Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
το κυριος το ειπα λογο οτι εισαι απο τους λιγους εδω μεσα π βοη8ας τοσο πολυ  ;) τεσπα κ γω τοσο καιρο αυτο ψαχνω σε στουντιο να βρω μια ομορφη κοπελα οχι μονο το σωμα αλλα σαν συνολο.. 8α 8ελα να ξερα τον λογο γτ δν περασες καλα με την αφροδιτη.. γτ εγω μαζι της εχω παει 3 φορες... σ ευχαριστω εφυγα για αντιοχειας... 8α σε ενημερωσω να σ πω τισ εντυπωσεις μ !!!!
Η Αφροδιτη μαζι μου ηταν αρκετα βιαστικη (ουτε το μπικινι δεν εβγαλε, παρα μονο παραμερησε τα καλυματα), τυπικη (ανηπαρκτα προκαταρκτικα) πολυ διαδικαστικη στο sex.

Δεν αντιλεγω οτι δεν ειναι ομορφη γυναικα, αυτο δεν εχει να κανει. Ομως με εμενα ισως να μην ηταν στην μερα της, η να μην της αρεσε η φατσα μου.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
;)  ;)  ;)  ;)
Γιατι ρε φιλε;
Οι υπολοιποι δεν αξιζουμε να διαβάσουμε τις εντυπώσεις σου;
:2funny:  :2funny:  :2funny:

καλα και εσυ μην παρεξηγησε

εχεις δει εξαλλου αλλη φορα τις εντυπωσεις του?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ηθελα να ξερα τι της εκανες  :cheesy: γιατι ηταν πολυ ψυχρη ρε αδελφακι μου   :grin:
Εκεινη την εποχη το Αγιου Μελετιου ηταν σαν δευτερο σπιτι μου.  :2funny:

Πηγαινα τουλαχιστον μια φορα την εβδομαδα με τα κοριτσια που δουλευαν τοτε (Κατερινα, Νικη, Μιλβα, Βαλεντινα, Zlata, Νατασσα)

Oι υπηρεσιες με ηξεραν με το μικρο μου ονομα (οχι nickname)

Ισως γι΄αυτο.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μα προφανως εκανα χιουμορ, για αυτο και τα  " :2funny: "
Απλα ηταν ο τροπος που το εγραψε!  :grin:

το καταλαβα
εγω παλι εγραψα δηκτικα για την υποσχεση του περι αναμενομενης ενημερωσης
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 14/04  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Βικυ/Λαουρα - Αλεξια/Μαρια Σερβα
Κασσανδρας 3(πανω): Αμιρα - Γαβριελα/Λολιτα - Γαβριελα/Σουζη
Κασσανδρας 4Β(κατω): Μονικα - Ρωξανη/Μαριανα - Ιβονη/Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Βικυ - Ελπιδα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Ρενατα - Αννα - Αννα/Αντζη
Κασσανδρας 6: Ιλονα - Φλωρα/Μονα - Νικολ

Βριλησου 60(κατω): Αλεξανδρα - Μαντονα - Ρωξανη
Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - Ιρενα - Λολιτα
Αλλαγη:

Βριλησου 60(κατω): Αλεξανδρα - Μαριανα - Ρωξανη
Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - Ιρενα/Σουεντη - Λολιτα
 

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Σου ειναι ευκολο να μας κανεις μια περιγραφη της Ναταλί ?

Για  να βοηθησω ειναι ξανθια με μακρυα μαλλιά, εκφυλο προσωπο, κανονικες αναλογιες σωματος?
Ρωταω γιατι η Ναταλί που ξερω και περιγραφω, εχει αποχωρησει απο τον ομιλο Κασσανδρας και θα μου εκανε ιδιεταιρη εντυπωση εαν επεστρεψε.

Όχι μελαχρινή με καρέ μαλί, υπάρχει και η περίπτωση να μην συγκράτησα σωστά το όνομα αν και νομίζω πως ως ναταλί μου την παρουσίασε. Το πρόγραμμα βέβαια γράφει λολίτα, αν η περιγραφή μου σου θυμίζει λολίτα, θα είναι αυτή και θα θυμάμαι λάθος, αλλιώς συνωνυμία.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Όχι μελαχρινή με καρέ μαλί, υπάρχει και η περίπτωση να μην συγκράτησα σωστά το όνομα αν και νομίζω πως ως ναταλί μου την παρουσίασε. Το πρόγραμμα βέβαια γράφει λολίτα, αν η περιγραφή μου σου θυμίζει λολίτα, θα είναι αυτή και θα θυμάμαι λάθος, αλλιώς συνωνυμία.
Κατσε γιατι θα βγαλουμε λαβρακι τωρα.....υψος....ματια...στηθος κλπ θυμασαι?


Απο νωρις το Λολιτα μου πηγε για αλλου!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Πολυ σωστα !!!!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Γιατι το "στιχακι μου" δεν ισχυει μονο για τα καλα, αλλα και για τα ασχημα.

Μπορει με μια κοπελα που θα περασω εγω χαλια, καποιος συναγωνιστης να περασει super.

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Δεν το πιστεύω γιατί κινείται πέρα από τα όρια της κοινής λογικής!! Με αυτή τη λογική, ένα ξενοδοχείο που είναι πρώτης κατηγορίας, θα μπορούσε για κάποιον να είναι δευτέρας, για κάποιον άλλον τρίτης, κ.ο.κ.
 

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματικό ύψος (γαμώ τα υπερντακούνια) φαντάζομαι γύρω στο 1.70, στήθος λόγω της Ιρένας στην μνήμη μου έχει καταγραφεί ως μικρό, μάτια σκούρα αλλά όλα αυτά απο απόσταση και μιας και δεν ήταν του στυλ μου δεν συγκράτησα πολλά όπως είναι και προφανές από τον αέρα απόλυτης αβεβαιότητας που αποπνέει η περιγραφή μου.  :hmm:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πραγματικό ύψος (γαμώ τα υπερντακούνια) φαντάζομαι γύρω στο 1.70, στήθος λόγω της Ιρένας στην μνήμη μου έχει καταγραφεί ως μικρό, μάτια σκούρα αλλά όλα αυτά απο απόσταση και μιας και δεν ήταν του στυλ μου δεν συγκράτησα πολλά όπως είναι και προφανές από τον αέρα απόλυτης αβεβαιότητας που αποπνέει η περιγραφή μου.  :hmm:
Οκ!!!Μαλλον δεν επεσα μεσα!!!
Μηπως προσεξες αν ηταν σιλικονη?
 

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το πιστεύω γιατί κινείται πέρα από τα όρια της κοινής λογικής!! Με αυτή τη λογική, ένα ξενοδοχείο που είναι πρώτης κατηγορίας, θα μπορούσε για κάποιον να είναι δευτέρας, για κάποιον άλλον τρίτης, κ.ο.κ.

Ναι μόνον που μιλάμε για ανθρώπους και την "χημεία" τους σε ίσως το πιο πολύπλοκο κι ιδιαίτερο γεγονός της ζωής. Και ακόμα και στο παράδειγμά σου λανθάνεις. Αν όντως ρωτήσεις 10 ανθρώπους πως τους φάνηκε ένα ξενοδοχείο είναι από πιθανό έως βέβαιο να πάρεις αντιφατικές απαντήσεις. Η μόνη περίπτωση που κάτι τέτοιο δεν ισχύει είναι στις περιπτώσεις εκτός συναγωνισμού, στις πολύ λίγες εξαιρέσεις που θα μπορούσαν να ικανοποιήσουν τον καθένα. Αλλά αυτός δεν είναι ο κανόνας κι ακόμα και τότε πάντα θα βρεθεί ένας κομπλεξικός ή ένας ανικανοποίητος για να εκφράσει αρνητική γνώμη.

Οκ!!!Μαλλον δεν επεσα μεσα!!!
Μηπως προσεξες αν ηταν σιλικονη?

Εμπόδιζε ο αναθεματισμένος στηθόδεσμος αγαπητέ αλλά πιστεύω πως όχι.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ναι μόνον που μιλάμε για ανθρώπους και την "χημεία" τους σε ίσως το πιο πολύπλοκο κι ιδιαίτερο γεγονός της ζωής. Και ακόμα και στο παράδειγμά σου λανθάνεις. Αν όντως ρωτήσεις 10 ανθρώπους πως τους φάνηκε ένα ξενοδοχείο είναι από πιθανό έως βέβαιο να πάρεις αντιφατικές απαντήσεις. Η μόνη περίπτωση που κάτι τέτοιο δεν ισχύει είναι στις περιπτώσεις εκτός συναγωνισμού, στις πολύ λίγες εξαιρέσεις που θα μπορούσαν να ικανοποιήσουν τον καθένα. Αλλά αυτός δεν είναι ο κανόνας κι ακόμα και τότε πάντα θα βρεθεί ένας κομπλεξικός ή ένας ανικανοποίητος για να εκφράσει αρνητική γνώμη.

Εμπόδιζε ο αναθεματισμένος στηθόδεσμος αγαπητέ αλλά πιστεύω πως όχι.

Πολύπλοκο γεγονός είναι η ροή της ζωής, εξέλιξη των ειδών!! Και σίγουρα όχι ένα κατούρημα από τη Μπέττυ στον Στραπονμαν!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Πολύπλοκο γεγονός είναι η ροή της ζωής, εξέλιξη των ειδών!! Και σίγουρα όχι ένα κατούρημα από τη Μπέττυ στον Στραπονμαν!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτό είναι σωστό, αλλά και πάλι εκφράζεις ακραίο παράδειγμα. Ο φετιχισμός αυτού του είδους απλοποιεί σχετικά τα πράγματα. Όταν όμως 90% των περιπτώσεων ο άλλος θέλει αμφίδρομη εμπειρία, δηλαδή να θεωρεί ότι προσφέρει ευχαρίστηση στην κοπέλα και σε όσες περιπτώσεις συμβαίνει η περιγραφή είναι 'σαν να ήμουνα με την κοπέλα μου' είναι αρκετά πιο πολύπλοκο το πράγμα.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Στο συγκεκριμένο στούντιο πας να γευτείς κάτι το διαφορετικό!! Ένα κατούρημα, ένα εξευτελισμό, μια συνουσία με δυο ή τρεις κοπέλες μαζί πίνοντας κόκα κόλα (που άλλωστε πάει με όλα)!!  :2funny: :2funny:
Σίγουρα δεν είσαι με την κοπέλα σου αλλά πρέπει να συμπεριφέρεσαι σαν να είσαι με αυτήν δηλαδή με σεβασμό στη γυναίκα που την πληρώνεις για να ικανοποιήσει τις όποιες φαντασιώσεις σου.
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
καλα και εσυ μην παρεξηγησε

εχεις δει εξαλλου αλλη φορα τις εντυπωσεις του?
συγνωμη π δν περναω ολη την μερα μ στο σαιτ αλλα οταν μπορω να γραψω γραφω οτι μπορω κανω κ ειναι δικαιωμα τ κα8ενος εδω μεσα να γραφει οποτε 8ελει.... :grin:
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον με τη σαμπρινα περασα μπορω να πω καλητερα απο ολες μπορει να γινει η κοπελα σ κ να ξεχασεις οτι εισαι σε στουντιο.... απο τι καταλαβα υπαρχουν κ ατομα π ειναι στο σαιτ κ εχουν παει σχεδον σε ολα τα στουντιο κ δν γραφουν ποτε εντυπωσεις αλλα οπως ειπα ο κα8ενας γραφει σχολιαζει μονο αν 8ελει δν νομιζω να ειναι κ τοσο κακο... αν γραφει πολυ.. αν γραφει λιγο ειναι δικο τ θεμα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom