Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Bluevertigo γιατί τόσο επιμονή να 'φωτογραφηθεί' κάποιος απο μας μέσα σ'ένα στρίπ μαγαζί? Δεν στο λέω κακοπροαίρετα αλλά ενδέχεται κάποιος απο μας (η όλοι μας) να θέλει να κινείται ανώνυμα χωρίς πολλές λεπτομέρειες ιδιαίτερα στον χώρο αυτό των νυχτερινών μαγαζιών. Στο είχα ξαναπεί και παλιά ότι είναι πολύ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ αυτός ο κλάδος της νύχτας και τα άτομα που τον αποτελούνε για μένα είναι πρεζάκηδες στο μυαλό. Πηγαίνω 11 χρόνια χωρίς διακοπή σ'αυτά τα μαγαζιά και τα ξέρω απ'έξω και ανακατωτά.Απο το πως 'σκέφτονται' τα αφεντικά μέχρι τι σκαλώματα τραβάνε σαν προσωπικό. Εάν θές να γνωριστούμε όποτε θές αδερφέ αλλά δεν είναι ανάγκη να πάρουμε τίποτα κονκάρδες η σημαίες του σάϊτ και να εισχωρήσουμε σ'αυτά  ;) Πηγαίνουμε με την μαγκιά μας και την 'ανωνυμία' μας σαν πελάτες όπως επιβάλλεται να είμαστε  :)
Έχεις δίκιο. Λάθος μου. Άλλα σκεφτόμουν και άλλα έγραφα. Αν θες σβήσε το κομμάτι του ποστ με τη σχετική αναφορά.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
  Εάν θές να γνωριστούμε όποτε θές αδερφέ αλλά δεν είναι ανάγκη να πάρουμε τίποτα κονκάρδες η σημαίες του σάϊτ και να εισχωρήσουμε σ'αυτά 

Καλη ιδεα κονκαρδες και σημαιες-χα,χα,χα!
 

bmidxb

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Η Λατογια που αναφερει ο φιλος Bluevertigo ειναι η Λατογια που ηταν στο Grand Ritorno?..κολλητη της Αντονελας?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Λατογια που αναφερει ο φιλος Bluevertigo ειναι η Λατογια που ηταν στο Grand Ritorno?..κολλητη της Αντονελας?

μακαρι να ηταν αυτη....αλλα φοβαμαι πως το v-included δεν αναφερεται σε αυτη.....προφανως αναφερεσαι στις 2 "κολλητες αδελφες" του πρωην σιροκο-μπαμπυλον!Που να ειναι αραγε αυτες οι ψυχουλες?
 

bmidxb

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε Vasos η Αντονελλα πρεπει να ειναι Lido. Ενα φεγγαρι ηταν Ritorno μαζι με την Λατογια. Τοτε κανανε πολυ παρεα με την Μισελ(ξερεις..η σε ειδα και λαχταρησα).Τωρα
τελευταια χαθηκαν και τα ιχνη της Μισελ. Ξερει κανεις που βρισκεται?
Η Λατογια ηξερα οτι τωρα τελευταια εχει σπιτωθει με εναν απο τους ιδιοκτητες του Ritorno.
 

Επισκέπτης
Παιδες τιμησα χτες τις Μουσες και εμεινα χαζος με μια ξανθουλα ισπανιδα με κατι ματια που με υπνωτιζαν!!!!ΤΙ ΜΠΟΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!!Ξερουμε ονομα???

Im in love!

Να φανταστω οτι αναφερεσαι στη Σιμον ? Εχω αρκετο καιρο να περασω απ'το μαγαζι...οποτε δεν απαντω με σιγουρια.

Ισπανίδα; Είσαι σίγουροοοος;
Καπετανιε....εχεις μεινει πισω ή μου φαινεται....??? ;) ;) ;)
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια αυτο το γαμημενο το τουτι φρουτι θα ανοιξει ξερει κανεις?εχει κλεισει και καλα για ανανεωση προγραμματος αλλα κατι αλλο πρεπει να παιζει.να σας πω την αληθεια χεστηκα για το τουτι εγω την νατελα ψαχνω
 

romberto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές στην πρώτη σελίδα λέει για συλλήψεις σε μαγαζί στη Ν. Σμύρνη γιατί οι κοπέλες έκαναν ατομικούς χωρούς. Μα καλά είναι και αυτό παράνομο???? είπαμε όχι φραπέδες και λοιπά γιατί δεν ελέγχονται αλλα πως κινδυνεύουν οι πελάτες από χορούς?? πάνε να μας το κόψουν και αυτό...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ξερετε για ποιο μαγαζι μιλαει το αρθρο?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φιλε Vasos η Αντονελλα πρεπει να ειναι Lido. Ενα φεγγαρι ηταν Ritorno μαζι με την Λατογια. Τοτε κανανε πολυ παρεα με την Μισελ(ξερεις..η σε ειδα και λαχταρησα).Τωρα
τελευταια χαθηκαν και τα ιχνη της Μισελ. Ξερει κανεις που βρισκεται?
Η Λατογια ηξερα οτι τωρα τελευταια εχει σπιτωθει με εναν απο τους ιδιοκτητες του Ritorno.

σε ευχαριστω αδερφε.....η λατογια αμα ηταν πιο "ζεστη" θα ηταν η απολυτα καυλοφραπα!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
συναγωνιστές στην πρώτη σελίδα λέει για συλλήψεις σε μαγαζί στη Ν. Σμύρνη γιατί οι κοπέλες έκαναν ατομικούς χωρούς. Μα καλά είναι και αυτό παράνομο????

Φίλε μου η Ελλάδα είναι χώρα πουριτανών και στρουθοκαμηλιστών. Από τη μια αφήνουν ελεύθερες τις καταχωρήσεις για call girls στις εφημερίδες αλλά τους ενοχλεί ο ατομικός χορός. Και βεβαια στην ερώτηση σου για το αν είναι παράνομο, ναι νομικά είναι αλλά οι έφοδοι και οι συλλήψεις δεν έχουν να κάνουν με αυτό αλλά με το αν πέφτει κανονικά ή όχι το παραδάκι. You know.....
 

bmidxb

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
σε ευχαριστω αδερφε.....η λατογια αμα ηταν πιο "ζεστη" θα ηταν η απολυτα καυλοφραπα!

Χεχεχε...η συγκεκριμενη Λατογια "ζεσταινεται" μονο με $$$$ και την SLK που της φερανε απο Γερμανια...
 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
διαχρονικο αλλα για ποσο θα ειναι το γκολντ?σταθερη αξια οι μουσες κ ανερχομενο το παρανταις μπουρναζι!
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑ ! ΑΝΤΟΝΕΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΓΟΥΡΑ ΚΑΣΤΑΝΟΞΑΝΘΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΛΑΤΟΓΙΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΨΗΛΗ ΜΕ ΤΕΛΕΙΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ? ΞΕΧΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΑΝΤΟΝΕΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΚΡΗΤΙΚΟ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.
 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
νομιζω οτι η αντονελλα κ η λατογια μετακομισαν στο πεντχαουζ.καμμενα χαρτια εχοθν συμπληρωσει κ τα ενσημα τους!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
προχτες baby-ο πειραιως.παμε κατα τις 2 με μια παρεα ολα ομορφα και ωραια ησυχια  στον χωρο με τις κοπελες να χορευουν στην μπαρα και ελαχιστες να κανουν πριβε χορους.μεχρι που σκαει το λεσβιακο και μενουμε ολοι μαλακες...ε μετα το λεσβιακο το μαγαζι πηρε φωτια χοροι,ο dj-θεος- οργιαζε με τις ατακες του,τα μουνια πηγαινοερχοντουσαν στα τραπεζια και μας αρπαζανε για χορους,βαραγανε τα μπιτια...μιλαμε πολεμος..και γαμω τις φασεις..το σημειο αναφορας της βραδιας..σκανε στην πιστα δυο γκομενες και ζηταγανε τυπο για να της γαμησει με βρακοτσουτσουνο...τελικα κανενας δεν δεχτηκε..φευγοντας εμεις απο το μαγαζι τις πετυχαινουμε να σχολανε..αρχισαμε τα πειραγματα μεχρι που η μια σαλταρει και μας δειχνει τον κωλο της στην πειραιως με την αλλη να την χαστουκιζει και εν συνεχεια μας δειχνει και το μουνι της...ολα αυτα στην πειραιως εξω απο το μαγαζι..κλασαμε στο γελιο..ισως απο τις πιο γαματες βραδιες που εχω περασει σε στριπ.επισης υπαρχει και μια μαυρουλα(την οποια και πηρα)δεν θυμαμαι ομως το ονομα της με απλο χορο-10 ευρω- προσφερει <<φραπε>>.στα συν και το δαχτυλακι που δεχεται χωρις αρνηση.σγουρομαλα οχι ψηλη ωραιο σωμα και κανει γαμω τους χορους..δεν ειμαι φαν των μαυρων αλλα αυτη ειναι το κατι αλλο..αυτα φιλοι μου
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ποιο ειναι το penthouse?

edit savalas
γραφε σε παρακαλώ με κανονικα μικρα Ελληνικα, για πρωτη φορα στο διορθωσα εγω, την επόμενη θα στο διαγράψω.Ευχαριστώ
:sunglasses:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
προχτες baby-ο πειραιως.παμε κατα τις 2 με μια παρεα ολα ομορφα και ωραια ησυχια  στον χωρο με τις κοπελες να χορευουν στην μπαρα και ελαχιστες να κανουν πριβε χορους.μεχρι που σκαει το λεσβιακο και μενουμε ολοι μαλακες...ε μετα το λεσβιακο το μαγαζι πηρε φωτια χοροι,ο dj-θεος- οργιαζε με τις ατακες του,τα μουνια πηγαινοερχοντουσαν στα τραπεζια και μας αρπαζανε για χορους,βαραγανε τα μπιτια...μιλαμε πολεμος..και γαμω τις φασεις..το σημειο αναφορας της βραδιας..σκανε στην πιστα δυο γκομενες και ζηταγανε τυπο για να της γαμησει με βρακοτσουτσουνο...τελικα κανενας δεν δεχτηκε..φευγοντας εμεις απο το μαγαζι τις πετυχαινουμε να σχολανε..αρχισαμε τα πειραγματα μεχρι που η μια σαλταρει και μας δειχνει τον κωλο της στην πειραιως με την αλλη να την χαστουκιζει και εν συνεχεια μας δειχνει και το μουνι της...ολα αυτα στην πειραιως εξω απο το μαγαζι..κλασαμε στο γελιο..ισως απο τις πιο γαματες βραδιες που εχω περασει σε στριπ.επισης υπαρχει και μια μαυρουλα(την οποια και πηρα)δεν θυμαμαι ομως το ονομα της με απλο χορο-10 ευρω- προσφερει <<φραπε>>.στα συν και το δαχτυλακι που δεχεται χωρις αρνηση.σγουρομαλα οχι ψηλη ωραιο σωμα και κανει γαμω τους χορους..δεν ειμαι φαν των μαυρων αλλα αυτη ειναι το κατι αλλο..αυτα φιλοι μου

ήταν η ινα μηπως?ειδες καμια αλλη καινουρια ή οχι?ποσα τεμαχια είχε συνολο το μαγαζι?Αν ειναι να το επισκεφτουμε.....ενα μηνα εχω να παω εκει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom