Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
εμενα παντως παιδια με εχει τρελανει αυτο το ζητημα.....μην γελασετε αλλα εχω ερωτευτει μαι στριπτιτζου και κατι πρεπει να γινει......εχω παει και μονος την εχω κερασει ποτακια κτλ εχουμε μιλησει περναμε πολυ καλα και υπαρχει πολυ ανεση και χαλαροτητα οταν μιλαμε .της εχω πει να βρεθουμε και εξω αλλα ψιλοκολαει..εχει το τηλεφωνο μου.βασικα περασε κανας μηνας που ειχα να την δω και ειχα ξεκολησει αλλα πηγα αυτο το σαββατο και με το που με ειδε μονο που δεν με εφαγε...τι να κανω ρε παιδες?ειμαι σε αδιεξοδο ...ξανακολησα...θελω συμβουλες απο εμπειρους.πρωσοπικη μου αποψη ειναι οτι μαλλον πρεπει ν ακανω ρην καρδια μου πετρα και να μην ξαναπατησω

Τι να γελάσουμε; Να γελάσουμε και να κλάψουμε :2funny: :2funny: :2funny: (θα σου έβαζα 5 γραμμές smileys αλλά βαριέμαι). Με τρία πράγματα γ..ς στα strip(έξω). Πολλά λεφτά, σε γουστάρει πραγματικά ή σκέφτεται άλλα(γάμο κλπ). Έχεις κάτι; Αν όχι άλλαξε... strip :2funny: :2funny: :2funny:

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Eξαρταται τη χωρα προελευσης....κ τη νομοθεσια αυτης....

Υ/Γ---> Τις εχεις παρει με κακο ματι τις Ελληνιδες...εισαι προκατειλημενος...γιατι ??? :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):).....

Προκατειλημένος; Καθόλου. Pure objective, scientific observation.
Πάρε τη φάτσα μιας Ελληνίδας (πάντα γενικά μιλώντας) και βάλτη δίπλα στη φάτσα μιας Ρωσσίδας, έστω και ομοίου επιπέδου ομορφιάς. Τα συμπεράσματα δικά σου - αφού έχεις και τη διαπροσωπική εμπειρία από τα strip τουλάχιστον - όταν το κάνεις
 

Επισκέπτης
Προκατειλημένος; Καθόλου. Pure objective, scientific observation.
Πάρε τη φάτσα μιας Ελληνίδας (πάντα γενικά μιλώντας) και βάλτη δίπλα στη φάτσα μιας Ρωσσίδας, έστω και ομοίου επιπέδου ομορφιάς. Τα συμπεράσματα δικά σου - αφού έχεις και τη διαπροσωπική εμπειρία από τα strip τουλάχιστον - όταν το κάνεις
πλακα κανω.....ειναι σχεδον/σχετικα αποδεδειγμενα,εδω κ καιρο αυτα που λες....

εδω δν συγκρινονται ουτε καν οι αλλες μεσογειακες με τις ελληνιδες....φαντασου τα ανατολικα μωρακια....χιλιομετρα μπροστα...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Θες να τη λύσεις διαφορετικά flesh;
To πρόβλημα με τους, ας πούμε, intellectual άνδρες είναι οτί λειτουργουν κάπως έτσι

f(Εγώ + μουνάρα) =>  :knockinb:. f παραμένει black box => :birdman:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Θες να τη λύσεις διαφορετικά flesh;
To πρόβλημα με τους, ας πούμε, intellectual άνδρες είναι οτί λειτουργουν κάπως έτσι

f(Εγώ + μουνάρα) =>  :knockinb:. f παραμένει black box => :birdman:

Τί intellectual, πλάκα κάνουμε;Αν σε κόψουνε κυριλέ, αυτομάτως σε κοζάρουνε για σχέση...Τον τελευταίο καιρό, όταν γνωρίζω Ελλην ίδες που δε με ξέρουν και αρχίζει η ανάκριση, περί δουλειάς , σπουδών κλπ, πέφτει δούλεμα (και γέλιο από την παρέα) του στυλ "σκουπιδιάρης", "βοηθός ηλεκτρολόγου", "βοηθός λαντζέρη" και μηδέν κυριλίκι βέβαια...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τί intellectual, πλάκα κάνουμε;Αν σε κόψουνε κυριλέ, αυτομάτως σε κοζάρουνε για σχέση...Τον τελευταίο καιρό, όταν γνωρίζω Ελλην ίδες που δε με ξέρουν και αρχίζει η ανάκριση, περί δουλειάς , σπουδών κλπ, πέφτει δούλεμα (και γέλιο από την παρέα) του στυλ "σκουπιδιάρης", "βοηθός ηλεκτρολόγου", "βοηθός λαντζέρη" και μηδέν κυριλίκι βέβαια...

πάντα, πάντα, πάντα. Όχι μόνο οι Ελληνίδες flesh.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Δν μπορω ρε γμτ να σκεφτω για τους αλλους...πες το αδυναμια...πες το μαλακια...πες το οπως γουσταρεις κ οπως βολευει εσενα....αλλα δν με ενδιαφερει ο αδυναμος...ο περιεργος...ο μαλακας...ο ετσι...ο αλλιως μεσα στο στριπ....Με απασχολουν πολυ στη δουλεια μου διαφορων ειδων ανθρωποι,...γιατι πρεπει να ασχολουμαι με τα πρεπει κ τα θελω των μεσαιων σε κατι που κανω για διασκεδαση...κ το βλεπω ως χαβαλε...κ πηγαινω για να ξεχαστω...να ριξω ενα τονο ανεμελιας στη ζωη μου ????

Συγνωμη προς ολους οσους δν μπορουν να με καταλαβουν...
Τώρα αυτά τα πιστεύεις; Θέλεις να μας πεις ότι ανέκαθεν, από την πρώτη μέρα που ξεκίνησες αυτή την περιπέτεια στα στριπ μέχρι σήμερα, πήγαινες πάντα χαλαρός και με διάθεση για χαβαλέ; Δε σε ξέρω αλλά ξέρω αυτό: Αν δεν ερωτευτείς, καψουρευτείς, αν δεν υπάρξει (αχ κάποτε γραφόταν με η και υπογεγραμμένη, αλλά κάποτε και οι στρίπερς ήταν φοβισμένα πλασματάκια) προσωπική συνενοχή στο στημένο αυτό παιχνίδι, αν δεν υποστείς φθορά τότε ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΣ. Το θέμα είναι μετά την πρόσκρουση να βγεις ζωντανός και να μάθεις πως η στροφή αυτή χρειάζεται δευτέρα κι ας σε καβλώνει να την παίρνεις γαμιώντας. Μετά συγχωρήσεως...
 

Επισκέπτης
Τώρα αυτά τα πιστεύεις; Θέλεις να μας πεις ότι ανέκαθεν, από την πρώτη μέρα που ξεκίνησες αυτή την περιπέτεια στα στριπ μέχρι σήμερα, πήγαινες πάντα χαλαρός και με διάθεση για χαβαλέ; Δε σε ξέρω αλλά ξέρω αυτό: Αν δεν ερωτευτείς, καψουρευτείς, αν δεν υπάρξει (αχ κάποτε γραφόταν με η και υπογεγραμμένη, αλλά κάποτε και οι στρίπερς ήταν φοβισμένα πλασματάκια) προσωπική συνενοχή στο στημένο αυτό παιχνίδι, αν δεν υποστείς φθορά τότε ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΣ. Το θέμα είναι μετά την πρόσκρουση να βγεις ζωντανός και να μάθεις πως η στροφή αυτή χρειάζεται δευτέρα κι ας σε καβλώνει να την παίρνεις γαμιώντας. Μετά συγχωρήσεως...
Υπηρξαν καποια απ'αυτα που λες...Ισχυουν μαλλον....
Γιατι σαν παιδι/ανθρωπος εχω κανει κ μαλακιες....οι οποιες δν θα επαναληφθουν...ειναι μερικες ανεπαναληπτες κ μεγαλες πληγες για τον εγωισμο του mclein....αλλα θα περασουν...ισως καποιοι να τις ξεχασουν κ μαζι κ ο ηρωας...αλλα ετσι κ αλλιως τι σημασια εχει ? λιγη θα ελεγα...απλα παμε μπροστα....σαν τανκς...τα διαλυουμε ολα στο περασμα μας...ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Έχει καιρό ακόμα για τα περαιτέρω blue και αν. Τα είχαμε πει και παλιότερα
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
...απλα παμε μπροστα....σαν τανκς...τα διαλυουμε ολα στο περασμα μας...ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ....
Ισοπέδωση με αντίπαλο τα τεθωρακισμένα του κόκκινου στρατού; Μόνο ο Guderian θα είχε κάποιες ελπίδες...και αυτός λιγοστές.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ο καθένας μας έχει στοιχηματίσει με τη ζωή. Όταν παίζεις χωρίς μάρκες το απολαμβάνεις κιόλας.

Που είσαι ρε συ Μπλου; Ολόκληρη κουβέντα είχαμε για τη ζωή, τον έρωτα, τις γυναίκες, την ανθρώπινη κοινότητα, την αγορά, την νομιμότητα και το παράνομο, κι εσύ από μακριά;
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
απο τη στιγμη που πηγαινουμε, ξοδευουμε γι? αυτες, γραφουμε γι? αυτες κτλ κτλ, ε... νομιζω πως δεν εχουμε το πανω χερι σε καμμια περιπτωση.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
απο τη στιγμη που πηγαινουμε, ξοδευουμε γι? αυτες, γραφουμε γι? αυτες κτλ κτλ, ε... νομιζω πως δεν εχουμε το πανω χερι σε καμμια περιπτωση.

Μεγάλη κουβέντα είπες συνάδελφε! Ποτέ το πάνω χέρι. Με δυσκολία και πολύ προσπάθεια του μυαλού κυρίως μανουβράρουμε κάποιες καταστάσεις. Αν θέλουν να μανουβραριστούν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom