Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Σημερα θελω να λιωσω στους χορους και στα χυσια / πειτε μου γρηγορα σε ποιο στριπ να παω  / συναδελφοι για Rasputin εχω καιρο να ακουσω και ανησυχω !!! / για πειτε ....
Ναι πήγαινε στην Σενέκα 3 και η 'Θείτσα' που δεν πήγε ακόμα στό χωριό της στην Ουκρανία απο Υπουργό θα σε κάνει κλητήρα.  :2funny:
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια εμαθα οτι ανοιξε το τουτι-φρουτι.πηγε κανενας?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Σημερα θελω να λιωσω στους χορους και στα χυσια / πειτε μου γρηγορα σε ποιο στριπ να παω / DIKY θελω να με διαφθειρεις σημερα / συναδελφοι για Rasputin εχω καιρο να ακουσω και ανησυχω !!! / για πειτε ....

Υπουργέ μου μήπως έχεις ξεφύγει λίγο;
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Η γνωστή 'Επιστήμη' (Diamond & Pearls,παλιό Baby-Ο,Baby Gold) είναι στο Original Baby O Πειραιώς απο δω και πέρα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η γνωστή 'Επιστήμη' (Diamond & Pearls,παλιό Baby-Ο,Baby Gold) είναι στο Original Baby O Πειραιώς απο δω και πέρα.

πως λεμε...η ελλη σταη μετακομισε απο τον αλφα στο μεγκα ενα πραμα...περσινα ξυνα σταφυλομουρα ρεεεεεεεεε!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Καλά ρε παιδιά μην αρρωσταίνετε μόνο και μόνο με το ανάγνωσμα του ονόματός της.Και μένα μου την δίνει στα νεύρα η παρουσία της στον χώρο των στρίπ αλλά υπάρχουν φίλοι που την γουστάρουν και οφείλουμε να τους ενημερώσουμε που είναι η συγκεκριμένη κοπέλα  :)
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ζει ακόμα αυτή η μουμια?  :o
Ναι φίλε μου.Και 'εκτίθεται' για το στριπτομαθή κοινό σε ειδική γυάλινη λάρνακα με λέηζερ και καπνούς στην πολιτιστική αίθουσα μουσείο Πειραιώς.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Καλά ρε παιδιά μην αρρωσταίνετε μόνο και μόνο με το ανάγνωσμα του ονόματός της.Και μένα μου την δίνει στα νεύρα η παρουσία της στον χώρο των στρίπ αλλά υπάρχουν φίλοι που την γουστάρουν και οφείλουμε να τους ενημερώσουμε που είναι η συγκεκριμένη κοπέλα  :)
Αυτό σημαίνει ενημέρωση και ανταλλαγή πληροφοριών.
Μακάρι να σκέφτονταν και άλλοι έτσι.
Τότε το site θα αποκτούσε τη δυναμική που μπορεί και του αξίζει.

Και αν όσοι γράφουν ρόστερ κ.τ.λ., έγραφαν αυτές που συμπαθούν αυτά θα είχαν ένα-δυο ονόματα και καμία παραπάνω πληροφορία. Ζήτω που καήκαμε ...

Συγχαρητήρια panosboss!
Και σε όλους τους άλλους που σκέφτονται με τον ίδιο τρόπο.
 

pako

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
101
Like
1
Πόντοι
1
Οχι που θα εκοβε αρε Κ********* κριμα αφου δεν γουσταρεις...
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
panosboss οταν ακομα η Επιστημη ηταν στο ΒΑΒΥ Ο της Συγγρου (το 2000-2001) εκανε ΣΟΥ με μια ελληνιδα. Επισεις γνωστη αυτη κ περιπου ιδιο τουπε! (ονομα δεν θυμαμε :think: :think:)

Ξερεις εαν εχει σταματησει το σπορ?
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
Κ οσο για την Επιστημη που μερικοι δεν γουσταρουνε..

Καθε στριπτιζαδικο οφειλει (πιστευω) να σου παρεχει κ ενα σοου με τα λεφτα που σκαμε σαν μαλακες εκει.
Εαν μερικοι θελουνε να πανε να μαμησουνε μονο (που το γαμησι παει στα 100-200€) κ να πιασουνε βιζια απο γκομενες, τα λεφτα που σκανε εκει λοιπον, μπορουνε ανετα να πανε να τα γαμησουνε σε μπουρδελα ή να τα δωσουνε σε CG!! Οποτε πιος ο λογος να παμε εκει.. :think: :think:

Η Επιστημη λοιπον, κ η καθε "Επιστημη", οπως κ ο Χιπαντζης (ο Χαπακομενος τουμπανομαλλιάς) στο ΒΑΒΥ Ο/GOLD μας κανουνε σοου για να ξεχνιομαστε λιγακι κ να ειναι το κατι το διαφορετικο...

stripshow το λεει κ η συνθετη λεξη απο μονη της. Αλλο που εμεις το εχουμε σαν γαμησι...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
παιδια εχθες ημουν μουσες .δυστιχως δεν ειναι να πηγενεις σε αυτο το μαγαζι γιορτες και σαββατα..πατης σε πατω...ατμοσφαιρα αποπνικτικη 13 ευρο ο χορος,11 το ποτο ,55 ευρω το πριβε και το κερασμα 23 ευρω...πολυ ακριβα ελεος..στα θετικα τωρα ειχε καμμια 50 ρια γυναικες οπως μου δηλωσαν οι κοπελες..εγω μετρησα 43 αλλα να αφαιρεσουμε και μερικες που ηταυα στο πριβε κατω απο κανενα τραπεζι κλπ...στα θετικα οτι οι περισσοτερες στην πιστα βγαζουν το σλιπακι και δειχνουν το μουνακι τους...χοροι μετριοι αλλα αυτες που πηρα ειχαν ωραια κορμια.. ονοματα δεν συγκρατισα.. ημουν και λιγο μεθυσμενος.θα ξαναπαω καθημερινη μετα τις γιορτες παντως
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
panosboss οταν ακομα η Επιστημη ηταν στο ΒΑΒΥ Ο της Συγγρου (το 2000-2001) εκανε ΣΟΥ με μια ελληνιδα. Επισεις γνωστη αυτη κ περιπου ιδιο τουπε! (ονομα δεν θυμαμε :think: :think:)

Ξερεις εαν εχει σταματησει το σπορ?

την αφροδιτη λες την πανυψηλη με τα μακρια ισια καστανα μαλλια και τα αγρια leather...που ηταν στο ex-sirocco πριν απο εκει....που χορευε πανω σου λες και ηθελε να σε σκοτωσει....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια εχθες ημουν μουσες .δυστιχως δεν ειναι να πηγενεις σε αυτο το μαγαζι γιορτες και σαββατα..πατης σε πατω...ατμοσφαιρα αποπνικτικη 13 ευρο ο χορος,11 το ποτο ,55 ευρω το πριβε και το κερασμα 23 ευρω...πολυ ακριβα ελεος..στα θετικα τωρα ειχε καμμια 50 ρια γυναικες οπως μου δηλωσαν οι κοπελες..εγω μετρησα 43 αλλα να αφαιρεσουμε και μερικες που ηταυα στο πριβε κατω απο κανενα τραπεζι κλπ...στα θετικα οτι οι περισσοτερες στην πιστα βγαζουν το σλιπακι και δειχνουν το μουνακι τους...χοροι μετριοι αλλα αυτες που πηρα ειχαν ωραια κορμια.. ονοματα δεν συγκρατισα.. ημουν και λιγο μεθυσμενος.θα ξαναπαω καθημερινη μετα τις γιορτες παντως

πιστεψε με καθημερινη θα στα μαγκωσουν πιο πολυ εκει...καλυτερα να εχει κοσμο παρα να εχει λιγο κοσμο.....κανεις και τον χαβαλε σου...βλεπεις τα τεμαχια,κανεις και ενα ροστερακι σε Pda και χτυπας ενα απλο χορουλι ετσι για το ξεκαβλωμα και μετα υπνο...πανε αυτα που ξερανε...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
την αφροδιτη λες την πανυψηλη με τα μακρια ισια καστανα μαλλια και τα αγρια leather...που ηταν στο ex-sirocco πριν απο εκει....που χορευε πανω σου λες και ηθελε να σε σκοτωσει....

Αυτή σκοτώνει νομίζω στο Ερότικα.... Εκεί την είχα πετύχει τελευταία φορά.
 

kinezos(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Σχετικα με τις Μουσες,εχω παει τελευταια 2 φορες.Την ΜΑΛΕΝΑ δεν την προσεξε κανενας ρε συναδελφοί;Σαν την μυγα μες το γαλα ειναι.Για να ακουσω καμμια γνωμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom