Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Που είναι οι καλές εποχές με 5-6 γκόμενες σε κάθε στούντιο,...που η προσφορά δούλευε υπέρ του πελάτη και οι ποιότητα ήταν Α'??????
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Αλινα Δροσοπουλου 95 τη γαμησα με λυσσα αδερφια!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ξερει κανενας Τεταρτη και Πεμπτη βραδυ ποιες πεφτουν Δροσοπουλου 97?
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
869
Κριτικές
31
Like
1.061
Πόντοι
5.845
Παιδες καλημερα.Ημερα καταθεσης σημερα,παρολη τη ζεστη.
Ξερει κανεις τι παιζει πρωινη βαρδια σε Δροσοπουλου 95 & 97 και Λελας(αν και το πηρε η κατω βολτα αυτο το μαγαζι)
Ευχαριστω εκ των πρωτερων για την πληροφορηση
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Παιδες καλημερα.Ημερα καταθεσης σημερα,παρολη τη ζεστη.
Ξερει κανεις τι παιζει πρωινη βαρδια σε Δροσοπουλου 95 & 97 και Λελας(αν και το πηρε η κατω βολτα αυτο το μαγαζι)
Ευχαριστω εκ των πρωτερων για την πληροφορηση
Δροσοπουλου 95 μεχρι 17:00 θα ειναι η Λαουρα,ξανθια απ`οτι μου ειπε η τσατσα στο τηλ
 

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Διαβασα και εγω τα παραπανο και τι να κανω εκλεισα το γραφειο εβαλα ταμπελα γυρναω σε δυο ωρες και πηγα στην ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΟΝΙΑ.

Σε ποιό στούντιο είναι η Σόνια; Έχουν ακουστεί τόσα πολλά που πρέπει να διαπιστωθούν!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Σήμερα το βράδυ κατά τις 9 μίνι τσάρκα με μέγιστο panosmpos και ένα ακόμα εκλεκτό μέλος του site.
Λέλας Καραγιάννη 35 κλειστά και τα δύο! :think:
Δροσοπούλου 97 η Ρωσιδούλα Έβελιν. Πιπινάκι χαμογελαστο, ξανθούλικο, ωραίο κορμάκι ,πιτσιρίκα. Φαίνεται πολυ καλή, δεν ψωνίσαμε ,αλλά είναι στα υπόψην.
Δροσοπούλου 95 μια μπουρούχα χοντρη ελληνίδα.
Κεφαλληνίας 75 μια επίσης μπουρούχα ελληνίδα με μεγάλο κεφάλι. :headbang:
Μόνο το 97 πλεον κρατά τη ποιότητα σταθερά ψηλά....
και φυσικά το Λέλας όταν έχει Σόνια (μόνο)
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Χτες το βράδυ:
Βριλησσού 60: Λίλλη (τρελή μούφα και ψιλλοβρωμιάρα)
Βριλησσου 57: Πάολα (όχι η Ρωσίδα από το 36 αλλά μία άλλη Ελληνίδα μπαζάκι και επίσης μούφα στο δωμάτιο)
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Περασα πριν λιγο απο Ισμηνης 2 και πετυχα τη Μελινα.
Δεν την ειχα ξαναπαρει και εχω παθει πλακα................
Εχω επιστρεψει στο γραφειο και οσο τη σκεφτομαι μου ρχετε να κλειδωσω τη πορτα και να τον
παιξω...
Καιρο ειχα να πετυχω τετοια καυλα σε στουντιο........
Ειχα διαβασει παλιοτερα που καποιοι εγραφαν οτι ειναι τρανς και αλλες :jerking:
Η κοπελα ειναι μουναρα και σουπερ επαγγελματιας................................
Μου ειπε οτι δουλευει Κηφισου 30 παρασκευη και κυριακη πρωι....................
Απο σημερα μεγαλος φαν της ΜΕΛΙΝΑΣ!!!!! :smitten:
 

kouklendes

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ξερει κανενας το τηλεφωνο απο ισμηνης και ιπποκρατους 144 ας μου τα στειλει καπιος αμα ξερει thanks
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Προχθεσινή κατάθεση στην Αλίνα , Δροσοπούλου 95. Σούπερ εμπειρία. Απίστευτο κρεβάτι . GFE, όλες τις στάσεις, τα πάντα. Της τα πέταξα στην πλάτη της , μετά από πισωκολλητό ενώ με αποθέωνε με ατάκες του στυλ: "Ουάου, βρέχει καλέ? Μου έκαψες την πλάτη αγάπη μου ..." Γεια σου ρε Αλίνα.
Α, επίσης η κοπέλα είναι γιατρός. Έχει τελειώσει το πανεπιστήμιο του Μινσκ με ειδικότητα Παιδίατρου.
-Αχ, γιατρέ κάτι έχω....κάνε με καλά
- Μείνε ήσυχος παιδί μου
:boff: :smitten: *P
 

KOTSYFI

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Προχθεσινή κατάθεση στην Αλίνα , Δροσοπούλου 95. Σούπερ εμπειρία. Απίστευτο κρεβάτι . GFE, όλες τις στάσεις, τα πάντα. Της τα πέταξα στην πλάτη της , μετά από πισωκολλητό ενώ με αποθέωνε με ατάκες του στυλ: "Ουάου, βρέχει καλέ? Μου έκαψες την πλάτη αγάπη μου ..." Γεια σου ρε Αλίνα.
Α, επίσης η κοπέλα είναι γιατρός. Έχει τελειώσει το πανεπιστήμιο του Μινσκ με ειδικότητα Παιδίατρου.
-Αχ, γιατρέ κάτι έχω....κάνε με καλά
- Μείνε ήσυχος παιδί μου
:boff: :smitten: *P

Ναι παιδίατρος και μέχρι να μπει στο δημόσιο και σε κάποιο ικα ... κάνει πίπες στη δροσοπουλου..........ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Επισκέπτης
χαιρετο τουσ μεγιστανες τισ αχαλινοτισ και αβισαλεασ ιδονις,που με τολμι και αγονα τιμορουν ολα τα ατακτα πορνιδια στα κολασμενα σοκακια τισ μπουρδελιαρασ αθινας μας!που με το καυτο τουσ σπερμα...,το οποιο αναζιτουν τα διψασμενα πορνιδια,τιφλονουν τις ατακτες ορεψεις ολον τον πονιρον και εκφιλον πορνιδιον.!
σιμερα ο στρατιγος τις καυλασ,ο μεγιστοτιτανιος χιστισ ,μαριοςthmk, με το χαλκινο και καυτο του εργαλειο τιμορισε το μικρο πορνιδιο αγνι(αχαρνον106)!ο φιλτατος σιναγονιστισ επασχε απο επικινδινι σισορευσι σπερματος....και επρεπε επιγοντος να πιτσιλισει!ετσι λοιπον ι αγνι εδοσε ρεστα για ακομα μια φορα και τρελανε τον τιμορο μαριο!!
απιστευτο πιτσιλισμα που τρελανε το φιλο μαριο....μαλιστα μου ειπε ποσ ειναι το καλιτερο πουτανακι που εχι πιτσιλισι μεχρι τορα στιν μπουρδελιαρικι καριερα του!!!
αναλιτικοτερα θα γραψει εκινος.....
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ο Pitsi-Louk ξαναχτυπα!!  :2funny: :2funny:
Να'σαι καλα μεγάλε τιμωρέ των άτακτων πορνίδιων,να τιμωρείς με το μαγικό σου ραβδί τα πουτανάκια και να συνεχίσεις να δίνεις τις έγκυρες ενημερώσεις σου,σε ολους τους συναγωνιστές!  :thumbsup:

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
να σαι καλα γκομενιο!!!πες και εσι τιν γνομι σου για τιν αγνι που τιν εχεις πιτσιλισει!!!ετσι οστε να μαθουν ποσ ι αγνι εινια ενα αξιοπιτσιλιστο πορνιδιο που σεβεται τον μπουρδελιαρι~!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Η Αγνή σύντομα θα υποστεί την ανελέητη και παραδειγματική τιμωρία μου!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Λιρα 100 η Αγνή μάγκεςςςςςς!
:sunglasses:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Θέλει τις "πρωτείνες " της φαίνεται!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom