Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ο καθένας μας έχει στοιχηματίσει με τη ζωή. Όταν παίζεις χωρίς μάρκες το απολαμβάνεις κιόλας.
οσο μεγαλυτερο το ρισκο....τοσο μεγαλυτερη απολαυση.....αλλιως ποιος ο λογος ενασχολησης με τα στριπ....ειναι challenging να προσπαθεις για κατι ουσιαστικα χαμενο....για κατι εφημερο....αλλα λες...δν γαμιεται...give it a try...have fun....let's play...κ αρχιζεις να ριχνεις ζαριες....κ αν σου κατσει...? Απλα την εκατσες....
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Που είσαι ρε συ Μπλου; Ολόκληρη κουβέντα είχαμε για τη ζωή, τον έρωτα, τις γυναίκες, την ανθρώπινη κοινότητα, την αγορά, την νομιμότητα και το παράνομο, κι εσύ από μακριά;
Για την αγορά και τη νομιμότητα, τι να πω; Ξέρετε πολύ περισσότερα απο εμένα και αυτό είναι αναμφισβήτητο και τεκμηριωμένο. Για τη ζωή, τον έρωτα και τις γυναίκες, στις λιγοστές είναι αλήθεια, παρουσίες μου τελευταία δεν είδα κάτι ενδιαφέρον. Πιθανότατα μου διέφυγε. Όσο για το παράνομο..ε! δεν καβλώνω πια όταν μου κάνουν delete τα posts μου. Μαθαίνω πάντως έστω και εξ αποστάσεως... και απαγοητεύομαι (απα- και όχι από-, είναι θέμα προσωπικής διαστροφής , ίσως και καταγωγής)
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Για την αγορά και τη νομιμότητα, τι να πω; Ξέρετε πολύ περισσότερα απο εμένα και αυτό είναι αναμφισβήτητο και τεκμηριωμένο. Για τη ζωή, τον έρωτα και τις γυναίκες, στις λιγοστές είναι αλήθεια, παρουσίες μου τελευταία δεν είδα κάτι ενδιαφέρον. Πιθανότατα μου διέφυγε. Όσο για το παράνομο..ε! δεν καβλώνω πια όταν μου κάνουν delete τα posts μου. Μαθαίνω πάντως έστω και εξ αποστάσεως... και απαγοητεύομαι (απα- και όχι από-, είναι θέμα προσωπικής διαστροφής , ίσως και καταγωγής)

έλα ρε! σου σβήσανε ποστ; Δεν το ήξερα! Αααα αυτοί στερούνται παντελώς αισθητικής! Και δεν κάνω πλάκα, το εννοώ.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
....ειναι challenging να προσπαθεις για κατι ουσιαστικα χαμενο....για κατι εφημερο....αλλα λες...δν γαμιεται...give it a try...have fun....let's play...κ αρχιζεις να ριχνεις ζαριες....κ αν σου κατσει...? Απλα την εκατσες....
Νομίζω ότι η απόλαυση βρίσκεται στο σχεδιασμό και όχι στο να ρίχνεις τα ζάρια έτσι τυχαία. Μπριτζ ή τάβλι; Εγώ θα έλεγα σκάκι, αλλά αν είχα να διαλέξω, μπριτζ. Το εφήμερο και το ουσιαστικά χαμένο, μετά από μερικά χρόνια έχει τόση αξία και γοητεία, όσο και το να καπνίζεις στα κρυφά τσιγάρα, σε τουαλέτα, στα 30 σου.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
έλα ρε! σου σβήσανε ποστ; Δεν το ήξερα! Αααα αυτοί στερούνται παντελώς αισθητικής! Και δεν κάνω πλάκα, το εννοώ.

ο blue ειναι το μονο μελος εδω μεσα που με τη δομη του λογου του θα σε δυσκολεψει να διαφωνησεις μαζι του και ας εισαι 100% αντιθετος με τα γραφομενα του..
 

Επισκέπτης
Έχει καιρό ακόμα για τα περαιτέρω blue και αν. Τα είχαμε πει και παλιότερα
Ξεχασα ν'απαντησω προηγουμενως.....

Εχει κανει κ τα περαιτερω,ηδη,ο mclein....μια φορα (αντε 2 κατα λαθος) δν φτανει ?

Οπως λεει κ το ασμα του ΘΕΟΥ....

Έψαχνα χρόνια να σε βρω

Της απουσίας σου η θλίψη με σκοτώνει
πόλη η ζωή μου η φυγή την ερημώνει
νιώθω χαμένος και συχνά μονολογώ
σαν μια πατρίδα μακρινή σε νοσταλγώ

Τις νύχτες ψάχνω για διέξοδο κι ελπίζω
πίνακας κάθε πρωινό με φόντο γκρίζο
έχεις αφήσει ένα απέραντο κενό
όνειρο μοιάζει ξεχασμένο μακρινό

Έψαχνα χρόνια να σε βρω
σαν τον κρυμμένο θυσαυρό
της φαντασίας μου εικόνα ζωντανή
ποτέ δεν πίστευα πως θα' σαι αληθινή

Έψαχνα χρόνια να σε βρω
σαν τον κρυμμένο θησαυρό
ο χρόνος έπαιξε μαζί μου τελικά
τώρα με βλέπει και γελάει ειρωνικά

Φυλακισμένος σ' ένα σώμα λαβωμένο
άλλες αγάπες τώρα πια δεν περιμένω
οι αναμνήσεις όμηρό τους με κρατούν
το παρελθόν να μην ξεχάσω απαιτούν

Αν βρω δύναμη ποτέ να ξαναρχίσω
έρωτες άδειους αδιάφορους θα ζήσω
μια φορά σε μια ζωή είν' αρκετή
να συναντήσεις μιαν αγάπη δυνατή

 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
ο blue ειναι το μονο μελος εδω μεσα που με τη δομη του λογου του θα σε δυσκολεψει να διαφωνησεις μαζι του και ας εισαι 100% αντιθετος με τα γραφομενα του..
Ο καλός ο λόγος πάντα με αποθρασύνει, οπότε με φειδώ. Ευπρόσδεκτο το σχόλιο πάντως.
 

Επισκέπτης
Νομίζω ότι η απόλαυση βρίσκεται στο σχεδιασμό και όχι στο να ρίχνεις τα ζάρια έτσι τυχαία. Μπριτζ ή τάβλι; Εγώ θα έλεγα σκάκι, αλλά αν είχα να διαλέξω, μπριτζ. Το εφήμερο και το ουσιαστικά χαμένο, μετά από μερικά χρόνια έχει τόση αξία και γοητεία, όσο και το να καπνίζεις στα κρυφά τσιγάρα, σε τουαλέτα, στα 30 σου.
Για μενα προτιμηση κ παιχνιδι αισθησεων...ειναι το μπαρμπουτι...οποιος ξερει καταλαβαινει τη χαρα κ την ηδονη....Οσα πανε κ οσα ερθουν....

Σκακι ειναι η ζωη....ειναι η δουλεια...ειναι οι τακτικη προς τα ''θηρια''...εδω θελει τυχη....κ οπως λενε οι σοφοτεροι...αν εχεις τυχη...διαβαινε...
 

Επισκέπτης
Καποιος να γραψει πραγματικα για "ημερησια ενημερωση για stripclubs" ?

Καμμια φορα παρασυρoμαστε και το κανουμε "καφενειο φιλων των stripclubs"..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Νομίζω ότι η απόλαυση βρίσκεται στο σχεδιασμό και όχι στο να ρίχνεις τα ζάρια έτσι τυχαία. Μπριτζ ή τάβλι; Εγώ θα έλεγα σκάκι, αλλά αν είχα να διαλέξω, μπριτζ. Το εφήμερο και το ουσιαστικά χαμένο, μετά από μερικά χρόνια έχει τόση αξία και γοητεία, όσο και το να καπνίζεις στα κρυφά τσιγάρα, σε τουαλέτα, στα 30 σου.

Μάλλον Generals, real time strategy
 

Επισκέπτης
Καποιος να γραψει πραγματικα για "ημερησια ενημερωση για stripclubs" ?

Καμμια φορα παρασυρoμαστε και το κανουμε "καφενειο φιλων των stripclubs"..
Για αρχη,οι αδυναμοι παρασυρονται...κ συνηθως το μετανιωνουν!!!

Σε χαλαει αδερφε το κλιμα κ τα γραπτα που παρουσιαζονται επι του καφενειου ????

Αν πεις ναι,εσυ ή οποιοσδηποτε αλλος,εγω προσωπικα δν θα ξαναγραψω...ουτε σε στυλ καλαμπουρι καφενειου...κ βαθυστοχαστων αναλυσεων περι στριπ....αλλα ουτε κ αναλυσεις/λιστες περι στριπ....με λιγα λογια,αποχη... :- :-
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Για αρχη,οι αδυναμοι παρασυρονται...κ συνηθως το μετανιωνουν!!!

Σε χαλαει αδερφε το κλιμα κ τα γραπτα που παρουσιαζονται επι του καφενειου ????

Αν πεις ναι,εσυ ή οποιοσδηποτε αλλος,εγω προσωπικα δν θα ξαναγραψω...ουτε σε στυλ καλαμπουρι καφενειου...κ βαθυστοχαστων αναλυσεων περι στριπ....αλλα ουτε κ αναλυσεις/λιστες περι στριπ....με λιγα λογια,αποχη... :- :-

Εγώ θα ξαναγράψω γιατί μου αρέσει. Ναι στις λίστες ναι και στο καφενείο
 

Επισκέπτης
Εγώ θα ξαναγράψω γιατί μου αρέσει. Ναι στις λίστες ναι και στο καφενείο
κ εμενα μ'αρεσει να γραφω,εχει πλακα αλλα με χαλαει περισσοτερο να μου τη λενε...εστω κ απ'εξω-απ'εξω....ειδικα καποια ατομα που τα εχω σε διαφορετικη θεση απ'τους αλλους....
Οποτε περιμενω την απαντηση του παπαζογλου...για τη συνεχεια...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Όταν όμως πάει μόνος του τί γίνεται?

Πες ότι ήρθες για συγκεκριμένη κοπέλα(μην πεις όνομα γιατί θα στην στείλουν απίκο! ) και θα φύγουν(οι περισσότερες), αλλιώς υπόκεισαι στο κλασσικό μαρτύριο των ελληνικών στριπ -κονσομασιόν. C'est la vie.

Αν δεν ερωτευτείς, καψουρευτείς, αν δεν υπάρξει (αχ κάποτε γραφόταν με η και υπογεγραμμένη, αλλά κάποτε και οι στρίπερς ήταν φοβισμένα πλασματάκια) προσωπική συνενοχή στο στημένο αυτό παιχνίδι, αν δεν υποστείς φθορά τότε ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΣ. Το θέμα είναι μετά την πρόσκρουση να βγεις ζωντανός και να μάθεις πως η στροφή αυτή χρειάζεται δευτέρα κι ας σε καβλώνει να την παίρνεις γαμιώντας. Μετά συγχωρήσεως...

Είσαι Μεγάλος...

Τι 2α Blue? Με τα πόδια...

Γαμιώντας πάει το άλλο θέμα αυτή την εποχή... Αν ντεραπάρω και εκεί, τον πούλο! Και τι γίνεται ρε παιδιά όταν ο μανιώδης strip addicted/καμμένος/άρρωστος θελήσει να τα βάλει ΟΛΑ σε μια σειρά? Υπάρχει πιθανότητα? Ή τζάμπα?...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Και τι γίνεται ρε παιδιά όταν ο μανιώδης strip addicted/καμμένος/άρρωστος θελήσει να τα βάλει ΟΛΑ σε μια σειρά? Υπάρχει πιθανότητα? Ή τζάμπα?...

Ποτέ και τίποτα δεν μπαίνει πλήρως στην σειρά. Η πλάκα δε είναι ότι αυτό που βρίσκεται (απομένει) εκτός σειράς επηρεάζει σχεδόν καθοριστικά την σειρά αυτή καθ'εαυτή!!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Ευχαριστώ mclein για το pm. Περιμένω αν εχεις περισσότερα νέα!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ποτέ και τίποτα δεν μπαίνει πλήρως στην σειρά. Η πλάκα δε είναι ότι αυτό που βρίσκεται (απομένει) εκτός σειράς επηρεάζει σχεδόν καθοριστικά την σειρά αυτή καθ'εαυτή!!

ʼρα μιλάμε για αρρώστεια? Το "χόμπυ" ορίζει το υπόλοιπο? Ή αποτελεί την "πύλη" της ψυχικής ανισορροπίας και της εκδήλωσης των συμπτωμάτων αυτής? Έτσι το βλέπω. Κατά συνέπεια, δεν πρέπει να υπάρχει "νορμάλ" -με την πολιτικώς ορθή έννοια- άτομο εκεί μέσα(μιλώντας για θαμώνες και όχι περιστασιακούς -αν και τι άλλο είναι ο περιστασιακός, συνήθως σχετιζόμενος με άλλη γυναίκα, πελάτης που πάει δήθεν για ποτό χορό και όνειρα, κρυφά, μιλώντας δε στην παρέα με μεγαλόσχημο τρόπο για τα "κατορθώματά" του, αν όχι ψυχικά ανισόρροπος, για να μην το προεκτείνω στο ότι είναι απογοητευμένος και ανικανοποίητος από την πολιτικώς και κοινωνικώς ορθή ζωή του την ημέρα...).
ʼρα είμαστε για δέσιμο, οπότε όλες οι αμπελοφιλοσοφίές μας είναι προϊόν σκέψης υπό σύγχυση. ʼλλοι στον τζόγο, άλλοι στην πρέζα, όλοι πρεζάκια... Αυτά και αν είναι δείγματα ευημερίας!!! ʼντε να φτάσουμε και τους Σουηδούς στις αυτοκτονίες.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ʼρα μιλάμε για αρρώστεια? Το "χόμπυ" ορίζει το υπόλοιπο? Ή αποτελεί την "πύλη" της ψυχικής ανισορροπίας και της εκδήλωσης των συμπτωμάτων αυτής? Έτσι το βλέπω. Κατά συνέπεια, δεν πρέπει να υπάρχει "νορμάλ" -με την πολιτικώς ορθή έννοια- άτομο εκεί μέσα(μιλώντας για θαμώνες και όχι περιστασιακούς -αν και τι άλλο είναι ο περιστασιακός, συνήθως σχετιζόμενος με άλλη γυναίκα, πελάτης που πάει δήθεν για ποτό χορό και όνειρα, κρυφά, μιλώντας δε στην παρέα με μεγαλόσχημο τρόπο για τα "κατορθώματά" του, αν όχι ψυχικά ανισόρροπος, για να μην το προεκτείνω στο ότι είναι απογοητευμένος και ανικανοποίητος από την πολιτικώς και κοινωνικώς ορθή ζωή του την ημέρα...).
ʼρα είμαστε για δέσιμο, οπότε όλες οι αμπελοφιλοσοφίές μας είναι προϊόν σκέψης υπό σύγχυση. ʼλλοι στον τζόγο, άλλοι στην πρέζα, όλοι πρεζάκια... Αυτά και αν είναι δείγματα ευημερίας!!! ʼντε να φτάσουμε και τους Σουηδούς στις αυτοκτονίες.

Αυτό που προσπάθησα να πω φίλε Πελ είναι ότι πάντα υπάρχει (σε μια κατάσταση, σε έναν άνθρωπο) κάτι που μένει εκτός του ορθού λόγου (reason αγγλιστί). Αυτό που είναι εκτός του ορθού λόγου δεν είναι απαραιτήτως παράλογο. Απλώς είναι το στοιχείο αυτό που δεν μπορεί να ενταχθεί στον κόσμο των συμβόλων που όλοι γνωρίζουμε και μέσα στον οποίο ζούμε. Η έκταση αυτού του εκτός λόγου ποικίλλει ανά περίπτωση. Αλλού μεγάλη, αλλού μέτρια, αλλού μικρή.

Το σημαντικό όμως είναι ότι αυτό το στοιχείο επηρεάζει καθοριστικά το ελεγχόμενο κομμάτι. Αυτό δηλαδή που βιώνουμε. Για έναν απλό λόγο τουλάχιστον. Γιατί στην προσπάθεια να οριοθετήσουμε το εντός του ορθού λόγου επηρεαζόμαστε από το μαύτο κενό που αφήνουμε κάθε φορά εκτός.

Ελπίζω να μην κούρασα. Πάντως δεν είσαι τρελλός που καψουρεύεσαι στρίπερς. Μείνε ήσυχος.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom