Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
1.ειναι για να ξαποστενει κανεις στο 4...αλλα ειναι χαλαρα κ ομορφα...χωρις πιεση κ φασαρια...γουσταρω πολυ...κ αμα εχω παρεα με μπουκαλακι...ακομα καλυτερα....

2.χαχαχαχααχαχα....σιγουρα δν καταλαβαινε....ζομπι-νέισιον μυριζομαι...

3.Ποια ? Τη σπιτικια ? Οεοεοεοεοεοεεοεοεεεε....Ρωτησε τη...γι'αυτον που του σπασε τα @@ με το κερασμα σαμπανιας μετα τα 4 ποτα....κ τελικα την εχυσε ολη στο πατωμα.....(το γλιτωσε το μπανιο τοτε...αν ξανακανει λαθος....σιγουρα θα ειναι καλο κ νυχτερινο το μπανακι...)!!!

Υ/Γ---> Μ'εχει μπερδεψει το γουστο σου....μια απο δω με πας...μια απο κει....κ ειναι παντα στα ακρα....

Από τότε τις έκοψες τις σαμπάνιες μικρέ και την πληρώνουν οι Κάρλες!!!
 

Επισκέπτης
Σε πληροφορώ ότι ήταν αξιοπρεπέστατος (και πεντακάθαρος  :2funny: ) 55αρης.
mclein γνωρίζουμε, φαντάζομαι, τις περισσότερες και αξιοπρεπούς() επιπέδου striper της Αθήνας. ʼλλες είναι για περισσότερα και άλλες για λιγότερα.
Μπουκαλάκι στο 4; Μεγάλη φαντασία εχείς μωρέ αδερφάκι μου
1.γουστο του...
2.φανταζομαι πως τις γνωριζουμε...αλλα παντα βρισκομαι προ εκπληξεων...κ μαλλον φταιω...
3.Μπουκαλακι παντου οταν υπαρχει παρεα εστω κ 2 ατομων...ασχετο αν θα το πιουμε ή οχι....
(κ 2 ποτα να πιω...σπανιο...παλι μπουκαλι θα παιξει μαλλον...εκτος κ αν ειναι καθορισμενο απ'την παρεα...οτι παμε για γρηγορο παιχνιδι...1-2 ωρες...)!!!
 

Επισκέπτης
Από τότε τις έκοψες τις σαμπάνιες μικρέ και την πληρώνουν οι Κάρλες!!!
Ουτε μαζι να ειμασταν....απ'το γκολντ τις εκοψα...γιατι...καταλαβαινεις καλυτερα απο μενα..
οι Σιμον-ες- την πληρωνουν με τα σαμπανακια κ την επιμονη τους....:):):):):):)....
η Καρλα....ειναι καλο παιδι....δν κανει τετοια....:):):):):):):):)....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ουτε μαζι να ειμασταν....απ'το γκολντ τις εκοψα...γιατι...καταλαβαινεις καλυτερα απο μενα..
οι Σιμον-ες- την πληρωνουν με τα σαμπανακια κ την επιμονη τους....:):):):):):)....
η Καρλα....ειναι καλο παιδι....δν κανει τετοια....:):):):):):):):)....

Λοιπόν, η Simon με είχε πετύχει σε συναισθηματική ευτυχή φόρτιση. Το κοριτσάκι :2funny: είναι για ποτοχοροδρομία με τετακέ και κοψίματα όπως το πας
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Λοιπόν, η Simon με είχε πετύχει σε συναισθηματική ευτυχή φόρτιση. Το κοριτσάκι :2funny: είναι για ποτοχοροδρομία με τετακέ και κοψίματα όπως το πας

Συμβουλές προς νεώτερους ναυτιλομένους (Λεονόρο μ' ακούς;). Τσάντισε την λίγο και θα πηγαίνει λες και σε ράγες!!!
 

Επισκέπτης
Λοιπόν, η Simon με είχε πετύχει σε συναισθηματική ευτυχή φόρτιση. Το κοριτσάκι :2funny: είναι για ποτοχοροδρομία με τετακέ και κοψίματα όπως το πας
Στον mclein δν περναει αυτο που λες....δν υπαρχει καν σαν ενδεχομενο....κ αν δυσκολεψει το θεμα λογω της καλης καρδιας του....ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΟΥ!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Συμβουλές προς νεώτερους ναυτιλομένους (Λεονόρο μ' ακούς;). Τσάντισε την λίγο και θα πηγαίνει λες και σε ράγες!!!

studian νεώτερος μόνο ημερολογιακά. Όπως και η βιολογική ηλίκια της εν λόγω, πραγματοποιήθη αρκετή χωροχρονική σύντηξη ώστε να βγούμε σε άλλο event horizon. Δεν θέλω φυσικά να τη τσαντίσω. Προτιμώ ελαφρώς εκτροχιασμένη [αυτό εννοούσα mclein]
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
studian νεώτερος μόνο ημερολογιακά. Όπως και η βιολογική ηλίκια της εν λόγω, πραγματοποιήθη αρκετή χωροχρονική σύντηξη ώστε να βγούμε σε άλλο event horizon. Δεν θέλω φυσικά να τη τσαντίσω. Προτιμώ ελαφρώς εκτροχιασμένη [αυτό εννοούσα mclein]

Επιμένω!! Τσάντισε την και θα δεις! Τόλμα! Ο εκτροχιασμός που αναφέρεις είναι στην λογοτεχνική σου φαντασία. Στους ρόλους που παίζουν οι άνθρωποι στο στριπ. Τσάντισε την και θα δεις την αιώνια αμφισημία της γυναίκας. ʼλλοι την λένε υστερία. Το παιχνίδι με το θέλω της γυναίκας στο οποίο είσαι εκ προοιμίου χαμένος, αλλά εκεί είναι τα τρελλά γούστα.
 

Επισκέπτης
Επιμένω!! Τσάντισε την και θα δεις! Τόλμα! Ο εκτροχιασμός που αναφέρεις είναι στην λογοτεχνική σου φαντασία. Στους ρόλους που παίζουν οι άνθρωποι στο στριπ. Τσάντισε την και θα δεις την αιώνια αμφισημία της γυναίκας. ʼλλοι την λένε υστερία. Το παιχνίδι με το θέλω της γυναίκας στο οποίο είσαι εκ προοιμίου χαμένος, αλλά εκεί είναι τα τρελλά γούστα.

Τι να κανει να την τσαντισει ο ανθρωπος ???

Να τη διωξει με μη συνηθισμενο τροπο ? Να την γειωσει σε ανυποπτο χρονο....
Η μηπως να της κανει αερα με ματσο 50?/100?....για να καταλαβει το ρολο του ο καθενας μεσα στο μαγαζι...?????

Aν κ μπαρμπακος...το θυμασαι βλεπω το παιχνιδι....
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Επιμένω!! Τσάντισε την και θα δεις! Τόλμα! Ο εκτροχιασμός που αναφέρεις είναι στην λογοτεχνική σου φαντασία. Στους ρόλους που παίζουν οι άνθρωποι στο στριπ. Τσάντισε την και θα δεις την αιώνια αμφισημία της γυναίκας. ʼλλοι την λένε υστερία. Το παιχνίδι με το θέλω της γυναίκας στο οποίο είσαι εκ προοιμίου χαμένος, αλλά εκεί είναι τα τρελλά γούστα.

Νο, Νο, Νο!!! Συμφωνώ με τα τρελλά γούστα, αλλά στο έχω ξαναπεί. Πάιζεις με όρια, ενώ εγώ good or bad όχι. Και για αυτό έχω την εντύπωση ότι στον συνεπτυμένο, σε σχέση με το δικό σου, χρόνο μου στα strip έχω βιώσει κάποια άλλα πράγματα
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Νο, Νο, Νο!!! Συμφωνώ με τα τρελλά γούστα, αλλά στο έχω ξαναπεί. Πάιζεις με όρια, ενώ εγώ good or bad όχι. Και για αυτό έχω την εντύπωση ότι στον συνεπτυμένο, σε σχέση με το δικό σου, χρόνο μου στα strip έχω βιώσει κάποια άλλα πράγματα

ενίοτε αν είμαι σε κέφι και έχω καλή παρέα παίζω με τα όρια! Επειδή είμαι και μπαρμπάκος, όπως λέει το μόμολο, το ψιλοβαριέμαι πια. Αλλά άμα τα τσιτώσω τα γκάζια του μυαλού.......
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τελικά είναι με τι perspective ξεκινήσει κανείς συνειδητό ή κυρίως ασυνείδητο.
 

Επισκέπτης
Και για αυτό έχω την εντύπωση ότι στον συνεπτυμένο χρόνο μου στα strip έχω βιώσει κάποια άλλα πράγματα
πλακα κανεις,ετσι ????
Τελικά είναι με τι perspective ξεκινήσει κανείς συνειδητό ή κυρίως ασυνείδητο.
τι σημασια εχει...αφου παντα ειναι σταθερο το αποτελεσμα...(2 πτυχες)...

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
πλακα κανεις,ετσι ????
τι σημασια εχει...αφου παντα ειναι σταθερο το αποτελεσμα...(2 πτυχες)...

Από αυτά (και μόνο) που έχει γράψει ο studian όχι. Και για να είμαι ειλικρινής κι από τα δικά σου τουλάχιστον γραφόμενα.
Το αποτέλεσμα - και φυσικά η διαδρομή - δεν είναι καθόλου σταθερά.
Μη πούμε τώρα για Ιθάκες και άλλα ξενερουά. 2 πτυχές;
 

Επισκέπτης
Από αυτά (και μόνο) που έχει γράψει ο studian όχι.
Το αποτέλεσμα - και φυσικά η διαδρομή - δεν είναι καθόλου σταθερά.
Μη πούμε τώρα για Ιθάκες και άλλα ξενερουά. 2 πτυχές;
1.δν το συνεχιζω...γιατι εχω τελειως διαφορετικη νοοτροπια...οποτε δν θα συναντηθουμε ποτε!
2.Το αποτελεσμα ειναι παντα το ιδιο,επιμενω...2 πτυχες υπαρχουν...θετικο/αρνητικο τελος της περιπετειας....Μ'απασχολει η διαδρομη σαν παραμυθακι...σα να διαβαζω μυθιστορημα..απο κει κ περα...το αποτελεσμα κ μονον μετραει...ολα τ'αλλα ειναι για να περνουμε αστερακια..που ειναι κ τις μοδας....:):):):):):):):):):):)....
 

Επισκέπτης
That's τηε difference. Έγραψα βιώνω.
Μην ξεχνάς ότι είμαι κάποια χρόνια forward. Ποτέ μη λες ποτέ
Ειπε κανεις ''ποτε'' ???  Απεχουμε σα νοοτροπια ομως...κ ειναι φανερο....διαφορετικες παραστασεις ζωης σιγουρα...διαφορετικη αποψη για την τελευταια...
Ολα καλα...κ αποδεκτα...χωρις κριση!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Το μόνο που θα πω είναι ότι την αντίληψη ζωής που περιέγραψες την έχω βιώσει...  :2funny: παλαιότερα. Και μιας και το έφερε η κουβέντα, Mercedes πήγαινες studian ;
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Το μόνο που θα πω είναι ότι την αντίληψη ζωής που περιέγραψες την έχω βιώσει...  :2funny: παλαιότερα. Και μιας και το έφερε η κουβέντα, Mercedes πήγαινες studian ;

Mercedes? την ντίσκο εννοείς; Ποτέ δεν είχα πάει! Γιατί ρωτάς;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Έτσι, μιας και θυμηθήκαμε τα άγουρα νιάτα μας(τώρα είμαστε στα όψιμα :2funny:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom