Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εγω παντως ειμαι σιγουρος για την Madona !!!
Το εγραψα και στην κριτικη μου !! ;)
 

Επισκέπτης
Βριλησσού 57:
Αφου σιχαθηκα το κρατος, ειδα και το τριφυλι να το γλεντανε κατι δανοι, ειπα να αρω το εμπαργκο και να ριξω ενα.
Ο πορνοεξερευνητης μεσα μου με πηγε να δω την Ολιβια...
ΑΣΤΑ...τα π@π@ρια μου κλαστα, που ειπε κι ο Γεωργιου. Τι το θελα?
Εκανα μαλακια που δεν ρωτησα απο πριν. Ρουμανα κλασσικη.
Εκανε ενα τσαλιμακι στο σαλονι και στραβωθηκα. Λεπτη, μελαχροινη, με ναζι, μετριο προσωπο, μικρο βυζακι, κωλαρακι δυνατο και ποδαρες. Υπερβολες στις περιπτυξεις,....
Η γνωστή υποκριτική εκβίαση του ρυθμού!
Πέταξες 50 ευρώ στην Ντανιέλα:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ρε παιδια επειδη το θεμα το εχετε γαμησει και εχει ψοφησει......
Εδω ειναι ενημερωση....
Να το ξαναπώ;  [size=30pt]ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ[/size]

Υπάρχει αντίστοιχο θεμα με τιτλο "Τιμολογιακη πολιτική στουντιο" ή κάπως έτσι!

Απορώ πως δεν έχει καθαρίσει η σαβουρα τόσο καιρό...!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Εγω παντως ειμαι σιγουρος για την Madona !!!
Το εγραψα και στην κριτικη μου !! ;)
Παντως στην κριτική σου γραφεις οτι ειναι αγνωστου φυλλου και μετα λες οτι ειναι βερα γυναικα!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Λεω την δικια μου αποψη η οποια δεν ξερω εαν ειναι σωστη Παιχτη γιατι δεν μου εδειξε την ληξιαρχικη πραξη γεννησης της !!! ;)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Και να στην έδειχνε...δεν θα άλλαζες γνώμη!!!!!! ;)
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Λεω την δικια μου αποψη η οποια δεν ξερω εαν ειναι σωστη Παιχτη γιατι δεν μου εδειξε την ληξιαρχικη πραξη γεννησης της !!! ;)
Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!
Ο καθενας εδω την αποψη του λεει!

Απλα μου χτύπησε στο μάτι διότι το ενα είναι αντίθετο του άλλου!  ;)
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια επειδη το θεμα το εχετε γαμησει και εχει ψοφησει......
Εδω ειναι ενημερωση....
Να το ξαναπώ;  [size=30pt]ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ[/size]
Μην κόπτεσαι lex80...
Έκανα [size=30pt]ενημέρωση[/size] οτι η Ολίβια-Βριλησσού 57 είναι η Ντανιέλα-Φυλής 65 άνω και Φυλής 92 παλαιό.

Σύντομα μηνύματα-άμεση απόρροια της ενημέρωσης είναι αναγκαίο να παρατίθενται εδώ για λόγους νοηματικής συνοχής.Όπως τα ανωτέρω δικά σου.
Εκτενή μηνύματα που συνιστούν πλέον αυτόνομα θέματα με δικά τους νήματα πρέπει να παρατίθενται στα
νήματα που αφορούν.  
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μην μου τριβεσαι Νεωπα !!!

Καλά ντε....μην δαγκώνεις!!!!!! :tickedoff:

dog-cat.jpg
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μην κόπτεσαι lex80...
Έκανα [size=30pt]ενημέρωση[/size] οτι η Ολίβια-Βριλησσού 57 είναι η Ντανιέλα-Φυλής 65 άνω και Φυλής 92 παλαιό.

Σύντομα μηνύματα-άμεση απόρροια της ενημέρωσης είναι αναγκαίο να παρατίθενται εδώ για λόγους νοηματικής συνοχής.Όπως τα ανωτέρω δικά σου.
Εκτενή μηνύματα που συνιστούν πλέον αυτόνομα θέματα με δικά τους νήματα πρέπει να παρατίθενται στα
νήματα που αφορούν.  

Αν μου επιτρέπεται, ο lex80 αναφέρθηκε στην τάση των χρηστών τελευταία να μιλάνε για σχέση απόδοσης-τιμής στο χώρο των στούντιο και το ότι αντί για "Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο" έγινε το thread "Ημερήσιο κράξιμο για στούντιο". Δε νομίζω ότι είχε να κάνει με το δικό σας post, αγαπητέ. Εσείς ήσαστε απόλυτα εντός θέματος :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Λοιπον περα απο την πλακα τωρα η Μαντονα ειναι 100% γυναικα χωρις καμια αμφιβολια!!!
Δεν ειναι καλη στο δωματιο ειναι ξεπετα.
Εχει διαθεση για sex  ειναι trans....
Ειναι τυπικη παμε μαι φορα και φτανει

Ας αποφασισουμε τι θελουμε........


:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:


 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Δεν ειναι καλη στο δωματιο ειναι ξεπετα.
Εχει διαθεση για sex  ειναι trans....
Ειναι τυπικη παμε μαι φορα και φτανει

Ας αποφασισουμε τι θελουμε........


:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Εγώ καταρχάς θεωρητικά μιλούσα.. Όταν τη συναντήσω από κοντά θα σχηματίσω ιδίαν άποψη..!
Απλά απ' την εμπειρία μου γνωρίζω ότι γενικά οι τρανς έχουν μεγαλύτερη διάθεση για σεξ..!
Εμένα προσωπικά δε μ' αρέσει το πολύ άγριο σεξ κ τα βρωμόλογα, πχ. "καριόλη", "καριόλα" κτλ.. Μ' αρέσουν οι πιο χαλαρές φάσεις, αλλά γούστα είναι αυτά..!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ καταρχάς θεωρητικά μιλούσα.. Όταν τη συναντήσω από κοντά θα σχηματίσω ιδίαν άποψη..!
Απλά απ' την εμπειρία μου γνωρίζω ότι γενικά οι τρανς έχουν μεγαλύτερη διάθεση για σεξ..!
Εμένα προσωπικά δε μ' αρέσει το πολύ άγριο σεξ κ τα βρωμόλογα, πχ. "καριόλη", "καριόλα" κτλ.. Μ' αρέσουν οι πιο χαλαρές φάσεις, αλλά γούστα είναι αυτά..!

Νομίζω ότι μιλούσε γενικότερα για το πώς αντιμετωπίζονται ορισμένες εδώ μέσα και όχι για τη Μαντόνα συγκεκριμένα :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγώ καταρχάς θεωρητικά μιλούσα.. Όταν τη συναντήσω από κοντά θα σχηματίσω ιδίαν άποψη..!
Απλά απ' την εμπειρία μου γνωρίζω ότι γενικά οι τρανς έχουν μεγαλύτερη διάθεση για σεξ..!
Εμένα προσωπικά δε μ' αρέσει το πολύ άγριο σεξ κ τα βρωμόλογα, πχ. "καριόλη", "καριόλα" κτλ.. Μ' αρέσουν οι πιο χαλαρές φάσεις, αλλά γούστα είναι αυτά..!
Δεν αναφερθηκα προσωπικα σε εσενα.
Ηταν μια ευκαιρια να τοποθετηθω στην διαφορετικοτητα με την οποια αντιμετωπιζει ο καθενας μας, διαφορες καταστασεις.

Αλλα οπως πολυ σωστα ειπες: "γουστα ειναι αυτα" και οπως λεει και ενας καλος μου φιλος :

"De gustibus et de coloribus non est dispumatndum", δηλαδη για τα γουστα και τα χρωματα, δεν σηκωνει συζητηση.
 

Zuko

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Αναμικτη εμπερία η σημερινή.Τι εννοώ?Η Αννα Μαρία σαφώς υστερεί απο εμφανιση εναντι καποιων αλλων αλλα αποδειχτηκε πολύ καλή σε υπηρεσίες.Αλλα αντικειμενικα οσο καλη και να ειναι και παλι δεν νομιζω οτι ειναι για ολα τα γουστα.Για οσους ζητανε ακρως εμφανίσιμες δεν συστίνεται αλλά για μερακλήδες νομίζω είναι καλή!  :cheesy:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σημερινη βραδυνη επισκεψη στην Σοφια-Γικο -Λυν.
Εμφαβως βελτιωμενη συγκριτικα με την πρωτη μας συνευρεση.
Αξιοπιστη επιλογη.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom