Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Από τις συνομιλίες μας αυτό πιστεύω και την έχω πετύχει και στα down της
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Με ολο το συμπαθειο..Οι στριπτηζουδες σαν πελατες μας εχουν γραμμενους το μουνι τους...Η επιβραβευση περιοριζεται στο να κανουν "χαρουλες" οταν μας βλεπουν να μπαινουμε στο μαγαζι..Και πιθανως οταν τελειωνουν μαζι μας, να λενε απο μεσα τους."ουφ, επιτελους εφυγε ο μαλακας.."

Ακριβώς...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χθες το βράδυ BG again. Οφείλουμε όλοι να παραδεχθούμε ότι η Marta είναι από τις πιο κ@ύλες. H Ήρα πήρε τόσα κιλά που δεν την αναγνώρισα. mclein κάτι είχες πει για Lana
 

Επισκέπτης
Από τις συνομιλίες μας αυτό πιστεύω και την έχω πετύχει και στα down της
στα down της ειναι οποτε συνειδητοποιει καποια πραγματα κ οταν καποιος την εχει προβληματισει με τα λογια του...(καλο αυτο,σημαινει οτι σκεφτεται κ εχει καποιο μετρο)...

το μονο που με εκνευριζει στη συγκεκριμενη κοπελα...ειναι η εγωκεντρικη της φυση επι ολων των θεματων....φανταζομαι οτι ειναι αρκετα εξυπνη για να μη μπορει να δει σφαιρικα καποια γεγονοτα....η πολλη αυτο-προστασια κ το κλεισιμο στο καβουκι ανα πασα στιγμη στριμωγματος ειναι κατι που ομολογω οτι με χαλαει σε μια κοπελα της ηλικιας της...γιατι αν μιλαγαμε για 20χρονο μωρακι....δν θα το συζητουσα καν...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν έχεις καταλάβει ότι ΕΙΝΑΙ 20 (η κ@@ύλα)
 

Επισκέπτης
Δεν έχεις καταλάβει ότι ΕΙΝΑΙ 20 (η κ@@ύλα)
δν την εχω ρωτησει ποτε....γενικα,ποτε δν ρωταω ηλικιες...απ'το προσωπο φανταζομαι οτι ειναι μεγαλυτερη ομως...δν μπορει να ειναι 20...ασε που οταν της ειπα οτι ειμαι 20 χρονων μου ειπε οτι ειμαι μικρουλης...:):):):):):):):):):):)....
(αλλα για να το λες...θα το εχεις εξακριβωσει...)!!!

Χθες το βράδυ BG again. Οφείλουμε όλοι να παραδεχθούμε ότι η Marta είναι από τις πιο κ@ύλες. H Ήρα πήρε τόσα κιλά που δεν την αναγνώρισα. mclein κάτι είχες πει για Lana
Μαρτα -->πολυ σκυλι μωρε αδερφακι μου.....
Λανα ->> για θυμησε μου περι τινος συζητουσαμε...(ειναι μαζεμενα τα χανγκ οβερ τα τελευταια βραδια και...)!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
εγω γουσταρα πολυ με την Ισπανιδα στις μουσσες, με τοση ρωσσικη βοτκα που εχουμε πιει λιγη ισπανικη σαγκρια ειναι οτι πρεπει. Μιλαει και καλα Ελληνικα με σπανιόλικη προφορα και εκει ειναι που τρελλένεσαι ακόμη περισσότερο.
Ρε φέρτε κι άλλες δυτικοευρωπαίες!!!!!!!

Εμένα πάντως δεν μου μιλάει!! Μου κάνει μούτρα!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
δν την εχω ρωτησει ποτε....γενικα,ποτε δν ρωταω ηλικιες...απ'το προσωπο φανταζομαι οτι ειναι μεγαλυτερη ομως...δν μπορει να ειναι 20...ασε που οταν της ειπα οτι ειμαι 20 χρονων μου ειπε οτι ειμαι μικρουλης...:):):):):):):):):):):)....
(αλλα για να το λες...θα το εχεις εξακριβωσει...)!!!
Μαρτα -->πολυ σκυλι μωρε αδερφακι μου.....
Λανα ->> για θυμησε μου περι τινος συζητουσαμε...(ειναι μαζεμενα τα χανγκ οβερ τα τελευταια βραδια και...)!!!

Δεν μιλάω για τη ληξιαρχική πράξη αυτή είναι 35.
Lana, κορμάρα, ξανθιά, ίσια, ανταύγειες 27-28 κάθεται με... ηλικιωμένους, τουπέ, μικρό στήθος, φοραει δικτυοτό πορτοκαλι ή/και jewelery
 

Επισκέπτης
Δεν μιλάω για τη ληξιαρχική πράξη αυτή είναι 35.
Lana, κορμάρα, ξανθιά, ίσια, ανταύγειες 27-28 κάθεται με... ηλικιωμένους, τουπέ, μικρό στήθος, φοραει δικτυοτό πορτοκαλι ή/και jewelery
Aaaa....τα λες περιεργα ρε αδερφε....κ με μπερδευεις....(δν με λυπασαι καθολου που σου λεγω οτι ειμαι σε φουλ ατακιν(γκ) συστεμ τα βραδια...)!!!!

1.θελει να δειχνει οτι ειναι 20 στο μυαλο....αλλα δν τα καταφερνει καλα...για να μην μπορει να πεισει εναν 20χρονο...γαματα με αναποδα ολα τα γραμματα....

2.Ξερω ποια ειναι η Λανα...αλλα εσυ εγραψες-->''mclein κάτι είχες πει για Lana''...δν καταλαβα που κολλουσε στην ενημερωση περι γκολντ...:):):):):):):):)....

(με μπερδευεις με το γραψιμο σου....κατι δν παει καλα μ'εμενα τελευταια...φταιει ο ερωτας που λεει κ το τραγουδι της μορφωμενης....χαχαχαχαχαχαχαχαχα)!!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Aaaa....τα λες περιεργα ρε αδερφε....κ με μπερδευεις....(δν με λυπασαι καθολου που σου λεγω οτι ειμαι σε φουλ ατακιν(γκ) συστεμ τα βραδια...)!!!!

1.θελει να δειχνει οτι ειναι 20 στο μυαλο....αλλα δν τα καταφερνει καλα...για να μην μπορει να πεισει εναν 20χρονο...γαματα με αναποδα ολα τα γραμματα....

2.Ξερω ποια ειναι η Λανα...αλλα εσυ εγραψες-->''mclein κάτι είχες πει για Lana''...δν καταλαβα που κολλουσε στην ενημερωση περι γκολντ...:):):):):):):):)....

(με μπερδευεις με το γραψιμο σου....κατι δν παει καλα μ'εμενα τελευταια...φταιει ο ερωτας που λεει κ το τραγουδι της μορφωμενης....χαχαχαχαχαχαχαχαχα)!!!!!

You are not in position to watch between the lines obviously. Θα τα πούμε για την Ισπανική υπόθεση εν ευθέτω χρόνο.

H Lana είναι στο BG και είχες πει οτι δεν αξίζει τον κόπο, το οποίο μου κάνει ψιλοεντύπωση γιατί φαίνεται αρκετά κ@ύλα
 

Επισκέπτης
Χθες το βράδυ BG again. Οφείλουμε όλοι να παραδεχθούμε ότι η Marta είναι από τις πιο κ@ύλες. H Ήρα πήρε τόσα κιλά που δεν την αναγνώρισα. mclein κάτι είχες πει για Lana
ειναι ολοφανερο οτι η Λανα ειναι του γκολντ..

επαναλαμβανω ομως...δεν καταλαβαινω που κολλαει η τελευταια σου προταση στο ολο σου κειμενο...βασικα λες κατι μισο...δλδ οκ,κατι ειχα πει για τη Λανα...επιβεβαιωθηκε/επικυρωθηκε ή ειχα πει μαλακια...ή ειναι αλλιως τα πραγματα..ή...ή...ή....γενικα δν ξεκαθαρισες τι κ πως...κ γι'αυτο δν βγαζω ακρη...
Συγχωρεσε με,αν ειναι δικο μου το σφαλμα...

(τελικα το διορθωσες...κ εγινες συγκεκριμενος την ωρα που εγραφα......:):):):):):):):)....)

You are not in position to watch between the lines obviously. Θα τα πούμε για την Ισπανική υπόθεση εν ευθέτω χρόνο.

H Lana είναι στο BG και είχες πει οτι δεν αξίζει τον κόπο, το οποίο μου κάνει ψιλοεντύπωση γιατί φαίνεται αρκετά κ@ύλα

1.για μενα ειναι χασιμο χρονου η Ανδαλουσιανη γκομενιτσα...παιζει μαλακιωδως κ μου την σπαει ωρες - ωρες...

2.Ειναι αρκετα καυλιαρα η λανα...ομως υπαρχει το προβλημα της καθαριοτητας...κ μια λεξη που χαρακτηριζει απολυτα αυτο που νιωθω οταν τη βλεπω παρεα με μπαρμπαδες....τη σιχαινομαι μ'αυτα που κανει......:):):):):):):):):)....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ειναι ολοφανερο οτι η Λανα ειναι του γκολντ..

επαναλαμβανω ομως...δεν καταλαβαινω που κολλαει η τελευταια σου προταση στο ολο σου κειμενο...βασικα λες κατι μισο...δλδ οκ,κατι ειχα πει για τη Λανα...επιβεβαιωθηκε/επικυρωθηκε ή ειχα πει μαλακια...ή ειναι αλλιως τα πραγματα..ή...ή...ή....γενικα δν ξεκαθαρισες τι κ πως...κ γι'αυτο δν βγαζω ακρη...
Συγχωρεσε με,αν ειναι δικο μου το σφαλμα...

(τελικα το διορθωσες...κ εγινες συγκεκριμενος την ωρα που εγραφα......:):):):):):):):)....)

1.για μενα ειναι χασιμο χρονου η Ανδαλουσιανη γκομενιτσα...παιζει μαλακιωδως κ μου την σπαει ωρες - ωρες...

2.Ειναι αρκετα καυλιαρα η λανα...ομως υπαρχει το προβλημα της καθαριοτητας...κ μια λεξη που χαρακτηριζει απολυτα αυτο που νιωθω οταν τη βλεπω παρεα με μπαρμπαδες....τη σιχαινομαι μ'αυτα που κανει......:):):):):):):):):)....

:2funny: Πάντα. Και τώρα τη χαρακτήρισες σωστά: γκομενίτσα

Για καθαριότητα δεν το ήξερα, Ι 'll watch out. mclein, χθες για άλλη μια φορά εντυπωσιάστηκα για το πόσο εύκολα οι κοπέλες που έχουν κάποια χρονάκια στο επάγγελμα δίνουν στον καθένα αυτό που θέλει. Εγώ δεν τη σιχαίνομαι. Απλά έχει πάρει εξειδίκευση
 

Επισκέπτης
:2funny: Πάντα. Και τώρα τη χαρακτήρισες σωστά: γκομενίτσα

Για καθαριότητα δεν το ήξερα, Ι 'll watch out. mclein, χθες για άλλη μια φορά εντυπωσιάστηκα για το πόσο εύκολα οι κοπέλες που έχουν κάποια χρονάκια στο επάγγελμα δίνουν στον καθένα αυτό που θέλει. Εγώ δεν τη σιχαίνομαι. Απλά έχει πάρει εξειδίκευση

1.ερχομαι κοντα στο μυαλο σου....κ την αντιληψη σου περι του θεματος...:):):)

2.Κοιτα...να βλεπω μια 30αρα κοντα...να καθεται με τον παππου ''μου'' σε χειριστη κατασταση στον καναπε κ να παιζουν οι γλωσσιτσες κ μολις τελειωσει η συνταξη να περναει στον διπλανο καναπε που καθεται ο μακλειν...κ να βλεπει ο τελευταιος τα σημαδια απ'τη μασελα του παππου στο στομα κ τα βυζακια της ''κυριας''....ειναι τουλαχιστον τραγικο...
Στην τελικη...τραβα κανε ενα τυπικο ντουζ ''κυρια''μου...εστω τραβα σκουπισου με μια πετσετα...εστω ρε πουστη μου κανε μια τυπικη βολτα προς τα καμαρινια να κρυψεις τις καρτες...μην μου ερχεσαι κατευθειαν λες κ θα χασεις το κελεπουρι που ερχεται μια στις 100...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
1.ερχομαι κοντα στο μυαλο σου....κ την αντιληψη σου περι του θεματος...:):):)

2.Κοιτα...να βλεπω μια 30αρα κοντα...να καθεται με τον παππου ''μου'' σε χειριστη κατασταση στον καναπε κ να παιζουν οι γλωσσιτσες κ μολις τελειωσει η συνταξη να περναει στον διπλανο καναπε που καθεται ο μακλειν...κ να βλεπει ο τελευταιος τα σημαδια απ'τη μασελα του παππου στο στομα κ τα βυζακια της ''κυριας''....ειναι τουλαχιστον τραγικο...
Στην τελικη...τραβα κανε ενα τυπικο ντουζ ''κυρια''μου...εστω τραβα σκουπισου με μια πετσετα...εστω ρε πουστη μου κανε μια τυπικη βολτα προς τα καμαρινια να κρυψεις τις καρτες...μην μου ερχεσαι κατευθειαν λες κ θα χασεις το κελεπουρι που ερχεται μια στις 100...

:2funny: :2funny: :2funny: Αφού σε έχουν (μας) καταλάβει mclein. Να μπουκάρει άλλη;
Για τη Simone είναι παραπάνω πράγματα περί age. θα τα πούμε othertime.

 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: Αφού σε έχουν (μας) καταλάβει mclein. Να μπουκάρει άλλη;
Για τη Simone είναι παραπάνω πράγματα περί age. θα τα πούμε othertime.
1.να μην μπουκαρει λες ??? χαχαχαχαχαχαχαχα....

2.οποτε γουσταρεις κ οποτε νιωσεις ετοιμος να με φωτισεις...ειμαι εδω...(υπαρχουν κ τα πμς...)...κ ξερεις οτι μου αρεσει να ακουω...ειδικα αυτους που εχουν κατι να πουν...
Ανδαλουσιανα νεα αναμενω...:):):):):):):):):):):)
 

Επισκέπτης
H Lana είναι στο BG και είχες πει οτι δεν αξίζει τον κόπο, το οποίο μου κάνει ψιλοεντύπωση γιατί φαίνεται αρκετά κ@ύλα

Τωρα ( εαν σας ενδιαφερει η γνωμη μου..) εγω γιατι νομιζω οτι η συγκεκριμενη ειναι χασιμο χρονου ?

Βεβαι θα μου πειτε "και πια δεν ειναι" ?
 

Επισκέπτης
Τωρα ( εαν σας ενδιαφερει η γνωμη μου..) εγω γιατι νομιζω οτι η συγκεκριμενη ειναι χασιμο χρονου ?

Βεβαι θα μου πειτε "και πια δεν ειναι" ?
Eγω το εχω ξαναπει αδερφε...αλλα με το συμπολεμιστη λεο κανουμε κουβεντα για ποιο λογο ειχα πει οτι ειχα πει....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: Αφού σε έχουν (μας) καταλάβει mclein. Να μπουκάρει άλλη;
Για τη Simone είναι παραπάνω πράγματα περί age. θα τα πούμε othertime.

Τα έχεις πει ρε πονηρέ στη σελίδα 10 του θρεντ Ρασπούτιν τον Μάρτιο αν θυμάμαι καλά. Η απορία είναι αν την έχεις φέρει στα μέτρα σου πιά ή το παλεύεις ακόμα. Τότε είπες και το μυστικό (ακούς mclein???) ότι κάνει καλούς χορούς στους μόνιμους και καλούς πελάτες με υποψία φραπέ!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν έχω ξαναπάει, γιατί είχα την ευτυχία της εγκάρδιας  γνωριμίας των κοριτσιών του Rasputin, η οποία απορρόφησε το :2funny: χρόνο μου. Οψόμεθα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom