Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ήταν η ινα μηπως?ειδες καμια αλλη καινουρια ή οχι?ποσα τεμαχια είχε συνολο το μαγαζι?Αν ειναι να το επισκεφτουμε.....ενα μηνα εχω να παω εκει!

Απουσία, απουσία!!!
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
τελικα η αντονελλα ειναι στο lido η στο penthouse ποιος ξερει σιγουρα και ποτε την ειδε τελευταια φορα ?
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:helpplea: magkes ξερετε αν ειναι ανοιχτο το ΣΙΖΑΡΣ? :helpplea:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.021
Κριτικές
2
Like
38
Πόντοι
66
Από strip clubs δεν έχω ιδέα.Ούτε από strippers.Αλλά φαντάζομαι ότι κάτι ξέκολα που είχε η Πάνια στο Je t'aime μάλλον στριπτιτζούδες θα ήταν γιατί και παλιότερα στις Αυπνίες έφερνε κάτι κομμάτια από το Erotica.Αυτό που θέλω να μάθω είναι αν έβλεπε κανείς την εκπομπή Je t'aime και αναγνώρισε τα κορίτσια από ποιό strip club είναι.Έχω πάθει ζημιά με μια νταρντάνα αλόγα σκατόφατσα.Μου ήρθε έτσι πάνω στην τρέλα να τη βρω και να πάρω κανά χορό.Αν ξέρει κανείς ας απάντήσει.Μόνο αυτό θέλω ΤΕΛΟΣ!!! :dancing:
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε Vasos η Αντονελλα πρεπει να ειναι Lido. Ενα φεγγαρι ηταν Ritorno μαζι με την Λατογια. Τοτε κανανε πολυ παρεα με την Μισελ(ξερεις..η σε ειδα και λαχταρησα).Τωρα
τελευταια χαθηκαν και τα ιχνη της Μισελ. Ξερει κανεις που βρισκεται?
Η Λατογια ηξερα οτι τωρα τελευταια εχει σπιτωθει με εναν απο τους ιδιοκτητες του Ritorno.


Τις θυμαμαι κι εγω. Αυτες απο ότι ειχα πληροφορηθεί πρεπει να κανανε μαλλον και ιδιωτικές επισκέψεις (visites κοινως) εαν ησουν καλος πελάτης. Τωρα αληθεια ή ψεμα δεν ξερω Γνωστος που γυρναει πολυ σε αυτα τα μαγαζια μου το ειχε πει
Τη Mισελ παντως την ειδα προχθες στο Grand Ritorno και εχει αρκετο υφάκι θα ελεγα.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
επισκεψη στο aphrodite σημερα. τι το θελαμε? οποια μαυρη στριπτηζου υπαρχει στην αγορα εχει βρει καταφυγιο εκει, προσπαθησα να της μετρησω αλλα ματαιος κοπος..

εχω την αισθηση οτι το επομενο στριπτηζαδικο που θα επισκευτω θα ειναι σε καμμια δεκαρια μερουλες απο σημερα στη μπανγκοκ.. να δουμε και κανα σχιστοματικο μωρο   (  :crazy:  :smitten:  ), πηξαμε στις ρωσσιδες (και σημερα στις μαυρες) βρε αδελφε!..
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Στη λίστα με τα στριπτιζάδικα είδα ότι αναφέρεται στην Ανω Γλυφάδα κάποιο "Diamonds & Girls", δεν ξέρω αν υπάρχει και αν το ξέρει κανείς πιο σχετικός. Αν ναι καλό θα ήταν να γραφτεί κάτι. Thank you! 
 

Επισκέπτης
99% υπαρχει...τι παραπανω θελεις να μαθεις φιλε michael967 ?
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
mclein thanks για την απάντηση, δεν έχω διαβάσει κάτι σχετικό εδώ μέσα για το συγκεκριμένο, παρόλο που για πολλά άλλα στριπτιτζάδικα έχουν γραφτεί πολλά, επειδή μένω σχετικά κοντά λέω να πεταχτώ καμιά βόλτα αλλά δεν ξέρω τι να περιμένω....γι αυτό και οι ερωτήσεις, το έχεις επισκεφθεί ποτέ?
 

Επισκέπτης
να περιμενεις ενα μεσαιου μεγεθους κλαμπ....με καμια 10αρια ψιλο-βαριεστημενες στριπερ...οχι ιδιαιτερης ομορφιας οι περισσοτερες....λειτουργει σαν ψευτο-στριπ-κονσομασιον...μαζευει πιτσιρικαδες ως επι τω πλειστον...αλλα κ αγαπουληδες over 50...
πολλες φορες,συνηθως καθημερινες,ειναι κλειστο για αγνωστους λογους...

καλυτερα να πας σε κανενα Mousses ή Princess....αν εχεις παει Platinum (θησεως)...θα καταλαβεις οτι μοιαζουν πολυ τα 2 μαγαζια...(platinum - diamonds)...

 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Γειά χαρά σε όλους, θα ήθελα να πάω σε ένα στριπτιζάδικο μόνος, πρώτη φορά θα πάω, ποιό θα ήταν το ιδανικό να ξεκινήσω? Επίσης θα πρέπει να κλείσω από πριν τραπέζι? μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποιες λεπτομέρειες? έχω χωρίσει πρόσφατα και θέλω να γνωρίσω το συγκεκριμένο άθλημα
 

Επισκέπτης
Δεν χρειζεται φιλε μου να κλεισεις τραπεζι απο πριν...εκτος κ αν η 1η σου επισκεψη θα ειναι Παρασκευη ή Σαββατο κ παρεις μπουκαλι...απ'οτι ειδα ομως θα πας μονος οποτε δεν χρειαζεται να κανονησεις τπτ.
Γνωμη μου ειναι να πας μια καθημερινη...κατα προτιμηση Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη..

Οσον αφορα τις επιλογες των μαγαζιων...δεν ξερω τα γουστα σου...(γυναικες-μουσικη-χωρος)...οποτε θα προτεινω αυτα που θα επισκεπτομουν 1η φορα...με σειρα προτιμησης...

1.MOUSSES - Τζιτζιφιές (Καλλιθέα),Λεωφόρος Ποσειδώνος 30
2.TESSERA - Πειραιώς 117
3.SADIST Fantasy Club - Νέα Σμύρνη,Λεωφόρος Συγγρού 137
4.STAR - Φιλαδέλφεια/Μεταμορφωση,Τατοϊου 26
5.BABY O (πρωην SIROCCO) - Νέα Σμύρνη,Λεωφόρος Συγγρού 150
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Thanks mclein, Είναι συνηθισμένο να πηγαίνει κάποιος μόνος ή θα ξεχωρίζω?
 

Επισκέπτης
εγω μονος μου πηγαινω....στην αρχη νομιζα οτι καποιοι με κοιτουν κ σχολιαζουν....μετα απο μερικες επισκεψεις του εγραψα ολους στα @@ μου...κ εκανα ελευθερα το παιχνιδι μου...:) :) :)

Y/Γ-->Πιστευω πως η πλειοψηφια των ατομων με οικονομικη ανεση πηγαινουν μονοι τους σε στριπ σοου αντε και με κανεναν κολλητο...αντιθετα παρεες με 3+ ατομα πανε κυριως για χαβαλε μεταξυ τους κ δεν ειναι κ οι καλυτεροι πελατες...Ολα αυτα συνηθως...υπαρχουν και οι εξαιρεσεις....
 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
:2funny:γυπισα πριν απο λιγο απο στριπτοτσαρκα!μουσες καλα μουνακια αλλα κρυο κ υποφερτη μοθσ.τεεσσερα λιγεσ γυναικες αλλα καλες...κακη μουσικη,κ πριβε? που σε παιρνουν ματι ολοι!μετα μπουρναζι..οπου γινοταν χαμος φρεσκα μωρα δυνατη μουσικη κενα τρελλος dj οπου στα σοου ελεγε τις ατακες!αμα εισουν κ τυχερος κερδιζες κ 5 καρ.χορου με σεξυ κληρωσεις!ερικα κατια νελλυ κ το πιο τρελλο ααααααχ μωρο...χριστινα!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Γειά χαρά σε όλους, θα ήθελα να πάω σε ένα στριπτιζάδικο μόνος, πρώτη φορά θα πάω, ποιό θα ήταν το ιδανικό να ξεκινήσω? Επίσης θα πρέπει να κλείσω από πριν τραπέζι? μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποιες λεπτομέρειες? έχω χωρίσει πρόσφατα και θέλω να γνωρίσω το συγκεκριμένο άθλημα

Επειδή μάλλον είσαι των κυβικών μου
ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΗ

Μη σου πιάσουν τώρα που χώρισες κουβέντα. Ειδικά οι πιο μεγάλες/έμπειρες. Κατευθείαν χορό. Ενημερώσου από τα thread ποιες/που κάνουν παραπάνω και ντου.
Σε αυτό το πνεύμα:
- Rasputin
- Baby Gold
- Lido
- Mousses
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Σάββατο κι απόβραδο και στριπτιζάδικο...
άρχισα από Lolita. Ήμουν μόνος οπότε δεν είχε τραπέζι αλλά σε 1' θα άδειαζε ένα και θα καθόμουν. Μέχρι τότε θα έπρεπε να πάρω ποτό στο μπαρ και μόλις καθήσω άλλο γιατί "είναι διαφορετικός λογαριασμός". Έκανα μεταβολή και έφυγα για άλλα πιό φιλόξενα μαγαζιά. Στην Ανατολή είχαν τραπέζι και άραξα μέχρι τις πρωϊνές ώρες - πιστεύω ατό το μαγαζί σε συμπεριφορά προσωπικού ξεχωρίζει...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σάββατο κι απόβραδο και στριπτιζάδικο...
άρχισα από Lolita. Ήμουν μόνος οπότε δεν είχε τραπέζι αλλά σε 1' θα άδειαζε ένα και θα καθόμουν. Μέχρι τότε θα έπρεπε να πάρω ποτό στο μπαρ και μόλις καθήσω άλλο γιατί "είναι διαφορετικός λογαριασμός". Έκανα μεταβολή και έφυγα για άλλα πιό φιλόξενα μαγαζιά. Στην Ανατολή είχαν τραπέζι και άραξα μέχρι τις πρωϊνές ώρες - πιστεύω ατό το μαγαζί σε συμπεριφορά προσωπικού ξεχωρίζει...

ναι αλλα....πες μας και συ ποιες ηταν και δεν ηταν!Βοηθησε και εσυ στην ενημερωση......
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
καλα ρε vaso δεν ξερεις να μας πεις που βρισκεται η αντονελα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom