτηζαδικων..

Λιγο να διαβασεις τα σχετικα τηρεαδσ, θα καταλαβεις τι σου λεω..
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Βρε παιδιά το platinum είναι ακόμα ανοιχτό; πριν κάνα μήνα που πέρασα πηγαίνοντας μούσες ήταν κλειστά όλα πόρτες, φώτα κτλ.

τώρα αν είναι ανοιχτό μπορεί να τα χάλασε, δεν ξέρετε πως την βλέπει κανείς. Εγώ μια φορά που είχα πάει με τρελές καύλες μου έφυγαν 200 ευρώ, βέβαια τώρα αν με ρωτήσει κάποιος θα του πω πως δεν το άξιζαν αλλά έτσι είναι αυτά...

Το παράξενο είναι άλλο... χάλασαν 1200 ευρώ με 2 γυναίκες στην παρέα εκ των οποίων η μία κοπέλα του ενός;;;; αυτό μου φαίνεται κάπως.. θα πρέπει να πέσανε κεράσματα και πριβέ φουλ. Φίλε βαρόνε πες μας καμιά λεπτομέρεια υα μαθουμε και εμεις που έχουμε να πατήσουμε χρόνια και ζαμάνια στο platinum.
Φίλε, νομίζω πως λεγότανε έτσι. είναι όπως κατεβαίνεις τη θησέως στο τέλος δεξιά.
Είπα η μία ήταν η κοπέλλα μου που μαζί πάμε συχνα σε τεέτοια μέρη γιατί γουστάρει γυναίκες(τώρα θα μου την πεί ο άλλος οτι λέω μαλακίες΄πάλι) η άλλη μια φίλη της και ο άλλος ο ξάδερφός μου. Μην ψάχνετε σενάρια συνομωσίας. Δεν υπάρχουν. Το μαγαζί ήταν χάλια όπως και οι γυναίκες. Δεν το ΄προτείνω πάντως σαν χώρο!!!!
 

Επισκέπτης
Ax βαρονε..Απλα σε ενημερωνω οτι μιλας με καποιον πραγματικο "βαρωνο" των στριπτηζαδικων..

Λιγο να διαβασεις τα σχετικα τηρεαδσ, θα καταλαβεις τι σου λεω..

Μη λες τετοια.....ρε αδερφε.....καλα ειπε το παιδι....με 50? παω στην τσεπη.....
Απλα εκανε λαθος....προς τα πανω....εγω παω με 40?.....10? το ποτο μου....20? ενα κερασμα...κ 10? για να γυρισω με ταξι.....
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Ax βαρονε..Απλα σε ενημερωνω οτι μιλας με καποιον πραγματικο "βαρωνο" των στριπτηζαδικων..

Λιγο να διαβασεις τα σχετικα τηρεαδσ, θα καταλαβεις τι σου λεω..


Εγω τον σεβάστηκα. Αυτός ΄πρώτα αντέδρασε και μου επιτέθηκε χωρις να ξέρει λεπτομέρειες. Και για να εχω το παρατσούκλι Barone πίστεψέ με φιλαρακό οτι μάλλον το αξίζω!!! Και ο καθένας εχει τη δική του ιστορια που εγω την σέβομαι.
 

zouzis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
148
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε, νομίζω πως λεγότανε έτσι. είναι όπως κατεβαίνεις τη θησέως στο τέλος δεξιά.
Είπα η μία ήταν η κοπέλλα μου που μαζί πάμε συχνα σε τεέτοια μέρη γιατί γουστάρει γυναίκες(τώρα θα μου την πεί ο άλλος οτι λέω μαλακίες΄πάλι)  η άλλη μια φίλη της και ο άλλος ο ξάδερφός μου. Μην ψάχνετε σενάρια συνομωσίας. Δεν υπάρχουν. Το μαγαζί ήταν χάλια όπως και οι γυναίκες. Δεν το ΄προτείνω πάντως σαν χώρο!!!!

Ok thanks. Το μαγαζί πράγματι αυτό είναι. Τελικά καλά ξηγήθηκες...  ;)
 

Επισκέπτης
Αμάν ρε μάγκα. Εσύ έχεις μεγάλο Προβλημα......
Το πριβέ έχει 45 Ευρώ κάναμε  δεκαπέντε. είχαμε δύο μπουκάλια ουίσκυ, μπουκάλια σαμπάνιες και συνέεχεια στριπτιζ, στο τραπέζι. και συνέχεια κοπέλες. ο λογαριασμός ήταν παραπάνω αλλά έγινε και ψαλίδι. τελικά αρχίζω να πιστεύω οτι δεν ξέρεις τι σου γίνεται. ή δεν έχεις πάει ποτέ σου και δεν ξέρεις τιμές, ή πας μόνο με 50 ευρώ στην τσέπη σου, ή είσαι ο σερβιτόρος και σε πονεσε!!!!! ʼντε παραπέρα να δεις αν ερχομαι!!!!!!!!!!!

Μαγκα θα λες τη φιλη σου τη λεσβια....(εσυ το ειπες..)...
Προβλημα εχεις εσυ....
Οντως δν ξερω τι μου γινεται....
Εχω παει μια φορα σε στριπ....μετα την 5ημερη....κ ουτε τις τιμες ξερω....καθως ειμαι φτωχοπαιδο....
Σερβιτορος...δν ειμαι....αλλα ξερω κατι ατομα σαν κ εσενα που προσβαλουν τον αλλο στη δουλεια του...κ δν ντρεπονται...γιατι πολυ απλα δν συνειδιτοποιουν τι κανουν...δλδ ειναι κακομαθημενοι...
Αντε παραπερα εκει που σε παιρνει.....κοιτα το υφος μου....κ μαθε να σεβεσαι το συνομιλητη σου....(το προηγουμενο περι σεβασμου που ειχα γραψει ηταν για σενα προς το σερβιτορο...που του ειπες να παρει τα @@ σου....αλλα τελικα εσυ δν σεβεσαι τπτ....)...
 

Επισκέπτης
Καλα αυτο με το νικνειμ που ειπες...ηταν το καλυτερο....κ τ'απεδειξε ολα.....

Τοτε εγω θα βαλω νικνειμ Γ@ΜΙ@Σ....κ αυτοματα θα σημαινει οτι γ@μ@ω συνεχως....τοσο που πινω κ βιταμινες.....για ν'αντεχω.....
 

Επισκέπτης
Μη λες τετοια.....ρε αδερφε.....καλα ειπε το παιδι....με 50? παω στην τσεπη.....
Απλα εκανε λαθος....προς τα πανω....εγω παω με 40?.....10? το ποτο μου....20? ενα κερασμα...κ 10? για να γυρισω με ταξι.....

Aδελφε..κοιτα απο εδω και περα να πηγαινεις με 60 ?..Ακουσα οτι οι τιμες ακριβηναν λιγακι.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Μαγκα θα λες τη φιλη σου τη λεσβια....(εσυ το ειπες..)...
Προβλημα εχεις εσυ....
Οντως δν ξερω τι μου γινεται....
Εχω παει μια φορα σε στριπ....μετα την 5ημερη....κ ουτε τις τιμες ξερω....καθως ειμαι φτωχοπαιδο....
Σερβιτορος...δν ειμαι....αλλα ξερω κατι ατομα σαν κ εσενα που προσβαλουν τον αλλο στη δουλεια του...κ δν ντρεπονται...γιατι πολυ απλα δν συνειδιτοποιουν τι κανουν...δλδ ειναι κακομαθημενοι...
Αντε παραπερα εκει που σε παιρνει.....κοιτα το υφος μου....κ μαθε να σεβεσαι το συνομιλητη σου....(το προηγουμενο περι σεβασμου που ειχα γραψει ηταν για σενα προς το σερβιτορο...που του ειπες να παρει τα @@ σου....αλλα τελικα εσυ δν σεβεσαι τπτ....)...
΄
Το μόνο που δεν εχεις καταλάβει τόση ώρα είναι οτι εσύ βγαζεις συμπεράσματα, προσβάλεις και επιτίθεσαι. δες πως έγινε η συζήτηση και θα καταλάβεις οτι εσύ μου έχεις κανει επίθεση χωρις να με ξέρεις και χωρίς να ήσουν παρών. Ενα σου ξαναλέω. ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ. και εγώ φτωχόπαιδο ήμουν, τώρα δόξα το θεό καλά είμαι, και να σου πς και το κουφό που θα σου φανεί, ήμουν και σερβιτόρος δεκα χρονια. Η συμπεριφορά του συγκεκριμένου ήταν απαράδεκτη. ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ. μην προσβάλεις και μην επιμένεις σε βλακείες. Την φίλη μου θα σε γαμήσω όμως άμα την ξαναβρίσεις. Γιατί μπορεί να είναι αλλά εσύ το χρησιμοπειείς υβριστικά. και άμα το ξαναπεις σου στελνω στο πμ το τηλεφωνο μου αν θες να μου το πεις απο κοντά. Αλλά μην επιμένεις γιατι έχεις κάνει λάθος. Ουτε παραμυθι σου είπα ουτε σε εβρισα. εσυ με μειωνεις Ηρέμησε γιατί ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙΣ. πίστεψέ με!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom