Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Σάββατο βράδυ Star

1 φορά πήγα, μπορώ να πω αρκετά καλός χώρος, πολλοί ωραία μουνιά, εκεί εργάζετε κ η Ms Stripper 2007 Κλειώ, που μαζί με άλλη μια μουνάρα τη Νίκη, αν δε κάνω λάθος κάνουν sex shows, αλλά δεν κάνουν prive χορούς, παρά μόνο σε λίγους θαμώνες του μαγαζιού, αλλά γενικώς ωραία μουνάκια, κάθονται αρκετά στους prive χορούς, το μόνο - οτι σάββατο γίνετε της πουτάνας, δεν μπορείς να κουνηθείς!

 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες όλοι tutti-frutti στην Λεωφόρο Ηρακλείου λίγες κοπέλες αλλά πολύ καλές όλες.
Προτείνω την Μπέττυ την Ρουμάνα ανεπιφύλακτα, τρομερό μωράκι
Μακρύα απο star παίζει πολύ βρώμα και μπόμπα ποτό.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τι λες ρε μεγάλε, σοβαρά; Που την είδες τη βρώμα στο Star; Ποιο μαγαζί δεν έχει μπόμπες; Τη Bety (και τη φιλη της τη Mona :-* ) τη ξέρω καλύτερα από εσένα.

Σάββατο βράδυ Star

1 φορά πήγα, μπορώ να πω αρκετά καλός χώρος, πολλοί ωραία μουνιά, εκεί εργάζετε κ η Ms Stripper 2007 Κλειώ, που μαζί με άλλη μια μουνάρα τη Νίκη, αν δε κάνω λάθος κάνουν sex shows, αλλά δεν κάνουν prive χορούς, παρά μόνο σε λίγους θαμώνες του μαγαζιού, αλλά γενικώς ωραία μουνάκια, κάθονται αρκετά στους prive χορούς, το μόνο - οτι σάββατο γίνετε της πουτάνας, δεν μπορείς να κουνηθείς!

Αν μπορείς να πεις ΠΟΥ κάνει prive χορούς η Κλειώ και ΤΙ κάνουν γενικώς στα prive εκεί  θα ήταν καλά. Εκτός αν prive εννοούμε το τσαγάκι :2funny:
 

Επισκέπτης
χθες βραδυ...ξημερωμα για την ακριβεια...περασα μια βολτα απ'το Μουσσες....

Οχι ιδιαιτερος κοσμος....κυριως πιτσιρικαδες....ειχε κ 2 μεγαλους (ηλικιακα) αγαπουληδες καναπεδατους....
Απο κοπελες τιποτα τρομερο...14 κοπελες...απ'τις γνωστες που αναφερονται στις λιστες...
Τιποτα καινουριο...σχεδον αδιαφορη νυχτα....

Υ/Γ---> Το παραμυθι παει συννεφο ρε κοριτσια....κοψτε τις μαλακιες πλεον....το οτι ειμαστε καλα παιδια κ φευγουμε απ'το μαγαζι κ νομιζετε οτι ΟΛΟΙ ειμαστε αγαπουληδες δν σημαινει οτι ισχυει κιολας...
ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.....ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΚΡΥΦΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΠΟΥ ΔΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΣΤΡΙΠ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ Κ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΓΚΟΜΕΝΑ....

χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.................
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ειδες που στα λεγα mclein / οχι οτι δεν εχουμε νεες παρουσιες ( ισα - ισα που μερικες μεταγραφες ειναι πολυ δυνατες ) αλλα η βασικη ενδεκαδα εχει μεινει η ιδια και ξενερωνω / εμενα μου αρεσουν τα παραμυθια και οι ερωτες - για πες μας ποιες σου ειπαν παραμυθια ψυθυριστα στο αυτι ????
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
γεια σου ρε υπουργαρα αγαπουλη!!..  ;) ;)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Υ/Γ---> Το παραμυθι παει συννεφο ρε κοριτσια....κοψτε τις μαλακιες πλεον....το οτι ειμαστε καλα παιδια κ φευγουμε απ'το μαγαζι κ νομιζετε οτι ΟΛΟΙ ειμαστε αγαπουληδες δν σημαινει οτι ισχυει κιολας...
[size=12pt]ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.....ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΚΡΥΦΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΠΟΥ ΔΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΣΤΡΙΠ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ Κ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΓΚΟΜΕΝΑ....[/size]

χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.................

Πώς να το καταλάβουνε αυτό ρεεεεεε; :idiot: Αφού με το που μπαίνεις μέσα χάνεις τη μπάλλα...και είναι ξεκάθαρο ότι η πλειοψηφία των πελατών ψάχνει τα ...τετριμμένα  :2funny: Το μάθανε λοιπόν το παραμύθι οι κοπελιές, κι όλοι αντιμετωπίζονται έτσι, σαν ... θύματα, μην αναλύουμε το παραμύθι, όλοι το ξέρουμε... :think:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ναι αλλα μερικες το παραμυθι βγαινει αληθεια / δε μιλαω απο προσωπικη μου πειρα αλλα απο το τι εχω ακουσει ....
 

Επισκέπτης
Ειδες που στα λεγα mclein / οχι οτι δεν εχουμε νεες παρουσιες ( ισα - ισα που μερικες μεταγραφες ειναι πολυ δυνατες ) αλλα η βασικη ενδεκαδα εχει μεινει η ιδια και ξενερωνω / εμενα μου αρεσουν τα παραμυθια και οι ερωτες - για πες μας ποιες σου ειπαν παραμυθια ψυθυριστα στο αυτι ????

ενταξει δν εχω προβλημα με τις κοπελες κ γενικα με μεταγραφες κλπ....απλα για μενα δν ηταν ενδιαφερουσα νυχτα....δν προεκυψε κατι τρομερα συνταρακτικο ή αξιολογο ωστε να γουσταρω οπως το χειμωνα....μπορει να φταιει το κλιμα....σιγουρα φταιει η ψυχολογια μου που ειναι διαφορετικη λογω καλοκαιριου....κλπ κλπ...
το μαγαζι μια χαρα εν τελει...κανενα προβλημα με τις κοπελες...ολες ευγενεστατες κ οχι ενοχλητικες....υπηρχαν κ 2-3 που το παιζαν βαρυπεπονατες.....ηταν κ 1 που μου ειπε τα παραμυθακια της...αλλα θα τη στρωσω....νεξτ ταιμ....

Δν ηταν παραμυθι περι ερωτα κ μαλακιες....απλα παραμυθι επι του γενικοτερου...δν θα μπω σε λεπτομερειες δυστυχως....ειναι η κοπελα που φοραει παντα ενα μπικινι που γυρω γυρω ειναι ασπρο κ στα επιμαχα σημεια εχει κατι λουλουδια...καστανο μαλλι,σχετικα μακρυ...στηθος μεσαιου μεγεθους...καλο κωλαρακι...αυτα....ονομα δν λεγω...

 

Επισκέπτης
Πώς να το καταλάβουνε αυτό ρεεεεεε; :idiot: Αφού με το που μπαίνεις μέσα χάνεις τη μπάλλα...και είναι ξεκάθαρο ότι η πλειοψηφία των πελατών ψάχνει τα ...τετριμμένα  :2funny: Το μάθανε λοιπόν το παραμύθι οι κοπελιές, κι όλοι αντιμετωπίζονται έτσι, σαν ... θύματα, μην αναλύουμε το παραμύθι, όλοι το ξέρουμε... :think:
δν χανω την μπαλα....πρεπει να βγουμε καμια φορα να δεις το στυλ μου κ γενικα τις αντιδρασεις μου μεσα στο μαγαζι για να καταλαβεις....ουτε γαμαω κ δερνω...αλλα ουτε κ κοτα κ αγαπουλης....νορμαλ....κυριλε κ παντα μετρημενος αρχικα.....σιγα σιγα γινεται αναλαφρο το κλιμα...
Παραυτα...μπερδεψες κ εσυ ή μαλλον παρερμηνευσες τα λεγομενα μου....δν μου εριξε παραμυθι για ερωτα...αγαπες κ λουλουδια...ηταν περι δικου μου/μας θεματος παπαρολογια...κ δν καταλαβαινω ακομη το λογο...αλλα θα τα πουμε εν καιρο...θα καταλαβει εκεινη!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
δν χανω την μπαλα....πρεπει να βγουμε καμια φορα να δεις το στυλ μου κ γενικα τις αντιδρασεις μου μεσα στο μαγαζι για να καταλαβεις....ουτε γαμαω κ δερνω...αλλα ουτε κ κοτα κ αγαπουλης....νορμαλ....κυριλε κ παντα μετρημενος αρχικα.....σιγα σιγα γινεται αναλαφρο το κλιμα...
Παραυτα...μπερδεψες κ εσυ ή μαλλον παρερμηνευσες τα λεγομενα μου....δν μου εριξε παραμυθι για ερωτα...αγαπες κ λουλουδια...ηταν περι δικου μου/μας θεματος παπαρολογια...κ δν καταλαβαινω ακομη το λογο...αλλα θα τα πουμε εν καιρο...θα καταλαβει εκεινη!!!

Το ξέρω ότι δε χάνεις τη μπάλλα!!!Η πλειοψηφία, όμως, του 99.9% που δεν έχει και συχνή σχέση με το στριπ, δεν την χάνει όταν  με το που θα περάσει την είσοδο, θα φάει στη μούρη τη μ@@@θύελλα; Δύσκολο είναι να βάλει ιστορίες στο μυαλουδάκι του κάποιος; Δύσκολο είναι οι κοπελιές, να διαχειριστούνε και να ΘΡΕΨΟΥΝ αυτές τις ιστορίες;

Τώρα που διάβασα ξανά το ποστ, ναι, ομολογώ μπερδεύτηκα...Πάντως, η παραμύθα καλά κρατεί...
 

Επισκέπτης
Το ξέρω ότι δε χάνεις τη μπάλλα!!!Η πλειοψηφία, όμως, του 99.9% που δεν έχει και συχνή σχέση με το στριπ, δεν την χάνει όταν  με το που θα περάσει την είσοδο, θα φάει στη μούρη τη μ@@@θύελλα; Δύσκολο είναι να βάλει ιστορίες στο μυαλουδάκι του κάποιος; Δύσκολο είναι οι κοπελιές, να διαχειριστούνε και να ΘΡΕΨΟΥΝ αυτές τις ιστορίες;
δν μιλαω γιατι παλι φωτιες θ'αναψω κ δν γουσταρω....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
mclein τοση ωρα προσπαθω να καταλαβω ποια ειναι η παραμυθου / μηπως το ονοματακι της ξεκιναει απο Τ..... ( αλλα νομιζω οτι ειμαι λαθος - για πες μου ???? )
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μια γκόμενα που δουλέυει εκεί αντιλαμβάνεται αμέσως τι θέλεις. Μπορεί να το κρύβεις, μπορεί να θέλεις να το κρύψεις, αλλά θα το καταλάβει και αναλόγως θα φερθεί. Τώρα αν πάνω στην δράση  αντίδραση, στο παραμύθι αλλά - ναι - και στο αυθόρμητο,  πετάξει και κανένα χιλιοειπομένο για τα ευήκοα ώτα, αναλόγως.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Δε μου ειπατε ομως μερικες το παραμυθι το προχωρανε - ετσι δεν ειναι ??? / μη μου πειτε οτι στριπερ δεν εχουν πηδηχτει με πελατες ....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Περί μουνοθύελας :2funny:. Χθες Star. To μαγαζί έχει 3-4 καλά κορίτσια. Τοπ Cleo, Milena. Show Cleo, η οποία πράγματι είναι από τις καλύτερες στην Αθήνα, για να παρατήσει ο flesh τη σκουπιδιάρα και να σπουδάσει μπας και βγάλει κάνα φράγκο :2funny: .
Milena επίσης εκ Μόσχας, μόνο αυτό φτάνει :* . Το καλό είναι ότι τα κορίτσια κάθονται δυσανάλογα πολύ ακόμα και με απλό ποτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom