Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Εκει εμεινα μαλακας!!! :rockon:
καλα ρε...
εσυ δεν ειπες οτι περασες απλα απο εξω τις προαλλες;  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:2funny:

Συμφωνω και επαυξανω.......
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ειδικα οταν μου αρχισε και τα προστυχολογα ξεχασα το ονομα μου..........
Εμενα δεν με αρχισε στα μπινελικια ρε...
Γιατι;  :'( :'( :'(

Βασικά δεν μιλήσαμε και πολύ..  :grin:
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
Εχω και 3 ερωτήσεις εντελώς εντός θέματος. Σχετικά με τη Μαντόνα, για την οποία γίνεται πολύ ντόρος τελευταία.
Αν ξέρει κάποιος μου λέει :

1. Είναι 40+ βάλε (ηλικία )?
2. Είναι plastic ο βύζος ?
3. Είναι τσουπωτή, ή ευτραφής ?


Γιατί άν στα παραπάνω η  απάντηση είναι ΝΑΙ (έστω σε 2 απο τα 3), για μένα είναι εκτός προδιαγραφών. ***


Θεν κιού !

1. δε γαμιέται, και με το ενα πόδι στο τάφο ναναι (που λέει ο λόγος), είναι τούμπανο
2. αυτός κιαν είναι τούμπανο...και καλοφτιαγμένος...
3. είναι γυναίκα με το όλα της και οι ποδάρες της πολύ θέμα...

***πήγαινε δες την και αν δε γουσταρεις μη μπεις, δεν εγινε και τίποτα, περί ορέξεως...

Μαντόνα να σου πω κάτι όμως...το ''Μαντόνα'' δε σου πάει καυλα μου. έπρεπε να εχεις διαλέξει ενα ΚΑΛΟ αρχαιοελληνικό όνομα, είναι τα καυλύτερα για γυναίκες
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Πάιδες μόλις γύρισα από μίνι στουντιότσαρκα Κων/λεως και Κασσάνδρας και έπαθα

Κ-Ο-Κ-Ο-Μ-Π-Λ-Ο-Κ-Ο

διότι στο 4πάνω είδα την Αννα αυτό το μελαχροινο μωράκι-καυλάκι
ποπό τι είναι αυτό ρε παιδιά Δ-Ε-Ν  Υ-Π-Α-Ρ-Χ-Ε-Ι αν είναι Ουκρανίδα που διαβάζω δικαιολογείται*....

στο 6 ήταν η Λίζα Ελληνίδα λέει σε ξανθιά έκδοση ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλή! για Ελληνίδα παρά ήταν ΌΜΟΡΦΗ
με όλες τις σαλούφες που βλέπω καθημερινά τριγύρω μου τι να πω άκου Ελληνίδα :2funny: :2funny:


*γνωστός μου που έχει σχέση με Δασκάλα Ουκρανίδα λέει ότι ΔΕΝ είναι μύθος ότι οι Ουκρανίδες είναι ίσως οι πιο ωραίες διότι στο 20ο αιώνα οι άντρες αποδεκατίζοταν σταδιακά για διάφορους λόγους οπότε αυτοί που απέμεναν διάλεγαν τις ομορφότερες και έτσι η ''ράτσα'' ομόρφηνε
ας επιβεβαιώσει κάποιος...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Την ειχα τιμησει πριν απο τις "προαλλες" :tooth:
Ειπα και εγω...

:2funny: :2funny: :2funny:


Μαντόνα να σου πω κάτι όμως...το ''Μαντόνα'' δε σου πάει καυλα μου. έπρεπε να εχεις διαλέξει ενα ΚΑΛΟ αρχαιοελληνικό όνομα, είναι τα καυλύτερα για γυναίκες
Προκειμένου να διάλεγε και αυτη το "Λάουρα" χίλιες φορές Μαντόνα :rockon: :rockon: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ας το κανει "Κασσανδρα"  :2funny:
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Αλλα τα προγματα ειναι απλα:

Πας, περνας, δεν μενεις ικανοποιημενος, δεν ξαναπας......

Ετσι πιστευω εγω τουλαχιστον.
[/quote]

Το θέμα είναι όμως οτι τον άλλο που πέταξε το 50αρικο για το οποίο δούλευε 2 μέρες, δεν τον καλύπτει το ''δεν μενεις ικανοποιημενος, δεν ξαναπας'' ,γιατί τα λεφτά του τα έχει ήδη χάσει...
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Αλλα τα προγματα ειναι απλα:

Πας, περνας, δεν μενεις ικανοποιημενος, δεν ξαναπας......

Ετσι πιστευω εγω τουλαχιστον.


Το θέμα είναι όμως οτι τον άλλο που πέταξε το 50αρικο για το οποίο δούλευε 2 μέρες, δεν τον καλύπτει το ''δεν μενεις ικανοποιημενος, δεν ξαναπας'' ,γιατί τα λεφτά του τα έχει ήδη χάσει...
  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Έμαθες ότι γύρισε η Καρολάιν ε ?  :rolleyes:

Εννοείται..! Είδα κ τις νέες φωτο που έβαλε..! Πολλή κάβλα..! Τελικά μας δούλευε όλους ψιλό-γαζί ότι θα σταματήσει..!
Θα θελα αν δουλεύουν την ίδια μέρα να τις πάρω κ τις δυο, κι αυτή κ τη Μαντόνα για να κάνω σύγκριση..!
Αλλά το πρόβλημα με το Βριλήσσου 60 είναι ότι βγάζει το πρόγραμμα της ημέρας στις 11 το πρωί, κι έτσι είναι δύσκολο να προγραμματίσω επίσκεψη από Θεσ/νικη για να πετύχω την Μαντόνα..! Ειδικά αν δουλεύει πρωινή βάρδια δε γίνεται να προλάβω..! Σήμερα δούλευε πρωί, αν πάλι αύριο δουλεύει πρωί δεν την προλαβαίνω..! Γιατί το σκεφτόμουν να κατέβω το ΣΚ, κ γι' αυτή κ για Κάρολαϊν..!
Στη Σάρα την καινούρια από Συγγρού 144, δεν έχει πάει κανείς..; Κάποιος είπε ότι δεν είναι τόσο καλή όσο στις φωτο..
Κι ήθελα να ρωτήσω κ για μια άλλη Τσέχα, που δα φωτο στο Γκρις Λέιντις..
Μια Αλεξάνδρα ξανθιά με βυζάρες, που 'ναι στο Θησέως 365, την ξέρει κανείς..;
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Για να μην παρεξηγηθω:

ΣΑΦΩΣ ΜΑΥΡΟ στα μαγαζια που δεν προσεχουν την καθαριοτητα
ΣΑΦΩΣ ΜΑΥΡΟ στις κοπελες που δεν σεβονται τα λεφτα που τους δινουμε
ΣΑΦΩΣ ΜΑΥΡΟ στις αγενεις υπηρεσιες.

έτσι... επίσης είναι επαγγελματίες... και πληρώνονται...

το 90% των επαγγελμάτων εαν δεν κάνεις όσο πιο σωστά μπορείς τη δουλειά σου θα σε διώξουν...
γιατί αυτές να είναι η εξαίρεση?


 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Το θέμα είναι όμως οτι τον άλλο που πέταξε το 50αρικο για το οποίο δούλευε 2 μέρες, δεν τον καλύπτει το ''δεν μενεις ικανοποιημενος, δεν ξαναπας'' ,γιατί τα λεφτά του τα έχει ήδη χάσει...
Παντα υπαρχει ρισκο και πιθανοτητα αποτυχιας στις επισκεψεις μας.
Ποτε δεν μπορεις να ξερεις τι σε περιμενει εαν δεν το εχεις δοκιμασει απο πριν.
Ακομα και ενα καποιος γνωστός ή φιλος σου εχει δωσει πληροφοριες.
Γιατι δεν ειναι ολες οι συανντησεις ιδιες.

Ειτε μπουρδελο ειναι αυτο, ειτε studio. είτε ct.....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
έτσι... επίσης είναι επαγγελματίες... και πληρώνονται...

το 90% των επαγγελμάτων εαν δεν κάνεις όσο πιο σωστά μπορείς τη δουλειά σου θα σε διώξουν...
γιατί αυτές να είναι η εξαίρεση?
Ποιος σου το ειπε αυτο?

Τα studio δεν ειναι φιλανθρωπικα ιδρυματα,ουτε οι ιδιοκτητες τους καλοι σαμαριτες....
Απο τις κοπελες που εργαζονατι περιμενουκ ΚΕΡΔΟΣ.
Εαν δεν αποφερουν κερδος: Εφυγαν..........

Για να παραμενουν εκει σημαινει οτι φερνουν λεφτα στο μαγαζι.
Τωρα το πως τα καταφερνουν και φερνουν λεφτα, ενω δεν κανουν καλα την δουλεια τους, ουτε και εγω μπορω να απαντησω......
Μαλλον συμπεριλαμβανονται στο 10% που προανεφερες......
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Ποιος σου το ειπε αυτο?

Τα studio δεν ειναι φιλανθρωπικα ιδρυματα,ουτε οι ιδιοκτητες τους καλοι σαμαριτες....
Απο τις κοπελες που εργαζονατι περιμενουκ ΚΕΡΔΟΣ.
Εαν δεν αποφερουν κερδος: Εφυγαν..........

Για να παραμενουν εκει σημαινει οτι φερνουν λεφτα στο μαγαζι.
Τωρα το πως τα καταφερνουν και φερνουν λεφτα, ενω δεν κανουν καλα την δουλεια τους, ουτε και εγω μπορω να απαντησω......
Μαλλον συμπεριλαμβανονται στο 10% που προανεφερες......

συμφωνώ απολυτα μαζι σου....
απλως...

μιλησα γενικά για επαγγελματίες και για αυτές που δεν είναι σε στούντιο/ρδελο και ειναι πιο ανεξέλεκτες...για να καταλάβουν οι παίχτες πως εαν κάποια δεν κανει καλά την δουλεία της πρέπει να τρώει μαυρο και όχι συγχώρεση απο τους παιχτες...όπως γίνεται σε όλα σχεδον τα επαγγέλματα...

 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το θέμα είναι όμως οτι τον άλλο που πέταξε το 50αρικο για το οποίο δούλευε 2 μέρες, δεν τον καλύπτει το ''δεν μενεις ικανοποιημενος, δεν ξαναπας'' ,γιατί τα λεφτά του τα έχει ήδη χάσει...
Δηλαδή τί προτείνεις σε αυτές τις περιπτώσεις ?
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.907
Πόντοι
5.235
Εχω και 3 ερωτήσεις εντελώς εντός θέματος. Σχετικά με τη Μαντόνα, για την οποία γίνεται πολύ ντόρος τελευταία.
Αν ξέρει κάποιος μου λέει :

1. Είναι 40+ βάλε (ηλικία )?
2. Είναι plastic ο βύζος ?
3. Είναι τσουπωτή, ή ευτραφής ?


Γιατί άν στα παραπάνω η  απάντηση είναι ΝΑΙ (έστω σε 2 απο τα 3), για μένα είναι εκτός προδιαγραφών.


Θεν κιού !
1. 40+ δεν ειναι...θα ελεγα 35
2 ο βυζος ειναι σιλικονη αλλα οπτικα ειναι αρκετα καλος και μεγαλυτερος απο οτι κυκλοφορει Νο 5 :tits2:
3. δεν ειναι τσουπωτη , το αντιθετο μαλιστα...θα την χαρακτηριζα κανονικη προς το αδυνατη

ομως γιατι φοραει πουκαμισο ξεκουμπωτο απο πανω οταν βγαινει στο σαλονι? τι θελει να κρυψει? :think:
γιατι ο προεδρος εγραψε στην κριτικη του "Αγνωστου ηλικιας και φυλλου !!!"  "Μιλαει πολυ προστυχα και καλιαρντα " :think:
"δεν γουσταρει να βγαζει το βρακακι της ( Περιεργο )" :think:

προς θεου δεν γνωριζω "κατι" αλλα εχω μπει σε καποιες σκεψεις... :idiot:
διατηρω ακομα καποιες επιφυλαξεις για τη Μαντονα...ελπιζω να κανω λαθος ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οκ 35 οτι πεις !!! :grin: :grin:
Εφτα πανω εφτα κατω !!!

  http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/12756696121438033822.jpg[/img[/URL]]



     
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.907
Πόντοι
5.235
γαματη την ηλικια...

για την ταμπακιερα δεν λες τιποτα... ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν χρειαζεται να συνδικαλιστουμε και να κατεβουμε με πλακατ στη πλ. Συνταγματος, ριξτε τις τιμες να γαμησει ο λαος. Αρκει να το γραψουμε εδω 10-20, να το σκεφτουν 100-200 και σιγα σιγα να δουν διαφορα τα μαγαζια και να ταρακουνηθουν.
Εγω παντως διακοπτω μεχρι νεωτερας!
μπα....
ο Έλληνας είναι μαλάκας μέχρι τα μπούνια
μόλις λένε όλοι πως δεν θα πάνε, λένε κάποιοι, α,οκ, τώρα θα πάω εγώ γιατί αφού δεν έχουνε πολλούς πελάτες θα με προσέξουνε
αποτέλεσμα το μαγαζί δεν αδειάζει και τελικά δεν αλλάζει πολιτική.

Το ίδιο δεν είχε γίνει με τα μασατζίδικα; πούτσες μπλε. όχι μόνο πάνε και ξαναπάνε, αλλά οι αγαπούληδες δίνουνε και μπουρμπουάρ γιατί τους έφτυσε τον πουτσοκέφαλο και τους άρεσε πολύ
δίνουνε παραπάνω και τα σκάνε γιατί "έχουνε λεφτά" και είναι μάγκες και "κάνουνε έξτρα γούστα".

τα έχουμε χιλιάδες φορές
στην Ελλάδα βρίσκουνε όλοι και τα κάνουνε
και το κακό είναι πως δεν αλλάζει η νοοτροπία του Έλληνα γιατί είναι εαυτούλης. τόσο απλά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom