Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Υπουργέ τι θέλεις να ακούσεις; :o
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Περί μουνοθύελας :2funny:. Χθες Star. To μαγαζί έχει 3-4 καλά κορίτσια. Τοπ Cleo, Milena. Show Cleo, η οποία πράγματι είναι από τις καλύτερες στην Αθήνα, για να παρατήσει ο flesh τη σκουπιδιάρα και να σπουδάσει μπας και βγάλει κάνα φράγκο :2funny: .
Milena επίσης εκ Μόσχας, μόνο αυτό φτάνει :* . Το καλό είναι ότι τα κορίτσια κάθονται δυσανάλογα πολύ ακόμα και με απλό ποτό.

τη σκουπιδιάρα, μη μου την κατηγοράς :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Τιποτα αστο ..... / ας συνεχισουμε τις ενημερωσεις μας για τα στριπ εμεις οι τελευταιοι των Μοϊκανων και ο καθενας ας ζει με τις εμπειριες του  .....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τιποτα αστο ..... / ας συνεχισουμε τις ενημερωσεις μας για τα στριπ εμεις οι τελευταιοι των Μοϊκανων και ο καθενας ας ζει με τις εμπειριες του  .....

Είχα κάτσει και μαζέψει το... www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,7886.0]απάνθησμα[/url] των ειπωθέντων στο site.
:knockinb: εσύ τι πιστεύεις;
 

Επισκέπτης
:knockinb: εσύ τι πιστεύεις;
μπαααα..... :boobies: :dancing: :grin: :grin: :2funny:

Μια γκόμενα που δουλέυει εκεί αντιλαμβάνεται αμέσως τι θέλεις. Μπορεί να το κρύβεις, μπορεί να θέλεις να το κρύψεις, αλλά θα το καταλάβει και αναλόγως θα φερθεί. Τώρα αν πάνω στην δράση  αντίδραση, στο παραμύθι αλλά - ναι - και στο αυθόρμητο,  πετάξει και κανένα χιλιοειπομένο για τα ευήκοα ώτα, αναλόγως.
μα της ειπα τι θελω....κ εκεινη μου ελεγε παπαριες....ουτε καν το σεβαστο ''μας'' παραμυθι.....τεσπα....χανουμε χρονο...εγω να με βοηθησει ζητησα κ εκεινη την κινεζα.... :tickedoff: :tickedoff:...εχει ο καιρος γυρισματα....κ ο mc δν ξεχνα....ειδικα τις τελευταιες... :o :o :o :o

mclein τοση ωρα προσπαθω να καταλαβω ποια ειναι η παραμυθου / μηπως το ονοματακι της ξεκιναει απο Τ..... ( αλλα νομιζω οτι ειμαι λαθος - για πες μου ???? )
δν ειναι απο Τ....αλλα δν θα πω....δν εχει σημασια...ειναι προβλημα μεταξυ εμου κ εκεινης...στους αλλους ειναι οκ....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Τιποτα δεν πιστευω / ο καθενας προχωραει τη ζωη του και με βαση τις εμπειριες του λεει αυτα που λεει / οι εμπειριες των αλλων μας ειναι χρησιμες μεχρι να μπουμε στο χορο / απο τη στιγμη που θα μπεις στο χορο ζεις τις δικες σου παραστασεις και με βαση αυτες προχωρας ....
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
leorno έγραψε:
Αν μπορείς να πεις ΠΟΥ κάνει prive χορούς η Κλειώ και ΤΙ κάνουν γενικώς στα prive εκεί  θα ήταν καλά. Εκτός αν prive εννοούμε το τσαγάκι

Πριβέ είδα την Κλειώ να κάνει μόνο σε 2 πελάτες, οι οποίοι είχα δει ότι ήταν μεγάλη παρέα, είχαν πάρει μπουκάλι, άρα είχαν κάνει μεγάλη κατανάλωση.. Γενικώς στα πριβέ κάθονται σχετικά αρκετά, κάποιες είναι αρκετά καλές, όπως sandra-η μελαχροινή, milena και άλλη μια καυλιάρα μελαχροινή σαν ισπανίδα (την συγκεκριμένη δε πρόλαβα να την πάρω, αλλά απο οτι είδα ήταν top, μαλακία δε πρόλαβα..!), κάποιες άλλες οχι ιδιαίτερα.. Από οτι είδα δεν έπαιξε κανάς φραπές, τώρα θα μου πεις μες στο σκοτάδι με κωλομέρια απο δω και απο κει, δε μπόρεσα να δω καλά, αλλά δεν πήρε γενικώς κάτι το μάτι μου..

Περί μουνοθύελας :2funny:. Χθες Star. To μαγαζί έχει 3-4 καλά κορίτσια. Τοπ Cleo, Milena. Show Cleo, η οποία πράγματι είναι από τις καλύτερες στην Αθήνα, για να παρατήσει ο flesh τη σκουπιδιάρα και να σπουδάσει μπας και βγάλει κάνα φράγκο :2funny: .
Milena επίσης εκ Μόσχας, μόνο αυτό φτάνει :* . Το καλό είναι ότι τα κορίτσια κάθονται δυσανάλογα πολύ ακόμα και με απλό ποτό.

Πέρασα ξανά χθές μια βόλτα απο star, λες να καθόμασταν δίπλα?...!! ;p

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Σιγά μη πάιζει φραπές στο... ίσωμα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Και ένα καλο(?) νέο. Τα κορίτσια μένουν όλα σε μια πολ. στα Ανω Πατήσια. 3 όροφοι fuel.



(άφησα κενό για να γίνει αντιληπτό) Μία και έστω γκαρσονιέρα εκεί θα έλυνε το πρόβλημα του άγαμου φραπεδιάρη, του άγαμου σαμπανιάρη και θα έπιαναν και λεφτα μας... τόπο, γιατί επενδύοντας σε ακίνητα δεν έχασε ποτέ κανείς
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
And again Star. Full night. Πήραμε από εδώ πήραμε από εκεί, αλλά Cleo δεν πήραμε. Μόνο αν το μαγαζί λήξει το εμπάργκο στα φορτία με τις ποικιλίες Ιάβας και Ονδούρας. Μα είναι δυνατόν κυρία μου να μας κ...ς όλη τη νύχτα με fake sex, ντουζιέρες και δονητές και να θες να πάμε να χορέψουμε μπάλλο;
 

Επισκέπτης
γρηγορο περασμα απο ΒG.....τιποτε ιδιαιτερο....τα συνηθισμενα....περιεργο το γεγονος για τεταρτη οτι ειχαμε σχεδον απαρτια απο τις μεγαλες δυναμεις....(μιλαμε για δυναμεις ποτου/φραπε...)...

μαθαμε κ για 2-3 περιεργες καταστασεις μεσα στο μαγαζι....αλλα θα περασουμε ξανα για more info....

Υ/Γ--->Στο sadist...σκεφτονται να κατεβασουν την τιμη στα ορια του BG k Lido....oπως κ αυξηση του αριθμου των κοριτσιων απο Σεπτεμβρη κυριως για Παρασκευη/Σαββατο...το ιδιο κ για τα show....
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ΜACLEIN εχω μια απορια.εσυ εισαι υπερ να κατεβασουν τις τιμες στο σαντιστ?
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
leonoro έγραψε:
And again Star. Full night. Πήραμε από εδώ πήραμε από εκεί, αλλά Cleo δεν πήραμε. Μόνο αν το μαγαζί λήξει το εμπάργκο στα φορτία με τις ποικιλίες Ιάβας και Ονδούρας. Μα είναι δυνατόν κυρία μου να μας κ...ς όλη τη νύχτα με fake sex, ντουζιέρες και δονητές και να θες να πάμε να χορέψουμε μπάλλο;

Θα βγ'αζει αρκετά απτα sex shows και δε θα τη νοιάζει να κανει prive χωρούς, αν αρχίσει κ πέφτει όμως η πελατεία του μαγαζιού, θα δεις πως θα μπεί στο χορό κ αυτή.. Όπως έγινε κ με την πάολα, όταν ήταν γνωστή απο το survivor, το παιζε ντίβα, τώρα που πέρασε η μπογιά της, έγινε όμοια και με όλες τις υπόλοιπες strippers...!! ;)

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν κάνουν prive :sunglasses: χορούς εκεί αγόρι μου. Και παλί εκεί ήμουν χθες
 

Επισκέπτης
ΜACLEIN εχω μια απορια.εσυ εισαι υπερ να κατεβασουν τις τιμες στο σαντιστ?

πληροφοριακα,mclein (κ οχι maclein) ειναι το νικνειμ μου....

πιστευω πως αντικειμενικα γι'αυτα που προσφερει το club,η εισοδος μπορει να παρει τιμη  γυρω στα 20€....O επιχειρηματιας δοκιμασε τη μεγιστη τιμη...προφανως προσπαθησε να βγαλει γρηγορα λεφτα (απ'τους περιεργους για το τι ειναι αυτο το μαγαζι με το ''ανωμαλιαρικο'' ονομα κλπ) για να καλυψει το ολο στησιμο κ τα λεφτα που εβαλε απ'την τσεπη του...ισως να μην πηγε οπως θα περιμενε...ή πιθανοτερο να ακουσε πολλες φορες το ιδιο παραπονο περι ακριβης εισοδου κ αποφασισε να ριξει την τιμη για μεγαλυτερη κινηση....

Τελικα....μια τιμη γυρω στα 15-20€ μου φαινεται λογικη...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
το νοημα της ερωτησησς μου ειναι αν εισαι υπερ του να πεφτει η τιμη γενικα στα στριπ σοους.το σαντιστ το εφερα σαν παραδειγμα.γιατι αν δεν θες να βλεπεις τους φτωχους εκει μεσα κανον ικα θα επρεπε να εισαι υπερ του να διατηρηθει η τιμη.απο την αλλη και ενας πλουσιος φανταζομαι θα θελει να βλεπει να πεφτουν οι τιμες..γιαυτο εχω αυτην την απορια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom