Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ετσι μπραβο..

Αυτη ειναι ενημερωση..Ζουμερη και περιεκτικη..

Ουτε μισολογα..ουτε υπεκφυγες..ουτε επιλεκτικες αναφορες..ουτε ασχετοι σχολιασμοι.!!!

Μπραβο στος Βασο..στον Πανο..στον Μπλου..στον Μπουρδελα..και στον Καπετανιο.

Για να μαθαινουν οι νεωτεροι..και να θυμουνται οι παλιοι τι σημαινει πραγματικη ενημερωση.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Αυτή ειναι ενημέρωση γι αυτούς που χτυπάνε κάρτα στα στριπτιζάδικα  ;)
Προτείνω δίπλα σε κάθε όνομα να βάζετε και  :blahblah1:  ή  :jerking:  ή  :idiot:

για να αποφεύγουμε τις κακοτοπιές!!!

:)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν μπορώ να καταλάβω και με συγχωρείτε δηλαδή, γιατί πρέπει να γράφω κάθε φορά που πάω ποιες ήταν εκεί :2funny:
Αφού τις ξέρουμε από έξω και ανακατωτά. Να γράψω για μία που μου έκανε εντύπωση, να γράψω αν κάποια έφυγε ή που πήγε, να γράψω ένα ευτράπελο ή μια μ..α, να γράψω αν ρωτήσει κάποιος, να γράψω my impession. Αλλά ποια ήταν και τι κάνει, αν δεν είναι νέα, έχει γραφτεί εκατό φορές για να τα μάθουν οι νέοι και να τα τα θυμηθούν, :2funny: αν δεν έκαναν τη φιλανθρωπία πρόσφατα, οι παλιότεροι
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν μπορώ να καταλάβω και με συγχωρείτε δηλαδή, γιατί πρέπει να γράφω κάθε φορά που πάω ποιες ήταν εκεί :2funny:
Αφού τις ξέρουμε από έξω και ανακατωτά. Να γράψω για μία που μου έκανε εντύπωση, να γράψω αν κάποια έφυγε ή που πήγε, να γράψω ένα ευτράπελο ή μια μ..α, να γράψω αν ρωτήσει κάποιος, να γράψω my impession. Αλλά ποια ήταν και τι κάνει, αν δεν είναι νέα, έχει γραφτεί εκατό φορές για να τα μάθουν οι νέοι και να τα τα θυμηθούν, :2funny: αν δεν έκαναν τη φιλανθρωπία πρόσφατα, οι παλιότεροι

ετσι μπρε συ.......για χαρη των αρρωστων!εσυ δεν εισαι αρρωστος στριπτητζοφιλος?οταν μπαινεις σε ενα στριπ δεν σε πιανει το ντουμανι των ονειρικων αρωματων των κοριτσιων?δεν νιωθεις σαν να εχεις κανει γαρο μεσα σε τζακουζι και να σου ερχονται οι ταυλανδες του kostasf16 για μασαζ-τσαπου?δεν νιωθεις σαν να πεφτεις απο το φαραγγι του γκραντ κανυον με bungee jumping και στο τελος να σε περιμενει η μαρινα για ατελειωτο παιχνιδι στους λιαστους βραχους του φαραγγιου?αν νιωθεις ετσι τοτε καταλαβαινεις γιατι ολοι εμεις το ζηταμε αυτο....ασχετα αν ξενερωνουμε πολλες φορες ή βαριομαστε να ποσταρουμε ή δεν εχουμε χρονο!αυτα....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Για χάρη της υγείας κάνω update τις αλλαγές ή τα new. Με τα... στοιχεία που περιέγραψα μεταφέρεται το κλίμα του παραμυθιού και της κ@υλας. Τώρα αν δεν ήταν Χαρά την Τρίτη και ήταν την Παρασκευή ή Grace ήταν την Τετάρτη και δεν ήταν τη Δευτέρα, για να είμαι ειλικρινής χ..α. Για τη Grace ναι μπορεί να γράψω, επειδή είναι του γούστου μου αν ήταν ή όχι. Excuse mois. Με το πενηντάρικο στο στόμα, πέφτω στο φαράγγι για να συναντήσω την αλλού πατώ και αλλού βρίσκομαι στους βράχους; :2funny: Και μιας και το έφερε η κουβέντα Λυδία τι εστί; Για ενημέρωση επί ή υπό της ουσίας
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Για χάρη της υγείας κάνω update τις αλλαγές ή τα new. Με τα... στοιχεία που περιέγραψα μεταφέρεται το κλίμα του παραμυθιού και της κ@υλας. Τώρα αν δεν ήταν Χαρά την Τρίτη και ήταν την Παρασκευή ή Grace ήταν την Τετάρτη και δεν ήταν τη Δευτέρα, για να είμαι ειλικρινής χ..α. Για τη Grace ναι μπορεί να γράψω, επειδή είναι του γούστου μου αν ήταν ή όχι. Excuse mois. Με το πενηντάρικο στο στόμα, πέφτω στο φαράγγι για να συναντήσω την αλλού πατώ και αλλού βρίσκομαι στους βράχους; :2funny: Και μιας και το έφερε η κουβέντα Λυδία τι εστί; Για ενημέρωση επί ή υπό της ουσίας

η λυδια εστι ενα θεομουνο μελαχροινο με πολυ μπλαζε υφος δυστυχως μεχρι ξενερωματος αλλα μονο που την βλεπεις θες να πιτσιλισεις τους τοιχους του γκολντ και τους καναπεδες μαζι χωρις να σε νοιαζει για τις επιπτωσεις!(μπουζουριασμα απο κασπερ κλπ.....)χαχαχα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ξέρω ποια είναι η Lydia και φαντάζομαι το παιχνίδι στους ανήλιαγους καναπέδες, αλλά έλεγα μήπως και έριξες τη μάρκα σου και πήρες bonus.
Και σιγά μη μπουζουριάσει ο Casper. Θα φοβηθεί μη του χυθεί το ρίμελ
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εμ, αυτή είναι ενημέρωση που θεραπεύει τον άρρωστο από τη Καναά. Πάσα νόσο με  :jerking:
 

Επισκέπτης
γι'αυτο το νουμερο,ξεχασα ν'αναφερω πως ηταν Ρωσια μερια,ταξιδακι!Εθεαθη στο μαγαζι αλλα με οχι ιδιαιτερη χαρα!Μαλλον παει για κοψιμο,το ιδιο κ οι φιλες της,αυτο το τελευταιο για τους γνωστες!
Να με συγχωρατε που την συμπεριελαβα στο ροστερ!!!
 

Επισκέπτης
γι'αυτο το νουμερο,ξεχασα ν'αναφερω πως ηταν Ρωσια μερια,ταξιδακι!Εθεαθη στο μαγαζι αλλα με οχι ιδιαιτερη χαρα!Μαλλον παει για κοψιμο,το ιδιο κ οι φιλες της,αυτο το τελευταιο για τους γνωστες!
Να με συγχωρατε που την συμπεριελαβα στο ροστερ!!!

Σιγουρα και οι φιλες της μπουρδελα ?

Μιλαμε για βασικα στελεχη της "ομαδας"..

 

Επισκέπτης
Σιγουρα και οι φιλες της μπουρδελα ?
Μιλαμε για βασικα στελεχη της "ομαδας"..
Εχει παιχτει τρελο σκηνικο εκτος κλαμπ.Φανταζομουν πως panosmpos/vasos/mclein/leonoro να ηξεραν κατι παραπανω αλλα δν εχει αναφερθει απ'τα παιδια τπτ,οποτε δν θα μπω σε λεπτομερειες,ισως να μην επιτρεπεται απ'τους κανονες του site!
Toυλαχιστον η μια,η καλη της φιλη!(το ονομα το ξερεις!)
 

Επισκέπτης
Εχει παιχτει τρελο σκηνικο εκτος κλαμπ.Φανταζομουν πως panosmpos/vasos/mclein/leonoro να ηξεραν κατι παραπανω αλλα δν εχει αναφερθει απ'τα παιδια τπτ,οποτε δν θα μπω σε λεπτομερειες,ισως να μην επιτρεπεται απ'τους κανονες του site!
Toυλαχιστον η μια,η καλη της φιλη!(το ονομα το ξερεις!)

Για περνα μια δυο γραμμες με τις λεπτομερειες στο πμ, αν δεν ειναι προβλημα..Εχει ενδιαφερον το θεμα.
 

Επισκέπτης
Review/παρουσιες απο Mousses μεσα σε 25'.

1.Αννι
2.Ναταλι
3.Καρλα
4.Τσελσι
5.Μονα_Λιζα
6.Παλομα (φραπε στους 2 χορους/απλους)! :o :o :o :o
7.Νικολ
8.Αντζελινα
9.Χαρα
10.Ντονα
11.Εντιτα
12.Λουτσιανα
13.Μιλενα
14.Κατερινα
15.Λαουρα
16.Σαμπινα
17.Λενα
18.Βαλερια
19.Ειρηνη
20.Ιρινα
21.Αννα_Μαρια
22.Ζανετ

Κ μερικες ακομη,που τωρα μου διαφευγουν!

 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καλά ρε παιδιά τί μνήμη είναι αυτή. Πως τα θυμάστε όλα αυτα τα ονόματα και πως τα μαθαίνετε?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Καλά ρε παιδιά τί μνήμη είναι αυτή. Πως τα θυμάστε όλα αυτα τα ονόματα και πως τα μαθαίνετε?

Παίζουν και σημειώσεις, βοήθεια κοινού και επαναλήψεις (μήτηρ πάσης μαθήσεως).
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Ενημέρωση χτεσινή από NUMBER ONE!!!Πηγαίνω με ένα φίλο και καθόμαστε στην μπάρα...Πριν από δύο μέρες και εδώ και ένα χρόνο, κατά την προσωπική μου άποψη τα μουνιά του μαγαζιού ήταν από τα καλύτερα στην Αθήνα και τα Νότια Προάστεια...Για Βόρεια Προάστεια δεν ξερω, δεν μιλώ...Αλλα γενικώς ακόμη και οι γκόμενες που σερβίρουν ήταν τοπ...Και πάω ξανά και τι να δώ? Έχουν φύγει όλες εκτός από δυό ξανθά πολύ καλά..Το ένα γύρω στα 40 και το άλλο στα 25...Όλα τα άλλα μου είπε ο ιδιοκτήτς τα έκανε ανακύκλωση...Ήθελε ανανέωση το μαγαζί... Ναι ρε φίλε ανανέωση, αλλά να έρθουν καλύτερα στην θέση τους...Όχι άλλα ντι άλλον...Και οι γκόμενες στο μπαρ, χοντρές είναι...Έλεος... Καθήσαμε μέρχι και τις 5,30...Πηγαμε κατά τις 5,45...Και εκεί που ηταν να φύγουμε στο τέταρτο, μπήκε στο μαγαζί ο Κολλημενος της Πάνια και μείναμε λίγο παραπάνω γιατί ο φίλος ήθελε να ραβήξει βίντεο τον μαλάκα...

Αυτά...Για σήμερα...Μαπα το καρπούζι χτες
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Review/παρουσιες απο Mousses μεσα σε 25'.

1.Αννι
2.Ναταλι
3.Καρλα
4.Τσελσι
5.Μονα_Λιζα
6.Παλομα (φραπε στους 2 χορους/απλους)! :o :o :o :o
7.Νικολ
8.Αντζελινα
9.Χαρα
10.Ντονα
11.Εντιτα
12.Λουτσιανα
13.Μιλενα
14.Κατερινα
15.Λαουρα
16.Σαμπινα
17.Λενα
18.Βαλερια
19.Ειρηνη
20.Ιρινα
21.Αννα_Μαρια
22.Ζανετ

Κ μερικες ακομη,που τωρα μου διαφευγουν!

παρε και αυτες που σου διαφευγουν...

23)μπραντυ...αραπινα
24)γιαννα(απιστευτο μελαχροινο αδυνατο)
25)εβελινα(αλλο απιστευτο μελαχροινο κουκλι)
26)ολγα(κολλητη λαουρας ...ειναι αυτες που κανουν τα γαματα σοου στην πιστα)
27)ναντια(ρωσομογγολα ψηλη αχαρη νταρντανα)
28)τζενη
29)κρυσταλ(σαδομαζοχ..σοου)
30)λολα
31)ευα(μιλφ ρωσομογγολα καζακστανοφατσα)
32)αλεξια


τωρα για το 16)νομιζω λεγεται σαμπρινα και οχι σαμπινα αλλα επιφυλασσομαι και για το 11)ποια ειναι αυτη?μηπως αυτη με το μαυρο δικτυωτο που καθεται συχνα στο μπαρ με το σγουρο περαμαναντ μαλλι?14)ποια ειναι η κατερινα?1)η αννι ποια ειναι?

Επισης εχει ενα τρελλο μπαζοξανθο....
 

Επισκέπτης
16.μπορει να ειναι κ σαμπρινα...κ εγω κραταω επιφυλαξεις.
11.καινουρια,δν ειναι αυτη που περιγραφεις!
14.μια κοντουλα,μελαχρινη με προσοντα.
1.η αννι ειναι μια μετριου αναστηματος ξανθια,με προσοντα κ λιγο περιεργο προσωπο!

*ησουν κ εσυ εκει χθες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom