Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Εισαι σιγουρη?
Ετσι εχει γραφτει στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα:
ναι, Τσεγιεν, τελικα εχεις δικαιο. Μολις τωρα μιλησα μαζι της και μου ειπε τα νεα.
Αλλα σε μπουρδελακι δεν προσφερει τα προγραμματα που προσφερει σε στουντιο.
Καθε πεμπτη απογευμα πηγαινει Κωνσταντινοπολεως 132 και τεταρτη νυχτα- Δροσοπουλου 95. Και τα πρωινα ειναι εκει που ειπες.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αλλα σε μπουρδελακι δεν προσφερει τα προγραμματα που προσφερει σε στουντιο.

Λογικο........
Οτι πληρωνεις παιρνεις.

Εχει γραφτει επισης οτι ακομα ενα κοριτσι απο το Αγιου Μελετιου 37 κανει καποιες βαρδιες εκει.
Η Γιαννα.
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Λογικο........
Οτι πληρωνεις παιρνεις.
κυριε CHEYENNE για την σαμπρινα απο αντιοχειας τι εχεις να πεις εκταος αν εχεις γραψει δν το εχω δει τοτε ζητω συγνομη αλλα 8ελω πολυ την γνομη σ γ αυτην...να σ δωσω να καταλαβεις εγω περναω απιστευτα με την αφροδιτη απο πειραιως 193... ατυτο το στιλ μ θυμιζει κ η σαμπρινα αλλα 8ελω να ακουσω κ εσενα...
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127


Τελικά ο CHEYENNE είναι το Breaking news του  bou   :rockon: :thumbsup: :cool2:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εγω παντως θα τιμησω την μιλφοκατερινα που εχει θρεψει και η κωλαρα της και ειναι σουπερ
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Εχει γραφτει επισης οτι ακομα ενα κοριτσι απο το Αγιου Μελετιου 37 κανει καποιες βαρδιες εκει.
Η Γιαννα.
η γιαννα δυστυχως στο δωματιο δε λεει(την ειχα παρει στη μελετιου 37),σαν κορμι βεβαια ειναι μια χαρα ειδικα σε μπουρδελο,συνισταται αυστηρα για πισωκολλητο λογω θεας..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
κυριε CHEYENNE για την σαμπρινα απο αντιοχειας τι εχεις να πεις εκταος αν εχεις γραψει δν το εχω δει τοτε ζητω συγνομη αλλα 8ελω πολυ την γνομη σ γ αυτην...να σ δωσω να καταλαβεις εγω περναω απιστευτα με την αφροδιτη απο πειραιως 193... ατυτο το στιλ μ θυμιζει κ η σαμπρινα αλλα 8ελω να ακουσω κ εσενα...
Με την Σαμπρινα εχω συναντηθει τρεις φορες.

Θεωρω οτι εχει ενα απο τα ομορφοτερα προσωπα που "κυκλοφορουν" στα strudio της Αθηνας.
Το σωμα της, οντως εχει πολλα κοινα χαρακτηριστικα με της Αφροδιτης (με την οποια εγω ειχα μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου, τελος-παντων)
Η Σαμπρινα ειναι γλυκια, τρυφερη, προσχαρη και με πολυ καλες υπηρεσιες στο δωματιο.
Χαρακτηριστικη περιπτωση gfe.
Υστερει λιγο στο στοματικο, οχι βεβαια οτι ειναι κακο, απλα θα μπορουσε καλυτερα.

Πιστευω θα περασεις καλα.

Φυσικα :
"Αυτά για την εμπειρία μου με την Σαμπρινα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη…."

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ: Δεν χρειαζονται τα "Κυριε" - το "Cheyenne" φτανει. ;)
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
η γιαννα δυστυχως στο δωματιο δε λεει(την ειχα παρει στη μελετιου 37),σαν κορμι βεβαια ειναι μια χαρα ειδικα σε μπουρδελο,συνισταται αυστηρα για πισωκολλητο λογω θεας..
εγω παντως που την ειχα παρει μια φορα στο στουντιο τα εκλαψα τα λεφτακια
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
η γιαννα δυστυχως στο δωματιο δε λεει(την ειχα παρει στη μελετιου 37),σαν κορμι βεβαια ειναι μια χαρα ειδικα σε μπουρδελο,συνισταται αυστηρα για πισωκολλητο λογω θεας..
Αντιθετα εγω ειχα περασει πολυ καλα.

Ακομα μια αποδειξη του :

Αυτά για την εμπειρία μου με την Γιαννα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ναι, Τσεγιεν, τελικα εχεις δικαιο. Μολις τωρα μιλησα μαζι της και μου ειπε τα νεα.
Αλλα σε μπουρδελακι δεν προσφερει τα προγραμματα που προσφερει σε στουντιο.
γλυκουλα μιας που εγινε η αρχη δεν περνας και εσυ απο διδυμου μια φορα τη βδομαδα να σε απολαυσει και ο απλος ελληνας πολιτης  :)
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Φυσικα :
"Αυτά για την εμπειρία μου με την Σαμπρινα και την Αφροδιτη, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη…."

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ: Δεν χρειαζονται τα "Κυριε" - το "Cheyenne" φτανει. ;)
αυτο το ξεχασες να το αναφερεις!
:grin:  :grin:  :grin:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Αντιθετα εγω ειχα περασει πολυ καλα.

Ακομα μια αποδειξη του :

Αυτά για την εμπειρία μου με την Γιαννα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:σωστος
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Αντιθετα εγω ειχα περασει πολυ καλα.

Ακομα μια αποδειξη του :

Αυτά για την εμπειρία μου με την Γιαννα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ηθελα να ξερα τι της εκανες  :cheesy: γιατι ηταν πολυ ψυχρη ρε αδελφακι μου  :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
αυτο το ξεχασες να το αναφερεις!
:grin:  :grin:  :grin:
Πολυ σωστα !!!!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Γιατι το "στιχακι μου" δεν ισχυει μονο για τα καλα, αλλα και για τα ασχημα.

Μπορει με μια κοπελα που θα περασω εγω χαλια, καποιος συναγωνιστης να περασει super.

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Με την Σαμπρινα εχω συναντηθει τρεις φορες.

Θεωρω οτι εχει ενα απο τα ομορφοτερα προσωπα που "κυκλοφορουν" στα strudio της Αθηνας.
Το σωμα της, οντως εχει πολλα κοινα χαρακτηριστικα με της Αφροδιτης (με την οποια εγω ειχα μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου, τελος-παντων)
Η Σαμπρινα ειναι γλυκια, τρυφερη, προσχαρη και με πολυ καλες υπηρεσιες στο δωματιο.
Χαρακτηριστικη περιπτωση gfe.
Υστερει λιγο στο στοματικο, οχι βεβαια οτι ειναι κακο, απλα θα μπορουσε καλυτερα.

Πιστευω θα περασεις καλα.

Φυσικα :
"Αυτά για την εμπειρία μου με την Σαμπρινα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη…."

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ: Δεν χρειαζονται τα "Κυριε" - το "Cheyenne" φτανει. ;)
το κυριος το ειπα λογο οτι εισαι απο τους λιγους εδω μεσα π βοη8ας τοσο πολυ  ;) τεσπα κ γω τοσο καιρο αυτο ψαχνω σε στουντιο να βρω μια ομορφη κοπελα οχι μονο το σωμα αλλα σαν συνολο.. 8α 8ελα να ξερα τον λογο γτ δν περασες καλα με την αφροδιτη.. γτ εγω μαζι της εχω παει 3 φορες... σ ευχαριστω εφυγα για αντιοχειας... 8α σε ενημερωσω να σ πω τισ εντυπωσεις μ !!!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ελα ρε γλυκουλα,μια φορα τη βδομαδα θα ναι μονο,θα σου φερθουμε γλυκα :grin:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πολυ σωστα !!!!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Γιατι το "στιχακι μου" δεν ισχυει μονο για τα καλα, αλλα και για τα ασχημα.

Μπορει με μια κοπελα που θα περασω εγω χαλια, καποιος συναγωνιστης να περασει super.

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
;)  ;)  ;)  ;)

το κυριος το ειπα λογο οτι εισαι απο τους λιγους εδω μεσα π βοη8ας τοσο πολυ  ;) τεσπα κ γω τοσο καιρο αυτο ψαχνω σε στουντιο να βρω μια ομορφη κοπελα οχι μονο το σωμα αλλα σαν συνολο.. 8α 8ελα να ξερα τον λογο γτ δν περασες καλα με την αφροδιτη.. γτ εγω μαζι της εχω παει 3 φορες... σ ευχαριστω εφυγα για αντιοχειας... 8α [size=20pt]σε[/size] ενημερωσω να σ πω τισ εντυπωσεις μ !!!!
Γιατι ρε φιλε;
Οι υπολοιποι δεν αξιζουμε να διαβάσουμε τις εντυπώσεις σου;
:2funny:  :2funny:  :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom