Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
εγώ πάω άμα μου αρέσει η κοπέλα που δουλέβη για τη κοπέλα πάω αλλά αμα το πληρώσω πολύ γιατί να μη τη γαμήσω σε καλό κρεβάτι αλλά να τρίζει ή να είναι το δομάτιο βρόμικο? αμα σε έπρηξα να μη τα κοιτας αυτά που λέω να κοιτάς τα άλλα που τα λένε ωρέα.
Μπραβο παλαμακια!Συγχαρητηρια εισαι μαγκας!Τα μπουρδελα και τα στουντια στην Ελλαδα ετσι ειναι δυστυχως οποιος θελει κατι καλο πρεπει να κοιτα τα call girl και τα city tour.Δυστυχως ετσι ειναι πια.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
εγώ πάω άμα μου αρέσει η κοπέλα που δουλέβη για τη κοπέλα πάω αλλά αμα το πληρώσω πολύ γιατί να μη τη γαμήσω σε καλό κρεβάτι αλλά να τρίζει ή να είναι το δομάτιο βρόμικο? αμα σε έπρηξα να μη τα κοιτας αυτά που λέω να κοιτάς τα άλλα που τα λένε ωρέα.

βρες γκόμενα, πάρε βίζιτα σε 5άστερο, δεν είσαι υποχρεωμένος να ακολουθείς την καταπτωτική πορεία του κοινού στουντιομπουρδελιακού κόσμου...σκέψου ότι όλο αυτό το σκηνικό υπάρχει κόσμος και φλωρόκοσμος  που λόγω του αποστειρωμένου που έχει ζήσει το έχει για πρωτόγνωρο και βιτσιόζικα το γουστάρει.
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
βρες γκόμενα, πάρε βίζιτα σε 5άστερο, δεν είσαι υποχρεωμένος να ακολουθείς την καταπτωτική πορεία του κοινού στουντιομπουρδελιακού κόσμου...σκέψου ότι όλο αυτό το σκηνικό υπάρχει κόσμος και φλωρόκοσμος  που λόγω του αποστειρωμένου που έχει ζήσει το έχει για πρωτόγνωρο και βιτσιόζικα το γουστάρει.
φίλε γκόμενα έχω και τί με αυτό? εγώ πάω εκεί στα μαγαζιά για να γαμήσω πιο ωράιες γκόμενες ή άμα έχω τσακωθεί με τη δικιά μου και δε έχω όρεξη να τη γαμήσω και λοιπόν τι πρέπει να γίνει να με δουλεβουνε εκεί? εγώ λέω ότι όλοι αδώ που λένε έ έτσι είναι τα πράματα τι να κάνουμε άμα πάνε στη καφετέρια και τους πει το γκαρσόνι 5 ευρώ ο φραπές ή άμα πάνε στο γιατρό και τους πεί 50 η επίσκεψη θα κάνουνε μεγάλη φασαρία και θα βγούνε στον αυτιά ν ακάνουνε παράπονα αλλά ότα τους κοροηδέβουνε στα μπουρδέλα όχοι μόνο παράπονο δε κάνουνε αλλά λένε και ευχαριστώ και απο πάνω και αυτό είναι το πρόβλήμα και όχι εγώ που΄λέω εδώ τα παράπονα έτσι λέω εγώ.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
φίλε γκόμενα έχω και τί με αυτό? εγώ πάω εκεί στα μαγαζιά για να γαμήσω πιο ωράιες γκόμενες ή άμα έχω τσακωθεί με τη δικιά μου και δε έχω όρεξη να τη γαμήσω και λοιπόν τι πρέπει να γίνει να με δουλεβουνε εκεί? εγώ λέω ότι όλοι αδώ που λένε έ έτσι είναι τα πράματα τι να κάνουμε άμα πάνε στη καφετέρια και τους πει το γκαρσόνι 5 ευρώ ο φραπές ή άμα πάνε στο γιατρό και τους πεί 50 η επίσκεψη θα κάνουνε μεγάλη φασαρία και θα βγούνε στον αυτιά ν ακάνουνε παράπονα αλλά ότα τους κοροηδέβουνε στα μπουρδέλα όχοι μόνο παράπονο δε κάνουνε αλλά λένε και ευχαριστώ και απο πάνω και αυτό είναι το πρόβλήμα και όχι εγώ που΄λέω εδώ τα παράπονα έτσι λέω εγώ.

Χ Ω Σ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
α, ρε ανεξελεγκτε, λες αληθειες και τις λες στα ισια! ετσι, το 50ρι ειναι πολυ για να σε θεραπευσει ο γιατρος, για το στουντιο ομως ειναι η βαση κι ανεβαινουμε με τα εξτρα.
Καποτε, μια επαγγελματιας μου απαντησε σε ερωτηση μου: εμεις δεν θα εχουμε ποτε κριση! ο κοσμος οσο στριμωχνεται, τοσο εχει αναγκη να ξεδωσει!
ΑΚΟΥΤΕ? αντε και 60 και 70...να ανεβει, θα ερθουμε να ξεδωσουμε.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Μαγκες ο ανεξελεγκτος μιλησε ΤΕΛΕΙΑ, αυτές είναι οι ενστασεις μου σε όλα γυρω από τα στουντιο.
Το εχω θιξει σε θεμα που ανεβασα σχετικα με τις τιμες στον αγοραιο ερωτα, αλλα ολως τυχαιως καποιοι γαμησαν το θρεντ με πλακιτσα , αστειακια του τυπου «αν θες φιλακια βρες γκομενα» και διαφορα ψευτορατσιστικα «αν πεσουν οι τιμες θα γαμανε κι οι Πακιστανοι».
Για να το παμε αναποδα αγαπητοι νταβαδες και αγαπουληδες, το τι βρωμα εχει ο κάθε ανθρωπος και τι αφροδισιο, δεν εχει να κανει με τη φυλη του, αν ηταν ετσι καμια ελλεηνιδα δεν θα ετρεχε στους δερματολογους για ερπη, HPV κλπ…
Δευτερον αγαπουληδες, η σχεση πουτανας-πελατη είναι σχεση εκβιασμου. Οσο της δινεις, τοσο ζηταει. Νομιζετε ότι θα σας ερωτευτει επειδη εσεις ειστε large τυποι? Όχι, απλα θα σας ζητησει παραπανω.
Τριτον : εχει τυχει, γκομενες που δουλεουν στο Μεταξι, να τις πετυχω σε στουντιο. Αρα ταυτοχρονα αναιρουνται και οι μαλακιες τυπου: " αυτή την γαμανε οι Πακιστανοι".
Τεταρτον, ο φιλος εθιξε το θεμα των καθαρων σεντονιων. Δεν εχω δει σε κανενα στουντιο να τα αλλαζουν, οποτε παω μεσα, απλα ισιωνουν το σεντονι.
Επρεπε ναι ή όχι να εχουν όλα ντους? Οποιο δεν εχει, κατ’ευθειαν 30 ευρω και πολλα είναι. Εγω θελω το ντους για να γυριζω σπιτι αφοβα και να ειμαι καθαρος όταν δω τη γκομενα μου, αλλιως παω στο μπουρδελο.
Όχι μονο αυτό, αλλα θα επρεπε να υποχρεουνται και οι πελατες για ντους, μαζι ισως και με την κοπελα. Ρε εχετε καταλαβει τι είναι50 Ευρω? Με αλλα 50 τη φερνεις σπιτι σου και την εχεις μια ωρα, κανεις τα μπανια σου, τη γλυφεις κλπ.Με 50 ευρω πας στο γιατρο, κανεις μια μερα διακοπες .
Και πας στην κάθε σκατογρια και σου λεει ¨απλο 50, και 69 κανει 80? Τι λετε ρε?
Για να γλειψεις δηλαδη, πληρωνεις +30 , οσο το να πας με 2 κοπελες στο Μεταξι ?
Μελι ή χαβιαρι εχει το μουνι της και το πληρωνουμε 30 ευρω ?

Καλυτερα να πρηζουμε, παρα να εξυμνουμε στουντιακια με απλα ωραιες κοπελιτσες. Δε με ενδιαφερει ρε αν στην αναμονη εχει καναπε από δερμα, θελω καθαρο δωματιο και καλη συμπεριφορα μεσα. Τελος.

ΥΓ : για τους «ευαισθητους» που θα ειρωνευτουν ότι οι υπαρχει ακριβεις και κριση και εμεις φωναζουμε για το μουνι, εχω να απαντησω ότι εδώ είναι φορουμ για τον αγοραιο ερωτα και μιλαμε πανω σ’αυτό. Οποιος θελει να παλεψει για κοινωνικα δικαιωματα , υπαρχουν μερη να τα συζητησει και πολύ καλα θα κανει αλλωστε, όπως θα επρεπε ολοι μας να το κανουμε !
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Μαγκες ο ανεξελεγκτος μιλησε ΤΕΛΕΙΑ, αυτές είναι οι ενστασεις μου σε όλα γυρω από τα στουντιο.
Το εχω θιξει σε θεμα που ανεβασα σχετικα με τις τιμες στον αγοραιο ερωτα, αλλα ολως τυχαιως καποιοι γαμησαν το θρεντ με πλακιτσα , αστειακια του τυπου «αν θες φιλακια βρες γκομενα» και διαφορα ψευτορατσιστικα «αν πεσουν οι τιμες θα γαμανε κι οι Πακιστανοι».
Για να το παμε αναποδα αγαπητοι νταβαδες και αγαπουληδες, το τι βρωμα εχει ο κάθε ανθρωπος και τι αφροδισιο, δεν εχει να κανει με τη φυλη του, αν ηταν ετσι καμια ελλεηνιδα δεν θα ετρεχε στους δερματολογους για ερπη, HPV κλπ…
Δευτερον αγαπουληδες, η σχεση πουτανας-πελατη είναι σχεση εκβιασμου. Οσο της δινεις, τοσο ζηταει. Νομιζετε ότι θα σας ερωτευτει επειδη εσεις ειστε large τυποι? Όχι, απλα θα σας ζητησει παραπανω.
Τριτον : εχει τυχει, γκομενες που δουλεουν στο Μεταξι, να τις πετυχω σε στουντιο. Αρα ταυτοχρονα αναιρουνται και οι μαλακιες τυπου: " αυτή την γαμανε οι Πακιστανοι".
Τεταρτον, ο φιλος εθιξε το θεμα των καθαρων σεντονιων. Δεν εχω δει σε κανενα στουντιο να τα αλλαζουν, οποτε παω μεσα, απλα ισιωνουν το σεντονι.
Επρεπε ναι ή όχι να εχουν όλα ντους? Οποιο δεν εχει, κατ’ευθειαν 30 ευρω και πολλα είναι. Εγω θελω το ντους για να γυριζω σπιτι αφοβα και να ειμαι καθαρος όταν δω τη γκομενα μου, αλλιως παω στο μπουρδελο.
Όχι μονο αυτό, αλλα θα επρεπε να υποχρεουνται και οι πελατες για ντους, μαζι ισως και με την κοπελα. Ρε εχετε καταλαβει τι είναι50 Ευρω? Με αλλα 50 τη φερνεις σπιτι σου και την εχεις μια ωρα, κανεις τα μπανια σου, τη γλυφεις κλπ.Με 50 ευρω πας στο γιατρο, κανεις μια μερα διακοπες .
Και πας στην κάθε σκατογρια και σου λεει ¨απλο 50, και 69 κανει 80? Τι λετε ρε?
Για να γλειψεις δηλαδη, πληρωνεις +30 , οσο το να πας με 2 κοπελες στο Μεταξι ?
Μελι ή χαβιαρι εχει το μουνι της και το πληρωνουμε 30 ευρω ?

Καλυτερα να πρηζουμε, παρα να εξυμνουμε στουντιακια με απλα ωραιες κοπελιτσες. Δε με ενδιαφερει ρε αν στην αναμονη εχει καναπε από δερμα, θελω καθαρο δωματιο και καλη συμπεριφορα μεσα. Τελος.

ΥΓ : για τους «ευαισθητους» που θα ειρωνευτουν ότι οι υπαρχει ακριβεις και κριση και εμεις φωναζουμε για το μουνι, εχω να απαντησω ότι εδώ είναι φορουμ για τον αγοραιο ερωτα και μιλαμε πανω σ’αυτό. Οποιος θελει να παλεψει για κοινωνικα δικαιωματα , υπαρχουν μερη να τα συζητησει και πολύ καλα θα κανει αλλωστε, όπως θα επρεπε ολοι μας να το κανουμε !

τα πες όλα μεγάλε. αλλά είμαστε τόσο μακακες που και άλλη μείωση μισθών να γίνει θα δεχόμαστε να γαμάμε πάλι με 50 και πάλι μπάζα. ότι μπαζαρία υπάρχει στο εξωτερικό εδώ την φορτώνουν για να τα οικονομήσουν.......... :headbang: :headbang: :headbang:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Μαγκες ο ανεξελεγκτος μιλησε ΤΕΛΕΙΑ, αυτές είναι οι ενστασεις μου σε όλα γυρω από τα στουντιο.
το τι βρωμα εχει ο κάθε ανθρωπος και τι αφροδισιο, δεν εχει να κανει με τη φυλη του, αν ηταν ετσι καμια ελλεηνιδα δεν θα ετρεχε στους δερματολογους για ερπη, HPV κλπ…
Τελικά μερικοι εδω μέσα δεν καταλαβαίνουν τι θέλουν να πουν οι άλλοι.
Δεν κρίνουμε την εθνικότητα αλλα τον άνθρωπο. Οσο σκληρο και αν ακούγετε και καθόλου ρατσιστης να μην είσαι οταν βλέπεις τους ανθρώπους αυτους να ζουν 20-30 μεσα σε ενα δωμάτιο τότε περιμένεις να είναι και καθαροί; Να μην έχουν καμια ασθένια;
Είμαστε σοβαροί;

Και στο κάτω κάτω όπως είπα και πιο πριν υπάρχουν λύσεις για ολα τα βαλάντια!
Δηλαδη εγω τι να κάνω τώρα με το δικο σας σκεπτικό;
Να βγαίνω στο thread με τις Τουρίστριες και να βρίζω που δεν ρίχνουν τις τιμές και οτι αν θες να πάρεις και κώλο ειναι +50 ή +100 κτλ κτλ κτλ;
Όλοι μας έχουμε φάει φόλες σε στούντιο, τι να κάνουμε τώρα...

Οσον αφορά τις γριες που λες τότε sorry κιολας αλλα εσυ (δεν το λεω προσωπικα) φταις που μπαινεις!
Βλεπω μερικους που λενε πως μπηκαν ενω δεν τους αρεσε η κοπελα..
Που πας τότε ρε μαλάκα αν δεν σου αρεσε η κοπέλα;
Για αυτο σε μενα στις κριτικές μου δεν προκειτε να δεις ποτε κάτω απο 7-8 στην εμφανιση. Γιατι πολύ απλά δεν πρόκειτε να μπω αν την "αξιολογω" για παρακατω! Για στουντιο μιλαω παντα!
Εκτος αν ειναι καμια πολυ ιδιαιτερη περιπτωση σε μπουρδελο οπου πας για πολυ βασικα πραγματα!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
φίλε γκόμενα έχω και τί με αυτό? εγώ πάω εκεί στα μαγαζιά για να γαμήσω πιο ωράιες γκόμενες ή άμα έχω τσακωθεί με τη δικιά μου και δε έχω όρεξη να τη γαμήσω και λοιπόν τι πρέπει να γίνει να με δουλεβουνε εκεί? εγώ λέω ότι όλοι αδώ που λένε έ έτσι είναι τα πράματα τι να κάνουμε άμα πάνε στη καφετέρια και τους πει το γκαρσόνι 5 ευρώ ο φραπές ή άμα πάνε στο γιατρό και τους πεί 50 η επίσκεψη θα κάνουνε μεγάλη φασαρία και θα βγούνε στον αυτιά ν ακάνουνε παράπονα αλλά ότα τους κοροηδέβουνε στα μπουρδέλα όχοι μόνο παράπονο δε κάνουνε αλλά λένε και ευχαριστώ και απο πάνω και αυτό είναι το πρόβλήμα και όχι εγώ που΄λέω εδώ τα παράπονα έτσι λέω εγώ.

δε διαφωνώ πάντως. Αλλά ο αγαπούλης δεν πα να λέμε ότι θέλουμε θα είναι πάντα διαθέσιμος να τα δώσει δίχως να διεκδικήσει τίποτε, επομένως πολύ ορθά και κοφτά ευαγγελιζόμαστε έναν άλλο κόσμο για τον αγοραίο που για να έρθει στα ευρωπαϊκά (Γερμανικά) δεδομένα θέλει άλλα 20 χρόνια.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
δε διαφωνώ πάντως. Αλλά ο αγαπούλης δεν πα να λέμε ότι θέλουμε θα είναι πάντα διαθέσιμος να τα δώσει δίχως να διεκδικήσει τίποτε, επομένως πολύ ορθά και κοφτά ευαγγελιζόμαστε έναν άλλο κόσμο για τον αγοραίο που για να έρθει στα ευρωπαϊκά (Γερμανικά) δεδομένα θέλει άλλα 20 χρόνια.

Μην λες μεγαλες κουβεντες, μη ρισκαρεις προβλεψεις. Ειδικα η Ελλαδα, ειναι χωρα που οσο κι αν βλεπουμε τα πραγματα στασιμα, καποιες φορες παιρνουν φορα και τρεχουν οσο πουθενα αλλου. Σε δυο χρονια μεταβληθηκαμε σε βαλκανικη οικονομια και δεν προκειται λετε να αλλαξει τιποτα στην αγορα του ερωτα?
Λιγη υπομονη, σε λιγο και η γειτονισα θα το δινει για ενα 20ρι η για να της εγκαταστησεις το πλυντηριο!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
δεν με κατάλαβες...δε μιλάω για νοικοκυρά που θα βγει στο κλαρί, αλλά για την προστιθέμενη αξία που μπορεί να πάρει στην απόλαυσή μας το κάθε ευρώ που θα εναποθέσουμε στο μουνί και στο χώρο του κάθε στούντιο-ντέλου-τουρίστριας, στην ποιότητα.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Αυτο λεω, οταν ο ανταγωνισμος ερχεται απο παντου και με ενταση, ολο το συστημα θα αντιδρασει οπως παντα γινεται στην αγορα, μειωση τιμων, αυξηση της ποιοτητας, προσφορα.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ανάλογα με πόσα του περισσεύουν του καθενός, κάνει το κουμάντο του ! Ετσι λοιπον :

Στα μπουρδέλα, πάνε όλοι
το στούντιο όμως, θέλει πορτοφόλι
στα μασάζ οι μερακλήδες
και στα σιτιτούρια,... οι παραλήδες !



:grin:


ΥΓ : Τα είπε και ο lex80 , πολύ-πολύ σωστά !
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Εχω και 3 ερωτήσεις εντελώς εντός θέματος. Σχετικά με τη Μαντόνα, για την οποία γίνεται πολύ ντόρος τελευταία.
Αν ξέρει κάποιος μου λέει :

1. Είναι 40+ βάλε (ηλικία )?
2. Είναι plastic ο βύζος ?
3. Είναι τσουπωτή, ή ευτραφής ?


Γιατί άν στα παραπάνω η  απάντηση είναι ΝΑΙ (έστω σε 2 απο τα 3), για μένα είναι εκτός προδιαγραφών.


Θεν κιού !
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εχω και 3 ερωτήσεις εντελώς εντός θέματος. Σχετικά με τη Μαντόνα, για την οποία γίνεται πολύ ντόρος τελευταία.
Αν ξέρει κάποιος μου λέει :

1. Είναι 40+ βάλε (ηλικία )?
2. Είναι plastic ο βύζος ?
3. Είναι τσουπωτή, ή ευτραφής ?


Γιατί άν στα παραπάνω η  απάντηση είναι ΝΑΙ (έστω σε 2 απο τα 3), για μένα είναι εκτός προδιαγραφών.


Θεν κιού !
Θα σου απαντουσα τωρα αλλα αν δεν την δεις δεν εχει νοημα!!!Ασε που και τα 3 παραπανω θα τα γραψεις στα αρχιδια σου μολις τη δεις μπροστα σου!!! :o!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Θα σου απαντουσα τωρα αλλα αν δεν την δεις δεν εχει νοημα!!!Ασε που και τα 3 παραπανω θα τα γραψεις στα αρχιδια σου μολις τη δεις μπροστα σου!!! :o!!


μακάρι να έχεις δίκιο,....(κάπως δύσκολο το βλέπω-αλλά μακάρι!)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
μακάρι να έχεις δίκιο,....(κάπως δύσκολο το βλέπω-αλλά μακάρι!)
Και κατι ακομα!!!
Στο δωματιο μεσα οταν την δεις απο κοντα ειναι πολυ καλυτερη απ'οτι φαινεται στο σαλονι!!!
Αυτο παρατηρησα εγω!!!
Και μολις στηθει στα 4 και σε αρχισει στην πιπα δεν θα πιστευεις στα ματια σου!!!



Συμφωνεις Cheyenne? :lheel:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τελικά μερικοι εδω μέσα δεν καταλαβαίνουν τι θέλουν να πουν οι άλλοι.
Δεν κρίνουμε την εθνικότητα αλλα τον άνθρωπο. Οσο σκληρο και αν ακούγετε και καθόλου ρατσιστης να μην είσαι οταν βλέπεις τους ανθρώπους αυτους να ζουν 20-30 μεσα σε ενα δωμάτιο τότε περιμένεις να είναι και καθαροί; Να μην έχουν καμια ασθένια;
Είμαστε σοβαροί;

Και στο κάτω κάτω όπως είπα και πιο πριν υπάρχουν λύσεις για ολα τα βαλάντια!
Δηλαδη εγω τι να κάνω τώρα με το δικο σας σκεπτικό;
Να βγαίνω στο thread με τις Τουρίστριες και να βρίζω που δεν ρίχνουν τις τιμές και οτι αν θες να πάρεις και κώλο ειναι +50 ή +100 κτλ κτλ κτλ;
Όλοι μας έχουμε φάει φόλες σε στούντιο, τι να κάνουμε τώρα...

Οσον αφορά τις γριες που λες τότε sorry κιολας αλλα εσυ (δεν το λεω προσωπικα) φταις που μπαινεις!
Βλεπω μερικους που λενε πως μπηκαν ενω δεν τους αρεσε η κοπελα..
Που πας τότε ρε μαλάκα αν δεν σου αρεσε η κοπέλα;
Για αυτο σε μενα στις κριτικές μου δεν προκειτε να δεις ποτε κάτω απο 7-8 στην εμφανιση. Γιατι πολύ απλά δεν πρόκειτε να μπω αν την "αξιολογω" για παρακατω! Για στουντιο μιλαω παντα!
Εκτος αν ειναι καμια πολυ ιδιαιτερη περιπτωση σε μπουρδελο οπου πας για πολυ βασικα πραγματα!
Α γεια σου. :thumbsup:

Θα σταθω λιγο στην καθαριοτητα
Ολα ειναι σχετικα. και τι εννοω:

Καποιος παει στο Μεταξουργειο: Καθαριοτητα αθλια.
Μετα στην Λιοσιων: Καθριοτητα υποτυπωδης
Παει στην Φυλης: καθαριοτητα Ανεκτη (στα περισσουερα εστω)

Και ξαφνικα τον πανε στο "Α" με ντουσιερα studio.
θα εντυπωσιαστει.
Μετα στο "Β"studio με τζακουζι.θα ξετρελαθει.

Ο αλλος που παει στο"Α" studio εξ αρχης, θα πει ΟΚ, μετριο.
Μετα στο "Β" υποφερτο και παει λεγοντας.

Ειναι πως εχει μαθει ο καθενας.
Στις πρωτες μου κριτικες στα studio ο βαθμος στην καθαριοτητα ηταν ιδιεταιρα υψηλος, μιας και ημουν συνηθισμενος απο τα μπουρδελα. Τωρα εχω αλα κρητιρια.

Για να μην παρεξηγηθω:

ΣΑΦΩΣ ΜΑΥΡΟ στα μαγαζια που δεν προσεχουν την καθαριοτητα
ΣΑΦΩΣ ΜΑΥΡΟ στις κοπελες που δεν σεβονται τα λεφτα που τους δινουμε
ΣΑΦΩΣ ΜΑΥΡΟ στις αγενεις υπηρεσιες.

υτα ειναι πραγματα του "αντιστοιχου δημοτικου" και γι΄αυτο δεν τα αναφερω καθε τοσο.
Αλλα τα προγματα ειναι απλα:

Πας, περνας, δεν μενεις ικανοποιημενος, δεν ξαναπας......

Ετσι πιστευω εγω τουλαχιστον.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Και κατι ακομα!!!
Στο δωματιο μεσα οταν την δεις απο κοντα ειναι πολυ καλυτερη απ'οτι φαινεται στο σαλονι!!!
Αυτο παρατηρησα εγω!!!
Και μολις στηθει στα 4 και σε αρχισει στην πιπα δεν θα πιστευεις στα ματια σου!!!



Συμφωνεις Cheyenne? :lheel:
Συμφωνω και επαυξανω.......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ειδικα οταν μου αρχισε και τα προστυχολογα ξεχασα το ονομα μου..........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom