Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φιλε septic αξιζει να παμε ή οχι,σαν συνολο στο μαγαζι,θα ξαναπηγαινες ? Βασικα λεω να περασω ν'ανοιξω ενα μπουκαλακι για το καλο...αλλα το σκεπτομαι...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
για μια φορα αξιζει σιγουρα να πας μικρε μετρ των στριπτιτζαδικων..για παραπανω δεν ξερω ,ειναι υποκειμενικο...τη μια φορα ομως ειναι μαστ...
φραπε παντως πιες απο σπιιτι..κει μεσα δεν...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ωχχχχχχχχχχ............σe κολλησε ο βασος τα χουνερια του κ εμαθες αυτα που αρεσουν σ'εμενα ???
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)):):):):):):):):)

εκλεισε ομως...αφου το λες....

δεν νομιζω να σου αρεσει μακ το παιχνιδι εκει!Ακου που σου λεω...Ασε τον σαβαλα να λεει οτι θελει!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λοιπον ηρθε η ωρα της πραγματικης ενημερωσης παλι......

καταλογος BG χθεσινος......

Ελλειψεις η μαρινα,η μαρια,η τσαρλι,η κατερινα,η λανα,η αντζελικα,η βερονικα,η εμμα η κοντη ρουμανα,η γκρευς(μαλλον εφυγε οριστικα φορ χερ καντρυ),η ευα(επισης την εκανε),η βικτωρια(εδω και καιρο),η αναστασια(το πολυ αδυνατο κοριτσι της παρεας αιγλη-γκρευς-κατερινα),η αννα(γεννησε τελικα?),η μισελ(το κοντοπουτανο μας εχει εγκαταλειψει εδω και καιρο λογω γαμου),η σουζυ(η κουβανη θεα που την ειχα δει λιντο πριν αρκετο διαστημα ξερει κανεις αν σταματησε?).Η νικολ(φιλη της τσαρλι) και αυτη εχει χαθει αρκετο καιρο..

Παμε τωρα στο παρουσιολογιο........

1)Espera(Μονιμα ξενερωτη και απομακρη)
2)Lydia(τρελλο καυλετο και τελευταια ολο και χορευει προς πριβε μερια...)
3)Modesta(το ιδιο και για αυτην)
4)Αurora
5)Sabina
6)Lisa(με νεο λουκ και τρελλη βυζαρα..απομιμηση βικτωριας παει να γινει?)
7)Helen(FROM KALAMATA)
8)Jordan(black power)
9)Αιγλη
10)Linda
11)Angel
12)Eny(η μπατσινα)
13)Miss trixy
14)Marta(απλα θεα!)
15)Monica
16)Vicky(και αυτη πολυ στο πριβε τελευταια)
17)Mirella(μονιμος κατοικος πρ...)
18)Sheila
19)Kleopatra(μακρυα...........)
20)Paola(με τρελλο καυτο σορτς και ουσιαστικα με πολιτικα για αλλα κολπα)
21)Deniz(εκπληκτικο μελαχροινο ρουμανακι...κριμα που ειναι τοσο ντεκαφ ακομη....) :rockon:
22)Κatrin(η πιο απιστευτη κωλαθρα ever!Kai το extension Μωρο μου σου παει πολυ....μην το χαλασεις!)
23)Bianca(Βαλε κατι καινουριο μωρακλα μου ολο αυτο το ασπρο στρινγκακι)
24)vivian
25)Ira
26)η ψηλη και αχαρη κοπελα που κανει παρεα μονιμως με αιγλη,σαμπινα,ιρινα(παλιοτερα κλπ..αν μπορει καποιος ας μου πει πως την λενε γιατι ειναι η μοναδικη που δεν εχω καταγραψει...)
27)στελλα(νεα κοντοπουτανη...αλλα υπερβολικα κοντοπουτανη κατασταση ανευ λογου και αιτιας να ασχοληθει καποιος.)
28)ντανιελα(νεο ξανθο καυλατο μωρο....μηπως ηταν παλια αλλου?για πειτε οι γνωστες...
29)αλλο νεο ξανθο με μπουκαλοποδο σχετικα αλλα ομορφο προσωπο ου κανει παρεα με λιζα...

Αν ξεχασα καμμια ζωτη συγγνωμη απο τον αγιο goldissimo και ευπειθως αναφερω οτι θα σταματησω να αμαρτανω.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Τα σεβη μου φιλε vaso.Υποκλινομαι στην αστειρευτη γνωση σου! :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Χθες τελικα τιμησαμε το sadist...

1.Πολυ καλος χωρος...
2.Αρκετα καλα ποτα...(εισοδος 20?...καθε εξτρα ποτο μου ειπαν 10?...κ το μπουκαλι 110?...στην περιπτωση που παρετε 2 τα αφηνουν στα 200?... :2funny: :2funny: :2funny:)!!!
3.Τελεια η ιδεα για σοου καθε 20-40 λεπτα...(σχετικα ποτε δν βαριεσαι)...
4.Επαρκης μουσικη ποικιλια...οχι εξοντωτικη ενταση για τ'αφτια μας...

Τωρα περναμε στο κυριως θεμα...

Οι κοπελες αρκετα ομορφες στο συνολο...δν εχουν μαθει ακομη τον τροπο λειτουργιας των μαγαζιων στην Ελλαδα....
Βασικα οι περισσοτερες(οχι ολες) εχουν δουλεψει εξωτερικο κ κυριως σε αρκετα καλα μαγαζια της Ευρωπης οπου ομως η δουλειες γινονταν διαφορετικα...(δλδ στο τελος ειχε  :knockinb: ειτε σε ξενοδοχειο ειτε σε καποιο σημειο μεσα στα τεραστια κλαμπ που δουλευαν...).
Αξιοσημειωτο οτι καθονται στα ποτα αρκετη ωρα...τουλαχιστον 10'=1_ποτο=20?....
Χαλια οι χοροι...απο καθε αποψη....οι κοπελες δν εχουν ιδιαιτερες ορεξεις ή τουλαχιστον φαινεται σα να κανουν αγγαρεια κ οι κινησεις των κοριτσιων αυτοματοποιημενες χωρις ιχνος ενδιαφεροντος...Δν εμεινα ευχαριστημενος στο συγκεκριμενο τομεα...παρολο που κ οι χοροι διαρκουν αρκετη ωρα...
(για φραπεδες κλπ ουτε να το συζηταμε)...---Για πριβε δν πηρα ειδηση κατι...δν υπαρχει λογος υπαρξης βεβαια...



 

Επισκέπτης
1)Espera(Μονιμα ξενερωτη και απομακρη)
2)Lydia(τρελλο καυλετο και τελευταια ολο και χορευει προς πριβε μερια...)
16)Vicky(και αυτη πολυ στο πριβε τελευταια)

1.ειναι για περιεργα γουστα....κ ποτοθεραπεια excellent...
2.οταν λες πριβε...εννοεις κ φραπεδια ?
16.αγχωμενη φραπεδια....παντα!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
1.ειναι για περιεργα γουστα....κ ποτοθεραπεια excellent...
2.οταν λες πριβε...εννοεις κ φραπεδια ?
16.αγχωμενη φραπεδια....παντα!!!

μπα!τα εχουν κοψει αυτα εδω και καιρο!αλλα σιγουρα πολλοι τις γουσταρουν και θελουν να χορευουν μαζι τους...για την λυδια και την βικυ μιλαω!
 

Επισκέπτης
μπα!τα εχουν κοψει αυτα εδω και καιρο!αλλα σιγουρα πολλοι τις γουσταρουν και θελουν να χορευουν μαζι τους...για την λυδια και την βικυ μιλαω!
ρε αρχοντα η λυδια δν σερβιρε...τουλαχιστον τοτε που πηγαινα φανατικα στο μαγαζι απειχε δογματικα....Η βικυ παντως σερβιρε...κ εχω την εντυπωση απο κατι πληροφοριες που εχω...οτι ακομη σερβιρει...εστω κ μεσα/πανω απ'τ παντελονι!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε αρχοντα η λυδια δν σερβιρε...τουλαχιστον τοτε που πηγαινα φανατικα στο μαγαζι απειχε δογματικα....Η βικυ παντως σερβιρε...κ εχω την εντυπωση απο κατι πληροφοριες που εχω...οτι ακομη σερβιρει...εστω κ μεσα/πανω απ'τ παντελονι!!!

συγγνωμη αλλα φραπε πανω απο το παντελονι πινουν οι αφραποι και εγω δεν ειμαι αφραπος οποτε και δεν θεωρω φραπε την πεοπαικτουριαση πανω απο το νιλοντεπα!
 

Επισκέπτης
συγγνωμη αλλα φραπε πανω απο το παντελονι πινουν οι αφραποι και εγω δεν ειμαι αφραπος οποτε και δεν θεωρω φραπε την πεοπαικτουριαση πανω απο το νιλοντεπα!
πασο...παντως προσφορα απ'την κοπελα υπαρχει...τωρα αν το μαγαζι εχει πλεον αλλα στανταρ ειναι αλλο θεμα..
Δυσκολοι καιροι..για μαλακιες.. ;) ;) ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλα βρε...διαβασατε οσοι διαβασατε τα γραφομενα μου και δεν με λοιδωρησατε για τον ελλιπη καταλογο μου σε οτι αφορα τις απουσες χθες?KATHY........absent! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbang: :headbang:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
27)στελλα(νεα κοντοπουτανη...αλλα υπερβολικα κοντοπουτανη κατασταση ανευ λογου και αιτιας να ασχοληθει καποιος.)

Χα,χα,χα!
Ελιωσα
Απιστευτο σχολιο
Βασο καθε φορα και βελτιωνεις τις περιγραφες
Ο πλουτος της Ελληνικης γλωσσας βλεπεις
Αποστηθιζεις το λεξικο του Μπαμπινιωτη?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Με αυτά και αυτά ξέχασα τα καλύτερα.
Χθες Rasputin. Απίστευτο GFE με ποια δε λέω. Μόνο στον Υπουργό που αν τα μάθει θα κυρήξει το Rasputin Εθνικό Προστατευόμενο Θησαυρό. Αφού προσφ?ραμε, στο Star για χαλαρό ποτό. Οπού φυσικά ΧΑΛΑΡΩΣΑ. Τι ήταν αυτό. Είχα πιεί και συν τα προηγούμενα η καινούργια παραεισαγωγή - του Star - με έκανε τρελλό πιλότο σε Μινγκ(από αυτά τα περίεργα του Πούτιν)
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
στο rasputin μονο καινουριες κοπελες η εχει και παλιες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom