Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
κ εμενα μ'αρεσει να γραφω,εχει πλακα αλλα με χαλαει περισσοτερο να μου τη λενε...εστω κ απ'εξω-απ'εξω....ειδικα καποια ατομα που τα εχω σε διαφορετικη θεση απ'τους αλλους....
Οποτε περιμενω την απαντηση του παπαζογλου...για τη συνεχεια...

Εισαι λαθος.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πες ότι ήρθες για συγκεκριμένη κοπέλα(μην πεις όνομα γιατί θα στην στείλουν απίκο! ) και θα φύγουν(οι περισσότερες), αλλιώς υπόκεισαι στο κλασσικό μαρτύριο των ελληνικών στριπ -κονσομασιόν. C'est la vie.

Είσαι Μεγάλος...

Τι 2α Blue? Με τα πόδια...

Γαμιώντας πάει το άλλο θέμα αυτή την εποχή... Αν ντεραπάρω και εκεί, τον πούλο! Και τι γίνεται ρε παιδιά όταν ο μανιώδης strip addicted/καμμένος/άρρωστος θελήσει να τα βάλει ΟΛΑ σε μια σειρά? Υπάρχει πιθανότητα? Ή τζάμπα?...

Υπάρχει
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Kαι καλα θα κανεις...Ναι στις λιστες σε αυτο το θεμα.
Ναι στο καφενειο..αλλα ανοιξε ενα θεμα περι καφενειου.

Συμφωνεις ?

Θα συμφωνούσα, αλλά ξέρεις τι γίνεται. Κάνει κάποιος μια αναφορά και από εκεί ξεκινάει μια συζήτηση. Τι πρέπει να γίνεται τότε; Να σταματάμε και να μεταφερόμαστε σε άλλο θέμα; Παγκόσμια πρώτη θα είναι, όπως και το χθεσινό που παρομοιάστηκε ένα(το) forum με επιχείρηση. Προσωπικά είμαι από τους ελάχιστους πια που γράφουν τα τεκταινόμενα, έστω και αν λόγω ηθελημένης (βλέπε πραπάνω peloponisios) αποστασιοποίησης, δεν είχα κάτι να πω
 

Επισκέπτης
Eγραψα....
Για αρχη,οι αδυναμοι παρασυρονται...κ συνηθως το μετανιωνουν!!!
Σε χαλαει αδερφε το κλιμα κ τα γραπτα που παρουσιαζονται επι του καφενειου ????
Αν πεις ναι,εσυ ή οποιοσδηποτε αλλος,εγω προσωπικα δν θα ξαναγραψω...ουτε σε στυλ καλαμπουρι καφενειου...κ βαθυστοχαστων αναλυσεων περι στριπ....αλλα ουτε κ αναλυσεις/λιστες περι στριπ....με λιγα λογια,αποχη... :- :-
κ εμενα μ'αρεσει να γραφω,εχει πλακα αλλα με χαλαει περισσοτερο να μου τη λενε...εστω κ απ'εξω-απ'εξω....ειδικα καποια ατομα που τα εχω σε διαφορετικη θεση απ'τους αλλους....
Οποτε περιμενω την απαντηση του παπαζογλου...για τη συνεχεια...
Απαντησες...
Δν με βοηθα η απαντηση σου....Περιμενω κατι πιο ξεκαθαρο...περιμενω μια απαντηση σ'αυτο που ρωτησα...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χθες Star Μεταμόρφωση για χαλαρά. Αρκετός κόσμος για Τρίτη. Top του μαγαζιού Cleo, Sandra, Monika(δυνατό show),Fernanda αλλά εγώ πήρα μια μαυρούλα που ήταν πολύ γλυκιά
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Χθες Star Μεταμόρφωση για χαλαρά. Αρκετός κόσμος για Τρίτη. Top του μαγαζιού Cleo, Sandra, Monika(δυνατό show),Fernanda αλλά εγώ πήρα μια μαυρούλα που ήταν πολύ γλυκιά

Τι καλό έχει αυτό το μαγαζί; Υπάρχει λόγος να το δοκιμάσουμε εμείς οι Συγγρο-λάτρες; Ένα "παρ'αρτημα" που θα άνοιγε Συγγρού τι έγινε;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τι καλό έχει αυτό το μαγαζί; Υπάρχει λόγος να το δοκιμάσουμε εμείς οι Συγγρο-λάτρες; Ένα "παρ'αρτημα" που θα άνοιγε Συγγρού τι έγινε;

Ειναι φρεσκοφτιαγμένο, καθαρό, περιποιημένο ωραία shows(αν και το γαμάτο με το ντους δεν το είδα προχθές) και έχει δυο τρία καλά κορίτσια. Αν μένεις σχετικά κοντά είναι μια επιλογή
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
χτες παρεα 5 ατομα τουτι φρουτι..το μαγαζι σχεδον αδειο συνολο καμια δεκαπενταρια πελατες να ειμασταν.τεσπα επεσε πολυ γελιο το μαγαζι παιζει καλη μουσικουλα.u2,janis joplin,deep purple ...μεχρι και ρωσικο rnb..μπηκαν τα γιδια στο μαντρι.για τους γνωστες του μαγαζιου  εγω χτυπησα τρεις χορους με νατελα..αριμπα..πρεπει να κανει ανανεωση ο μαγκας και να σκοτεινιασει λιγο τον χωρο.ειδαλλλως οι καναπεδες και η πιστα χορου μετρανε.αυτα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
To έχω ξαναγράψει, ωραία η παρέα και οι καναπέδες αλλά μόνο οι προβολείς λείπουν και οι γιγαντοοθόνες άμα θέλεις να πάρεις κανένα χορό (χώρια οι κάμερες)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Χθες Star Μεταμόρφωση για χαλαρά. Αρκετός κόσμος για Τρίτη. Top του μαγαζιού Cleo, Sandra, Monika(δυνατό show),Fernanda αλλά εγώ πήρα μια μαυρούλα που ήταν πολύ γλυκιά

η μονικα ειναι η τουμπανιαρα μαυρομαλλα μοσχοβιτισσα?
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
2.00-4.30 Mousses. Η πρώτη μισή ώρα απογοητευτική. Ο καναπές μονίμως φορτωμένος με 5 κοπέλες, που έμοιαζαν να περιμένουν τον ψυχοθεραπευτή τους, show μηδέν και το χειρότερο όλων, η σύνθεση του κόσμου, που με έκανε να νομίζω ότι μόλις έπιασε λιμάνι το πλοίο με τους λαθρομετανάστες και τα εκδιωχθέντα από την Σπάρτη όχι και τόσο πετυχημένα πειράματα της φύσης. Αναμενόμενο βέβαια αν αναλογιστεί κανείς την περιοχή και το τριήμερο. Η αισιοδοξία του φίλου μου, ότι θα βελτιωθεί η κατάσταση με κράτησε στο μαγαζί και εν μέρει δικαιώθηκε. Παραθέτω λίστα με όσες πήρε το μάτι ή το αυτί μου, με λιγοστά ή και καθόλου σχόλια για κάποιες, μιας και ήμουν αρκετά απασχολημένος.
1. Λουτσιάνα, από Βραζιλία (ξανθιά, που σε τετ α τετ έχει μια Maggie Gyllenhaal αύρα. ο κώλος συνηγορεί υπέρ του αληθούς της καταγωγής της)
2. Ιρίνα (αδιάφορη)
3. Ειρήνη
4. Σόνια (επιτέλους μια που μπορεί να αποκαλείται στρίπερ)
5. Νικόλ (και η κατάσταση συνεχίζει να βελτιώνεται)
6. ʼντζυ (η γνωστή και μη εξαιρετέα ξανθιά, ένα από τα καλύτερα κορμιά των στριπ, γυμνασμένη, με κοιλιακούς όνειρο και ανάρτηση σφιχτή και ρυθμισμένη στο ιδανικό ύψος)
7. Ντανιέλα (ξανθιά, από τα ατού του μαγαζιού σε ότι έχει να κάνει με την εμφάνιση της, αλλά εκεί εξαντλείται το θέμα)
8. Όλγα
9. Έβελινα
10. Μια μαυρούλα με υπέροχο πρόσωπο και λυγερό κορμί (η προσομοίωση πίπας στα πρώτα 5 δευτερόλεπτα που με πλησίασε δεν τη βοήθησε να ανακαλύψει το περιεχόμενο της τσέπης μου, ο χορός της κλασσικός χορός Αφρικανής, κινήσεις σχετικά απότομες και μονοκόμματες, θελκτικές αν σας φτιάχνουν οι ανθρωποθυσίες)
11. Μια άλλη μαυρούλα από Γκάνα (V-level included)
12. Κρύσταλ με το υποτιθέμενο αυταρχικό show. Το σωστό ξανθό χρώμα στο μάλλι κάθε ξανθιάς που σέβεται τον εαυτό της, ιδιαίτερα εάν μας έρχεται εξ ανατολών. Εντελώς προστυχόφατσα. Ιδανική για να ανακαλύψεις όσες ιδιαιτερότητες δεν ήξερες ότι έχεις. Ο παρτενέρ της, αδικημένος στο επίμαχο σημείο από τη φύση, καλύτερα να το παίξει αισθησιακός νούμερο 2 στο je t? aime.
13. Τζένυ από Μολδαβία (ξανθιά, με θαλασσιά μάτια, ανατολικοευρωπαϊκό κώλο και φιλική συμπεριφορά που αξίζουν ένα ποτό τουλάχιστον?μοιάζει με τη Νταίζη Ντακ, αλλά έτσι κι αλλιώς πάντα προτιμούσα τον Ντόναλντ από τον Μίκυ?απορία: γιατί ακόμα και στο χορό, μέχρι τέλους έκρυβε το στήθος της;)
14. Αντζελίνα (ή Μελίνα;; δεν θυμάμαι γιατί ζαλίστηκα,θα μπορούσε να είναι η λαίδη Μακβέθ του Μτσενσκ σε μια παραλλαγή της γνωστής ιστορίας). Από άλλο πλανήτη. Ένα από τα πιο όμορφα πρόσωπα που πέρασαν ever από στριπ. Ομορφιά ζυγισμένη, μαθηματικής ακρίβειας, αριστοκρατική και έκφυλη ταυτόχρονα. Μάτια, κάτω χείλος συνθέτουν ένα τρίγωνο φαντασιώσεων ονειρικό. Μύτη απλά υπέροχη χωρίς να είναι γαλλική και αυτό καταδεικνύει το σπάνιο της περίπτωσης της. Μπλαζέ, χαμόγελο μαργαριταρένιο και απλά τέλειο. Μοσχοβίτισα, με μελέτες σε Ντοστογιέφσκι, Γκογκολ, Τολστόι, Μπουλγκάκοφ. Για το κρυφό ημερολόγιο του Πούσκιν δεν τη ρώτησα. ʼλλη φορά που καλύτερα να είναι μακρινή.
Τιμές οι γνωστές, με το πριβέ να παραμένει σταθερά στα 50?, αφού το μάθημα τους το πήραν. Τα ποτά εξακολουθούν να είναι μόνο για εντριβές, όσο για τον εξαερισμό, μάλλον θεωρούν ότι πρέπει να συμβάλει και αυτός στα εφέ καπνού.

P.S.Η Βικτώρια δεν ήταν εκεί χθές.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
14. Αντζελίνα (ή Μελίνα;; δεν θυμάμαι γιατί ζαλίστηκα,θα μπορούσε να είναι η λαίδη Μακβέθ του Μτσενσκ σε μια παραλλαγή της γνωστής ιστορίας). Από άλλο πλανήτη. Ένα από τα πιο όμορφα πρόσωπα που πέρασαν ever από στριπ. Ομορφιά ζυγισμένη, μαθηματικής ακρίβειας, αριστοκρατική και έκφυλη ταυτόχρονα. Μάτια, κάτω χείλος συνθέτουν ένα τρίγωνο φαντασιώσεων ονειρικό. Μύτη απλά υπέροχη χωρίς να είναι γαλλική και αυτό καταδεικνύει το σπάνιο της περίπτωσης της. Μπλαζέ, χαμόγελο μαργαριταρένιο και απλά τέλειο. Μοσχοβίτισα, με μελέτες σε Ντοστογιέφσκι, Γκογκολ, Τολστόι, Μπουλγκάκοφ. Για το κρυφό ημερολόγιο του Πούσκιν δεν τη ρώτησα. ʼλλη φορά που καλύτερα να είναι μακρινή.

:2funny: Πολύ ωραία Blue. + own style συμπληρώνεις το κενό των αφορισμένων :o
Tres interessant. Ένας λόγος για να ξαναπάω. Με αρκετά από ότι φαίνεται cause it's gonna be a long night
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Το νούμερο 14 αξίζει πραγματικά να το δεις στο φώς της μέρας. Έχει αρχίσει ήδη τα μπάνια και τις ηλιοθεραπείες. Ποιό άτυχο αρσενικό θα την ερωτευτεί και ποιός τυχερός θα κινήσει το ερωτικό και ουχί το ταμειακό της ενδιαφέρον;  Υπήρχε και ένα ξανθό χοντρό μπάζο, που είχε όλη την κυτταρίτιδα, όλων των εν ενεργεία στρίπερ μαζί, στο ένα του μόνο κωλομέρι. Στην αρχή με εξόργισε η παρουσία της στο χώρο, αλλά ρίχνοντας μια ματιά στους θαμώνες, μέχρι και που τη συμπόνεσα.
:2funny: Πολύ ωραία Blue. + own style συμπληρώνεις το κενό των αφορισμένων :o
Tres interessant. Ένας λόγος για να ξαναπάω. Με αρκετά από ότι φαίνεται cause it's gonna be a long night
Όσα έχεις επάνω σου θα τα ξοδέψεις εύκολα αν πετύχεις το σωστό ρόστερ. Σου συνιστώ να αφήσεις το πλαστικό χρήμα σπίτι σου.
 

Επισκέπτης
Ποιό άτυχο αρσενικό θα την ερωτευτεί και ποιός τυχερός θα κινήσει το ερωτικό και ουχί το ταμειακό της ενδιαφέρον;
Λες να μην υπαρχουν καψουρακια (εντος) με την παρτη της ? Εξωτερικος σπονσορας ?
Δν την ξερω την κοπελιτσα αλλα μιας κ γραφεις με τοση θερμη για εκεινη φανταζομαι θα ειναι αρκετα καλη οποτε τα 2 παραπανω ειναι αυτονοητα ή μηπως οχι?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Το νούμερο 14 αξίζει πραγματικά να το δεις στο φώς της μέρας. Έχει αρχίσει ήδη τα μπάνια και τις ηλιοθεραπείες. Ποιό άτυχο αρσενικό θα την ερωτευτεί και ποιός τυχερός θα κινήσει το ερωτικό και ουχί το ταμειακό της ενδιαφέρον;  Υπήρχε και ένα ξανθό χοντρό μπάζο, που είχε όλη την κυτταρίτιδα, όλων των εν ενεργεία στρίπερ μαζί, στο ένα του μόνο κωλομέρι. Στην αρχή με εξόργισε η παρουσία της στο χώρο, αλλά ρίχνοντας μια ματιά στους θαμώνες, μέχρι και που τη συμπόνεσα. Όσα έχεις επάνω σου θα τα ξοδέψεις εύκολα αν πετύχεις το σωστό ρόστερ. Σου συνιστώ να αφήσεις το πλαστικό χρήμα σπίτι σου.

Βlue, τι μου λές τώρα;;; Στο συγκεκριμένο μαγαζί εχω αφήσει ΚΑΙ το πλαστικό χρήμα. Αν και από ότι ψιλοθυμήθηκα :sunglasses: το 14 δεν ήταν το top μου
 

Επισκέπτης
Βlue, τι μου λές τώρα;;; Στο συγκεκριμένο μαγαζί εχω αφήσει ΚΑΙ το πλαστικό χρήμα. Αν και από ότι ψιλοθυμήθηκα :sunglasses: το 14 δεν ήταν το top μου
Σχετικα new entry ειναι η γκομενιτσα! (απ'οτι καταλαβα κ απο περασμενα ποστς)!
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Λες να μην υπαρχουν καψουρακια (εντος) με την παρτη της ? Εξωτερικος σπονσορας ?
Δν την ξερω την κοπελιτσα αλλα μιας κ γραφεις με τοση θερμη για εκεινη φανταζομαι θα ειναι αρκετα καλη οποτε τα 2 παραπανω ειναι αυτονοητα ή μηπως οχι?
Αυτονόητα είναι, περισσότερο ενδιαφέρον έχει το δεύτερο σκέλος του ρητορικού πάντως ερωτήματός μου.
Βlue, τι μου λές τώρα;;; Στο συγκεκριμένο μαγαζί εχω αφήσει ΚΑΙ το πλαστικό χρήμα. Αν και από ότι ψιλοθυμήθηκα :sunglasses: το 14 δεν ήταν το top μου
ΚΑΙ το πλαστικό χρήμα; Έλπίζω αυτό να είναι πια μια ανάμνηση διασκεδαστική και όχι κάτι το επαναλαμβανόμενο. Και μιας και το έφερε η κουβέντα, ποιό ήταν το top σου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom