Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.463
Πόντοι
8.345
χρονια πολλα συναγωνιστες. μολις γυρισα αθηνα και λεμε για μια εορταστικη εξοδο. μερικες ερωτησεις:
εχει δει κανεις τις τελευταιες μερες την επιστημη στο πειραιως? βασο αγοραρε τωρα που ξαναρχισες τα στριπ για πες καμια καλη για φραπε σε λιντο, λολιτα.(εκτος απο γκαμπιρελα, λουιζα που ξερω)
αλλιως με βλεπω παλι για ινααα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χρονια πολλα συναγωνιστες. μολις γυρισα αθηνα και λεμε για μια εορταστικη εξοδο. μερικες ερωτησεις:
εχει δει κανεις τις τελευταιες μερες την επιστημη στο πειραιως? βασο αγοραρε τωρα που ξαναρχισες τα στριπ για πες καμια καλη για φραπε σε λιντο, λολιτα.(εκτος απο γκαμπιρελα, λουιζα που ξερω)
αλλιως με βλεπω παλι για ινααα

και εμενα για ινα με βλεπω.....
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Επίσκεψη την Παρασκευή που πέρασε Diamonds Dolls.
Δεν έλεγε τίποτα. Λίγος κόσμος, λίγες κοπέλες, οι περισσότερες βαριόντουσαν, πολλές και βασικές ελλείψεις. Ήπια ένα ποτάκι (μισό για την ακρίβεια) και αποχώρησα άπραγος.
 

roumanso

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες ποτε ειδατε για τελευταια φορά την gabri στολιντο?
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ακουσα οτι εχθες Λολιτα και Λιντο περασαν κατι σαν μινι οικονομικο κραχ..

Λιγες βαριεστημενες κοπελλες περιεφεραν την κυτταριτιδα τους ( η οποια ειναι πλεον εμφανης ακομα και στα σκοταδια..)αναμεσα στους 15-20 πελατες των μαγαζιων..

Πολλες γυναικες απουσες αλλα και πολλοι πελατες αποντες αφου ο 13ος μισθος του 2009+2010 ηδη εφαγωθη..!!!

Λαμβανοντας δε υποψη, οτι μπαινουμαι πλεον σε παγκοσμια οικονομικη υφεση τα πραγματα δεν τα βλεπω καθολου καλα..

Παρολα αυτα τα μαγαζια εχουν την δικη τους οικονομικη αντιληψη, και αυξησαν τα ποτα  20%(ουισκι 12€,12αρι 15 €..γυναικειο νερο 26 €), χωρις ταυτοχρονα να αναβαθμισουν τις "προσφερομενες υπηρεσεις και κοπελλες".








 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Αγαπητέ, σε δύο χρόνια τα μαγαζιά αυτά θα αρχίσουν να κλείνουν όπως τα βιντεοκλαμπατζίδικα τη δεκαετία του 80......... Θα μείνουν πέντ έξι στην Αθήνα κι αυτά θα έχουν ποιότητα γύρω στο μέτριο. Οι εποχές προ Ολυμπιακών έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ακουσα οτι εχθες Λολιτα και Λιντο περασαν κατι σαν μινι οικονομικο κραχ..

Λιγες βαριεστημενες κοπελλες περιεφεραν την κυτταριτιδα τους ( η οποια ειναι πλεον εμφανης ακομα και στα σκοταδια..)αναμεσα στους 15-20 πελατες των μαγαζιων..

Πολλες γυναικες απουσες αλλα και πολλοι πελατες αποντες αφου ο 13ος μισθος του 2009+2010 ηδη εφαγωθη..!!!

Λαμβανοντας δε υποψη, οτι μπαινουμαι πλεον σε παγκοσμια οικονομικη υφεση τα πραγματα δεν τα βλεπω καθολου καλα..

Παρολα αυτα τα μαγαζια εχουν την δικη τους οικονομικη αντιληψη, και αυξησαν τα ποτα  20%(ουισκι 12€,12αρι 15 €..γυναικειο νερο 26 €), χωρις ταυτοχρονα να αναβαθμισουν τις "προσφερομενες υπηρεσεις και κοπελλες".

ετσι ειναι....οταν δεν προβλεπεις το μελλον,οταν δεν αφουγκραζεσαι την κοινωνικη πασυφανη οικονομικη δυσχερεια τοτε τα αποτελεσματα θα ειναι αυτα που "ακουσες" ;)
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά θα μιλήδω και εγώ για αυτό το θέμα το οποίο σχολιάζετε, την οικονομική "παρακμή" που δεν σημαίνει πως οι ιδιοκτήτες δεν βγάζουν λεφτά αλλά για την ακρίβεια που είναι επώδυνη για τους πελάτες των μαγαζιών αυτών αλλα και πολύ περισσότερο την παρακμή της ποιότητας των κοριτσιών. Έχουμε φτάσει στο σημείο να γυρνάμε στα μπουρδέλα και να βλέπουμε πολύ πιο σφιχτές στο σώμα γκόμενες από ότι στα στριπκλαμπ...

Χτες ήμουν στο "Ανατολή" στο οποίο εγώ προσωπικά εχω περάσει τις καλύτερες στιγμές μου σε στριπκλαμπ...Καθόμαστε με τον φίλο και ήμασταν στις 2 το βράσυ η δεύτερη παρεά που μπαίνει στο μαγαζί...12,5 το ποτό, 20 της γκόμενας 30 ο απλός χορός, 60 στο πατάρι!!!Δηλαδή από 10, 15, 10 και όσο πάει, 50 αντίστοιχα φτάσαμε στα νούμερα τα πρώτα...Δηλαδή έλεος...Παίρνω μια γκόμενα και παώ στο πατάρι. Τι το ήθελα...Άμα είναι κοπελα μου να πάμε στο πατάρι και να μην βγάζεις ούτε την κιλότα σου ας κάτσω σπίτι να δω την Σαμπρίνα στην τσόντα και να έχει και μεγαλύτερο αποτέλεσμα η όλη φάση...Φυσικά καταλαβαίνετε ότι δεν με πείραξε αυτό αλλά όλη η διάθεση της γκόμενας...Χάλια μαύρα...Καύλωνα γιατί γούσταρα εγώ για να μην πανε χαμένα τα λεφτά και όχι γιατί αυτήν με καύλωνε...Α και στο δεκάλεπτο, τελος.....Ας τα κλείσουν καλύτερα....Ας τα κλείσουν.... :jerking: >:(
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Που είναι οι παλιές καλές εποχές που θα πεταγόσαντε τώρα κάμποσοι και θα γράφανε περί χρημάτων και πως άμα τα έχεις κάνεις ό,τι θες και ότι ο χώρος δεν ενδείκνυται για μπατίριδες και άλλες τέτοιες ομορφιές... και θα ξεκίναγε νέος κύκλος Δυναστεία...Αχ
 

Επισκέπτης
μονο ο mclein στηριζε την αποψη του χρηματος-εμποριου κ ο studian παλιοτερα.
πλεον δεν γραφουν κ οι δυο οποτε δεν υφισταται η αποψη που "σου" λειπει φιλε πελοπονησιε.
τωρα.....................μειναμε οι "αφραγκοι".;)
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Τρελές εποχές που της έχω αναπολήσει και εγώ.Το είχα γράψει και www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,3373.165]εδώ.Το[/URL] δε πόστ του Υπουργού τσακίζει κόκαλα για τις τότε εποχές περί 'φτωχιμπινέδων' και 'λεφτάδων'.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Όλοι άφραγκοι είμαστε αν το καλοσκεφτείς. Τα λεφτά σε κανέναν δεν είναι αρκετά. Έτσι είναι φτιαγμένα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Έχουμε φτάσει στο σημείο να γυρνάμε στα μπουρδέλα και να βλέπουμε πολύ πιο σφιχτές στο σώμα γκόμενες από ότι στα στριπκλαμπ...

Χτες ήμουν στο "Ανατολή" στο οποίο εγώ προσωπικά εχω περάσει τις καλύτερες στιγμές μου σε στριπκλαμπ...Καθόμαστε με τον φίλο και ήμασταν στις 2 το βράσυ η δεύτερη παρεά που μπαίνει στο μαγαζί...12,5 το ποτό, 20 της γκόμενας 30 ο απλός χορός, 60 στο πατάρι!!!Δηλαδή από 10, 15, 10 και όσο πάει, 50 αντίστοιχα φτάσαμε στα νούμερα τα πρώτα...Δηλαδή έλεος...Παίρνω μια γκόμενα και παώ στο πατάρι. Τι το ήθελα...Άμα είναι κοπελα μου να πάμε στο πατάρι και να μην βγάζεις ούτε την κιλότα σου ας κάτσω σπίτι να δω την Σαμπρίνα στην τσόντα και να έχει και μεγαλύτερο αποτέλεσμα η όλη φάση...Φυσικά καταλαβαίνετε ότι δεν με πείραξε αυτό αλλά όλη η διάθεση της γκόμενας...Χάλια μαύρα...Καύλωνα γιατί γούσταρα εγώ για να μην πανε χαμένα τα λεφτά και όχι γιατί αυτήν με καύλωνε...Α και στο δεκάλεπτο, τελος.....Ας τα κλείσουν καλύτερα....Ας τα κλείσουν.... :jerking: >:(

αν εξαιρεσουμε αρκετες κοπελες του γκολντ,λιγες του λολιτα,linto,princess,diamond,rasputin,mousses και ελαχιστες του ανατολη τοτε +1000000000000000000000000000000000000000
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom