Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όλοι άφραγκοι είμαστε αν το καλοσκεφτείς. Τα λεφτά σε κανέναν δεν είναι αρκετά. Έτσι είναι φτιαγμένα.
Ελαφριά, λεπτά και εύχρηστα... Για να αλλάζουν χέρια γρήγορα και εύκολα......
 

Επισκέπτης
Αδέρφια μού είπαν ότι εμφανίστηκε επί της Συγγρού σε μαγαζί (εκτός και αν είναι καμιά ιδια με αλλο μαλλί) τύπισσα με τεράστια κανόνια .Εχει report κανείς πρόσφατο?
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Θα συμφωνησω με τον moynitsokinigos Θυμαμαι κι εγω το Ανατολή σε πολύ καλυτερες στιγμές.
Τωρα περναει φαση παρακμής.
Πηγα υστερα απο πολυ καιρο τη προηγουμενη εβδομαδα άλλα δεν ειχε κατι να με τσιταρει και την εκανα μετα απο τρια τεταρτα περιπου.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Συναδελφοι κατα Πεμπτη μερια λεω να επισκεφτω κανενα στριπ / ποιο θεωρειτε καλυτερο για καθημερινες / σκεφτομαι για Baby Gold - τι λετε ???
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Συναδελφοι κατα Πεμπτη μερια λεω να επισκεφτω κανενα στριπ / ποιο θεωρειτε καλυτερο για καθημερινες / σκεφτομαι για Baby Gold - τι λετε ???

ντροπη να ρωτας τετοια πραγματα, τι υπουργος εισαι ρε γαμωτο?
 

Επισκέπτης
εγω υπουργε θα πηγαινα λιντο ή πριγκιπισσα,αν ημουν στη θεση σου.;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
ντροπη να ρωτας τετοια πραγματα, τι υπουργος εισαι ρε γαμωτο?

Συναδελφε και οι Υπουργοι εχουν τους συμβουλους τους !!!!

εγω υπουργε θα πηγαινα λιντο ή πριγκιπισσα,αν ημουν στη θεση σου.;)

Για Λιδο συμφωνω διοτι οι κοπελες ειναι στη γυρα και κωλοχεριαζεις πιο ευκολα χωρις να περνεις χορους αλλα για Princess κραταω καποιες επιφυλαξεις
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837

Επισκέπτης
Για Λιδο συμφωνω διοτι οι κοπελες ειναι στη γυρα και κωλοχεριαζεις πιο ευκολα χωρις να περνεις χορους αλλα για Princess κραταω καποιες επιφυλαξεις
αν θελεις κωλομπαρο για να κωλοχεριαζεις ελευθερα τοτε σιγουρα το Λιντο ειναι η σωστοτερη επιλογη αλλα φουλ ροστερ δεν θα βρεις αφενως κ αφετερου οχι πολλη ορεξη για δουλεια.

τουλαχιστον στο πρινσες θα βρεις σαν συνολο πιο ομορφες κ ευγενικες κοπελες.

*και λιγοτερες ρουμανες!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Συμπλήρωσε κίτρινες κάρτες και έφαγε 2 αγωνιστικές

Mα καλα ποιος εισαι ο Βαρουχας - ο καθηγητης διαιτησιας ???

Για καντο λιγο λιανα καπτεν γιατι ειμαι και λιγο βραδυνους και νυσταγμενος ....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Για Lolita Εlvis τι πιστευεις ????

Παντως στο Princess ναι οι κοπελες ειναι πιο καλλιεργημενες αλλα δεν διαθετουν τα καλλη των εν Λιδο !!!!!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
lido παιδες ποιοτητα και χουφτωμα για ολα τα πορτοφολια να πουμε
 

Επισκέπτης
Για Lolita Εlvis τι πιστευεις ????

Παντως στο Princess ναι οι κοπελες ειναι πιο καλλιεργημενες αλλα δεν διαθετουν τα καλλη των εν Λιδο !!!!!

για λολιτα μακρυα για μενα αυτο τον καιρο.

για πρινσες διαφωνω.αν παρουμε σαν δεδομενο οτι το πρινσες δουλευει με 20 γκομενακια κ το λιντο με 30 κ οτι στο πρινσες εχουμε 3 αστερια κ στο λιντο 5,τοτε το πρινσες ειναι μαλλον καλυτερη επιλογη,συμφωνα με τα μαθηματικα μου παντα!

παρ'ολα αυτα,εγω θα πηγαινα πρινσες για αρχη(κατα τις 1) κ αν δεν εβρισκα κατι καλο,μετακινηση προς λιντο κατα τις (2,30) για σιγουρακια.;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ο.Κ Εlvis βλεπω οτι εισαι καλος στα μαθηματικα χεχεχεχεχε

Για Baby Gold τι λετε καθημερινες αξιζει ??? / πεφτει καθολου κωλοχερισμα ή αν δουνε οτι δεν εχεις φραγκο σε αγνοουν .....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Ο.Κ Εlvis βλεπω οτι εισαι καλος στα μαθηματικα χεχεχεχεχε

Για Baby Gold τι λετε καθημερινες αξιζει ??? / πεφτει καθολου κωλοχερισμα ή αν δουνε οτι δεν εχεις φραγκο σε αγνοουν .....
υπουργε σταματα να κανεις ερωτησεις παιδιου που παει στο νηπιαγωγειο...ξερεις τι παιζει στο b.o και οτι η πολιτικη του μαγαζιου ειναι συγκεκριμενη. αν δεν εχεις φραγκα και δεν εισαι απλα οφθαλμολαγνος και θελει το χερακι σου να πιασει πωπουλι δεν πας εκει.αναμεσα στα παρακμαζοντα ελληνικα strip το Lido ακομη το παλευει στον τομεα της ικανοποιησης του πελατη.
 

Επισκέπτης
Baby Gold σταθερη αξια σαν μαγαζι γενικα,με σταθερες αξιες στα γκομενακια αλλα "πολυφορεμενες" καταστασεις.

Στο Gold οπως προειπα υπαρχουν σταθερες αξιες.Αν ξερεις τι ζητας τοτε περνας καλα.
Αν ετυχε να περνας για ενα ποτακι απλα θα θαυμασεις κ θα παρεις δουλεια για το σπιτι.
Αν τελικα δεν εχεις πανω απο 100 ευρω κ δεν ξερεις τι ψαχνεις κ τι θελεις τοτε δεν αξιζει να πας γιατι δεν μπορει να κινηθεις ευκολα κ εξυπνα.Νιωθεις ενα σφιξιμο.;)

Bεβαια ολα αυτα ισχυουν για εμενα.

Πιστευω οτι η καλυτερη επιλογη για σενα ειναι το Λιντο αυτη τη στιγμη!

υπουργε σταματα να κανεις ερωτησεις παιδιου που παει στο νηπιαγωγειο...ξερεις τι παιζει στο b.o και οτι η πολιτικη του μαγαζιου ειναι συγκεκριμενη. αν δεν εχεις φραγκα και δεν εισαι απλα οφθαλμολαγνος και θελει το χερακι σου να πιασει πωπουλι δεν πας εκει.αναμεσα στα παρακμαζοντα ελληνικα strip το Lido ακομη το παλευει στον τομεα της ικανοποιησης του πελατη.

Τα ειπε κ ο φιλος σου Υπουργε.
Ωραιος ο παιχτης!!!

*με προλαβες για 1 λεπτακι. :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
DIKY = αντε πηγαινε να πιεις το γαλατακι σου και να κοιμηθεις γιατι αυριο ειναι Δευτερα

Εlvis = νομιζω πως επιβεβαιωσες τις αρχικες μου σκεψεις και θα παω Λιδο
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
υπουργε της πιτζαμας respect σε παρακαλω παιδι μου και μην την λες στους δασκαλους σου.ειναι ιεροσυλια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom