Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
ποιό PLATINUM, αυτό στη Σαλόνικα? Αν ναι, ΜΑΚΡΙΑ!!!
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
οχι ΣΑΛΟΝΙΚΑ το πλατινουμ στη Καλι8εα ειναι κοντα στις μουσες..και δεν εχω ακουσει τπτ γιαυτο..κ ειναι χρονια εκει..πως διαολο το συντηρει???
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μεσω ιντερνετ ξερω καποια Λουιζα-Ρουμανα-που λεει οτι κανει τα κουμαντα στο ΠΛΑΤΙΝΟΥΜ στην Καλλιθεα-Ωραιο μουνι-Την ξερει κανεις σας απο το μαγαζι που δουλευει?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
οχι ΣΑΛΟΝΙΚΑ το πλατινουμ στη Καλι8εα ειναι κοντα στις μουσες..και δεν εχω ακουσει τπτ γιαυτο..κ ειναι χρονια εκει..πως διαολο το συντηρει???
Εχω παει και ειναι χαλια...λιγες σαβουρες και χαλια και χώρος και εξυπηρετηση :headbang:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Kαλημέρα σε όλους,
χτες κανόνισα να πάω με έναν φίλο μου στο Rasputin,
δεν είμαι τακτικός πελάτης σε τέτοια μαγαζιά,μια κ στα 26 μου χρόνια ήταν η τρίτη (3) φορά που πήγα.

Στο θέμα μας τώρα....
μου άρεσε πολύ στο χορό που έκανε στην μπάρα η Νατάσα (Ρωσίδα), κουνιόταν απίστευτα...


Μου είχε μείνει στο μυαλό μου όμως,η Νατάσα που την είχα δει οτι χόρευε ,οπως προανέφερα ,πολύ καλά.

Την πέρνω και αυτή για χορό...δεν μου άρεσε γιατί οι κινήσεις της ήταν πολύ μηχανικές σε σύγκριση με την Ελεάννα...
Παρόλα αυτά...μια κ η ελληνίδα με είχε φτιάξει...με την Νατάσα τελείωσα.

Αν λεμε την ιδια Νατασα ειναι Μολδαβη νομιζω. Εκανε φοβερο χορο στη μπαρα και για χορο που την πηρα εμεινα πολυ ικανοποιημενος! Τοσο π[ου δεν αρκεστηκα σε 1! Για μενα αν και δεν θα την εβαζα στις τοπ σε ομορφια, απο χορο αξιζει πολλα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χθεσινη καταδρομικη στις μουσσες!υπεροχο περιβαλλον,καυλιαρικα κοριτσια και φυσικα..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :dancing:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
βουτηξα τα μπισκοτα παπαδοπουλου με σοκολατα μεσα σε ενα αχνιστο ποτηρι ελληνικου καφε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Χθες νωρίς το πρωί (κατά τις 5.00) αφού υποστήκαμε ένα πολιτισμικό σόκ στον Αντύπα, πήγαμε στο Sadist, στη Συγγρού, λίγο πιο ΄κάτω από το Ciao (καλό κρουασάν σοκολάτα btw) και το Σταρμπακς..
Το μαγαζί πρέπει να είναι κανούργιο γιατί δεν το είχα ξαναδεί/ ξανακούσει...

Το περιβάλλον δεν ήταν κακό, λόγω της ώρας δεν είχε πολύ κόσμο, τα γκαρσόνια ευγενικά και γρήγορα..

Επί της ουσίας: Είχε αρκετές όμορφες κοπέλες (όσες τουλάχιστον παρευρίσκονταν ακόμη στο μαγαζί την ώρα που πήγαμε) αλλά τίποτα που θα με έκανε να "χάσω το φώς μου"....
Στα θετικά το ότι δεν είδαμε τα λεφούσια των Νιγηριανών που γεμίζουν τα μικρότερα μαγαζιά...
Ο χορός είχε ? 10 και δεν έπιασα τίποτα περί σπέσιαλ/ πριβέ...
Οι φίλοι που πήραν δεν διαπίστωσαν κάτι το ιδιαίτερο πάντως χωρίς όμως και να ξενερώσουν...

Αυτό που με χάλασε όμως είναι η είσοδος των ? 20!!!!
Υπερβολικά πολύ τη στιγμή που σαφώς ανώτερα μαγαζιά δεν έχουν είσοδο ή είναι σηματικά φθηνότερη (? 12-13)...
Δεν είναι θέμα χρημάτων, είναι θέμα κυρίως 1ης εντύπωσης...

Συμπερασματικά, επειδή το μαγαζί είναι νέο και πήγαμε περίεργη ώρα,  αξίζει μια δεύτερη επίσκεψη προτού εκφράσω ολοκληρωμένη άποψη...
Οφείλω όμως να πω ότι σε αντίθεση με άλλα λιγότερο γνωστά μαγαζιά του είδους, το Σάντιστ έκανε ειλικρινή προσπάθεια να έχει κάποια ποιότητα και όχι να κάνει αρπαχτή από όσους απλά δε βρήκαν τραπέζι baby gold, πράγμα το οποίο εκτιμώ ιδιαίτερα...
Από την άλλη, θέλει πολλή και σκληρή δουλειά για να γίνει έστω Μούσσες (για bg άσ' το καλύτερα)...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χθες νωρίς το πρωί (κατά τις 5.00) αφού υποστήκαμε ένα πολιτισμικό σόκ στον Αντύπα, πήγαμε στο Sadist, στη Συγγρού, λίγο πιο ΄κάτω από το Ciao (καλό κρουασάν σοκολάτα btw) και το Σταρμπακς..
Το μαγαζί πρέπει να είναι κανούργιο γιατί δεν το είχα ξαναδεί/ ξανακούσει...

Το περιβάλλον δεν ήταν κακό, λόγω της ώρας δεν είχε πολύ κόσμο, τα γκαρσόνια ευγενικά και γρήγορα..

Επί της ουσίας: Είχε αρκετές όμορφες κοπέλες (όσες τουλάχιστον παρευρίσκονταν ακόμη στο μαγαζί την ώρα που πήγαμε) αλλά τίποτα που θα με έκανε να "χάσω το φώς μου"....
Στα θετικά το ότι δεν είδαμε τα λεφούσια των Νιγηριανών που γεμίζουν τα μικρότερα μαγαζιά...
Ο χορός είχε ? 10 και δεν έπιασα τίποτα περί σπέσιαλ/ πριβέ...
Οι φίλοι που πήραν δεν διαπίστωσαν κάτι το ιδιαίτερο πάντως χωρίς όμως και να ξενερώσουν...

Αυτό που με χάλασε όμως είναι η είσοδος των ? 20!!!!
Υπερβολικά πολύ τη στιγμή που σαφώς ανώτερα μαγαζιά δεν έχουν είσοδο ή είναι σηματικά φθηνότερη (? 12-13)...
Δεν είναι θέμα χρημάτων, είναι θέμα κυρίως 1ης εντύπωσης...

Συμπερασματικά, επειδή το μαγαζί είναι νέο και πήγαμε περίεργη ώρα,  αξίζει μια δεύτερη επίσκεψη προτού εκφράσω ολοκληρωμένη άποψη...
Οφείλω όμως να πω ότι σε αντίθεση με άλλα λιγότερο γνωστά μαγαζιά του είδους, το Σάντιστ έκανε ειλικρινή προσπάθεια να έχει κάποια ποιότητα και όχι να κάνει αρπαχτή από όσους απλά δε βρήκαν τραπέζι baby gold, πράγμα το οποίο εκτιμώ ιδιαίτερα...
Από την άλλη, θέλει πολλή και σκληρή δουλειά για να γίνει έστω Μούσσες (για bg άσ' το καλύτερα)...

συγγνωμη ρε str81977 που ειδες την ελικρινη προσπαθεια?και δεν αναφερομαι στην εισοδο που πολτ σωστα ειπες οτι ειναι απλα θεμα 1ης εντυπωσης,αλλα σε ολα σχεδον τα υπολοιπα!ο αντρας οταν παει σε στριπ κλαμπ δεν θελει να βλεπει ταχυδακτυλουργους,μαγους,τρανσεξουαλ και λοιπες τετοιες μαλακιες...αλλα θελει να απλωσει την κορμαρα του σε μια καναπεδαρα και να του σκανε για πουτα και πριβεδοπροτασεις τα μωρα του μαγαζιου....εκτος αν ειμαι εντελως σε πλασματικο κοσμο!και αν δεν εχει καναπεδαρα θα ειναι ικανοποιοημενος ακομη και με τα υπολοιπα που ειναι και τα πιο βασικα!Στο εν λογω ιδρυμα μή στριπ(γιατι τετοιο ειναι) τί απο ολα τα παραπανω συμβαινει?ισα ισα καταφεραν να χαλασουν το περιβαλλον του παλιου αφρο παλας που ειχε εξαιρετικες γωνιες και χωρους για να αραξεις και να κανεις παιχνιδι οπως γουσταρε ο καθενας....τωρα σε συτο το μαγαζι πώς το καταφεραν να στριμωκολιασουν ετσι τον κοσμο και να χαλασουν ολους τους καλους χορους που ειχε ως αφρο παλας τί να πω?μήπως οι χουροι ειναι τίποτε το ιδιαίτερο?τωρα αν τα γκαρσονια ειναι ευγενικα,δινουν καλες χειραψιες και σου χαμογελουν συνεχεια κλπ.....αυτο τους περισσοτερους δεν τους απασχολει νομιζω!Το παν ειναι ο χορος του μαγαζιου να σε καβαντζαρει σε αυτα που θες να κανεις...και το ποιες ειναι οι κοπελες του μαγαζιου....ολα τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε...Για αυτο τον λογο και πολλα απο τα αλλα κλασσικα μαγαζια του στριπ εχουν προβλημα επιβιωσης σιγα...σιγα...ΚΑΝΤΕ ΑΝΑΝΕΨΩΣΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!και σε εμψυχο υλικο και σε αψυχο(ντεκορ,καναπεδες,φωτα,χοροι γενικοτερα κλπ......ακομη και φατσες μετρ αλλαξτε!)
 

Επισκέπτης
...Για αυτο τον λογο και πολλα απο τα αλλα κλασσικα μαγαζια του στριπ εχουν προβλημα επιβιωσης σιγα...σιγα...ΚΑΝΤΕ ΑΝΑΝΕΨΩΣΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!και σε εμψυχο υλικο και σε αψυχο(ντεκορ,καναπεδες,φωτα,χοροι γενικοτερα κλπ......ακομη και φατσες μετρ αλλαξτε!)

Toυς τα εχουμε πει..τους τα εχουμε γραψει..Τι αλλο πρεπει να κανουμε Βασο ?

Λες και εχουνε τασεις αυτοκαταστροφης αυτοι οι ανθρωποι..!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Toυς τα εχουμε πει..τους τα εχουμε γραψει..Τι αλλο πρεπει να κανουμε Βασο ?

Λες και εχουνε τασεις αυτοκαταστροφης αυτοι οι ανθρωποι..!

θειε......ειναι αυτο που σου ελεγα...." Η ΕΛΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩς ΑΥΤΟ!" οι λογοι ειναι προς διερευνηση αλλα σιγουρα παιζουν ρολο πολλοι μεσαζοντες και οι διαφοροι τριτοι.....Βεβαια το αποτελεσμα ειναι που μετραει και δυστυχως οσο περνουν τα χρονια χειροτερευουν τα πραματα....Δυστυχως στην ελλαδα αξιζει να ζεις μονο αν εχεις πολλα λεφτα...αν εισαι μισθωτακος ειναι απο τις χειροτερες "πολιτισμενες χωρες" για να ζησει ο ελληνας ανηρ!
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
rasputin κλειστο? ελπιζω να μην ειναι μονιμη κατασταση θα ειναι κριμα :(
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
rasputin κλειστο απόψε  :o
για περισσότερες infos στον αξιοτιμο giorgopapa που απο μασερ μας εγινε striper και μας περενοχλει τηλεφωνικα στο ποτο μας ζητωντας μεσω sms τις αθάνατες λίστες του vasos :2funny: :dancing:

και αυτες παρεληφθησαν απο τον αξιοτιμο πατερ σπυριδωνα με την υποσχεση οτι θα με κοινωνησει με λαδι και θα με αλειψει με μυρο απο φραντζη-μαρνης-στουρναρη!χεχεχ...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το ρασπουτιν χθες ηταν κλειστο και ειχε και χαρτι-ανακοινωση στην πορτα οτι θα ειναι κλειστο μεχρι την ερχομενη πεμπτη λογω ανακαινισης.
ο πορτιερης?-φυλακας? εδινε σε καθε πελατη που εσκαγε απο δυο καρτες, λεγοντας οτι τα κοριτσια του ρας μοιραστηκαν σ αυτα τα δυο μαγαζια, λολιτα και πρινσες..

θεε μου συγχωρα με που επεσα εκει κατω, στα στριπ..  :cool2: :cool2:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το ρασπουτιν χθες ηταν κλειστο και ειχε και χαρτι-ανακοινωση στην πορτα οτι θα ειναι κλειστο μεχρι την ερχομενη πεμπτη λογω ανακαινισης.
ο πορτιερης?-φυλακας? εδινε σε καθε πελατη που εσκαγε απο δυο καρτες, λεγοντας οτι τα κοριτσια του ρας μοιραστηκαν σ αυτα τα δυο μαγαζια, λολιτα και πρινσες..

θεε μου συγχωρα με που επεσα εκει κατω, στα στριπ..  :cool2: :cool2:

ο ζερο σε αφορισε ηδη!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
το ρασπουτιν χθες ηταν κλειστο και ειχε και χαρτι-ανακοινωση στην πορτα οτι θα ειναι κλειστο μεχρι την ερχομενη πεμπτη λογω ανακαινισης.
ο πορτιερης?-φυλακας? εδινε σε καθε πελατη που εσκαγε απο δυο καρτες, λεγοντας οτι τα κοριτσια του ρας μοιραστηκαν σ αυτα τα δυο μαγαζια, λολιτα και πρινσες..

[size=15pt]θεε μου συγχωρα με που επεσα εκει κατω, στα στριπ..[/size]  :cool2: :cool2:

[size=20pt]Εκεί πάνω, θέλεις να πείς[/size] :rockon: :rockon: :rockon:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
να σου θυμησω τελευταια σου επισκεψη σε μασατζιδικο και περαιτερω σχολια σου ????  :cool2: :cool2:

Και στα καπάκια στριπτηζάδικο πήγα...δε στά 'πανε οι φίλοι σου; :dancing:

Πεστα πατερ,
και που να παει και Φ4  :rockon:

Θα πάει και Φ4, sav... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom