Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Το πριβέ φιλαράκο με τη μορρφή που το έχεις καλομάθει στην Ελλάδα είναι Ελληνική στριπτηζοπατέντα.
Ας πάρουμε την Αμερική για πράδειγμα τη μάνα του στριπτήζ.....
Εκεί βλέπεις πιάνεις ολίγον αλλά εάν θες παραπάνω αυτό είναι άλλο θέμα. Κάθε πράμα στο κατάλληλο μέρος. Εδώ στην Ελλάδα όλα τουρλουμπούκι γι αυτό μονίμως χάνουμε τη μπάλλα......
Αυτό οτο μαγαζί προφανώς προσφέρει μόνο κονσομασιόν και όχι και επιδόρπιο.
Δεν είναι κακό. Απλά αποφασίζεις τι προτιμάς και το εκτελείς.
Απλά εδώ στην Ελλάδα έχουμε μάθει να ζητάμε ότι μας καβλώσει όπου μας καβλώσει και όποτε μας καβλώσει.
Τα πράγματα είναι απλά..... Πριν ξεκινήσεις λες. Τι θέλω, να μπανίσω, να κωλοχεριάσω, να γαμήσω, ή και τα τρία μαζί ; Αφού λοιπόν αποφασίσεις πρώτα τι θέλεις ξεκινάς να πάρεις αυτό που θέλεις.
Ρωτώντας πας στην πόλη, αλλιώς καταλήγεις στην έρημο.....
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Εχθές μετά από έξοδο σε νυχτερινή πίστα επί της Ιεράς Οδού, και όντας αρκετά πιωμένοι αποφάσισαμε με την παρέα μου,
από το να πάμε Συγγρού για Strip και να μας μαζεύει η τροχαία με κανένα αλκοτέστ,
να επισκεφτούμε το Athens Queens στο Χαιδάρι που ήταν και κοντά στα σπίτια μας.
Είχαμε να πάμε χρόνια στο εν λόγω ίδρυμα, σχεδόν μια δεκαετία!, και θα ξαναπάμε στα γεράματα πάλι!
και εξηγούμαι:

1. Καλές οι κοπέλες για παρέα και για χαβαλέ αλλά από χορό ΜΗΔΕΝ,
και αυτό γιατί ο χορός διαρκεί ελάχιστα, όσο ένα τραγούδι!
2. το "μαγαζί" δεν έχει PRIVE  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
καλά, πλάκα μας κάνει ο τύπος(ιδιοκτήτης)???? :jerking:είναι δυνατόν στριπτιζάδικο χωρίς PRIVE??? :jerking: :think:
ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ? :booty: :booty:
ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ με ΤΙΠΟΤΑ!!
και περιμένω την άποψη σας πάνω στο ΘΕΜΑ!
Η εμπειρια μου λεει οτι στο μαγαζι αυτο ειναι καλητερα καθημερινες που κοπανανε μυγες. Αλλη αντιμετωπιση
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ντου στο αγαπημενο εροτικα βραδυ σαββατου κατα τις 1:30 περιπου παρεα με φιλαρακι για αρτο και θεαματα.30 γιουρια η εισοδος,μιλησαμε για το στοιχημα με το γνωστο παλικαρι στην πορτα και βουρ μεσα...ολα καλα...πολλες κοπελες απο ρουμανια εφυγαν για το αλλο μαγαζι και ειχαμε αφιξεις ρουμανων και σοβιετικων δημοκρατιων. :boobies:σταθερα ποτο και χορο απο την αρτεμις(ρε υπηρξε αντρας που ενω την ειχε γκομενα και την γευοταν την εστειλε!!!!) :jerking:προτεινω μαγκες αντριαννα 19 ετων απο ρουμανια,λινα το ξεκωλο με τα πιασιματα της,κατερινα λευκορωσσιδα 25 ετων με το ταττοο στη κοιλιτσα και τη γιαννα με το απιστευτο(δοκιμαστε το)πριβε που με εκανε να χυσω δαγκωνοντας μου το παπαρι πανω απο το παντελονι....μετα απαραιτητως μπουγατσα για δυναμεις απο το γνωστο μαγαζι της αχαρνων
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
για πες τιμές για ερότικα
χορός, πριβέ κ.τ.λ.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
χορος 10 ευρω τωρα 11 για γιορτες,ποτακι 20 τωρα 22 ευρω.πριβε και χορος το ιδιο πραγμα οι κοπελες δεν κανουν απλο χορο.δοκιμασε αρτεμις και γιαννα σε διπλο χορο
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
ντου στο αγαπημενο εροτικα βραδυ σαββατου κατα τις 1:30 περιπου παρεα με φιλαρακι για αρτο και θεαματα.30 γιουρια η εισοδος,μιλησαμε για το στοιχημα με το γνωστο παλικαρι στην πορτα και βουρ μεσα...ολα καλα...πολλες κοπελες απο ρουμανια εφυγαν για το αλλο μαγαζι και ειχαμε αφιξεις ρουμανων και σοβιετικων δημοκρατιων. :boobies:σταθερα ποτο και χορο απο την αρτεμις(ρε υπηρξε αντρας που ενω την ειχε γκομενα και την γευοταν την εστειλε!!!!) :jerking:προτεινω μαγκες αντριαννα 19 ετων απο ρουμανια,λινα το ξεκωλο με τα πιασιματα της,κατερινα λευκορωσσιδα 25 ετων με το ταττοο στη κοιλιτσα και τη γιαννα με το απιστευτο(δοκιμαστε το)πριβε που με εκανε να χυσω δαγκωνοντας μου το παπαρι πανω απο το παντελονι....μετα απαραιτητως μπουγατσα για δυναμεις απο το γνωστο μαγαζι της αχαρνων

Φαντάσου τι θα του έκανε η αρχικάβλα
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Έπαθε ζημιά το παλικάρι....  :grin:
και δεν πρόλαβε να μας πει και για το 30ευρο...

Πάντως κατά καιρους έχει μερικά καβλοράπανα εκει...
έχει καλό γούστο ο "πρόεδρος"...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Σημερα θελω να λιωσω στους χορους και στα χυσια / πειτε μου γρηγορα σε ποιο στριπ να παω / DIKY θελω να με διαφθειρεις σημερα / συναδελφοι για Rasputin εχω καιρο να ακουσω και ανησυχω !!! / για πειτε ....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Σημερα θελω να λιωσω στους χορους και στα χυσια / πειτε μου γρηγορα σε ποιο στριπ να παω / DIKY θελω να με διαφθειρεις σημερα / συναδελφοι για Rasputin εχω καιρο να ακουσω και ανησυχω !!! / για πειτε ....

σημερα θα κανω ρεβεγιον στις μουσες με υπουργο πιπας και για να σε δελεασουμε να ερθεις,ισως σου πουμε τις αμαρτιες μας..... :birdman:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
σημερα θα κανω ρεβεγιον στις μουσες με υπουργο πιπας και για να σε δελεασουμε να ερθεις,ισως σου πουμε τις αμαρτιες μας..... :birdman:

Και εγω εχω αμαρτανει ομως - μην το ξεχνας ....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Λοιπον στο θεμα μας .... / συναδελφοι οι Μουσες τι διαθετουν σημερα περαν των ΡωσοΚινεζωιδων μιλφεϊγ Κατερινα και Τζενη .... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom