Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ρε το στουντιο στην αχαρνων τελικα ξερει κανενας τι παιζει με τις κοπελες και αλλαζουν συνεχεια? παιζει καποιο προγραμμα ξερω γω,η' εγω απλα πετυχα περιεργη περιοδο..με ενδιαφερει γιατι σαν χωροσ ειναι απιστευτα ευχαριστος..μπαινεισ μεσα και φτιαχνεσαι απο τη φαση ..και μριν κανενα 10ημερο ειχα πετυχει γαμω τισ κοπελες..ενω χθες μια αλεξανδρα ηταν ψιλοφωλα απο αποψη υπηρεσιων....
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Πέμπτη 4 η ώρα στο στούντιο της Ευτυχίδου. Ο κύριος τσάτσος ευγενικός, μου συστύνει τη Βιβή. Συμπαθητικό κορμάκι, ελαφρώς πλατσαρέ παρότι λεπτή και βύζος μεγάλος και πεσμένος. Πρόσωπο συμπαθητικό..μέχρι εκεί.
Συμμετοχή καλή, υπομονετική και με ώρα στη διάθεσή της )εκείνη την ώρα δεν είχε πελάτες άλλους). Με ξενέρωσε πολύ το αξύριστο μουνί παιδιά όμως...όπως όπως να τελειώσω μόλις είδα το δάσος.
Ελληνίδα κιόλας...τι διάολο...δν έχει ακούσει για τις μουνόψειρες??
50 το μαλλί.

Οταν λες ευτιχιδου ? αριθμο ?  δεν νομιζω να λες για το στουντιο επι της αθανασιας
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟ 97 η αγνωστη σε μενα Ρενατα...
στο 95 Λαουρα...καλο μανουλι ..
Λελας στο ισογειο η Σονια το ατου του στουντιο...
στον πρωτο καινουργιο αλλα καλο απο σλοβακια..
λιγο πιο κατω στη ΘΑΣΟΥ τΟ παλιο και με ιστορια στα καλα μπουρδελα ... αυτα απο την τσαρκα μου κατα τις 13,00
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟ 97 η αγνωστη σε μενα Ρενατα...
στο 95 Λαουρα...καλο μανουλι ..
Λελας στο ισογειο η Σονια το ατου του στουντιο...
στον πρωτο καινουργιο αλλα καλο απο σλοβακια..
λιγο πιο κατω στη ΘΑΣΟΥ τΟ παλιο και με ιστορια στα καλα μπουρδελα ... αυτα απο την τσαρκα μου κατα τις 13,00
δηλαδη τι παιζει στην θασου ? κατι καλο ?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
:) :)  σημερα αποφασισα να κανω ενα μεγαλο ταξιδη ........

εχουμε και λεμε 1 σταση , καρεα 30 , το κορινακι , μαυρο μαλι , βυζι το πιαχνει με το κυαλι , μολις ειχε κατεβει απο την σκαλα με τα εσωρουχα και το μαυρο της στρινγκ , οχι δεν θα παρω .  :( :( :(

2ν σταση πιο κατω στην βουρβαχη  ,  2 βαρδια , ονομα δεν μας ειπε ......... , κοντο , αδυνατο και παλι αβυζο , .......... εξω και γρηγορα  :headbang: :headbang:

3 σταση, ολο  ευθεια και ναμαστε στη λεμπεση , παλι κοντο , ξανθο μαλι , λιγο χονδρουλα βυζι το πολυ 2 , μου βγηκε ολο γυμνη , τωρα γιατι δεν ξερω ? παλι εξω , κατεβαινουμε τα σκαλια και εξω , αρχιζουν και με ζονουνε τα φιδια , παλι δεν θα γαμησουμε σημερα !!!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

4 σταση συγγρου , αριστοτελους , '' παρθενα '' , (χψαχαχαχα) οπως μου ειπε η τσατσα , ειναι η πρωτη της μερα , κοντο , αδυνατο, μαυρα μαλλια , μικρη σε ηλικια και αυτη οπως και η παραπανω και  Α Β Υ Ζ Ο  ,  δεν αντεχω αλλο , δωστε μεγαλα βυζια στην πιατσα

5 σταση συγγρου απο την αλλη πλευρα στην τριγγετα 3 , η πορτα και το σπιτι απο εξω , θυμιζη ταινια του χαρι κλιν , με τον αστυνομο μπεκα ( χαχαχαχαχαχα) μπαινω , καθομαι  , αναστασια , βυζι παλι χαμενο , λετε να τα αφηνουν σπιτι  τους        :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  μαυρα μαλια , αλλα ωραιο δερματινο φορεμα φοραγε . κριμα φυγαμε παλι  πρην φυγω ρωτησα και εδω εαν εχουν καμια βυζαρου , και μου ειπε οτι ηταν στην πρωινη βαρδια , την ξανα ρωτησα ποτε παλι και δεν ηξερε .

6 λεω να αλλαξω γειτονια και παω σε ενα καλο στουντιο στιν λιοσιων 278 , γιανα , 25 ετων περιπου , ψηλη , οδοντογλιφιδα  , βυζι αντε γιατι εχω κεφια 2 νουμερο    :sunglasses: :sunglasses:

δεν αντεξα αλλο και τα παρατησα , τελικα τα στουντιο εχουν χαλση και οσο πανε θα γυνουν χειροτερα και απο τα μπουρδελα , δηλαδη επειδη ο χωρος ειναι πιο μεγαλο και πιο καθαρος τα ονομασαμε στουντιο και το 50 ε παει συνεφο ............. αρε που ειναι τα παλια καλα χρονια  :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Σήμερα το μεσημέρι.
Πήρα Λάουρα στο στούντιο Δροσοπούλου 95. Πάρα πολύ καλή , φιλική και γλυκία.
Ο χώρος επίσης πεντακάθαρος με μπάνιο (αν θέλεις να κάνεις μπανάκι) και η τσατσά άψογη. Τι άλλο να ζητήσει κανείς?
Στο διπλανό (Δροσοπούλου 97) ήταν η Ρενάτα, κορμάρα, χαμογελαστη και ευδιάθετη όπως πάντα. Την πήρε ο συνάδελφος panosmpos και έμεινε απόλυτα ικανοποημένος.
Επίσης Πιπίνου 118 έπαιζε ένα μπάζο μικρωκαμομένο και Αριστομένους 72 ενα μελανούρι με μακρυ ισιο μαλλί και τουρλωτο κωλαράκι ολο γλυκα,Μαρίνα την λέγανε.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παιδια παιζει μια Ολγα στην Ιππωνακτος 14 οντως οπως διαβασα στο thread βυζοπουλες σε μπουρδελα? την ξερει κανεις και αν ναι πώς ειναι, τι κανει, ποτε δουλευει? εγω απο εκει μονο τη Μελινα ξερω.
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Πέμπτη 4 η ώρα στο στούντιο της Ευτυχίδου. Ο κύριος τσάτσος ευγενικός, μου συστύνει τη Βιβή. Συμπαθητικό κορμάκι, ελαφρώς πλατσαρέ παρότι λεπτή και βύζος μεγάλος και πεσμένος. Πρόσωπο συμπαθητικό..μέχρι εκεί.
Συμμετοχή καλή, υπομονετική και με ώρα στη διάθεσή της )εκείνη την ώρα δεν είχε πελάτες άλλους). Με ξενέρωσε πολύ το αξύριστο μουνί παιδιά όμως...όπως όπως να τελειώσω μόλις είδα το δάσος.
Ελληνίδα κιόλας...τι διάολο...δν έχει ακούσει για τις μουνόψειρες;;
50 το μαλλί.

Eυτυχιδου στο Παγκράτι?
Σε ποιο νούμερο?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Πήγα Δροσοσπούλου 97 να γνωρίσω την καινούργια μας κοπέλλα τη Γιάννα που ανέφερε συναγωνιστής και έπεσα στην Αλεξάνδρα. Θα είναι μέχρι 9. Μετά σύμφωνα με την τσατσα η Γιάννα (αλλα δεν έχω και πολύ εμπιστοσύνη στα λεγόμενα της) 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....σημερα (τωρα και εως 18:00) και τεταρτη πρωινη βαρδια, η ισαμπελα στην τριγγετα..

Υ.Γ. vasos οπως παντα αξιοπιστος..  ;)
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Πηγα χθες δροσοπουλου 97 ξερετε το καινουριο στουντιο, που ειναι και πολυ καλο κτλ.Θελω να ρωτησω αν καποιος συναθλητης ξερει τι σημαινει το αυταρχικο προγραμμα με στοματικο (70ε) που μου ειπε η τσατσα γιατι αν και ειχα φραγκα κολωσα και πηρα το 50αρι
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Α και κατι αλλο που θυμηθηκα...Ξερει κανενας κανα στουντιο με τζακουζι κατασταση η κανενα που μπορεις να παρεις δυο ταυτοχρονα παντα το εβλεπα στις τσοντες καιθελω να κανω την φαντασιωση μου πραγματικοτητα
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Χτές το απόγευμα πήγα Δροσοπούλου 95.
Ωραίος χώρος, τσατσά ευγέναστατη...
Πήρα Αλίνα, 33, συμπαθητική, ωραίο μεγάλο βυζί (αν κ λίγο πεσμένο, σφιχτό κορμί).
Ευθυμη, με χαβαλέ χωρίς βιασύνη, και αφου με έγδυσε, μου πήρε μια πολύ συμπαθητική πίπα... Ηρθε από πάνω, μετα γυρίσαμε, γενικά έμεινα ευχαριστημένος..
Μόνο μία απορία. Δεν ρώτησα για κουλούρι... Θα μου το έλεγε η τσατσά, ή έπρεπε να ρωτήσω εγώ????
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ξερετε μηπως ποιες κοπελες ειναι στα στουντιο της βρηλισσου και ποιες μερες?
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Χτες στις 5 το απόγευμα πέρασα από Καρέα 30 μήπως και πετύχω τη Λούση αλλά δεν..
Ήταν όμως η Ντενίζ και αυτήν την φορά την πήρα καθως δεν επαιζε να περιμένω.
Γλυψαρχίδι γλυψωκώλι καλό τσιμπούκι (με λάστιχο) και κουλούρι ενώ είναι ανάσκελα με τελείωμα στα βυζιά.
Καλή φάση αλλά δεν ξαναπάω...
Πέρα από το τι προσφέρει σαν πρόγραμμα δεν είναι και η σούπερ ντούπερ γκόμενα...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
......Μόνο μία απορία. Δεν ρώτησα για κουλούρι... Θα μου το έλεγε η τσατσά, ή έπρεπε να ρωτήσω εγώ????

..θα στο λεγε, θα στο λεγε, συνοδευομενο απο τα παραπανισια ευρωπουλα....!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εχω παρει και γω την Αλινα και πρωτη φορα βλεπω πουτανα να γουσταρει τοσο πολυ που ειναι πουτανα μου ειπε οτι ειναι απο bella russia ε λοιπον εγω λεω bella gamisia!Της εδωσα και φιλακι στο στομα στα πεταχτα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χτες στις 5 το απόγευμα πέρασα από Καρέα 30 μήπως και πετύχω τη Λούση αλλά δεν..
Ήταν όμως η Ντενίζ και αυτήν την φορά την πήρα καθως δεν επαιζε να περιμένω.
Γλυψαρχίδι γλυψωκώλι καλό τσιμπούκι (με λάστιχο) και κουλούρι ενώ είναι ανάσκελα με τελείωμα στα βυζιά.
Καλή φάση αλλά δεν ξαναπάω...
Πέρα από το τι προσφέρει σαν πρόγραμμα δεν είναι και η σούπερ ντούπερ γκόμενα...

σωστοτατη η παρατηρηση σου.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Να ρωτησω καποιον εμπειρο ξερει κανεις κανενα μαγαζι φτηνο 20-25ε με υπηρεσιες εφαμιλες στουντιο ξερετε ανεση χρονου καλος χωρος καλη πουτανα ευγενικο προσωπικο κτλπ να μη μας κοπει και ο κωλος οικονομικα η ζηταω πολλα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom