Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
αυτες οι ορισμενες ειναι καποιες απο αυτες που ανεφερα..??  φιλιες?? παιζει κ εξω?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ʼμα είσαι καλό και τρυφερό αγόρι (at least)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
πηγα χτες απο εροτικα .. 15Ε εισοδος <πανε καλα??>

Τα 15 είσοδος ξέρεις από πότε ισχύουνε? Ουουουου παιδάκιμ! Πρέπει να 'ταν οι Ολυμπιακοί... Κάποτε τα έδινες τα 15 και έλεγες και ευχαριστώ στον μαχαιροβγάλτη τον κοτσίδα στην είσοδο. Κάποτε... Είχε αναστενάξει η Πειραιώς απέναντι.
Ήταν πολύ μπροστά το κατάστημα κάποτε... Δυστυχώς αποφάσισα να πάω εγώ και το μαγάρισα.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες, ο χρόνος είναι περιορισμένος για ψάξιμο, έχουμε μπάτσελορ σήμερα στις Μούσες! Τι παίζει εκεί; Γίνεται καμιά ασχήμια; Παρακαλώ, όπως συνεισφέρετε για το τελευταίο (;) ταξίδι του φίλου στο χώρο του βούρκου!

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ψάξε για λίστες από Mousses στο αντίστοιχο thread ή σε αυτό
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Χτεσινή εξόρμηση: "εγκαίνια" στο Sadist και μετά Ανατολή. Πίκρα το μεγαλύτερο μέρος της νύχτας... Λεπτομέρειες στα αντίστοιχα θέματα...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Χτεσινή εξόρμηση: "εγκαίνια" στο Sadist και μετά Ανατολή. Πίκρα το μεγαλύτερο μέρος της νύχτας... Λεπτομέρειες στα αντίστοιχα θέματα...
Που ειναι το παλιο καλο ΑΦΡΟ .....εκει πισω απο τις φοινικιες...σερβιραν φραπεδακι....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
πηγα χτες απο εροτικα .. 15Ε εισοδος <πανε καλα??> τεσπα μπηκαμε μεσα..σαν χωρος καλος με ανετα καναπεδακια..λιγες γκομενες..το πολυ να ταν 10..οι μισες εκαναν ενα χωρο κ κρυβονταν στα καμαρινια..ψοφια πραγματα και απο κοσμο..καποιες που αξιζαν εμφανισιακα..ηταν νικολ ,αμαντα,αρτεμις,δε θυμαμε αλλες παντως δε πηρα χορο δεν επαιζε ρευστο κ μας τα χαλασε η εισοδος..εχει παει κανεις προσφατα παιζει φραπεδακι εκει?? αα ποιαν ειδα εκει μια παλια μορφη του παλιου baby o την ελληνιδα την αφροδιτη..ειχα χρονια να τη δω ειναι ψιλομεγαλη παντως εε?
Σόνια, Μόνικα πού ήταν; Η Αφροδίτη είναι κανα 29άρι...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μα δε μπορεί να αγιάσει ο άνθρωπος; Χθες είχα πολλή pmοκουβέντα για νύχτα, μπράβους, stripakia και σήμερα παίρνω taxi με άτομο που ήταν σε ομάδα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ωραία.
Ο ταρίφας ex boxer, σε Sirocco, Baby-O, Anatoli :2funny: :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πήρες και εσύ ταξιτζή της νύχτας? Εγώ λέω σήμερα το μεσημέρι :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πάω πάσο  :grin: Όλοι οι ταρίφες είναι πάντως πρώην 'πυγμάχοι','παλαιστές' και 'καρατερίστες'  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Κανένας δεν έκανε στίβο , μπάσκετ η κολύμπι.Τα δε πατσοκοίλια τους είναι μέχρι τα γόνατα  :2funny: Και μένα το πρωϊ ο ταρίφας που με έφερε μετά το στρίπ κλάμπ στο σπίτι, μου είπε ότι ήταν πρώην πυγμάχος  :huh: μόλις του λέω σε πιο σύλλογο ήταν δεν ήξερε να μου απαντήσει και γύρισε την κουβέντα για τις ξεκωλιάρες στα στρίπ και ότι δούλευε σε πολλά μαγαζιά πριν 10 χρόνια. Του λέω σε πια μαγαζιά δούλευε πριν 10 χρόνια και μου λέει στο Babylon και στο ʼμαζον. Μιλάμε το παραμύθι όταν συνδυάζεται με την μαλακία γίνεται αχτύπητος συνδιασμός  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αφου δε σου ειπε οτι ηταν και στην ομαδα του penthouse(ex babylon) Που ανοιγει σε ενα μηνα παλι καλα!χαχαχ
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
ρε σεις σε αυτο το PLATINUM εχει παει ποτε καΝενας??  αυτο το μαγαζι πως δουΛευει τοσα χρονια?? ποτε δν το εχω επισκεφτει..ξερει κανεις τι παιζει εκει ..εστω κ απο εισοδο μη δωσω κανα15Ε οπως εροτικα..απο περιεργια θελω να παω..και το θετω μηπως εχει παει καποιος η γνωριζει κατι...περιμενω ..
 

Nikkos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Kαλημέρα σε όλους,
χτες κανόνισα να πάω με έναν φίλο μου στο Rasputin,
δεν είμαι τακτικός πελάτης σε τέτοια μαγαζιά,μια κ στα 26 μου χρόνια ήταν η τρίτη (3) φορά που πήγα.

Στο θέμα μας τώρα....
μου άρεσε πολύ στο χορό που έκανε στην μπάρα η Νατάσα (Ρωσίδα), κουνιόταν απίστευτα...

Αργότερα ήρθε και κάθησα κοντά μου η Ελεάννα,ίσως η μοναδική ελληνίδα εκεί μέσα....πήγαμε για χορό...έμεινα πολύ ευχαριστημένος,με έφτιαξε πολύ.

Μου είχε μείνει στο μυαλό μου όμως,η Νατάσα που την είχα δει οτι χόρευε ,οπως προανέφερα ,πολύ καλά.

Την πέρνω και αυτή για χορό...δεν μου άρεσε γιατί οι κινήσεις της ήταν πολύ μηχανικές σε σύγκριση με την Ελεάννα...
Παρόλα αυτά...μια κ η ελληνίδα με είχε φτιάξει...με την Νατάσα τελείωσα.

Το ποτό έχει 12 ευρω,ο χορός επίσης 12 ευρώ.
ΠΡΟΣΟΧΗ. το οικόπεδο που είναι ακριβώς δίπλα και το χρησιμοποιούν για στάθμευση,δεν είναι δωρεάν.Κοστίζει 5 ευρω,αν και δεν έχουν την παραμικρή ταμπέλα που να στο δηλώνει.
Τεσπα...

καλή συνέχεια σε όλους.

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ρε σεις σε αυτο το PLATINUM εχει παει ποτε καΝενας??  αυτο το μαγαζι πως δουΛευει τοσα χρονια?? ποτε δν το εχω επισκεφτει..ξερει κανεις τι παιζει εκει ..εστω κ απο εισοδο μη δωσω κανα15Ε οπως εροτικα..απο περιεργια θελω να παω..και το θετω μηπως εχει παει καποιος η γνωριζει κατι...περιμενω ..
Πηγαινε αλλου.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom