Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mogio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια 3ερει κανεις αν λειτουργει το club4?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
το ρασπουτιν χθες ηταν κλειστο και ειχε και χαρτι-ανακοινωση στην πορτα οτι θα ειναι κλειστο μεχρι την ερχομενη πεμπτη λογω ανακαινισης.
ο πορτιερης?-φυλακας? εδινε σε καθε πελατη που εσκαγε απο δυο καρτες, λεγοντας οτι τα κοριτσια του ρας μοιραστηκαν σ αυτα τα δυο μαγαζια, λολιτα και πρινσες..

θεε μου συγχωρα με που επεσα εκει κατω, στα στριπ..  :cool2: :cool2:

Αυτά είναι επικύνδυνα πράγματα δέσποτα. Ξεκίνα μόνο με χορούς τα ποτά μετά τις 15 της Παναγίας, βοήθειά σου
 

vasilis1000

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
35
Like
1
Πόντοι
0
Παιδια γνωριζει κανεις ποτε ανοίγει το amazon?


edit savalas
Γραφε σε παρακαλώ με μικρά Ελληνικα οπως ειναι και οι κανόνες του φόρουμ
μιας και ειναι το 1ο σου μυνημα στα μετετρεψα εγω σε Ελληνικα
την επομενη φορα θα σου διαγράψω το μύνημα
:rolleyes:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φιλοι συναθλητες σημερα και εγω μετα απο 3 χρονια απουσιας απο τα strip λεω να ξαναπαω απλα θα ηθελα καμια πληροφορια για φραπε και ποιο μαγαζι ειναι τωρα τοπ?
ΥΓ.θελω σχετικα ησυχο μαγαζακι οχι πχ το χαμο του gold...
ευχαριστω!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
φιλοι συναθλητες σημερα και εγω μετα απο 3 χρονια απουσιας απο τα strip λεω να ξαναπαω απλα θα ηθελα καμια πληροφορια για φραπε και ποιο μαγαζι ειναι τωρα τοπ?
ΥΓ.θελω σχετικα ησυχο μαγαζακι οχι πχ το χαμο του gold...
ευχαριστω!!
Πηγαινε Princes!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ασχετο..γινεται ακομα χαμος στο Gold ?

μπα.......χθες περασα απο κει και βαρουσαν οι μυγες τα κουνουπια....τελικο σκορ 0-2 σε συνολο τεσσαρων μαχομενων πετουμενων!τα μπουρδελα τα κουνουπια τα θεριζουν ολα!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χθες Star. To μαγαζί έχει πολύ ωραίο κόσμο - συν αυτόν με τις τράμπες με Sadist. Κάνει παραεισαγωγή μεταχειρισμένα :2funny: από διάφορες χώρες όπως Πορτογαλία, Βενεζουέλα και special από βόρειες χώρες. SHOW ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ χώσιμο μετά ++++
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Καλά μιλάμε έριξα το απίστευτο γέλιο χθες βράδυ κατεβαίνοντας τη Συγγρού από Αθήνα.

Γύρω στο 230 νούμερο παίζει ένα Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο poster nescafe frappe που καλύπτει την πρόσοψη σε ένα κτίριο ολόκληρο το οποίο νομίζω επίτηδες το έχουν βάλει στο πιο κεντρικό σημείο έτσι ώστε να γνωρίζει ο καθένας ότι η Συγγρού είναι Φραπεδότοπος.

Ρε τους άτιμους...πολύ γέλιο μιλάμε.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ξανά χθες Star. Λοιπόν ο τύπος είναι μαζόχας και όχι sadist :2funny:. Έχουμε και λέμε
1. Έχει φέρει τα ωραιότερα newcomer κορίτσια
2. Έχει φτιάξει τα καθαρότερα και πλην του Tessera, ακριβότερα μαγαζιά(Sadist)
3. Τα show είναι για ΠΟΛΛΑ φ
4. Τα μαγαζιά είναι fuel μπράβος

ΚΑΙ

το μόνο που σερβίρεται είναι φασκόμηλο στέππας
(περιποιημένο μεν αλλά φασκόμηλο)

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ξανά χθες Star. Λοιπόν ο τύπος είναι μαζόχας και όχι sadist :2funny:. Έχουμε και λέμε
1. Έχει φέρει τα ωραιότερα newcomer κορίτσια
2. Έχει φτιάξει τα καθαρότερα και πλην του Tessera, ακριβότερα μαγαζιά(Sadist)
3. Τα show είναι για ΠΟΛΛΑ φ
4. Τα μαγαζιά είναι fuel μπράβος
ΚΑΙ

το μόνο που σερβίρεται είναι φασκόμηλο στέππας
(περιποιημένο μεν αλλά φασκόμηλο)
Ουτε απλο χορο δεν εχει??
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
απ οσο ξερουμε ολοι... τζου

οι τυπισες ειναι στο ταβανι και γενικα το ολο μερος ειναι ενα sex-themed club πιο προσανατολισμενο για couples
 

Επισκέπτης
απ οσο ξερουμε ολοι... τζου

οι τυπισες ειναι στο ταβανι και γενικα το ολο μερος ειναι ενα sex-themed club πιο προσανατολισμενο για couples

πες το απλα στον ανθρωπο....ειναι ενα ΝΟΜΙΜΟ κλαμπ(φυσικα για τα ελληνικα δεδομενα....),χωρις καμια φανερη παρατυπια!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Φασκομηλέ χοροί, αμά σε γουστάρει η γκόμενα βλέπεις ότι παραπάνω
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
πες το απλα στον ανθρωπο....ειναι ενα ΝΟΜΙΜΟ κλαμπ(φυσικα για τα ελληνικα δεδομενα....),χωρις καμια φανερη παρατυπια!!!
χωρις ΙΚΑ,ΔΙΠΛΑ ΒΙΒΛΙΑ,ΧΩΡΙΣ ΠΥΡΑΣΦΑΛΕΙΑ κ.τ.λ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μαγκες χωρις μαλακιες.....τετοια μαγαζια αντιφραπατζιδικα θα διαλεγω και εγω απο εδω και περα για την διασκεδαση μου!Κουραστηκα να μου τα τρωνε οι ρουσλανες με τις φραπες τους!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
πολεμικη ανταποκριση απο χτες βραδυ
λοιπον να πω 2 πραγματα παραπανω γιατι ολοι λεμε αλα ολοι με αποριες εχουνε μεινει
πολυ καλος καθαρος χωρος.μαλακια η διαταξη των τραπεζιων.αν γεμισουν τα μπροστινα οι παραπισω δεν βλεπουν τιποτα.ωραιο stage.καθαρα ποτα.σχετικα αλλά οχι καιπολυ προθυμα γκαρσονια.οχι οτι αλλου ειναι καλυτερα.(και αυτα θενε λαδωμα αραγε?)
τα σοου που κανει πολυ καλα.χτες ειχε ωραιοτατο λεσβιακο.πολυ καλο.μετα γαμησι και μπουκιτσι απο ενα ζευγαρι.κατι αλλα με μπιλιαρδα και στεκεσ που βαζαν στα μουνια τους.μετα ειχε και κατι ευτραπελα με γκολφω και τασο.ειχε και σοου με ντραγκ κουιν.αρκετο γελιο.
στο πιο ψητα
φραπες γιοκ μαγκες.απλοσ χουρος 10 ευροσ.η εισοδος 20 ευρο.
ποτο 20 το σφηνακι
απο χουρους σχετικα καλους.πηρα αουριτα καλη αλλα λιγο αγαρμπη, μου χτυπαγε πολυ ταρχιδια με τον κωλο της, η χριστινα καλη στην κινηση αλλα θελη σακουλα στη μαπα της.η αγκνες σκατα κινηση αλα εχει νωχελκικη και πιανι ρωγες πελατη που εμενα με υπερκαβλωνει.πηρα και καμελια που ο χουρος της ηταν ιδιος με χουρου της μαρτας στο γκολντ.ηταν και μια με περιεγο ονομα ξανθια, καπως αγγελιανα που επεφτε με ολη της τη δυναμη στο πουτσο μου και καταφερε να μξε ξεκαβλωσει....δηλαδη απο απλους χουρους σχετικα καλα.σχετικα ομως.
λεονορο ησουν χτες μεσα ρε?δεν πιστευω να σουν στη παρεα με το μπατσελορ παρτυ...?ειχαν παρει ολες τις ομορφες απο ενα σημειο και μετα και δεν ειχαν μεινει για τους αλλους..στο διαολο...
αφτα μαγγες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom