Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
vasos να σαι καλα φιλε μου. Αν κ για χορο δεν εχω παρει την Αφροδιτη. Αλλα μαλλον ειναι αυτη που λες.

ξερεις εαν ειναι πουθενα τωρα??
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vasos να σαι καλα φιλε μου. Αν κ για χορο δεν εχω παρει την Αφροδιτη. Αλλα αμα μαλλον ειναι αυτη που λες.

ξερεις εαν ειναι πουθενα τωρα??

μπα..δεν ξερω..εχω να την δω απο το παλιο baby o στην υπογα της συγγρου!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
οπότε απο την εποχη της δραχμης εχουμε να την δουμε :think: :think:??
Μαλλον τα παρατησε οταν ηρθε το ευρω!!
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Προτεινεται μαγαζι για καλο φραπε και διακριτικο(δηλαδη σε ειδικο χωρο και οχι μπροστα στον κοσμο) αν τελειωσεις γηγορα τελειωνει και ο χορος?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Προτεινεται μαγαζι για καλο φραπε και διακριτικο(δηλαδη σε ειδικο χωρο και οχι μπροστα στον κοσμο) αν τελειωσεις γηγορα τελειωνει και ο χορος?

βεβαιως....τα αναριθμητα καταστηματα flocaffe της αθηνας.
 

Επισκέπτης
-Τρίτη κατα τις 4,περασμα απ'το Princess.Αδιαφορία στην ατμόσφαιρα,ελάχιστες κοπέλες (13).Εκτός από 2 που δεν θυμάμαι τ'ονομα τους,οι υπόλοιπες ήταν κάτω του μετρίου.Τα ποτά χαρακτηρίζονται εύκολα ως ατομικές βόμβες.

-Τετάρτη κατα τις 4.30,πέρασμα απ'το Baby O Πειραιως.Τα ίδια με παραπάνω εκτός απ'τον αριθμό των κοριτσιών αλλά κ των μετρίων κ κάτω.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
panosboss οταν ακομα η Επιστημη ηταν στο ΒΑΒΥ Ο της Συγγρου (το 2000-2001) εκανε ΣΟΥ με μια ελληνιδα. Επισεις γνωστη αυτη κ περιπου ιδιο τουπε! (ονομα δεν θυμαμε :think: :think:)

Ξερεις εαν εχει σταματησει το σπορ?
Nαί την θυμάμαι απο το παλιό baby-o.Την Ελένη λές.Αυτή είχε πάει μετά στο παλιό Ανατολή κάποια φεγγάρια και μετά είχα μάθει ότι είχε πάει και στην Κρήτη.Με διαφορετικά nicks στο κάθε μαγαζί υπόψη  ;) Έχω να την δω πολύ καιρό αλλά και να σταμάτησε δεν το έχω απίθανο να ξαναρχίσει πάλι.Όσο περνάει η μπογιά τους ακόμα και έχουν συνηθίσει στο εύκολο χρήμα και στην θεοποίηση της ομορφιάς τους απο τον αρσενικό καψούρικο πληθυσμό δύσκολα το θηλυκό κόβει το επάγγελμα σε αυτούς τους χώρους  :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όσο περνάει η μπογιά τους ακόμα και έχουν συνηθίσει στο εύκολο χρήμα και στην θεοποίηση της ομορφιάς τους απο τον αρσενικό καψούρικο πληθυσμό δύσκολα το θηλυκό κόβει το επάγγελμα σε αυτούς τους χώρους  :)
Σωστό το πανοαφεντικό :uglystupid:
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
χτεσινη περιοδεια σε στριπτιτζαδικα.σκαμε παρεα στο baby-o πειραιως.μετρια πραγματα ελαχιστες ωραιες γκομενες,οι περισσοτερες βαριοντουσαν να κανουν κα χορους.κουραση.2 η ωρα την κανουμε παμε  τουτι φρουτι.εκει εχει γινει μεταναστευση της ρουμανιας.πολυ ωραια μωρα δεν συγκρατησα ονοματα.φοβεροι χοροι απο μια ξανθουλα με απιστευτη κολαρα,και ενα μωρο με καρε μαλλι.,τα μωρα πετανε το βρακακι πλεον εκει μεσα,αλλαξε η μαρκιζα εγινε ποιο κυριλε και πιο ακριβη η εισοδος-15,αλλα αξιζει τον κοπο ειλικρινα.ο χορος 10.και τελος rich and famous.και απο κει εχουμε σοβαρες απωλειες και πανακριβο.το παραξεφτιλισανε.45 ευρο ενα ποτο και δυο απλοι χοροι,ε αι γαμιδια με τα βπ....κριμα γιατι παλια ειχε φοβερα μωρακια εκει μεσα.
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
χτεσινη περιοδεια σε στριπτιτζαδικα.σκαμε παρεα στο baby-o πειραιως.μετρια πραγματα ελαχιστες ωραιες γκομενες,οι περισσοτερες βαριοντουσαν να κανουν κα χορους.κουραση.2 η ωρα την κανουμε παμε  τουτι φρουτι.εκει εχει γινει μεταναστευση της ρουμανιας.πολυ ωραια μωρα δεν συγκρατησα ονοματα.φοβεροι χοροι απο μια ξανθουλα με απιστευτη κολαρα,και ενα μωρο με καρε μαλλι.,τα μωρα πετανε το βρακακι πλεον εκει μεσα,αλλαξε η μαρκιζα εγινε ποιο κυριλε και πιο ακριβη η εισοδος-15,αλλα αξιζει τον κοπο ειλικρινα.ο χορος 10.και τελος rich and famous.και απο κει εχουμε σοβαρες απωλειες και πανακριβο.το παραξεφτιλισανε.45 ευρο ενα ποτο και δυο απλοι χοροι,ε αι γαμιδια με τα βπ....κριμα γιατι παλια ειχε φοβερα μωρακια εκει μεσα.

Rich and Famous, έχει ακόμα τους χαμηλούς καναπέδες που έβαλαν πέρσι το φθινόπωρο ? Άλλαξαν, πολύ οι χοροί από τότε ...  :headbang:
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χτεσινη περιοδεια σε στριπτιτζαδικα.σκαμε παρεα στο baby-o πειραιως.μετρια πραγματα ελαχιστες ωραιες γκομενες,οι περισσοτερες βαριοντουσαν να κανουν κα χορους.κουραση.2 η ωρα την κανουμε παμε  τουτι φρουτι.εκει εχει γινει μεταναστευση της ρουμανιας.πολυ ωραια μωρα δεν συγκρατησα ονοματα.φοβεροι χοροι απο μια ξανθουλα με απιστευτη κολαρα,και ενα μωρο με καρε μαλλι.,τα μωρα πετανε το βρακακι πλεον εκει μεσα,αλλαξε η μαρκιζα εγινε ποιο κυριλε και πιο ακριβη η εισοδος-15,αλλα αξιζει τον κοπο ειλικρινα.ο χορος 10.και τελος rich and famous.και απο κει εχουμε σοβαρες απωλειες και πανακριβο.το παραξεφτιλισανε.45 ευρο ενα ποτο και δυο απλοι χοροι,ε αι γαμιδια με τα βπ....κριμα γιατι παλια ειχε φοβερα μωρακια εκει μεσα.

ολο στα αντιφραπε μερη κυκλοφορεις βρε παιδι μου...με εξαιρεση το baby o πειραιως....δοκιμασε την τυχη σου και απο κατου...

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Επίσκεψη εχθές το βράδυ στο Ανατολή....σκέτη απογοήτευση.... περίμενα κάτι καλύτερο διαβάζοντας κάποια review από εδώ....Τέλος πάντων,πάμε παρακάτω.... :)

Για λεπτομέρειες.... www.bourdela.com/content/view/548/222/#jreview_1086]http://www.bourdela.com/content/view/548/222/#jreview_1086[/url]

χαμηλο και το επιπεδο εμφανισης του 90% του ιδρυματος east!σε σχεση με baby gold,moysses,lido,princess,rasputin,lolita ειναι παρασαγγας μακρυα....
 

Επισκέπτης
κατα τις 1 στο μουσσες χαλαρα απο κοσμο,γυρω στις 20 κοπελες,ως συνηθως λιγακι βαριεστημενες.τα ποτα μετρια,το πριβε υποτονικο κ οι χοροι 5λεπτοι!

κατα τις 3 στο γκολντ,αρκετος κοσμος / αρκετες κοπελες (οι περισσοτερες εμφανισημες) αλλα οχι ολες κ οχι αυτες που ψαχναμε!Τα ποτα χαλια,το πριβε δουλευε πυρετωδως κ εδω οι χοροι 5λεπτοι.Τελειο μαγαζι για μονιμες αγαπουλες!

κατα τις 5 στο λιντο,λιγος κοσμος / μετριες κ κατω οι περισσοτερες κοπελες,με διαθεση κ φαντασια μπορουσες να περασεις καλα αλλα στις 5 δεν υπηρχε πλεον αντοχη.Τα ποτα καλυτερα απ'τα 2 παραπανω μαγαζια!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
χθες βραδυ επισκεφθηκα το ερωτικα αχαρνων..νομιζω οτι ειναι λιγο αδικημενο σαν μαγαζι στο σαιτ σε συγκριση με αυτα που εχουμε γραψει για αλλα μαγαζια που ειναι κατωτερα,εμενα τουλαχιστον μου αρεσε  περισσοτερο απο αλλα που πηγα προσφατα οπως μουσσες,πρενσες,λιδο παλασε,γρανδ ριτορνο και μερικα ακομη..για τους εξης λογους
1)ο χωρος πολυ καλυτερος με αριστα το 10 9.5 νομιζω ο καλυτερος που υπαρχει να διαψευστω εαν εχω αδικο
2)οι τιμες λιγο καλυτερες απο τα αλλα  ποτο με εισοδο 15 ,χορος 10 ,κερασμα διπλο 23 και τα ποτα καθαρα...
3)στα 23 ευρω κερασμα η κοπελες καθοντε περισσοτερο
4)οι κοπελες σε συγκριση με τα αλλα κυριως μουσεσ ,λιδο παλασε λιγιο κατωτερες αλλα δεν εχουν βαριεστιμενο μαστουρικο υφος και κανουν λιγο καλυτερους χορους..
καλη χρονια σε ολους
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Νομίζω είναι must, σε κάθε περιγραφή ή αξιολόγηση ενός μαγαζιού, να αναφέρεται ξεκάθαρα αν σερβίρεται φραπες (ή και σαμπάνια άμα λάχει). :cool2:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Νομίζω είναι must, σε κάθε περιγραφή ή αξιολόγηση ενός μαγαζιού, να αναφέρεται ξεκάθαρα αν σερβίρεται φραπες (ή και σαμπάνια άμα λάχει). :cool2:
Σαμπάνια φίλε μου σερβίρουν όλα τα ιδρύματα με το αντίστοιχο τίμημα βέβαια. Ο φραπές έχει έλλειψη δυστυχώς. Το φραπόγαλο δε, είναι είδος προς εξαφάνιση
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Νομίζω είναι must, σε κάθε περιγραφή ή αξιολόγηση ενός μαγαζιού, να αναφέρεται ξεκάθαρα αν σερβίρεται φραπες (ή και σαμπάνια άμα λάχει). :cool2:
φιλε μην ξεχνας οτι το σαιτ το διαβαζουν και μπατσοι του ηθων γι αυτο καλο ειναι να αποφευγοντε αυτες οι λεπτομερειες διοτι μονο κακο κανουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom