Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Λιλυ βουλγαρικο κοντοπουτανο βρισκεται στο Baby o Πειραιως η εχει φυγει?
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ημουν κι εγω χτες βραδυ εροτικα.για μενα ειναι με διαφορα το καλυτερο στην αθηνα αλλα δε θελω να αναλυσω τωρα.συμφωνω με τον κοπρονι αλλα εχει κι αλλα συν.φραπε δεν παιζει αλλα ο χορος ειναι κατι σαν φραπε.και ειναι 10ευρο και περισσοτερη ωρα απο τα υπολοιπα.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Η Λιλυ βουλγαρικο κοντοπουτανο βρισκεται στο Baby o Πειραιως η εχει φυγει?

Έχω την εντύπωση οτι κάνει διακοπές στην πατρίδα της. Ελπίζω να της φτιάξει κανένα φαί η μάνα της γιατί είναι σαν ακτινογραφία...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Νομίζω είναι must, σε κάθε περιγραφή ή αξιολόγηση ενός μαγαζιού, να αναφέρεται ξεκάθαρα αν σερβίρεται φραπες

ετσι μπραβο...τωρα μιλησες σωστα!οταν υπηρχαν "τα πριβε" ολα ηταν οκ...τωρα το μονο πριβε που αξιζει ειναι το λιδο...και με καποιες προυποθεσεις θα ηταν και το ανατολη-diamond dolls,αλλα ειναι πολυ πεσμενα στον αναπτυξιακο τομεα του σωστου χτυπημενου φραπουτσινο!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Λιλυ βουλγαρικο κοντοπουτανο βρισκεται στο Baby o Πειραιως η εχει φυγει?

την τραβηξε προφανως η φιλη της,η ινα....(βιογραφικο λιλη...αμαζον,πρωην babylon,μικρο αφροδιτη,baby o πειραιως)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Η Λιλυ παιζει και φραπε,αμα σε συμπαθει
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
ναι..και αμα δε σε συμπαθει σου τρωει τα λεφτα με πουλλα πουτα!

Φαντάζομαι έτσι θα είναι. Πάντως εμένα η κοπέλα μου έχει εξηγηθεί πολύ καλά ακόμη και σε περιπτώσεις αφραγκίας.
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Νομίζω είναι must, σε κάθε περιγραφή ή αξιολόγηση ενός μαγαζιού, να αναφέρεται ξεκάθαρα αν σερβίρεται φραπες (ή και σαμπάνια άμα λάχει). :cool2:

Το "σαμπάνια" περιγράφει τον πιο πανηγυρικό και πιο υπερήφανο φραπε. Όπως οι σαμπάνιες που ανοίγονται στη Formula 1, για παράδειγμα.
 

trikavlos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ρε συναγωνιστες σημερα διαβασα στην ESPESSO για καποιο μαγαζι στην Νεα Σμυρνη οτι εγινε  Ντου και συνελαβαν κοπελες σε ιδιαιτερους  χωρους να κανουν διαφορα κλπ.
Ξερει κανεις για πιο μαγαζι ελεγε?
 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε συναγωνιστες σημερα διαβασα στην ESPESSO για καποιο μαγαζι στην Νεα Σμυρνη οτι εγινε  Ντου και συνελαβαν κοπελες σε ιδιαιτερους  χωρους να κανουν διαφορα κλπ.
Ξερει κανεις για πιο μαγαζι ελεγε?
 

Μηπως αλκατραζ?
 

Γιώργος1986

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ρε συναγωνιστες σημερα διαβασα στην ESPESSO για καποιο μαγαζι στην Νεα Σμυρνη οτι εγινε  Ντου και συνελαβαν κοπελες σε ιδιαιτερους  χωρους να κανουν διαφορα κλπ.
Ξερει κανεις για πιο μαγαζι ελεγε?
 

Ντου έγινε στο Αλκατραζ τώρα αν έγιναν συλλήψεις δεν το γνωρίζω.
 

Επισκέπτης
ανοιχτο χτες το αλκατραζ ;)

μαυρα χαλια στο μουσσες χτες,με καμια 10αρια γκομενακια ολα βαριεστημενα εκτος απο 1-2 που δεν ηταν του γουστου μου!

ηρεμια κ επι της Συγγρου ;)
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
σχεδον σε ολα τα μαγαζια οι κοπελες γυρναν κατα τις 18/1.λιγο υπομονη να ερθουν τα μωρα ξεκουραστα για να συνεχισουν το θεαρεστο εργο τους,υπομονη λοιπον.... ;)
 

Επισκέπτης
εγω ξερω οτι πιο πολλες ειναι αυτες που θα φυγουν μετα την κυριακη οπου θα πανε να ξεκουραστουν κ να χαρουν λιγακι τα € που μαζεψαν. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom