Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Να περάσουμε καλά με τους κολλητούς..:)
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
οκ πες budget και αν θες να περιλαμβάνει ευτυχή τελείωση χαχαχ οπωσδήποτε
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Budget άφθονο... :grin:

Καλά θα ήταν να έχει και ωραία κατάληξη το βράδυ να πάμε ήρεμοι και ωραίοι για ύπνο.... :dancing:

Ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον..
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Ωραία. Raspoutin. Πιάστε καναπέ και Όλγα, Λίνα, Βαλέρια, Παολα από ότι θυμάμαι
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Baby Gold χτες και το μαγαζί ήταν σε πολύ καλύτερα επίπεδα απ'ότι ήταν πριν.Ίσως η ανακαίνιση ίσως 2-3 καινούργιες μεταγραφές ίσως ίσως...Προτίμησα Μαρινάκι γιατί είναι ξηγημένη.Κατα τα άλλα όλες οι γνωστές παρουσίες εκεί Μάρθες,Τρίκσες,Πάολες και λοιπές.Μόνο το ουίσκυ είναι φωτιστικό οινόπνευμα και αν πιεις μπορείς να σε στείλει αδιάβαστο (χωρίς τον giorgospapa) γι'αυτό εδώ και χρόνια χτυπάω μπύρα.
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Baby Gold χτες και το μαγαζί ήταν σε πολύ καλύτερα επίπεδα απ'ότι ήταν πριν.Ίσως η ανακαίνιση ίσως 2-3 καινούργιες μεταγραφές ίσως ίσως...Προτίμησα Μαρινάκι γιατί είναι ξηγημένη.Κατα τα άλλα όλες οι γνωστές παρουσίες εκεί Μάρθες,Τρίκσες,Πάολες και λοιπές.Μόνο το ουίσκυ είναι φωτιστικό οινόπνευμα και αν πιεις μπορείς να σε στείλει αδιάβαστο (χωρίς τον giorgospapa) γι'αυτό εδώ και χρόνια χτυπάω μπύρα.

Aυτη η Αλβανιδα πως σου φανηκε ? Την "κοβω" οτι σε λιγο θα κτυπαει κα την Μαρινα στην χρηση σιελογονων αδενων..

Σχετικα με το ουισκι, μολις το επιστρεψεις την πρωτη φορα, δεν θα σου ξαναφερουν..
Ξερεις τωρα εσυ..εισαι παλια καραβανα ( εχεις ηδη 10 μηνυματα.. ;) ;) ;) ;))
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Aυτη η Αλβανιδα πως σου φανηκε ? Την "κοβω" οτι σε λιγο θα κτυπαει κα την Μαρινα στην χρηση σιελογονων αδενων..

Σχετικα με το ουισκι, μολις το επιστρεψεις την πρωτη φορα, δεν θα σου ξαναφερουν..
Ξερειε τωρα εσυ..εισαι παλια καραβανα ( εχεις ηδη 10 ποσταρισματα.. ;) ;) ;) ;))
Θείεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon: Είμαι όντως παλιά καραβάνα και στα στρίπ και στα στούντιο και στο site.Αλλά για να μην ρωτήσω τον Αντισθένη μήπως είσαι κανένας κλώνος θα σε αναγνωρίσω απο την ερώτηση που σου κάνω στο πμ  ;). Προσκλητήριο παλαιών Λεγεώνων για την μάχη.Απο την στιγμή που μπήκες και εσύ ΤΕΛΟΣ!!!
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Θείεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon: Είμαι όντως παλιά καραβάνα και στα στρίπ και στα στούντιο και στο site.Αλλά για να μην ρωτήσω τον Αντισθένη μήπως είσαι κανένας κλώνος θα σε αναγνωρίσω απο την ερώτηση που σου κάνω στο πμ  ;). Προσκλητήριο παλαιών Λεγεώνων για την μάχη.Απο την στιγμή που μπήκες και εσύ ΤΕΛΟΣ!!!

Μα παιδι μου ενας ειναι ο θειος Παπ..Δεν ειμαι κλωνος.. :2funny: :2funny:

Παρε προσκλητηριο Πανο μου..Θα εχει πλακα απο εδω και περα..!!! Μα πολυ πλακα σου λεω..!!

Και εγω ειμαι παλια καραβανα..δεν βλεπεις ? Εχω ηδη 2 μνμτα.. :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
καλως τον παπ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!δεν σε λεω θειε,γιατι ο θειος εδω μεσα ειναι ενας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!περιμενουμε να μοιραστεις μαζι μας  τις εμπειριες σου και τις γνωσεις σου απο τα στριπ  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:!!
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
καλως τον παπ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!δεν σε λεω θειε,γιατι ο θειος εδω μεσα ειναι ενας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!περιμενουμε να μοιραστεις μαζι μας  τις εμπειριες σου και τις γνωσεις σου απο τα στριπ  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:!!

Τι εμπειριες μπορω να εχω ? Εγω ειμαι απλα ενας νεος με 3 μνμτα.. :2funny: :2funny:

Καλως ηρθες και εσυ φιλε war..!!!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Πιστεύω τώρα λείπει και ο Ropaloforos  :rockon: papazoglou τo test στο pm το πέρασες.Είσαι ο θείος πάπ των στρίπ.Respect απο τους συμπολεμιστές σου!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Επιτέλους, θα έχουμε απ' ευθείας μετάδοση από Συγγρού  :sunglasses:

Καλώς (ξανα)ήρθατε όλοι σας.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Baby Gold χτες και το μαγαζί ήταν σε πολύ καλύτερα επίπεδα απ'ότι ήταν πριν.Ίσως η ανακαίνιση ίσως 2-3 καινούργιες μεταγραφές ίσως ίσως...Προτίμησα Μαρινάκι γιατί είναι ξηγημένη.Κατα τα άλλα όλες οι γνωστές παρουσίες εκεί Μάρθες,Τρίκσες,Πάολες και λοιπές.Μόνο το ουίσκυ είναι φωτιστικό οινόπνευμα και αν πιεις μπορείς να σε στείλει αδιάβαστο (χωρίς τον giorgospapa) γι'αυτό εδώ και χρόνια χτυπάω μπύρα.
ρε αθεοφοβε τρελλε ρεπορτερ ,χτες που ολη η ελλαδα εβλεπε λαζοπουλο και ακουγε αλεξιου συν οτι εκανε και ενα μουνοκρυο συν ειχε θεμο ταυτοχρονα με ιμο ,ΕΣΥ πηγες στριπτιζαδικο τριτιατικα?
αυτοι ειναι ηρωικοι ρεπορτερ,αψηφουν καιρικα φαινομενα και βρισκοναται στην γραμμη του πυρος....ετσι απλα για να καταλαβουν μερικοι τι εστι η απουσια του πανος!!!!(αυτο για το baby goldμηπως επρεπε να το βαλεις στο αντιστοιχο θεμα?)και μια και με πηρε η φορα....για την λιδια ξρεις κατι?...λεω τωρα!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Τι βλέπουν τα μάτια μου; "Επιστροφές-καταστροφές"; Τι Panosboss, Warhol, θείος Papazoglou (Νέος); Θαύμα! Θαύμα! Των Χριστουγέννων!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Baby Gold χτες και το μαγαζί ήταν σε πολύ καλύτερα επίπεδα απ'ότι ήταν πριν.Ίσως η ανακαίνιση ίσως 2-3 καινούργιες μεταγραφές ίσως ίσως...Προτίμησα Μαρινάκι γιατί είναι ξηγημένη.Κατα τα άλλα όλες οι γνωστές παρουσίες εκεί Μάρθες,Τρίκσες,Πάολες και λοιπές.Μόνο το ουίσκυ είναι φωτιστικό οινόπνευμα και αν πιεις μπορείς να σε στείλει αδιάβαστο (χωρίς τον giorgospapa) γι'αυτό εδώ και χρόνια χτυπάω μπύρα.

θελω και εγω φωτιστικο οινοπνευμα μετα σιελογονου πτυελου μαρινακίου! :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πιστεύω τώρα λείπει και ο Ropaloforos  :rockon: papazoglou τo test στο pm το πέρασες.Είσαι ο θείος πάπ των στρίπ.Respect απο τους συμπολεμιστές σου!!!

λείπουν και αλλοι ακομη αλλα αφου επιστρεψατε κωλοπαιδα θα γινει μεγαλη στριπτιζιακη κωλοφραπεδοκατασταση σε ιδρυματα της πτυελοσυνης και της χειροκινητης παλινδρομικης πριβεδοκαναπιακής καυλοκαταστασης! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
λείπουν και αλλοι ακομη αλλα αφου επιστρεψατε κωλοπαιδα θα γινει μεγαλη στριπτιζιακη κωλοφραπεδοκατασταση σε ιδρυματα της πτυελοσυνης και της χειροκινητης παλινδρομικης πριβεδοκαναπιακής καυλοκαταστασης! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Πως το εγραψες αυτο μεγαλε Vaso?

"..χειροκινητη παλινδρομικη πριβεδοκαναπιακη καυλοκατασταση.."??

Για πολλα Phd...!!!!!
 

marsant7

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες 16/12 6:00 πρώι Ανατολή και 2 θέματα: 1ον Νόρα Ρουμάνα ψιλοκαυλ.... κατασταση αλλά μούφα και 2ον Εμμανουέλα το παίζει Ισπανίδα γλύψιμο σεόλο το κορμί και μετα κέρασμα άγριου φραπέ!Στην υγειά σας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom