Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

walt

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
0
μαζι με τη φιλη της τη φατιμα, επισης πρωην αμαζονα
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι τοσο φορμαρισμενη οπως παλια η επεσε η αποδοση της???
 

dimis7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα.Η σερβα η Bianca δουλευει ακομα στο baby gold????Εχει παει κανεις τωρα τελευταια?Ποια αλλη αξιζει????
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν την είδα τελευταία. Κοίτα το thread
 

dimis7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Δεν το πιστευωωωωωω...Φιλαρακο ποιο thread ακριβως να κοιταξω???
Ξερεις μηπως που εχει παει?
Που πηγε η Bianca?????????
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Χτες βραδυ.ξεκιναμε με βαβυ ο στη συγγρου...μετριο μαγαζι-μετριες κοπελες με 2 φωτεινες εξαιρεσεις..αντζελα-μελαχρινο-προσωπαρα-κορμαρα...και ολγα καστανη απο ουγγαρια..με αυτες τις 2 περασαμε καλα στ οπριβε.

2 ωρα και περασμα απο βαβυ GOLD.με το που μπαινουμε πεφτουμε στο σοου της παολα...τεσπα.ωραιες γυναικες.ηρα μια που απο την περιγραφη που κανατε πρεπει να ταν η βικυ γιατι δεν ρωτησα ονομα.2 χορους εγω και 5 ο φιλος ο μου...επισης πηρα για πριβε μια αλλη κοπελα δν θυμαμαι ονομα.η οποια ειχε ερθει και μου την επεφτε στα ισα.παμε παμε παμε.πηγαμε για πριβε και ηταν καλη.παροτι η εμφανιση ηταν μετρια προς το καλη ομως εκανε ωραιο χορο..τι χορο δλδ?μου πιανε τα παντα μεσα απο το παντελονι μου βαζε τα μχειλα στο στομα και τα τρωγα.περασα καλα και με ωραιο σοου πανω στην πιστα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: no comment
Και μιας και ανεφέρθησαν τα ποτά του... Gold Στο Status Μεταμόρφωση που πήγα προ εβδομάδος, το ουίσκι του Gold έμοιαζε με 15άρι malt μπροστά σε αυτό που με τρατάρανε
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: no comment
Και μιας και αναφέρθηκαν τα ποτά του Gold. Στο Status Μεταμόρφωση που πήγα προ εβδομάδος, το ουίσκι του Gold έμοιαζε με 15άρι malt μπροστά σε αυτό που με τρατάρανε
Παντα μπυρα....
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Στο μικρο υπογειο Αφροδιτη, δουλευει μια ρωσιδα με μακρυα κοκκινα μαλλια που δουλευε παλια στο Lido, Ξενια νομιζω την λενε, μηπως ξερει κανεις τι ρολο βαραει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom