Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Α ρε mclein... πλούσιε. Ο Βασιλάκης Καΐλας μας λείπει...
 

Επισκέπτης
το νοημα της ερωτησησς μου ειναι αν εισαι υπερ του να πεφτει η τιμη γενικα στα στριπ σοους.το σαντιστ το εφερα σαν παραδειγμα.γιατι αν δεν θες να βλεπεις τους φτωχους εκει μεσα κανον ικα θα επρεπε να εισαι υπερ του να διατηρηθει η τιμη.απο την αλλη και ενας πλουσιος φανταζομαι θα θελει να βλεπει να πεφτουν οι τιμες..γιαυτο εχω αυτην την απορια.

Κοιταξε φιλε μου,αναλογα με την προσφορα του καθε μαγαζιου περιμενω κ τις αναλογες χρεωσεις....
Για παραδειγμα,στο Πλατινουμ στη Θησεως θα γινομουν μονιμος πελατης αν ειχε 3-5€ εισοδο....θα πηγαινα κ θα εσπαγα πλακα μεχρι να βαρεθω...
Στο γκολντ καποια περιοδο μεσα στο χειμωνα....θα ηθελα μια εισοδο της ταξης των 20-30€ ωστε να αραιωναν οι φτωχοι...οι μαλακες κλπ ενοχλητικοι (για μενα)....τοτε θα περναγα τελεια με μισο-γεματο μαγαζι....
Το ιδιο κ στο ρασπουτιν....ωστε να ειμαι εγω κ οι μαφιοζοι μεσα κ να κανουμε τρελιτσες :P :P :P!!!!
K o καταλογος συνεχιζεται....ελπιζω να καταλαβες περιπου τη νοοτροπια μου...
Γενικα,θελω να εχει νοημα κ αξια αυτο που πληρωνω....να μην χρωνομαι για χρυσαφι κατι δν ειναι καν επιχρυσο....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εννοείς.. αυτές που κάνουν sex show δε κάνουν prive, γιατί 2 φορές που πήγα εγώ, οι υπόλοιπες κάναν...!!

Τι εννοούμε prive;;; Το prive αυτό το κάνουν στο Rasputin με 20€ ποτό στο καναπέ. Από αυτό  :2funny: κάνουν και η Cleo και η Nicky και η Tea
 

Επισκέπτης
Τι εννοούμε prive;;; Το prive αυτό το κάνουν στο Rasputin με 20€ ποτό στο καναπέ
γι'αυτο το εκλεισαν....

Υ/Γ---> Κ ποιος σου ειπε εσενα ρε φιλε οτι μας βαζουν σε καναπε οταν παμε στα στριπ....εμεις ειμαστε παιδια του λαου κ αγωνιζομαστε για το κοινο καλο....εδω παλευουμε να καταργηθουν οι καναπεδες που γινεται ταξικος διαχωρισμος κ εσυ μας λες τα δικα σου....

Φτου σου....ντροπη σου.....αλλα σε ξερουμε...εχεις μπει στα αρχεια μας... :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Κοιταξε φιλε μου,αναλογα με την προσφορα του καθε μαγαζιου περιμενω κ τις αναλογες χρεωσεις....
Για παραδειγμα,στο Πλατινουμ στη Θησεως θα γινομουν μονιμος πελατης αν ειχε 3-5€ εισοδο....θα πηγαινα κ θα εσπαγα πλακα μεχρι να βαρεθω...
Στο γκολντ καποια περιοδο μεσα στο χειμωνα....θα ηθελα μια εισοδο της ταξης των 20-30€ ωστε να αραιωναν οι φτωχοι...οι μαλακες κλπ ενοχλητικοι (για μενα)....τοτε θα περναγα τελεια με μισο-γεματο μαγαζι....
Το ιδιο κ στο ρασπουτιν....ωστε να ειμαι εγω κ οι μαφιοζοι μεσα κ να κανουμε τρελιτσες :P :P :P!!!!
K o καταλογος συνεχιζεται....ελπιζω να καταλαβες περιπου τη νοοτροπια μου...
Γενικα,θελω να εχει νοημα κ αξια αυτο που πληρωνω....να μην χρωνομαι για χρυσαφι κατι δν ειναι καν επιχρυσο....

τσ,τσ στο Rasputin δεν έχει τους φίλους σου τους καταληψίες.

Ξανάνοιξε και όπως έγραψα() :rockon: τα ίδια (χωρίς PRIVE)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
γι'αυτο το εκλεισαν....

Υ/Γ---> Κ ποιος σου ειπε εσενα ρε φιλε οτι μας βαζουν σε καναπε οταν παμε στα στριπ....εμεις ειμαστε παιδια του λαου κ αγωνιζομαστε για το κοινο καλο....εδω παλευουμε να καταργηθουν οι καναπεδες που γινεται ταξικος διαχωρισμος κ εσυ μας λες τα δικα σου....

Φτου σου....ντροπη σου.....αλλα σε ξερουμε...εχεις μπει στα αρχεια μας... :rockon:

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι είπες

ΑΥΤΟ μην το ξαναπείς ούτε για αστείο.
Άκου να καταργηθούν οι καναπέδες. Θα στείλω τον παπαγιώργη να σου κάνει ευχέλαιο. Κομμούνι. Με λεφτά
 

Επισκέπτης
τσ,τσ στο Rasputin δεν έχει τους φίλους σου τους καταληψίες.

Ξανάνοιξε και όπως έγραψα() :rockon: τα ίδια (χωρίς PRIVE)

τους εχει...τους εχει.....τους ειδα εγω...μην ανησυχεις...

ξανανοιξε....κ εχει τροπο να περασεις καλα...δν διαφωνω...αλλα οχι για ολους....only for the well known and (in)famous.....:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
τους εχει...τους εχει.....τους ειδα εγω...μην ανησυχεις...

ξανανοιξε....κ εχει τροπο να περασεις καλα...δν διαφωνω...αλλα οχι για ολους....only for the well known and (in)famous.....:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Όχι μόνο. Aλλά και για τους w€ll known
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
το τουτι φρουτι κανει ανανεωση.....εκλεισε για λιγο...αυτο το μαγαζι το μονο αξιολογο που ειχε ηταν η νατελα.αν φυγει και αυτη λελε
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Θα είδε και απόειδε με το Star. Στο οποίο πάλι χθες πήγα κατά τις 5 και ρωτάω το παιδί κάτω, Θα κλείσει;  Όχι γίνεται της πουτάνας  :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χθες, από σπόντα, για πρώτη φορά Status Μεταμόρφωση. Τελικά δεν ήταν χάλια που το απέφευγα. Συνηθισμένος χώρος, πολύ Τσεχία, 8 κορίτσια συνολικά, εκ των οποίων Andrea, Nickol σε πολύ καλά επίπεδα. Tamara πρώην Amazon για τους ιστοριοδήφες
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ρε πλάκες χθες. Πάω Star, κλειστό για δεύτερη μέρα :think: . Κατεβαίνω Sadist κλειστό. Ώπα λέω κάτι τρέχει. Κρίμα πραγματικά, γνώρισα πολλά και καλά :2funny: κορίτσια, που όπως λένε πολλοί++
Παρδοσιακά BG. 1.45 οι γκόμενες ήταν αραχτές περιφερειακά, όρεξη για δουλειά καμία. Τελοσπάντων Vicky, Vicky με κάποιες άλλες γνωστές
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν ξέρεις τη Vicky; Κορμάρα με καμπύλες, προσωπάρα, στυλάρα, μελαχροινή ως του ώμους, Βουλγαρία
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Δεν ξέρεις τη Vicky; Κορμάρα με καμπύλες, προσωπάρα, στυλάρα μελαχροινή ως του ώμους, Βουλγαρία

Ήξερα άλλη Βίκυ από 'κεί μέσα. Λεπτή, κοντό ξανθό μαλλάκι, Λευκορωσία, ψιλολέσμπο.
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Λιλυ πρωην Αμαζον που βρισκεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom