Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
όλα καλά και όλα ωρέα με την ενημερώση αλλά εγώ θέλω να πώ δυο πράγματα για τα στούντιο για να ακούσουνε οι φίλοι εδώ αλλά και τα αφεντικά των μαγαζιών γιατι το πράμα έχει παραγίνει νομίζο. Εγώ επειδή είμαι χαζός μάλον ακόμα δεν έχω καταλάβει ΄κάποια πράματα. πρώτο πωε γίνετε ένα μαγαζί να λέει οτι είναι στούντιο αμα είναι σα μπουρδέλο απο εμφάνιση/ όποιοσ θέλει δηλαδή το μπουρδέλο του αλλάζει όνομα το λέει στούντιο και αντι για 20 πάιρνει 50? τόσο έυκολο είναι? δε πρέπη να λεχει διαφορά? και μη μου πείτε οτι διαφορά είναι οτι η κοπέλα κάθετε παραπάνω γιατι και σε μπουρδέλο αμα πας και πεις στη κοπέλα αντί για 20 παρε 40 και κάτσε παραπάνω θα κάτσει και πιο πολή ώρα απο οτι στο στούντιο. δευτερο τα σεντόνια κάθε ποτε τα αλλάζουνε στα στούντιο? κανονικά θαπρεπε καθε 2-3 πελάτες το πολύ να αλλάζουνε. αυτό θα πει καθαρά νομίζω όχι απλα ισιώνεισ το σεντόνι και τέρμα. τρίτο είναι μεγάλη μαλακία αυτό που γίνετε με της τιμές και μας κοροηδέβουνε πανω στις κάβλες μας. σας έχει τύχει να έχετε δεί της τιμές στο ίντερνετ και να λέει οτι ας πουμε το 69 κάνει 60 ευρώ και αμα πας εκεί να σου λέει η τσατσα οτι κάνει 70 ή 80? γιατή δε βάζουνε μεσα στα μαγαζιά κατάλογο με της τιμές να ξέρουνε όλοι ποσο πάει και να μη τους κοροηδέβει η τσατσα? αυτό κακο κανει στο μαγαζί να το ξέρουνε τα αφεντηκά αμα δε τους πειράζη σημένει οτι ξέρουνε οτι γίνετε και δε μιλανε.τέταρτο δε μπορώ να καταλάβω με ποιο τρόπο βγάζουνε της τιμές δηλαδή αμα τη γαμησω κανονικά κανει 50 αλλά αμα της γλείψω και το μουνί κάνει 60 ή 70? γιατί αυτή δε θα περάσει πιό καλά αμα της κάνω γλειφομούνι? αυτό γιατί μου το χρεώνεις παραπάνω? και η μεγάλη πλάκα είναι αμα κανει σεξ σόου λέει κάνει 80? γιατί ρε κανει 80? επειδή θα γαμηθεί μόνη της και γω θα κοιτάω?πάει πιο πολύ το μάτι απο το γαμήσι? τι μαλακίες είναι αυτές? σε μερικά που έχουνε τζακούζι λεει αμα πας κάνει 100. επειδή θα τη πλύνω κιόλας το πληρώνω διπλή τιμή? ή επειδή θα κάτσει 5 λεπτά στο τζακούζι παεί η τιμή διπλή? η πιο μαλακία είναι αυτό που λέει αυταρχικό. άμα δηλαδή τη γαμήσει ο άντρας τη γυνάικα κάνει 50 άμα τον γαμήσει αυτ΄λη πάει 80? γιατί? δε τοχω καταλάβει ακόμα αλλά πιστέβω οτι σε πιάνουνε πάνω στη κάβλα σε όλα και σε κοπανάνε στο κεφ΄άλι.πεμπτο  σε κάποια μαγαζιά που δουλέβουνε τραβεστί  γιατή δε το λένε απο την αρχή στο κόσμο? το τι κανει κάποιος και τι του αρέσει είναι δικάιωμά του αλλά εμένα που δε μου αρέσει αυτό και μεσα στα σκοτάδια δε τη δω καλά τη κοπέλα και μπώ και μετά μάθω οτι είναι τραβέλι ξέρετε τι πλάκα θα πάθω? εμένα δε με σκέφτεστε μόνο τη κονόμα κοιτάτε? Δε ξέρω αλλά εμένα η φάση μου θημίζη το ανέκδοτο που λέει τι διαφορά εχει μια ροσίδα από μια ουκρανέζα και λεει 20 ευρώ δηλάδή μόνο στη τιμή. το ίδιο γίνετε και με τα μπουρδέλα και τα στούντιο λέω εγώ και είνε μαλα΄κια. τα στόυντι ο λέω εγώ οτι πρέπει να είναι 10 φορές καλύτερα από τα μπουρδέλα για να ζητάνε παραπάνω λεφτά αλλιώς πάς στο μπουρδέλο και τα κάνεις όλα με λιγότερα λεφτά  και ξέρεις απο πρίν οτι δε θα είναι ουτε πολή καθαρά ούτε πολή πολητελίας αλλά για το γαμήσι πας οχι για να δείς το ντεκόρ έτσι πιστέυω.
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
Απο ότι βλέπω, δεν είμαι ο μόνος που έχει τέτοιου είδους παράπονα. Απλά και για να μη θεωρηθεί ότι τα έχω με κάποιο μαγαζί συγκεκριμένα, θα σας πω σε γενικές γραμμές τις δικές μου παρατηρήσεις.
επίπεδο γυναικών: νομίζω ότι ένα στούντιο του 50αρικου οφείλει να φέρνει τον αφρό από γυναίκες! Εδώ στην ελλάδα βλέπουμε να έχει πιο όμορφες στη φυλής και σε κάποια στούντιο να έχει γυνάικες που μαζεύουνε ένσημα για σύνταξη! Γιατί πρέπει κάποιος να πληρώνει 50άρικα για να πηδάει πουρά? επειδή θα μέινη 5 λεπτά παραπάνω στο δωμάτιο? Και η δικαιολογία που έχω ακούσει από συγκεκριμένους ιδιοκτήτες είναι και καλά οτι περι ορέξεως... Τελείως άκυρη δικαιολογία! Όπως όταν πάς σε ένα ακριβό εστιατόριο απαιτείς να σε σερβίρουν καλό φαγητό και ξέρεις οτι θα το πληρώσεις πιο ακριβά και δε περιμένεις να συ βγάλουνε σουβλάκια στη λαδόκολα, έτσι και στο στούντιο περιμένεις να δείς κομμάτια που δεν τα βλέπεις στη φυλης και το μεταξουργείο. Αλλιώς ποιος ο λόγος να πληρώσεις παραπάνω για κάτι που δεν είναι εξαιρετικό?
καθαριότητα: σίγουρα τα περισσότερα στούντιο είναι καινούρια και γιαυτό είναι ακόμη καθαρά (με εξαίρεση κάποια παλιότερα). Έχει δεί ποτε κανείς την τσατσά να αλλάζει σεντόνια? Εγώ τουλάχιστο όσες φορές έχω πάει (και ειναι πολλες) ποτέ δεν έχω πετύχει την ώρα που περιμένω στο σαλόνι μια τσατσα να άλλάζει σεντόνια. Τι διάολο? τόσο καντέμης είμαι? κάθε πότε τα αλλάζουνε?
υπηρεσίες: πιστεύω πως στα στούντιο τουλάχιστο, ο χρόνος δε θα πρέπι να μετριέται με τα λεπτά αλλά με το αν θα τελειώσει ο πελάτης. Επίσης είναι απαράδεκτο οι κοπέλες να είναι κουρασμένες και βαριεστημένες ή να χρησιμοποιουν σα δικαιολογία οτι δουλεύουν και αλλού ή οτι είχε πολύ δουλεια σημερα. Δε σε αναγκάζει κανεις κοπέλα μου να δουλεύεις σε 2 ή 3 μαγαζιά ταυτόχρονα, εσύ το κάνεις γιατι τα κονομάς! Δε σου φταίω εγώ μετά να με ξεπετάς επειδή είσαι και καλά κουρασμένη! Κουράστηκες? οκ, σταμάτα και πήγαινε σπίτι σου! τι τις θες τις διπλοβάρδιες? Επίσης είναι απαράδεκτο να λέει στο σαλόνι η κοπέλα οτι τα κάνει όλα και να σε κοροϊδευει και μεσα στο δομάτιο να κάθετε σα σακί και να σου ανοίγει μόνο τα πόδια! Εμένα μου έχει τύχει να μη τελιώσω και οταν έκανα τα παράπονα στις τσατσάδες, μου έλεγαν οτι αφού σου πήρε πίπα δε μπορεί να πάρεις τα λεφτά σου πίσω! ωραία δικαιολογία! με 3 δευτερόλεπτα πιπα καβατζώνει η άλλη το πενηντάρικο και μετά στη μουνάρα της!
ψωνισμα: είναι κάποιες που επειδή έχουν γίνει γνωστές με τοενα ή αλλο τρόπο, την έχουνε δει πορνοστάρ! και συνήθως ειναι αυτές που έχουνε και τις χειρότερες υπηρεσίες! εντάξει, καλό πράμα να λέμε και μια κουβέντα στο μπουρδέλα αλλά δε σημαίνει οτι γιναμε και κολλητοί! εγώ έρχομαι να σε γαμησω και να περάσω όμορφα, καθε φορα που έρχομαι, δε μπορει να απαιτεις τη κατανοηση μου στο ονομα της ανυπαρκτης φιλιας μας! εσύ αφου εισαι φιλη μου γιατι δε καθεσαι μιση ωρα ας πουμε παραπανω στο δωματιο?
το οτι κάποια μαγαζιά για να δικαιολογήσουν τις κακες υπηρεσίες έχουν μετατραπέι σε μπαράκια δε μου λεει τιποτα. Η δου΄λεια του στουντιο ειναι να γαμας και να περνας ωραια. αμα θελω να πιο μπύρα ή σαμπάνια ή να φάω κλαμπ σαντουϊτς πάω αλλού που εκει δε γαμας αλλα τρως!Στο στούντιο παω να γαμησω, και για να το πληρωσω και ακριβα σημαινει οτι θελω και να περασω καλυτερα απο το μπουρδελο! Απλα πραματα, δε μπορω να καταλαβω πως εδω περα ακόμη και αυτά δε μπορουν να ισχυουν!

συγνώμη αν σας κουρασα αλλα για μενα το κακο εχει παραγινει πια
Εμενα πρωσοπικα ΚΑΘΟΛΟΥ τα καλυτερα γαμησια μου τα εχω ριξει μπουρδελα και οχι σε στουντιο...που εχω παει και στισ 2 κατηγοριεσ εξισου πολλεσ...απλα μια προσωπικη αποψη...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
όλα καλά και όλα ωρέα με την ενημερώση αλλά εγώ θέλω να πώ δυο πράγματα για τα στούντιο για να ακούσουνε οι φίλοι εδώ αλλά και τα αφεντικά των μαγαζιών γιατι το πράμα έχει παραγίνει νομίζο. Εγώ επειδή είμαι χαζός μάλον ακόμα δεν έχω καταλάβει ΄κάποια πράματα. πρώτο πωε γίνετε ένα μαγαζί να λέει οτι είναι στούντιο αμα είναι σα μπουρδέλο απο εμφάνιση/ όποιοσ θέλει δηλαδή το μπουρδέλο του αλλάζει όνομα το λέει στούντιο και αντι για 20 πάιρνει 50? τόσο έυκολο είναι? δε πρέπη να λεχει διαφορά? και μη μου πείτε οτι διαφορά είναι οτι η κοπέλα κάθετε παραπάνω γιατι και σε μπουρδέλο αμα πας και πεις στη κοπέλα αντί για 20 παρε 40 και κάτσε παραπάνω θα κάτσει και πιο πολή ώρα απο οτι στο στούντιο. δευτερο τα σεντόνια κάθε ποτε τα αλλάζουνε στα στούντιο? κανονικά θαπρεπε καθε 2-3 πελάτες το πολύ να αλλάζουνε. αυτό θα πει καθαρά νομίζω όχι απλα ισιώνεισ το σεντόνι και τέρμα. τρίτο είναι μεγάλη μαλακία αυτό που γίνετε με της τιμές και μας κοροηδέβουνε πανω στις κάβλες μας. σας έχει τύχει να έχετε δεί της τιμές στο ίντερνετ και να λέει οτι ας πουμε το 69 κάνει 60 ευρώ και αμα πας εκεί να σου λέει η τσατσα οτι κάνει 70 ή 80? γιατή δε βάζουνε μεσα στα μαγαζιά κατάλογο με της τιμές να ξέρουνε όλοι ποσο πάει και να μη τους κοροηδέβει η τσατσα? αυτό κακο κανει στο μαγαζί να το ξέρουνε τα αφεντηκά αμα δε τους πειράζη σημένει οτι ξέρουνε οτι γίνετε και δε μιλανε.τέταρτο δε μπορώ να καταλάβω με ποιο τρόπο βγάζουνε της τιμές δηλαδή αμα τη γαμησω κανονικά κανει 50 αλλά αμα της γλείψω και το μουνί κάνει 60 ή 70? γιατί αυτή δε θα περάσει πιό καλά αμα της κάνω γλειφομούνι? αυτό γιατί μου το χρεώνεις παραπάνω? και η μεγάλη πλάκα είναι αμα κανει σεξ σόου λέει κάνει 80? γιατί ρε κανει 80? επειδή θα γαμηθεί μόνη της και γω θα κοιτάω?πάει πιο πολύ το μάτι απο το γαμήσι? τι μαλακίες είναι αυτές? σε μερικά που έχουνε τζακούζι λεει αμα πας κάνει 100. επειδή θα τη πλύνω κιόλας το πληρώνω διπλή τιμή? ή επειδή θα κάτσει 5 λεπτά στο τζακούζι παεί η τιμή διπλή? η πιο μαλακία είναι αυτό που λέει αυταρχικό. άμα δηλαδή τη γαμήσει ο άντρας τη γυνάικα κάνει 50 άμα τον γαμήσει αυτ΄λη πάει 80? γιατί? δε τοχω καταλάβει ακόμα αλλά πιστέβω οτι σε πιάνουνε πάνω στη κάβλα σε όλα και σε κοπανάνε στο κεφ΄άλι.πεμπτο  σε κάποια μαγαζιά που δουλέβουνε τραβεστί  γιατή δε το λένε απο την αρχή στο κόσμο? το τι κανει κάποιος και τι του αρέσει είναι δικάιωμά του αλλά εμένα που δε μου αρέσει αυτό και μεσα στα σκοτάδια δε τη δω καλά τη κοπέλα και μπώ και μετά μάθω οτι είναι τραβέλι ξέρετε τι πλάκα θα πάθω? εμένα δε με σκέφτεστε μόνο τη κονόμα κοιτάτε? Δε ξέρω αλλά εμένα η φάση μου θημίζη το ανέκδοτο που λέει τι διαφορά εχει μια ροσίδα από μια ουκρανέζα και λεει 20 ευρώ δηλάδή μόνο στη τιμή. το ίδιο γίνετε και με τα μπουρδέλα και τα στούντιο λέω εγώ και είνε μαλα΄κια. τα στόυντι ο λέω εγώ οτι πρέπει να είναι 10 φορές καλύτερα από τα μπουρδέλα για να ζητάνε παραπάνω λεφτά αλλιώς πάς στο μπουρδέλο και τα κάνεις όλα με λιγότερα λεφτά  και ξέρεις απο πρίν οτι δε θα είναι ουτε πολή καθαρά ούτε πολή πολητελίας αλλά για το γαμήσι πας οχι για να δείς το ντεκόρ έτσι πιστέυω.

+1000000000000 o μάγκας τα πε όλα..ΘΕΟΣ... ελπίζω και εύχομαι να τα διαβάσει κανάς υπεύθυνος στούντιο αυτά...και να μη βγούν κρυφονταβάδες του σιτε να λογοκρίνουν... :idiot:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
Προ 2 εβδομάδων σε επίσκεψη μου και κατάθεση στην Εμμανουέλα Μαρλέν Ισμήνης 2, έχω να τονίσω το ότι από το δωμάτιο υπηρεσίας ακουγότανε μανιωδώς το χτύπημα σε ταμειακή...
Εγώ απόδειξη δεν πήρα, αλλά μπορεί λέτε να κόβουν αποδείξεις εκεί μέσα για φορολογικό λόγο; Και ποιος είναι ο τίτλος; Υπηρεσίες εκτόνωσης;;;

Έχει πέσει και σε κανενός άλλου την αντίληψη το παραπάνω;
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
όλα καλά και όλα ωρέα με την ενημερώση αλλά εγώ θέλω να πώ δυο πράγματα για τα στούντιο για να ακούσουνε οι φίλοι εδώ αλλά και τα αφεντικά των μαγαζιών γιατι το πράμα έχει παραγίνει νομίζο. Εγώ επειδή είμαι χαζός μάλον ακόμα δεν έχω καταλάβει ΄κάποια πράματα. πρώτο πωε γίνετε ένα μαγαζί να λέει οτι είναι στούντιο αμα είναι σα μπουρδέλο απο εμφάνιση/ όποιοσ θέλει δηλαδή το μπουρδέλο του αλλάζει όνομα το λέει στούντιο και αντι για 20 πάιρνει 50? τόσο έυκολο είναι? δε πρέπη να λεχει διαφορά? και μη μου πείτε οτι διαφορά είναι οτι η κοπέλα κάθετε παραπάνω γιατι και σε μπουρδέλο αμα πας και πεις στη κοπέλα αντί για 20 παρε 40 και κάτσε παραπάνω θα κάτσει και πιο πολή ώρα απο οτι στο στούντιο. δευτερο τα σεντόνια κάθε ποτε τα αλλάζουνε στα στούντιο? κανονικά θαπρεπε καθε 2-3 πελάτες το πολύ να αλλάζουνε. αυτό θα πει καθαρά νομίζω όχι απλα ισιώνεισ το σεντόνι και τέρμα. τρίτο είναι μεγάλη μαλακία αυτό που γίνετε με της τιμές και μας κοροηδέβουνε πανω στις κάβλες μας. σας έχει τύχει να έχετε δεί της τιμές στο ίντερνετ και να λέει οτι ας πουμε το 69 κάνει 60 ευρώ και αμα πας εκεί να σου λέει η τσατσα οτι κάνει 70 ή 80? γιατή δε βάζουνε μεσα στα μαγαζιά κατάλογο με της τιμές να ξέρουνε όλοι ποσο πάει και να μη τους κοροηδέβει η τσατσα? αυτό κακο κανει στο μαγαζί να το ξέρουνε τα αφεντηκά αμα δε τους πειράζη σημένει οτι ξέρουνε οτι γίνετε και δε μιλανε.τέταρτο δε μπορώ να καταλάβω με ποιο τρόπο βγάζουνε της τιμές δηλαδή αμα τη γαμησω κανονικά κανει 50 αλλά αμα της γλείψω και το μουνί κάνει 60 ή 70? γιατί αυτή δε θα περάσει πιό καλά αμα της κάνω γλειφομούνι? αυτό γιατί μου το χρεώνεις παραπάνω? και η μεγάλη πλάκα είναι αμα κανει σεξ σόου λέει κάνει 80? γιατί ρε κανει 80? επειδή θα γαμηθεί μόνη της και γω θα κοιτάω?πάει πιο πολύ το μάτι απο το γαμήσι? τι μαλακίες είναι αυτές? σε μερικά που έχουνε τζακούζι λεει αμα πας κάνει 100. επειδή θα τη πλύνω κιόλας το πληρώνω διπλή τιμή? ή επειδή θα κάτσει 5 λεπτά στο τζακούζι παεί η τιμή διπλή? η πιο μαλακία είναι αυτό που λέει αυταρχικό. άμα δηλαδή τη γαμήσει ο άντρας τη γυνάικα κάνει 50 άμα τον γαμήσει αυτ΄λη πάει 80? γιατί? δε τοχω καταλάβει ακόμα αλλά πιστέβω οτι σε πιάνουνε πάνω στη κάβλα σε όλα και σε κοπανάνε στο κεφ΄άλι.πεμπτο  σε κάποια μαγαζιά που δουλέβουνε τραβεστί  γιατή δε το λένε απο την αρχή στο κόσμο? το τι κανει κάποιος και τι του αρέσει είναι δικάιωμά του αλλά εμένα που δε μου αρέσει αυτό και μεσα στα σκοτάδια δε τη δω καλά τη κοπέλα και μπώ και μετά μάθω οτι είναι τραβέλι ξέρετε τι πλάκα θα πάθω? εμένα δε με σκέφτεστε μόνο τη κονόμα κοιτάτε? Δε ξέρω αλλά εμένα η φάση μου θημίζη το ανέκδοτο που λέει τι διαφορά εχει μια ροσίδα από μια ουκρανέζα και λεει 20 ευρώ δηλάδή μόνο στη τιμή. το ίδιο γίνετε και με τα μπουρδέλα και τα στούντιο λέω εγώ και είνε μαλα΄κια. τα στόυντι ο λέω εγώ οτι πρέπει να είναι 10 φορές καλύτερα από τα μπουρδέλα για να ζητάνε παραπάνω λεφτά αλλιώς πάς στο μπουρδέλο και τα κάνεις όλα με λιγότερα λεφτά  και ξέρεις απο πρίν οτι δε θα είναι ουτε πολή καθαρά ούτε πολή πολητελίας αλλά για το γαμήσι πας οχι για να δείς το ντεκόρ έτσι πιστέυω.

φίλε ανεξέλεκτε έχεις απόλυτο δίκιο. αν τύχει και πας στο εξωτερικό σε στούντιο θα πάθετε πλάκα. έμενα περίπου τρία χρόνια λονδίνο και είχα μείνει μαλάκας. πεντακάθαρα και οι γκόμενες καμία σχέση. το είχα γράψει και παλιότερα το επίπεδο ιδιαίτερα απο το καλοκαίρι του 2008 έχει πέσει πάρα πολύ και εμείς συνεχίζουμε και πάμε. όλοι απο τις δουλειές έχασαν φράγκα και συνεχίζουυν να πάνε να σκάνε πενηντάρια. αμα ξεκινήσουμε το μπεικοταζ τι θα κάνουν θα αναγκαστούν να το ρίξουν το ποσό. επιπρόσθετα έχουν γεμίσει μπαζόλες και χοντρές. δεν λέω κάποιοι την βρίσκουν με αυτές ο καθένας με τα γούστα του αλλά ρε αλάνια το κακό τώρα έχει παραγίνει. στην ελλάδα τα στουντιο είναι μπουρδέλα που παίρνουν παραπάνω λεφτά και τίποτα άλλο....
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Προ 2 εβδομάδων σε επίσκεψη μου και κατάθεση στην Εμμανουέλα Μαρλέν Ισμήνης 2, έχω να τονίσω το ότι από το δωμάτιο υπηρεσίας ακουγότανε μανιωδώς το χτύπημα σε ταμειακή...
Εγώ απόδειξη δεν πήρα, αλλά μπορεί λέτε να κόβουν αποδείξεις εκεί μέσα για φορολογικό λόγο; Και ποιος είναι ο τίτλος; Υπηρεσίες εκτόνωσης;;;

Έχει πέσει και σε κανενός άλλου την αντίληψη το παραπάνω;

Θα είχε κολήσει το CD με το ΜΟΝΕΥ των PINK FLOYD !!!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ο φιλτατος ανεξελεγκτος, με τον χειμαρωδη λογο και τη μονοκομματη γραφη, τα ειπε ολα.
Χρειαζονται νεοι στο σαιτ, να μας λενε μερικες φορες οτι αυτο που λαμβανουμε σαν δεδομενο, δεν ειναι απαραιτητα και αποδεκτο.
Ειναι μια φρεσκια ματια που μας βγαζει απο τη ρουτινα και δινει την ευκαιρια να αναθεωρησουμε πολλα! Οποιος εχει ζησει στο εξωτερικο, καταλαβαινει.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Φιλε ανεξέλεγκτε δεν ξερω τι μπορει να εχει γινει αλλα μάλλον έχεις περάσει χάλια σε στούντιο και σου βγαίνει όλο αυτό!
Σε μερικά έχεις δίκιο, σε μερικά άδικο. Η δικιά μου εμπειρία απο τα στούντιο γενικά μεχρι στιγμής είναι αρκετά καλή. Οσον αφορα τα προγραμματα και τις τιμές να ξέρεις οτι πάνω κάτω τα μαγαζια τις καθορίζουν, λαμβάνοντας πάντα υπόψιν την γνώμη των γυναικών διότι η κάθε μια αξιολογεί διαφορετικά τον κόπο της πράγμα που είναι λογικό! Κλασικό παράδειγμα κοπέλας που το 69 το έχει 60ευρω σε ενα μαγαζί και 70 σε άλλο.
Απο εκει και περα η αγορα είναι ανοιχτη, ιδιως στο θέμα του σεξ, οπότε υπάρχουν απεριόριστες επιλογες για να καλυψουν τον καθε ενα. Αυτο ισχύει τοσο στην εμφάνιση της κοπέλας αλλα και στην τιμή. Υπάρχουν τα 50€, τα 100€, τα 200€, τα 1000€, αλλα και τα 15€, τα 10€ κτλ κτλ!!!

 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Και λίγο σωστή αξιοποίηση του νήματος...

Η ζλάτα απο πότε είναι δισυπόστατη;

Είναι ταυτόχρονα στο φραντζη 47 αλλα και στο δροσοπούλου 95!  :grin:
:2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
...
Απο εκει και περα η αγορα είναι ανοιχτη, ιδιως στο θέμα του σεξ, οπότε υπάρχουν απεριόριστες επιλογες για να καλυψουν τον καθε ενα. Αυτο ισχύει τοσο στην εμφάνιση της κοπέλας αλλα και στην τιμή. Υπάρχουν τα 50€, τα 100€, τα 200€, τα 1000€, αλλα και τα 15€, τα 10€ κτλ κτλ!!!

Δεν μπορώ, παρά να καρασυμφωνήσω !  :thumbsup:

 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
δικιο εχεις ανεξελεκτος, αλλα που να το βρεις? ολη η χωρα ετσι ειναι,χυμα στο κυμα,ψευτονταβατζιλικια,λαμογιες και ακριβεια παντου.μας εχουνε παρει χαμπαρι τι μαλακες ειμαστε και οι ρωσσιδες,ρουμανες κλπ και στα τετοια τους ;) μακαρι να αρχιζε να σοβαρευετε η πατριδα,αλλα δεν εχω τη φιλοδοξια να ξεκινησει απο τα ντελα,υπαρχουν πολυ πιο σοβαρα θεματα.


χτες η προχθες βραδυ περασα απο θησεως35,κοπελα η τανια απο ρουμανια,καινουρια.πιτσιρικα μελαχροινη,μεγαλα βυζακια αλλα μεχρι εκει.απο εμφανιση χαλια :badair:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
nikospireas, ετσι οπως τα λες ειναι, ολη η χωρα ειναι μπουρδελο, γιαυτο και τα στουντιο ειναι μπουρδελα.
Καποιος επε, ο καθε λαος εχει τα μπουρδελα που του αξιζουν, αλλα ποιος?
 

sasakis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
976
Like
2
Πόντοι
6
όλα καλά και όλα ωρέα με την ενημερώση αλλά εγώ θέλω να πώ δυο πράγματα για τα στούντιο για να ακούσουνε οι φίλοι εδώ αλλά και τα αφεντικά των μαγαζιών γιατι το πράμα έχει παραγίνει νομίζο. Εγώ επειδή είμαι χαζός μάλον ακόμα δεν έχω καταλάβει ΄κάποια πράματα. πρώτο πωε γίνετε ένα μαγαζί να λέει οτι είναι στούντιο αμα είναι σα μπουρδέλο απο εμφάνιση/ όποιοσ θέλει δηλαδή το μπουρδέλο του αλλάζει όνομα το λέει στούντιο και αντι για 20 πάιρνει 50? τόσο έυκολο είναι? δε πρέπη να λεχει διαφορά? και μη μου πείτε οτι διαφορά είναι οτι η κοπέλα κάθετε παραπάνω γιατι και σε μπουρδέλο αμα πας και πεις στη κοπέλα αντί για 20 παρε 40 και κάτσε παραπάνω θα κάτσει και πιο πολή ώρα απο οτι στο στούντιο. δευτερο τα σεντόνια κάθε ποτε τα αλλάζουνε στα στούντιο? κανονικά θαπρεπε καθε 2-3 πελάτες το πολύ να αλλάζουνε. αυτό θα πει καθαρά νομίζω όχι απλα ισιώνεισ το σεντόνι και τέρμα. τρίτο είναι μεγάλη μαλακία αυτό που γίνετε με της τιμές και μας κοροηδέβουνε πανω στις κάβλες μας. σας έχει τύχει να έχετε δεί της τιμές στο ίντερνετ και να λέει οτι ας πουμε το 69 κάνει 60 ευρώ και αμα πας εκεί να σου λέει η τσατσα οτι κάνει 70 ή 80? γιατή δε βάζουνε μεσα στα μαγαζιά κατάλογο με της τιμές να ξέρουνε όλοι ποσο πάει και να μη τους κοροηδέβει η τσατσα? αυτό κακο κανει στο μαγαζί να το ξέρουνε τα αφεντηκά αμα δε τους πειράζη σημένει οτι ξέρουνε οτι γίνετε και δε μιλανε.τέταρτο δε μπορώ να καταλάβω με ποιο τρόπο βγάζουνε της τιμές δηλαδή αμα τη γαμησω κανονικά κανει 50 αλλά αμα της γλείψω και το μουνί κάνει 60 ή 70? γιατί αυτή δε θα περάσει πιό καλά αμα της κάνω γλειφομούνι? αυτό γιατί μου το χρεώνεις παραπάνω? και η μεγάλη πλάκα είναι αμα κανει σεξ σόου λέει κάνει 80? γιατί ρε κανει 80? επειδή θα γαμηθεί μόνη της και γω θα κοιτάω?πάει πιο πολύ το μάτι απο το γαμήσι? τι μαλακίες είναι αυτές? σε μερικά που έχουνε τζακούζι λεει αμα πας κάνει 100. επειδή θα τη πλύνω κιόλας το πληρώνω διπλή τιμή? ή επειδή θα κάτσει 5 λεπτά στο τζακούζι παεί η τιμή διπλή? η πιο μαλακία είναι αυτό που λέει αυταρχικό. άμα δηλαδή τη γαμήσει ο άντρας τη γυνάικα κάνει 50 άμα τον γαμήσει αυτ΄λη πάει 80? γιατί? δε τοχω καταλάβει ακόμα αλλά πιστέβω οτι σε πιάνουνε πάνω στη κάβλα σε όλα και σε κοπανάνε στο κεφ΄άλι.πεμπτο  σε κάποια μαγαζιά που δουλέβουνε τραβεστί  γιατή δε το λένε απο την αρχή στο κόσμο? το τι κανει κάποιος και τι του αρέσει είναι δικάιωμά του αλλά εμένα που δε μου αρέσει αυτό και μεσα στα σκοτάδια δε τη δω καλά τη κοπέλα και μπώ και μετά μάθω οτι είναι τραβέλι ξέρετε τι πλάκα θα πάθω? εμένα δε με σκέφτεστε μόνο τη κονόμα κοιτάτε? Δε ξέρω αλλά εμένα η φάση μου θημίζη το ανέκδοτο που λέει τι διαφορά εχει μια ροσίδα από μια ουκρανέζα και λεει 20 ευρώ δηλάδή μόνο στη τιμή. το ίδιο γίνετε και με τα μπουρδέλα και τα στούντιο λέω εγώ και είνε μαλα΄κια. τα στόυντι ο λέω εγώ οτι πρέπει να είναι 10 φορές καλύτερα από τα μπουρδέλα για να ζητάνε παραπάνω λεφτά αλλιώς πάς στο μπουρδέλο και τα κάνεις όλα με λιγότερα λεφτά  και ξέρεις απο πρίν οτι δε θα είναι ουτε πολή καθαρά ούτε πολή πολητελίας αλλά για το γαμήσι πας οχι για να δείς το ντεκόρ έτσι πιστέυω.
:thumbsup:

τι στουντιο και κουραφεξαλα..  μπουρδελα ειναι κι αυτα!
τραβελια!! και με 50ευρω!! :uzi: :ak:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
nikospireas, ετσι οπως τα λες ειναι, ολη η χωρα ειναι μπουρδελο, γιαυτο και τα στουντιο ειναι μπουρδελα.
Καποιος επε, ο καθε λαος εχει τα μπουρδελα που του αξιζουν, αλλα ποιος?
λαθος φιλε.μακαρι να ειμαστε μπουρδελο,στα ντελα εχει τουλαχιστον μια σειρα  :sunglasses: ενω εξω γινεται της τανας,εχουμε χασει το τοπι εντελως :grin: 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom