Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Ξεκίνησα σήμερα το απόγευμα για Κασσάνδρας μεριά ώστε να πετύχω τη Μαριάννα που τόσα έχουν γραφτεί και για αυτήν και θέλω να τα εξακριβώσω . Δυστυχώς ή ευτυχώς η Μαριάννα δεν ήταν εκεί και βλέπω τώρα ότι έχει αλλάξει και στο πρόγραμμα (στις 7 παρά 20 !!!!!!  :tickedoff: ). Επειδή όμως δεν είχα σκοπό να φύγω χωρίς να γαμήσω πέρασα σε ένα από τα κάτω 4 με την Αλεξάνδρα που δεν την είχα ξαναπάρει. Η κοπέλα ήταν πάρα πολύ καλή στο δωμάτιο και δε δυσανασχέτησε καθόλου που αργούσα να τελειώσω. Τα προκαταρκτικά της και αυτά υψηλού επιπέδου. Από εμφάνιση γούστα είναι αυτά αλλά εμένα μου άρεσε πάρα πολύ καθώς μου βγάζει κάτι υπερβολικά έκφυλο και την είχα σταμπάρει από προηγούμενη τσάρκα. Για όσους δεν την ξέρουν είναι μελαχρηνή με ίσιο μαλλί ,λεπτή με ωραία σχηματισμένο σώμα ,μικρομεσαίο βυζάκι και λίγο κοντούλα. Μαζί της δούλευαν άλλες 2 κοπέλες μια ξανθιά καλούλα που δε συγκράτησα όνομα και η Ελπίδα που παρά το όμορφο στήθος ,δεν μου αρέσει καθόλου. Καληνύχτα σας !!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ξεκίνησα σήμερα το απόγευμα για Κασσάνδρας μεριά ώστε να πετύχω τη Μαριάννα που τόσα έχουν γραφτεί και για αυτήν και θέλω να τα εξακριβώσω . Δυστυχώς ή ευτυχώς η Μαριάννα δεν ήταν εκεί και βλέπω τώρα ότι έχει αλλάξει και στο πρόγραμμα (στις 7 παρά 20 !!!!!!  :tickedoff: ). Επειδή όμως δεν είχα σκοπό να φύγω χωρίς να γαμήσω πέρασα σε ένα από τα κάτω 4 με την Αλεξάνδρα που δεν την είχα ξαναπάρει. Η κοπέλα ήταν πάρα πολύ καλή στο δωμάτιο και δε δυσανασχέτησε καθόλου που αργούσα να τελειώσω. Τα προκαταρκτικά της και αυτά υψηλού επιπέδου. Από εμφάνιση γούστα είναι αυτά αλλά εμένα μου άρεσε πάρα πολύ καθώς μου βγάζει κάτι υπερβολικά έκφυλο και την είχα σταμπάρει από προηγούμενη τσάρκα. Για όσους δεν την ξέρουν είναι μελαχρηνή με ίσιο μαλλί ,λεπτή με ωραία σχηματισμένο σώμα ,μικρομεσαίο βυζάκι και λίγο κοντούλα. Μαζί της δούλευαν άλλες 2 κοπέλες μια ξανθιά καλούλα που δε συγκράτησα όνομα και η Ελπίδα που παρά το όμορφο στήθος ,δεν μου αρέσει καθόλου. Καληνύχτα σας !!!
Αρα σε καλο σου βγηκε!  :grin:


Οποιος ελεγε να παει φραντζη 47 ας παρει ενα τηλεφωνο πριν καλου κακου!
Το απογευμα ηταν κλειστο!
 

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Βρε τύποι στη Κατεχάκη παίζουν 2 studio το ένα απέναντι απο το άλλο.

έχουμε επισκέπτες?


ποιο είναι το site του 2ου μαγαζιου?
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Πέρασα μια βόλτα από κεί (στο πάνω μαγαζί) κατά τις 8 το απογευματάκι έπειτα από 1-2 μπυρίτσες και είχε ήδη 3-4ς συναγωνιστές στο περιμένε. Η τσατσά πηγαινοερχόταν μέσα-έξω και έλεγε το ποίημα μια στο τόσο (20 γιούρια, ισπανικό, ελεύθερα πιασήματα, κλτ), ενώ σιγά-σιγά οι υπόλοιποι την έκαναν καθότι βαριόντουσαν. Εν τέλει μετά από κανένα τέταρτο σύνολο, μπήκα σε άδειο δωμάτιο και ετοιμάστηκα για μάχη.

Η Αλέξια (δεν γνωρίζω από που, λίγο σπαστά μίλαγε τα Ελληνικά) είναι περίπου αυτό που ψάχνω σε πουτανάκια: μέτριο ύψος, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, μικρό-προς-μέτριο στητό βυζάκι, λεπτή μέση και τατουάζ πάνω απ'τον κώλο (τον οποίο δυστυχώς, απ'ότι κατάλαβα, δεν δίνει, αλλά δεν μπορούμε να τα 'χουμε κι όλα).

Ξεκίνησε με μια χειρονακτική για ανέβει το ηθικό και να μπεί σκούφος. Μετά άρχισε την πίπα η οποία, όπως είπε και ο προηγούμενος, είναι αρκετά καλή (ήμουν και φρεσκοξυρισμένος) και παραλίγο να το 'χάσω', οπότε και της είπα να ανέβει πρώτη στάση πάνω. Μετά από κανένα πεντάλεπτο το γυρίσαμε στο πισωκωλλητό και με θέα το τατουάζ πάνω απ'το όμορφο στητό κωλαράκι της δεν ήθελα πολύ να τελειώσω! Αρκετά πρόθυμη και άντεχε το σφυροκόπημα. Στα μείον ότι ήταν λίγο αθόρυβη, αλλά το προτιμώ απ'τα ξενέρωτα ψευτοβογγητά που ακούω κατά καιρούς από άλλες. Λίγο ξεπέτα λόγω ώρας και τον συνωστισμό από την πιτσιρικαρία στο σαλονάκι, αλλά αν τύχει να πάτε σε πιο χαλαρή ώρα, θα βρείτε ότι αξίζει τα 20 ευρώπουλα και εγώ προσωπικά θα την ξανατιμήσω σύντομα! Αν είστε λάτρεις των κοριτσιών που πιπινοφέρνουν, περάστε άφοβα.

ΥΓ Αυτο αφορα πριν απο καιρο στην φωκαιασ - φυλησ και το κοριτσι ητεν η Αλεξια!!! μηπωσ ρε παιδια ξερει κανενασ που δουλευει τωρα???? Αν καποιοσ γνωριζει παρακαλω πολυ οπωσ μμου στειλει πρωσοπικο μηνυμα!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πέρασα μια βόλτα από κεί (στο πάνω μαγαζί) κατά τις 8 το απογευματάκι έπειτα από 1-2 μπυρίτσες και είχε ήδη 3-4ς συναγωνιστές
Φιλε μου εδω ειναι λαθος topic.
Πριν αρχίσεις το τρολάρισμα καλό θα ήταν να διαβάζεις τουλάχιστον τους τίτλους των θεμάτων που ποστάρεις!

[size=10pt]Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο![/size]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πραγματικό ύψος (γαμώ τα υπερντακούνια) φαντάζομαι γύρω στο 1.70, στήθος λόγω της Ιρένας στην μνήμη μου έχει καταγραφεί ως μικρό, μάτια σκούρα αλλά όλα αυτά απο απόσταση και μιας και δεν ήταν του στυλ μου δεν συγκράτησα πολλά όπως είναι και προφανές από τον αέρα απόλυτης αβεβαιότητας που αποπνέει η περιγραφή μου.  :hmm:

Οκ!!!Μαλλον δεν επεσα μεσα!!!
Μηπως προσεξες αν ηταν σιλικονη?

Μετα απο "ερευνα" :2funny: το πιθανοτερο ειναι να ηταν η Νινα, η οποια εχει αλλαξει χτενισμα , ετσι οπως την ειδα το Σαββατο στο Βουνο, οπου εργαζεται σαν Μιρελα.
Πραγματι εχει γινει μελαχρινή με καρε μαλια, οπως αναφερει ο φιλος μας.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βρε τύποι στη Κατεχάκη παίζουν 2 studio το ένα απέναντι απο το άλλο.

έχουμε επισκέπτες?


ποιο είναι το site του 2ου μαγαζιου?
Την περασμενη Κυριακη επισκευτηκα το κατεχακη 5, συγκεκριμενα την Ζλατα.
Υπαρχει η σχετικη κριτικη εαν ενδιαφερεσαι για λεπτομεριες.

Και τα δυο studio εχουν site στις κυριες.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αμάν κι'εσύ βρε παιδί μου, τον πήρες απ'τα μούτρα τον νέοπα. :2funny:
Ευγενικα πιστευω μιλησα και εξηγησα και τον λογο για τον οποιο του το ειπα!
Το συγκεκριμενο ποστ το εκανε ακριβως αμεσως μετα την ημερησια ενημερωση για μπουρδελα!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Πειτε μας κανας παλιοσειρας αξιοπιστος (μη γαμησουμε λαθος γκομενα,γιατι το 50ευρω σπαζινει)
Τσεγιεν,λαμβανεις...?
άλλος ρώτησε εσύ απαντάς
(ενώ ήδη έχω συμπληρώσει)..
άμα δε γουστάρεις αναξιοπιστία  
μην τη διαβάζεις.. τόσο απλά.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μια Νεφελη που ειναι στο Παιωνιου και στο Θησεως 79 ειναι η ιδια που ηταν στο Θησεως 35? :think:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
ρε ειδήμονες, αυτή τη σουηδέζα Σάντυ που παίζει σήμερα στο Τριγγέτα την έχει πάρει κανείς; Τούμπανο δείχνει...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Μια Νεφελη που ειναι στο Παιωνιου και στο Θησεως 79 ειναι η ιδια που ηταν στο Θησεως 35? :think:

σπουνάκο, πρέπει να είναι η ψηλή που δούλευε παλιά στη Δευκαλίωνος, στο Συγγρού 243 (αλήθεια παίζουν ακόμα αυτά τα δύο;) και μετά Παιωνίου με άλλο όνομα που τώρα μου διαφεύγει
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
σπουνάκο, πρέπει να είναι η ψηλή που δούλευε παλιά στη Δευκαλίωνος, στο Συγγρού 243 (αλήθεια παίζουν ακόμα αυτά τα δύο;) και μετά Παιωνίου με άλλο όνομα που τώρα μου διαφεύγει
Πρπει να παιζουν ακομα αυτα νομιζω!!!

Ποτε ακριβως επαιζε εκει θυμασαι?Ειναι μιλφ αυτη με πολυ καλα ελληνικα?
Στις κυριες παντως δουλευει ως Νεφελη στο Παιωνιου!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μετα απο "ερευνα" :2funny: το πιθανοτερο ειναι να ηταν η Νινα, η οποια εχει αλλαξει χτενισμα , ετσι οπως την ειδα το Σαββατο στο Βουνο, οπου εργαζεται σαν Μιρελα.
Πραγματι εχει γινει μελαχρινή με καρε μαλια, οπως αναφερει ο φιλος μας.
Μαλιστα!!!!
Καμια σχεση με αυτη που μου ηρθε στο μυαλο!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Τώρα θυμήθηκα, Λόρι την έλεγαν
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 15/04 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη/Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αμιρα - www.kassandras3-pano.com/gabriela]Γαβριελα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Μονα/Φλωρα - Ρωξανη/www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Ελπιδα/Ρωξανη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρενατα - Ναταλι/Ελπιδα - Σουεντη/Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Δεσποινα/www.kassandras4.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Σουζη/www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]/Ιβοννη
Κασσανδρας 6: Ιλονα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ/Λολιτα[/URL]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα/Αλεξια[/URL]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Σουζη

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Αλινα - Αλινα/www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
σπουνάκο, πρέπει να είναι η ψηλή που δούλευε παλιά στη Δευκαλίωνος, στο Συγγρού 243 [glow=red,2,300](αλήθεια παίζουν ακόμα αυτά τα δύο)[/glow] και μετά Παιωνίου με άλλο όνομα που τώρα μου διαφεύγει
Παίζουν..δυστυχώς, με τις ίδιες μπαζόλες και τη decadance κατάσταση... :-
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom