Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

msc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε ειδήμονες, αυτή τη σουηδέζα Σάντυ που παίζει σήμερα στο Τριγγέτα την έχει πάρει κανείς; Τούμπανο δείχνει...

την εχω παρει φιλε εγω την σαντυ.Φατσα μετρια πολυ αγρια θα την χαρακτηριζα απο σωμα καλο σχετικα και ψιλη.Στο δωματιο παντως μετρια πραγματα αλλα πολυ βρωμα ρε φιλε.Ισως να φταιει που πηγα προς το τελος της βαρδιας της.παντως δεν θα την ξανατιμησω ουτε με σφαιρες τη συγκεκριμμενη
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
- Θησέως 40: Αλίνα, Μαρία, Άρτεμις όχι για 50 ευρώ
-Θησέως 79: Κλεοπάτρα πετίτ ασπρουλιάρικο μελαχρινό και Ναταλί μελαχρινό με πιασιματάκια, αρκετά σέξυ αλλά 50 ευρώ με τίποτα
-Αριστοτέλους 6 Εμμανουέλλα, ξανθό ομοιάζον με τραβέλλι
-Συγγρού 144 Ιζαμπέλλα, τσιγγάνα ψηλή μεν, άσχημη δε
-Τριγγέτα η "σουηδέζα" Σάντυ, άγρια χαρακτηριστικά, κοκκινομάλλικο μιλφ, φαντάζομαι όπως τα περιγράφει ο msc
-Ιεροφαντών 9 η μιλφοαμάντα
-Κασσάνδρας 6 η Ιλόνα, μελαχρινό πετιτ έκφυλο με τατού στη μέση, γνωστή από Φυλής αλλά δεν θυμάμαι από πού
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 15/04 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη/Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αμιρα - www.kassandras3-pano.com/gabriela]Γαβριελα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Μονα/Φλωρα - Ρωξανη/www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Ελπιδα/Ρωξανη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρενατα - Ναταλι/Ελπιδα - Σουεντη/Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Δεσποινα/www.kassandras4.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Σουζη/www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]/Ιβοννη
Κασσανδρας 6: Ιλονα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ/Λολιτα[/URL]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα/Αλεξια[/URL]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/elena]Ελενα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Σουζη

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Αλινα - Αλινα/www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url]
Aλλαγη:

Βριλησου 60(κατω): Μαριανα - Λολιτα - Ιρενα/Αλεξια
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
:smitten: :smitten: :smitten: Καλημέρα  :smitten: :smitten: :smitten:


Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00      ΣΟΦΙΑ                                    :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ          ΒΕΡΟΝΙΚΑ            :fuck1:


Αριστομενους 72                Πρωί      ΑΝΝΕΤΑ                  βράδυ        ΛΙΖΑ          :tits:
         

Κωνσταντινουπολεως  94          10.00 εως  20.00      ΕΥΑ                                        :kissass:

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Ωραια παω τωρα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny:



Υ.Γ. Κατι μου λεει οτι ειδε την Εμμανουελα και δεν ειναι σε καμια περιπτωση τραβελι.......γι'αυτο και ρωταω!!!

ποια εμμανουέλλα; δουλεύει αλλού;
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αστο....μην ψαχνεις αδικα....αυτην ειδες!!! :)

Ειχε περασει απο εκει νωριτερα καποιος φιλος μας και μολις με ενημερωσε!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Αστο....μην ψαχνεις αδικα....αυτην ειδες!!! :)

Ειχε περασει απο εκει νωριτερα καποιος φιλος μας και μολις με ενημερωσε!!!

δεν είναι τραβ δηλαδή; τεσπα, όχι οτι μου άρεσε κιόλας αλλά κάυι η σιλικόνη στα χείλια και κάτι που δεν μίλησε στο σαλόνι μου έδωσαν αυτή την εντύπωση
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
δεν είναι τραβ δηλαδή; τεσπα, όχι οτι μου άρεσε κιόλας αλλά κάυι η σιλικόνη στα χείλια και κάτι που δεν μίλησε στο σαλόνι μου έδωσαν αυτή την εντύπωση
Οχι δεν ειναι......πολλοι εχουν μπερδευτει με αυτην!!!!Βαζω και εμενα μεσα γιατι μου ειχε περασει απο το μυαλο οταν την ειχα πρωτοδει!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.275
Πόντοι
25.467
δεν είναι τραβ δηλαδή; τεσπα, όχι οτι μου άρεσε κιόλας αλλά κάυι η σιλικόνη στα χείλια και κάτι που δεν μίλησε στο σαλόνι μου έδωσαν αυτή την εντύπωση

Οχι δεν ειναι......πολλοι εχουν μπερδευτει με αυτην!!!!Βαζω και εμενα μεσα γιατι μου ειχε περασει απο το μυαλο οταν την ειχα πρωτοδει!!!

Ο αγαπητός κουτάλας έχει δίκιο. Δέν είναι. Αλλά πρέπει να παραδεχθούμε ότι η εμφάνισή της, πράγματι τραβελοφέρνει.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Στις κυρίες υπάρχει μια Νατάσα στο Σερβίων, Ηλία Ηλιού, Θησέως 365 και Λουκιανού. Είναι η γνωστή πεταλούδα; :think:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Στις κυρίες υπάρχει μια Νατάσα στο Σερβίων, Ηλία Ηλιού, Θησέως 365 και Λουκιανού. Είναι η γνωστή πεταλούδα; :think:
Οχι!!!!
Οι φωτο τουλαχιστον δεν εχουν καμια σχεση με την "Πεταλουδα"!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Σας ευχαριστώ τα μάλα, αγαπητέ!!! :grin:
Να ειστε καλα κυριε μου!!! :)
Ο αγαπητός κουτάλας έχει δίκιο. Δέν είναι. Αλλά πρέπει να παραδεχθούμε ότι η εμφάνισή της, πράγματι τραβελοφέρνει.
Συμβουλη μου προς τα μαγαζια που δουλευει αν διαβαζουν ειναι να κανουν κατι με το φωτισμο!!!Προσωπικα οταν την ειχα πρωτοδει στο Βουλιαγμενης 68 αυτος ηταν ο λογος που με εκανε να εχω ενδιασμο!!!
Ενω στα Δροσ. 95 και στο Κων/λεως 61 φαινεται ξεκαθαρα οτι δεν ειναι!!!
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Αστο....μην ψαχνεις αδικα....αυτην ειδες!!! :)

Ειχε περασει απο εκει νωριτερα καποιος φιλος μας και μολις με ενημερωσε!!!


καλά ρε toda.εε spoon  ;)..τι πράγμα είναι αυτό....πρακτορείο ειδήσεων...μέσα στα γεγονότα.. :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom