Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Μclein μπορεις να εισαι λιγο πιο αναλυτικος σε παρακαλω, δεν καταλαβαινω τι βαραει, πως και ποσο
 

Επισκέπτης
Μclein μπορεις να εισαι λιγο πιο αναλυτικος σε παρακαλω, δεν καταλαβαινω τι βαραει, πως και ποσο
βαραει ή τραβαει μεσα στο μαγαζι....(δν ξερω για το ανατολη...στο περασμενο παντως δουλευε χειροκινηση τρελη)....κ απο ποτοθεραπεια δν παει ασχημα...για εξω απλα αγνοω...δν μ'ενδιεφερε κ ποτε...κανενα 50αρακι υπολογισε...τα κλασσικα....ομως το ανατολη εχει αλλαξει τακτικη τελευταια...κ πολυ του ποτου γιναν τα κοριτσια εκει...βεβαια υπαρχουν κ κλασσικες αξιες (?)...αλλα οχι πολυ αξιοτιμητες..τεσπα...ελπιζω να καταλαβες...κ ελπιζω αφου ειναι του γουστου σου να πληρει τις προυποθεσεις...
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Mclein,θελω μεταφραστη να σε καταλαβω. Στο Lido, εννοεις εκανε στο πριβε διαφορα?? αυτο θες να?
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
και εαν τραβουσε αυτο που καταλαβαινω οτι τραβουσε, το τρελλη τι σημαινει?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Συγγνωμη συναδελφοι για την παρεμβαση / η Ξενια που σας απασχολει ειναι μια milf-40αρα ?????
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Νομιζω γυρω στα 25, απλα νομιζω μου πουλησε χονδρο παραμυθι και κανω μια προσπαθεια συλλεξω πληροφοριες
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Μπα αλλη λεω εγω μαλλον .....  / να ρωτησω ειναι λιγο ψιλογεματουλα ????
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Οχι, καθολου θα ελεγα αδυνατη, κοκκινομαλλα με μακρυα μαλλιά. 1,65, 50 κιλά περιπου την κοβω. ΠΟλυ καλα ελληνικά, άρα χρόνια στον χωρο. Ειπε 2004 ηταν Lido palace
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Α ενταξει φιλε αλλη λεω εγω / δεν ξερω οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω / παντως προσεχε μην σου τα φαει ολα για να πας και στην Παταγια τον Οκτωβρη .......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μπα αλλη λεω εγω μαλλον .....  / να ρωτησω ειναι λιγο ψιλογεματουλα ????

αλλη λες εσυ.....εσυ λες την ξενια απο τα παλια αφροδιτη που ειχε εθεαθη στο Lido τον χειμωνα(πρεπει να ειναι ακομη εκει) την μιλφ μελαχροινη με το ισιο μακρυ μαυρο μακρυ μαλλι μεχρι 10 ποντους κατω απο τους ωμους,το πολυ ομορφο προσωπο και τα παραπανισια κιλα στην περιφερεια!ο συναδελφος αναφερεται στην ξενια(ινα) εκ ρωσιας με το μακρυ καστανοκοκκινο ισιο μαλλι που ηταν λιντο και κατ'εμε χτυπαει τον πιο βαρβαρο και βαναυσο καφε!Μιλαμε για πολυ πονο μετα....αφου δεν ξαναπατησα στην καφετερια της....το θυμαμαι και πονω!
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Vasos, τωρα εκει βαραει φραπεδες ή και βγαινει εξω κλπ? Lido palace εκανε λεει φοβερο λεσβιακο Παρασκευη και Σαββατο. Συζητηση μας ηταν περι αυτου, θελω να ξερω αν θα βγω και δεν με δουλευει, εαν ειναι ειδικη λεσβιακο, πλην, απο οτι καταλαβαινω, φραπεδων
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Καλα vaso μιλαμε αν εισαι τοσο καλος στη δουλεια σου οσο και στα στριπ οχι απλως θα σε παρουνε ξερεις που ..... Προεδρο θα σε κανουνε / αυτη η Ξενια που λεω εγω ηταν και η αφορμη να ερθει και ο warhol μαζι σας στο lido ενα βραδυ και απο τοτε με ψαχνει για να με κοπανησει ...... χεχεχεχε
 

Επισκέπτης
Καλα vaso μιλαμε αν εισαι τοσο καλος στη δουλεια σου οσο και στα στριπ οχι απλως θα σε παρουνε ξερεις που ..... Προεδρο θα σε κανουνε / αυτη η Ξενια που λεω εγω ηταν και η αφορμη να ερθει και ο warhol μαζι σας στο lido ενα βραδυ και απο τοτε με ψαχνει για να με κοπανησει ...... χεχεχεχε
θυμα παραπληροφορησης επεσα απο τον υπουργο ο οποιος αποκαθηλωθηκε  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Vasos, τωρα εκει βαραει φραπεδες ή και βγαινει εξω κλπ? Lido palace εκανε λεει φοβερο λεσβιακο Παρασκευη και Σαββατο. Συζητηση μας ηταν περι αυτου, θελω να ξερω αν θα βγω και δεν με δουλευει, εαν ειναι ειδικη λεσβιακο, πλην, απο οτι καταλαβαινω, φραπεδων
ρε αδερφε...τοση ωρα δν σου εχω πει οτι βαραει τρελη φραπεδια ? πλακα μας κανεις ?
το αν βγαινει εξω...ειναι θεμα δικων σου χειρισμων κ θελησης της γκομενας...τπτ παραπανω..τπτ λιγοτερο...

τελος,δν μιλησε μαζι μας οποτε δν ξερουμε αν σε δουλευε ή οχι...
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Μαγκες μια χαρα μυριζε...κολωνια μπορω να πω...δεν το λεω ψεμματα!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια ξερετε αν στο rich and famoua παιζει φραπεδια?ειχα παει τισ προαλλες και με εψηνε μια ρωσιδα να παμε πριβε και τις ελεγα με 3 χορους δεν θα κοιμηθω γω το βραδυ και μου λεγε ξερω εγω πως θα σε ηρεμισω....τωρα με δουλευε ή οχι δεν ξερω..ειναι μαλακια λετε να λεω χυμα στις κοπελες αν κανουν φραπεδια ή πιο χυμα μαλακια?ρωταω γιατι ενω ειμαι φαν των στριπτιτζαδικων αυτη την απολαυση δεν την εχω δοκιμασει και δεν ξερω πως να το πω στην καθε βεντουζα
 

machine

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ξερετε αν στο rich and famoua παιζει φραπεδια?ειχα παει τισ προαλλες και με εψηνε μια ρωσιδα να παμε πριβε και τις ελεγα με 3 χορους δεν θα κοιμηθω γω το βραδυ και μου λεγε ξερω εγω πως θα σε ηρεμισω....τωρα με δουλευε ή οχι δεν ξερω..ειναι μαλακια λετε να λεω χυμα στις κοπελες αν κανουν φραπεδια ή πιο χυμα μαλακια?ρωταω γιατι ενω ειμαι φαν των στριπτιτζαδικων αυτη την απολαυση δεν την εχω δοκιμασει και δεν ξερω πως να το πω στην καθε βεντουζα

Φίλε γαλανομάτη, 99% έπεσες πάνω στο γνωστό δούλεμα. Τώρα δεν ξέρω τι παίζει στο συγκεκριμένο μαγαζί αλλά από εμπειρία θα σου έλεγα ότι όσο κι αν το κυνήγι φραπεδιάς από stripgirl είναι ερεθιστικό, καλύτερα να αλλάξεις χόμπι. Άλλωστε με τα ίδια λεφτά που θα δώσεις (με μκρές πιθανότητες να το πετύχεις) μπορείς να πάρεις ένα CG για 2 ωρίτσες και να ξεχαρμανιάσεις.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Lido, 3-5 παρα
Αλβανοί, άσχετοι και άσχημοι, ένα  ζευγάρι για τα πανηγύρια, κάποιοι «δυνατοί» πελάτες και ένα μέτριο στην καλύτερη ρόστερ περιελάμβανε χθες το πρόγραμμα. Επιλεκτικά μερικές
1. Τζοάννα, μαυρούλα, καλό κορμί, συμπαθητικό πρόσωπο αλλά εκεί τελειώνουν όλα. Το μαύρο χρώμα είναι συνήθως εγγύηση για ένα καλό πριβέ και αυτή είναι εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα.
2. Βανέσσα, η οριεντάλ χορεύτρια του μαγαζιού, τουλάχιστον το προσπαθεί επί σκηνής, αλλά και αυτή μέχρι εκεί, για άλλα κόλπα ψάξτε άλλες.
3. Γκαμπριέλα (V-level included), ξανθό που ο κόλος της έρχεται σε δυσαρμονία με το υπόλοιπο φυσητηροειδές  σώμα, φευ, αυτό δεν τη σώζει. Ουστ!
4. Ιουλιάνα, ψηλό, ωραία σώμα, αλλά ακόμα και εδώ κάποια ίχνη κυτταρίτιδας.
5. Αλίκη, ξανθό στις αρχές της τέταρτης δεκαετίας της ζωής της, με παγιωμένες και αδιάφορες, τακτικές και συνήθειες. Μακριά εκτός κι αν…
6. Ξένια, ωραία γεμάτα έκπληξη μεγάλα μάτια, ευχάριστη, δεν έχει γίνει ακόμα μέλος του κλαμπ «πάμε για χουρό;» στα πρώτα 5 δευτερόλεπτα.
7. Μελίνα, από Σερβία μεριά, με τατού και εξτρά κιλά, φιλική στον χρήστη, αλλά τελείως αδιάφορη, γιατί όση σχέση έχει ο παπά Γιώργης με τον κλήρο, άλλη τόση θα έπρεπε να έχουν τα παχάκια με τις στρίπερ.
8. Ματίνα, η γνωστή Ρουμάνα από το Ερώτικα, GFE αν γουστάρει, αλλά χθες δεν ήταν και στα καλύτερα της όπως καμία άλλωστε. Την αδελφή της τη Σάντρα, δεν την είδα , αλλά λογικά κάπου εκεί δε θα ήταν;
9. Λατόγια (V-level included), όσο περνάει ο καιρός, τόσο περισσότερο την εκτιμώ, με το σχετικά πρόσφατο σιλικονάτο βυζάκι της, το χαμόγελο, την καλή διάθεση και τις άψογες υπηρεσίες της, μπορεί η κυτταρίτιδα της να εξαπλώνεται ραγδαία αλλά παραμένει πάντα σταθερή αξία.
Το υπόλοιπο της λίστας ας το συμπληρώσει ο Vasos.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom